Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

pehinka
8. júl 2009

ahojte babule,
funlucy, veeru, ani mne sa nechce verit, ze uz buddem mat 30, pride mi to, ako by sa ma to netykalo...kazdy kto ma pozna nechape, ze cooo, 30? ale aspon mam vyhodu, ze budem dlho vyzerat mlada, asi to mam po rodicoch, tiez vyzeraju omnoho mladsie...

minewka a funlucy, taaak som sa tesila, ze vam to vyslo, este som to aj v robote spominala babam, co vas vobec nepoznaju...ze dve holky z konika su naraz tehotne...a takto nestastne to dopadlo... ☹
no nic, ide sa dalejurci urcite sa zadari opat a bude to uz vsetko v najlepsom poriadku..

funlucy a ako dlho si chcete dat pauzu od snazilkovania..?

pehinka
8. júl 2009

fazulka, tebe drzim palceky, aby mrcha uz neprisla najblizsich 9 mesiacov, ty si taka dobra adeptka byt buducou maminou... 😉

pehinka
8. júl 2009

jeej, nemyslela som funlucy ale flyangel...a jej pauza, omluvam sa... 😉

fazulka1512
8. júl 2009

pehinka,dik vyzera to tak ze ja mam najblizsi termin

fazulka1512
8. júl 2009

babule este 6 prispevkou a je tu prva 1000, juppiiii, tak piste

pehinka
8. júl 2009

fazulka, pocuvaj, neviem stale identifikovat tvoju fotecku, co je na nej...?

flyangel
autor
8. júl 2009

pehinka...nuz ja si so snazenim asi dam pauzicku 3mesiace...asi--akoze nebudeme sa chranit nejako extra...len nebudem sledovat ovu,nekupovat testiky,meratbt atd....potrebujem trosku psychicky klud.nuz a s minewkou sme aj z jedneho mesta 😀 😀

pehinka
8. júl 2009

takze vychodniarky, je tu nejaka babula z trnavy a okolia???

fazulka1512
8. júl 2009

fly a uz ste sa niekedy osobne stretli, medzi vami to je take paranormalne, ze jav
na mojej fotke je kocur ramon

minewka
8. júl 2009

Wodanka, ja som aj cítila, že som tehu...A rovnako som cítila, po tej vysokej teplote, že mimi to vzdalo...ja to neviem vysvetliť, som sa ráno zobudila a cítila som, že to vzdalo....potom som v ten deň trošku špinila,potom deň nič, potom znova troška špinenia, znova nič...potom som šla v noci na wcko - opäť špinenie...a nad ránom hrooozná bolesť brucha (a to celkom dobre znášam bolesť)...ani som nevedela ležať, keď som chodila, bolo to lepšie...tak som sa prechádzala po byte a už to bola riadna mrcha...

Predtým sa na teste žiadna čiarka nespravila...teraz prvý krát.

pehinka
8. júl 2009

minewka... 😢 😢 ked som si to predstavila... 😒

no nic, bude to ok, asi by si tiez mala zvolnit tempo, ako flyangel, vraj to tak aj byva, ked na to clovek najmenej mysli, vtedy sa zadari... 😉

wodanka
8. júl 2009

minewka, tak to je fakt sila.. toto naozaj pocujem (resp. citam) prvy krat.. a to som sa uz vytesovala, ze ak nahodou niekedy uvidim // aj na inom teste ako ovulacnom, ze budem ten najstastnejsi clovek na svete.. a ako tak zistujem, to sa este len zacnem bat a stresovat, aby sa nahodou nieco nepokazilo.. ☹

pehinka
8. júl 2009

fazulka, asi som fakt slepa, vaazne na tej tvojej fotecke kocura nevidim...to je ako tvoj kocur??? ci nejaka postavicka kreslena..?? 😕

fazulka1512
8. júl 2009

on tam sedi na klaviri, je cierny a ma biele brusko, je to ozajstny kocur

minewka
8. júl 2009

Fly, k dr som nešla, čiarka zosvetľovala, včera som si spravila skusmo test - biely ako sneh.. 🙂

Mrcha je silná, takže neviem, nemám pocit, že by som mala ísť k dr...

fazulka1512
8. júl 2009

minewka ja by som na tvojom mieste tiez nikam nesla kedze mas normalnu mrchu, kedze by teraz nekrvacala tak by som sla ale tak asi nie

pehinka
8. júl 2009

jeeej, fazulka, tak uz ho vidim.... 😀
je uuuplne perfektny, ja macky milujem nadovsetko, su moje zlaticka...castokrat sa mi zdaju male maciatka aj milsie ako male babatka... 🙂 asi som divna, co.. 😉

flyangel
autor
8. júl 2009

Fazulka tak tvoj kocur je fakt tam jak mala fazulka ani ho dobre nevidim 😀 nie este sme sa nestretli s minewkou ale dakedy uz urcite zajdeme na kavu 😉 no baby ja som to tiez citila-PRED MS som mala na testoch duchov,potom mrchu ale len 4dni a slabu..myslela som ze su to zle testy,potom bolesti v prsiach podbrusku,chute a testy s //...to som si nasla vo stvrtok..potom v piatok vecer slabe spinenie,rano uz silne krvacanie 😔 a uz na testoch len tieniky slabe...na sono uz nic nebolo vidno,a hcg negativne

pehinka
8. júl 2009

a este kaktusik ma taku trosku zvlastnu fotecku, hm...co je na nej...??

fazulka1512
8. júl 2009

zeby biela pani

flyangel
autor
8. júl 2009

ano presne kaktusik ma tiez zvlastnu foto...

jaruska8
8. júl 2009

Ahojte baby-Minewka, Flyangel je mi to luto. :( Ja stale cakam na mrchu... No uvidime.

dindulka
9. júl 2009

ahojte babulky,
fly,minewka, mrzi ma, ze to nevyslo ☹, ale ak nebolo s fazulkou vsetko ok, tak aspon ze to takto na zaciatku ... priroda to vsetko zariadila aj za nas 😉
ja som strasne rada, ze som kedysi davno klikla na konika a snazilky.boli a su tu super babenky, ktore vedia poradit i povzbudit. ale je pravda, ze moj pohlad na snazenie sa od vtedy uplne zmenil, opadli sny o rychlom otehotneni a nastala realita.je to tazke, ale clovek sa musi od toho trochu odosobnit, inak by nam zacalo z toho sibkat 😀 tie dni ubiehaju ako blaznive, tak si uzivajte plnymi duskami a urcite sa aj my raz dockame.

fazulka1512
9. júl 2009

ahajte stastne to buduce maminky
nejak to tu v poslednej dobe viazne 😅

flyangel
autor
9. júl 2009

Dobre ranko...dindulka...asi tak ako vravis...musime zit v realite a na jednej strane je to dobre ze si nestaviame vzdusne zamky ale na druhej strane by sme chceli predsa len snivat ze sa to podarilo...

fazulka1512
9. júl 2009

fly aj tebe dobre ranko, ako sa mi mas, hm

flyangel
autor
9. júl 2009

Fazulka mam sa celkom ok. az na to ze roboty mam vyse hlavy 😒 a ty ako?

fazulka1512
9. júl 2009

pomalicky pripravujem obed, dnes to bude rizoto,
len prcuj nebudem ta vyrusovat

flyangel
autor
9. júl 2009

nevyrusujes aj tak teraz mi tu nikto nerodi...len v pc robim dokumentaciu 😉

fazulka1512
9. júl 2009

fly a to ty odoberas ako prva dietatko ked sa narodi

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre