Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

iplusr
29. jún 2009

za 3 tyzdne
tak ak si sa rozhodla, ze vydrzis, tak zelam pevne nervy a potom //

mia336
29. jún 2009

funlucy - dakujem za poklonu, mam 27 rokov, myslim, ze taky akuratny cas na bejby 😀
a ver tomu, ze ked sa to nakoniec potvrdi (co naozaj dufam), tak potom tu budete poplute vsetky zpredu aj zozadu 🙂

jamar
29. jún 2009

funlucy.. dakujem 🙂
ta mala je moja 5 mesacna neterka a krsniatko....vlastne len kvoli nej sme sa aj s muzikom rozhodli snazit sa tento rok... ked som ju videla v den narodenia prvykrat, tak som bola v siedmom nebi. clovek by ani neveril, ze ked mas v blizkosti male babo, ze to dokaze tak ovplyvnit zivot a nazor 🙂

flyangel
autor
29. jún 2009

Caute kočky....ako sa mate? no ako vidim rozrasta sa klan tehuliek...podla mna testnite uz zajta minewka aj tak ak si tehu uz pred ms sa ti objavi ta 2ciarocka...drzim palceky 😀 😀

fazulka1512
29. jún 2009

ahojte babulky.ako tak citam tam sa to tu riadne rozbehlo, tie co stastne tehulkuju, tak mozno nieco poslu aj na nas 😀 ..., ja sa este nacakam kym zistim ci som alebo niesom tehu, to cakanie je hruza, ale nic ine nam neostava

vsetkym drzim palce aj cerstvym tehu aj nastavajucim

flyangel
autor
29. jún 2009

Fazulka to ano...no ved to je super ze vsetke zacnu tehulkovat..ved o toto nam v tejto temicke aj ide 😀 a neboj aj ty to zistis 😉 dufam ze najdes coskoro na teste // a aj ostatne babenky hlavne tie co teraz netrpezlivo cakaju na vysledok testiku...Minewka a funlucy drzim silno palceky 😀 😀 😀

fazulka1512
29. jún 2009

dnes som bola nemilo prekvapena z mojho gyn, mam u neho marodku, bola som si po prechodku na dalsi mesiac,povedala som mu ze sa snazime o dietatko, ci by mi nemohol nejak pomoct, a on na to ze mam lepsie muza pridrzat, ani ziaden vitamin,nic, nezajem, asi presedlam k starostlivejsiemu

flyangel
autor
29. jún 2009

Fazulka asi bude lepsie ak najdes lepsieho gyn. inac je dost tazke najst si dobreho gynekologa 😕

minewka
29. jún 2009

Ahojte...Fly, no právaže neviem, či by to už bolo vidno...niekomu nabieha HCG pomalšie...Som sa naschvál pýtala Mii, a jej vyšli // v limite až 20 DPO...A ja som teraz 13DPO 🙂 a 27DC... 😀...a aj test mám až na deň plánovanej mrchy...

Ach jaj...no ale fakt som zvedavá, čo bude...

Funculy, trimem prsty...😀

Iplu, kua, to ti už ako dlho mešká?Test je stále negatívny? No viem, aké to je čakať a čakať a ništ... 😠

fazulka1512
29. jún 2009

ja som isla od neho taka sklamana, do placu mi bolo, mala som z neho taky pocit, ze to u neho je kazda zena zdrava, plodna, ved jemu sa to povie ked je druhy krat zenaty a ma 4 deti, len mi pokazil naladu a nic viac, nema vyznam chodit k nemu ,ked clovek je z neho este viac psychicky zniceny,kakam na neho.....mam nerv z neho

minewka
29. jún 2009

Fazulka,tak, tak, dosť bolo socikovského zmýšľania, že pán MUDR je NIEKTO!

Sú tu pre nás, keby nebolo pacientov, nebolo by ani lekárov...🙂

ja som niekedy harpia, ale my to lezie na nervy, keď niekto fláka svoju robotu...Chápem aj ich stranu, že toho cez deň majú dosť, niektoré ženy s hysterky, niektorým furt dačo je, ale aj tak by sa mal každej náležite venovať, aby človek nema pocit, že len mávne rukou...

flyangel
autor
29. jún 2009

no tak to ano...presne tak,oni su tu pre nas...najdi si fazulka nejakeho ktory aspon bude mat ochotu 🙂 a minewka...tak testni v stredu...no hcg nabehuje podla toho kedy bola ovulka a ako dlho sa mainke zahniezduje...ale v stredu testnes alebo pockas ci nepride nahodou mrcha?

fazulka1512
29. jún 2009

ja som z neho mala aj taky pocit ze keby som mu dala nejaku tu obalku s eurami tak by sa na mna aj mrkol, asi je tak zvyknuty, ale ja nie, platim si zdravotnu tak nech sa lekari o nas staraju, a nech ziju v takej skromnosti ako vacsina z nas a nie fajnove auta, velke domy

flyangel
autor
29. jún 2009

No ved pozri fazulka urcite si dobre spravila...no ved co on strati pacientku za to ze sa nestara o jej zdravotny stav...

pehinka
29. jún 2009

ahojte baby, no supeeer sa to tu rozbehlo, nestiham citat...
uplne som v napati, ze ake budete mat vysledky testov, urcite hned dajte vediet, som zvedava a drzim zaroven vsetkym palceky, nech je to tak ako si zelate... 😉

fazulka, ak nie si s lekarom spokojna, tak ho zmen, ja som tiez zmenila gynekologa, chodila som k zene, no ta bola dost necitliva, aj vysetrenie robila necitlivo, tak som ju vymenila za ineho a je to ok, sice je sranda, ze ide o mojho klienta, robim v banke, ale je to ozaj odbornik a co je dobre, tak sa k nemu uz prehlasili dalsie dve kolegynky, tak sa pozname ozaj doverne s nim, teda on s nami.. 😀

dindulka
29. jún 2009

ahojte kocky,
tak to je super, ze tu mame nadejne tehulky,moc vam drzim palce, aby to vyslo 😉, viem si predstavit ten pocit v zaludku, ked sa bude testovat, ja som uz davno neskusala, nie je preco ☹, ale ono pride, verime verime
minewka a zubok ako? mne sa to dasno upokojilo, zabral peroxid, aspon ze tak.

minewka
29. jún 2009

Dindul, no, ja sa ešte trápim, tak uvidíme..aj dnes mi to čistili a dávali drén. Ale hádam už bude lepšie...Ja mám strašný pocit na mrchu, teraz večer.. ☹

dindulka
29. jún 2009

zabudla som vam napisat,ze som objavila novu stranku www.makemebabies.com.treba sa tam zaregistrovat,vlozite tam svoje a draheho foto a ten program vam vytvori podla vasich crt podobu vaseho drobca,bud dievcatka alebo chlapca, ako si vyberete.ani som netusila,ze daco take existuje,vcera sme to skusali.ten program sa da stiahnut aj do pc,je to sice haluska,ale mna to naramne bavilo 😀 nasa mala linduska a andrejko vysli na paradu 😀 😀.tak ak chcete skuste a dajte vediet.

dindulka
29. jún 2009

minewka, a co ta boli podbrusko? ved mrchu este nemas dostat,ci?

minewka
29. jún 2009

Dindulka, no zajtra alebo pozajtra by som mala dostať...

dindulka
29. jún 2009

ahaaa tak, zeby bola mrcha tento mesiac taka presna? no bodaj by to bol len plany poplach a nedojde najblizsich 9 mesiacov 😎

iplusr
29. jún 2009

minewkaaa, au. ☹ zuby vedia riadne cloveka potrapit.
a s tesovanim urcite vydrz do stredy. ja by som mrchu nepredbiehala a testovala az ked nepride. takto ti to este nemusi nic ukazat, aj ked to nemusi byt pravda.
a s tou mrchou uz neviem. testovanie som uz vzdala. uz som aj cervene vino pila ... na horuci kupel v tomto teple chut nemam ...
dindulka, pozerala som na tu stranku - ake skarede deti nam vysli 😖 . tak som to skusala aj na sesternici, ktora ma strasne krasnu dcerku a im vyslo uplne strasidlo. 😀 . tak snad to nakoniec nebude take zle 😀

kaktusik007
30. jún 2009

ahojte, vidím že za tie dva týždne, čo som bola mimo, ste sa pekne rozkecali... takže idem čítať 😀
a prajem pekný slnečný deň!!! alebo ešte ráno??? 😵

funlucy
30. jún 2009

kaktusik vitaj späť,ako bolo na dovolenke?
minewka,možno aj ja som sa radovala predčasne,dnes ráno sa mi zdalo že som slabulinko špinila,bola som aj teraz na wecku ale teraz nič,tak ja neviem... ☹
raz ma bolí všetko a potom nič...
ak sa do večera nespustí mrcha testnem zajtra ráno,musím si nastaviť skôr budík,od rána som nejaká silno podráždná! 😒

mastulka
30. jún 2009

Ahojte kocky, tak po dlhej dobe sa tu opat ukazujem... gratulujem tym co su tehu a drzim vsetkym palceky aby ste co najskor nasli vsetky na testo // 😉

my sme boli dnes na poradni, a babatko sa konecne ukazalo... takze budeme mat chlapceka 😵 😀 teda ak nebolo nejako zle natocene ale dufam, ze doktor by to zbadal ci to je to co sme si mysleli alebo pupocna snura 😀

minewka
30. jún 2009

Funculy, no ja tiež neviem....BT sa zatiaľ drží...Asi si dnes kúpim test a spravím ten s citlivosťou 10..Mňa včera tiež dosť pichalo v podbrušku, dnes už nič.Prsia mám stále citlivé..ale ináč ništ. 😒
Akože ja dnes už mám 28DC, zatiaľ mrch nikde...No ale ja sa už ani meškaniu neteším, lebo aj minule meškali 😀

No ale to tvoje časté cikanie...hmm... 😝

Mastulka, takže syn? 😀 pekne, pekne... 🙂...už si prekročila polovičku tehu...o chvíľu bude z teba mamka...🙂

jamar
30. jún 2009

mastulka, gratulujem... konecne mozes kupovat vybavicku. a uz mas aj meno pre chlapceka?

mastulka
30. jún 2009

minewka presne tak, uz sa na to aj s mm pripravujeme 🙂

jamar... veru, uz som sa zlakla, ze to bude tajit az do porodu 😀 s menami je to tazsie mame viac variant... matej, lukas, a mm chce dominika a tomasa... takze zacina boj 😎

fazulka1512
30. jún 2009

ahojte babule..., mastulka, ako ti fajnovo, 😉 drzim palce aby vsetko prebiehalo tak ako ma,aby ste mali vela sil a zdrvia 🙂

jamar
30. jún 2009

mastulka ja mam tiez pre chlapca pripravene mena dominik a tomas.. dominik sa mi zacal pacit tento tyzden (teda meno) a tomas by bolo po otcovi....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre