Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

jaruska8
10. júl 2009

Hm... Ktovie. 🙂 Mne asi naozaj pride mracha, asi som zacala spinit a je to nadeji... ☹

mimomu
10. júl 2009

ale baby,neupinajte sa tak na tehu,robite si same zle 😉 🙂

fazulka1512
10. júl 2009

uz prestalo pichat 🙂

iplusr
10. júl 2009

fly, dakujem 🙂

baby, mimomu ma pravdu. nemozte sa tak sledovat, lebo ked to clovek najviac caka, tak vtedy to nepride. a potom je clovek zufaly a nestasny a zacne mu z toho sibat - viem, o com hovorim 😉 . pockajte na mrchu, a ked ta bude meskat, tak sledujte ine priznaky a testujte.

jaruska8
11. júl 2009

Ano, mas pravdu, tento mesiac som to brala uplne pozvolna, ziadne sledovanie a tak, len teraz sa citim divne a je tu nadej, tak to preto. 🙂 Inak viem, ze to musim brat s nadhladom, lebo sa zblaznim. 🙂

flyangel
autor
11. júl 2009

Ahojte...Iplu 😉

flyangel
autor
12. júl 2009

Baby vy ste sa kde vsetke vytratili?????

jajatel
12. júl 2009

Ahoooooojte kočky :D Musim sa Vam pochvalit... PODARILO SA, robila som si v sobotu tri testy a vsetky pozitivne... 😀 😀 Na gyndu idem v stredu - držte palce...
Aj ked ma hneva , že som trošku choručka... ☹ Držíííííííííím palčiaky všetkým ostatným

flyangel
autor
12. júl 2009

jajatel tak blahozelam 😀 😀

kaktusik007
13. júl 2009

ahojte 🙂
trošku som vás zanedbávala, za čo sa ospravedlňujem... bola som pár dní mimo domu a včera som dospávala... 🙂
tak vám sa zdá moja fotka zvláštna??? hmmm.... kto by to bol povedal 😀 a fazulka, je na nej naozaj biela pani - aj keď tie šaty sú pôvodom ružové s výšivkou... a som to ja, sedím na konári a je mi dobre... a je to jedna z mojich svadobných fotiek 😵

fazulka1512
13. júl 2009

ahojte, nejak to tu slabo graduje, nezda sa vam
ja som v sobotu spinila- tak ruzovo-vytok s krvou, vcera som zacala slabo krvacat, brusko ma nenormalne bolelo, je to ovela slabsie krvacanie na ake som zvyknuta ale povazujem to za mrchu, cakam kedy to skonci a ideme na to

funlucy
13. júl 2009

ahojte,
tak ja v domnení,že zas nebudem stíhať čítať prídem a tu mrtvo...asi zato že vyšlo počasie,každá bola niekde vonku 🙂
My sme boli včera v Detve na folklórných slávnostiach-poviem vám úúúžasné to bolo,som mala slzy v očiach a v 30 stupňových teplotách zimomriavky 😵
Bola som hrdá na naše dedičstvo,tradície a že sa tomu venujú mladí pekní ľudia-samozrejme česť aj tým starším,boli vynikajúcí. 🙂

inak som rozbitá po víkende,nikdy si u našich neodýchnem,furt niečo robíme,niekam chodíme a málo spíme 😔

a dostala ma mama s poznámkou-že zachvíľu budeme spolu rok a prečo ešte nemáme decko-že by sme sa mali dať poriadne vyšetriť či ešte máme nádej!!!! 😠 sme sa tak povadili,tieto dedinské obmedzené názory ma úplne vytáčajú a o to viac že vlastná mama do mňa takto rýpe!!!! jooooj nastratá som len si spomeniem na tie jej kecy a argumenty žiadne !!!!!!!!

kaktusik007
13. júl 2009

fun, nic si z toho nerob...

ja som sa povadila s mojou mamou ked som ostala tehotna - pretoze jedine, co ju trapilo, bol vylet do pariza a na cyprus, kam som mala ist s nou... a nejake to tesenie sa, ze bude babka - tak to sa nekonalo... a potom, ked som videla tu ulavu v ociach, ked som jej povedala ze som potratila - ehm... nevidiet to na vlastne oci, tak... sotva uverim... :(
a vcera??? asi som dospela, nemala som potrebu jej povedat, ze mi klame do oci, aj ked to robila...

flyangel
autor
13. júl 2009

CAUKO KOCKY 😀

kaktusik007
13. júl 2009

fly, aky uuuusmev!!!!

parada 😎

fazulka1512
13. júl 2009

kaktusik, mamca nieje tak trosku sebecka, moj nazor

flyangel
autor
13. júl 2009

no usmev lebo mam dovolenku 🙂

fazulka1512
13. júl 2009

fly a vraj bude krasne pocasie tak si to vychutnaj, budes doma alebo ides niekam

flyangel
autor
13. júl 2009

Neviem fazulka ale urcite dakde pojdeme 😀

fazulka1512
13. júl 2009

ja mam rada take vyjazdy, stacia len par hodinove, hlavne ked sme spolu ze niesom sama

flyangel
autor
13. júl 2009

no ved jasne aj ja by som dakde uz sla...

fazulka1512
13. júl 2009

treba naberat nove sily a nechat vyvetrat psychiku nech sa pripravi na dalsie cakanie
😎

funlucy
13. júl 2009

kaktusik-ja neviem...nieže by som nemala s mamou dobrý vzťah-ale určite ho nemáme až taký dôverný,že by som jej musela zavesiť všetko na nos..
ona si žije vo svojom malom svete-domácnosť,záhrada,dedina a čo by ľudia povedali keby...a jak je niečo ináč (než čo mali oni) tak robí paniku stres!
vytáčajú ma jej výroky príkl.:a už mladšie od teba majú deti-načo čakáme ?! kedy my chceme mať a ktovie či aj chceme-šak kariéra a bezstarostný život sú nám prednejšie-potom zas že možno nemôžeme mať ,potom zas že sa už ženy v dedine vypytujú či už nebude babka a čo má ona povedať?!
rachne ma z nej ! a včera ma zabila keď zakotila že čo má psychika s otehotením?!

fazulka1512
13. júl 2009

funlucy, ja byvam tiez na dedine, a vsetci mi vravia ze moja mama sem nepatri, lebo ona nepatri k tym,.. ze co ludia povedia,jej je vsetko jedno, ona zije s dobou, je to tazke lebo moje kamosky maju taky podobny problem ako ty, ale aj tak si to riesia po svojom, jedna ma zije v anglicku a ma dieta z cernochom, niesu manzelia a mama dobre ze nezosedivela, syn sa ide zenit s jednou mladuckou co ma uz aj dieta, a cely zivot sa bala ze co luida povedia, a oni jej poveedali ze ked jej zalezi na tom co ludia povedia tak oni domov chodit k nej nemusia a bude mat pokoj, a tak sa s tym asi musela zmierit

kaktusik007
13. júl 2009

hmm.... tak to je huste... ono moja mama nie je dedincan, ale miestami sa tak sprava...

ale nebudem to tu rozoberat, este sa vytocim... a mam to vari za potreby???

🙂
inak... s drahym mam pocit ze si uzivame takmer medove tyzdne... normalne nechapem... som zvedava, dokedy nam to vydrzi... 🙂 a tento mesiac si poctivo robim ovulacne testy... chech, som zvedava... 😵

iplusr
13. júl 2009

ahojte. cez vikend to tu ozaj viazlo. aj my sme boli mimo. v sobotu sme sli na vylet do Cambridgu a v nedelu sme boli v kine na ice age 3 3D. nebolo to lepsie ako predosle diely, ale bolo dobre, ze to bolo 3d.

jajatel, gratulujem k //. 😉

funlucy, aj nam to rodicia 'nenapadne' pripominaju. ze vsekty maminej kamosky a susedy su uz babky ... ale zas tak velmi nerypu - sme daleko 😉 . ale keby ma naseru, tak poviem, ze sme boli na vsetkych vysetreniach a deti mat nemozeme a nebudeme a hotovo. potom by urcite prestali.

funlucy
13. júl 2009

kaktusik-to je super že máte také fajn obdobie,len si to užite-nominujem ťa na ďaľšiu adeptku tehu 😵
inak k tej tvojej fotečke-ja na nej vidím anjelika s trúbou alebo fanfárou chichi 🙂

iplu-no šak to..ale je mi to nepríjemné,už aby som sa bála pomaly aj domov dôjsť lebo niesom tehu a už len čakám kedy zas príde reč na túto tému...

a čo, tebe už došla tá mrcha?

flyangel
autor
13. júl 2009

ja mrchu cakam na vikend...a kde je minewka?uz tu dlho nebola..

jaruska8
13. júl 2009

Ahojte baby,
tak ja som si urobila v sobotu vecer testik-a cuduj sa svete, boli tam //, sice len uplne slabucka, ale bola tam. To bolo vecer, rano v nedelu tam boli silnejsie //, vsetko super, normalne sme sa tesili, ale ja som tomu stale nejak nevedela uverit. No a dnes som sa aj rano testla, bola tam, ale slabsia ako vcera, no a prislo spinenie, slabe, ale... ☹ 😒 Tak neviem, pockam, ine mi neostava.

iplusr
13. júl 2009

jaruska, drzim palce, aby sa to udrzalo

fly, ja som teraz uz asi 60 dni bez mrchy, ale beriem tie lieky - este mam 2 tabletky, tak dufam, ze potom sa konecne spusti, aby sme sa znovu mohli vrhnut do snazilkovania.

minewka si dala asi pauzu od snazilkovania.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre