Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

stacynka
26. aug 2009

ahojte babulky, neviem ci si ma pamatate, chodila som sem este ked ste boli stastne zacinajuce snazilky, potom som otehotnela a v siestom tyzdni prisla o babetko, tak som sa odmlcala....
no a teraz som opat vasa 🙂, a musim sa pochvalit ze som opat v siestom tyzdni, ale tentoraz to dufam dotiahneme do konca
este posielam pfuj pfuj virusiky

iplusr
26. aug 2009

stacynka, tento krat to urcite dopadne dobre. a vdaka za virusiky.
inak som rozmyslala nad snazilkami zo starej temy, ze kam sa stratili. Mohli by sa viacere ozvat, hlavne ak maju taku pozitivnu spravu ako stacynka.

stacynka
26. aug 2009

iplusr sak uz vysielam vlny do vesmiru :D

flyangel
autor
26. aug 2009

ahoojtee...ako sa mi mate?juuj stacynka vitam ta opät medzi nami..super ze sa postupne vracaju stare snz...a mohli by dojst aj ine...a stacynka blahozelam a bude to urcite uz stastne tehu s krasnym koncom 😉

leveretka
26. aug 2009

iplusr, dakujem velmi pekne 🙂 zaciname v septembri kvoli tomu, ze som vysadila atk pred tromi mesiacmi po dlhych rokoch, tak nech sa vsetko ocisti a napravi, potom chodim do skoly, tak ak by sa to podarilo nahodou na prvykrat, tak aby som mohla urobit skusky alebo aspon vacsinu z nich, potom kvoli pre urcite mnozstvo vas totalnej banalite, ale vyberame si znamenie....a velmi by som chcela mat blizenca...viem, ze to nie je vobec podstatne, ale keby sa to podarilo bolo by to super, a podla Jonasovych vypoctov na september vychadza, ze by to mohla byt baba...toto vsetko je vsak nepodstatne, budeme stastni, ak sa nam to podari a hlavne, ked sa narodi zdrave, to je najdolezitejsie to ostatne by boli iba mile doplnky 😉

iplusr
26. aug 2009

leveretka, zacianat presne ako my. tiez som chcela dat 3 mesiace pauzu po rochoch hak a tiez som pozerala na jonasove vypocty. ale dufam, ze tak nebudete pokracovat a ze vam to vyjde na prvy krat. posielam aj vam jednu objednavku 😉. a beries aj kyselinu listovu? ta je dolezita pre zdravy vyvin drobca.

leveretka
26. aug 2009

iplusr, dakujem velmi pekne. Beriem kyselinu, ale predtym som zacala s gynexom a dopadlo to nie moc dobre, tak som s tym po dvoch tyzdnoch musela prestat....dufam, ze to bude vsetko ok...v septembri idem k doki, tak som zvedava ako dopadne bezne vysetrenie...inak od polovicky septembra to ideme vyskusat, tak som velmi zvedava ako to dopadne...zatial sa nechcem zaoberat takymi vecami ako meranie bazalnej teploty...chcem, aby sme si to vychutnavali a tesili sa z toho a nie hned privolavali ine myslienky, to som si povedala, ze budeme riesit az neskor, keby sa nahodou nezadarilo, ale budem mysliet pozitivne 😉 🙂

iplusr
26. aug 2009

ja som tiez chcela zacat brat gynex, ale nedotala som sa k nemu. mozno je aj dobre, ze som sak nemu nedostala. ty si s nim mala nejake problemy? ja som zacala teraz pit alchemilkovy caj - aby sa mi konecne napravil cyklus lebo mrcha chodila, ako sa jej chcelo.

leveretka
26. aug 2009

ano, mala...hned od zaciatku mi bolo z neho nevolno - priam na vracanie, po tyzdni som deň špinila a po dvoch tyzdnoch som dostala take silne krce v podbrusku, ze som myslela, ze zomriem...a neviem, ci to s tym suvisi, nechcem vymyslat, lebo mozno to bola iba zhoda nahod,ale dostala som zapal mocoveho mechura a to si davam na seba sakra pozor, takze nic som neriskovala a mala som krv v moci :( teraz som na PN a beriem antibiotika...dufam, ze to bude ok a v septembri budeme moct vsetko realizovat....manzel zacal brat so mnou gynex, jemu bolo tiez nevolno od zaciatku (a to berieme min.davky) a stale mu je, ale neprestal, lebo mu je iba obcas zle od zaludka...a raz som si dala vecer pred spanim gynex a celu noc som nemohla spat...tak som po tych bolestiach s tym prestala aj ked sa to neodporuca, ale bala som sa, ze mi z tych tlakov prasknu vajecniky (chodim pravidelne na vysetrenie aj ultrazvuk a cysty mi nenasli)...tak som s tym prestala a ak by bol problem, tak to nechcem znovu riskovat a uz s tym nezacnem v septembri, aby som tym nieco nepokazila...

minewka
27. aug 2009

Leveretka ahooooj🙂Vitaj medzi snažilkami 🙂

Iplu, a BT si nemeriaš?Ja si už druhý mesiac meriam, presne vieš, kedy je ovu...Som zvedavá,ako to tento mesiac vyjde...

Podbruško ma pobolieva, ale to vždy po ovu, takže tomu dáky význam neprikladám 😀

stacynka
27. aug 2009

dobre ranko minewka 🙂

minewka
27. aug 2009

Ciao Stacynka.. 😀

saskia1
27. aug 2009

Ahojte dievčatá. Veeeeeľmi Vás prosím o radu. Ak ste niektorá z Vás mali podobný problém, napíšte mi prosím. Menzes mi meškal 3 dni, samozrejme, že som testovala ostošesť 😀 ale testy sa ukazovali ako negatívne. Z čoho som bola ale zaskočená bolo to, že som mala menzes 5 dní úúúplne slabučké, vlastne ako keby ani neboli...ale včera ráno mi začala taká hrozná bolesť krížov a podbruška, že som myslela, že vyskočím z kože 😠 K tomu všetkému sa mi akoby spustili krámy....Ako fakt netuším čo sa so mnou deje. Včera som aj hneď utekala k doktorke, tá mi povedala, že to môže byť ľadvinová kolika, presvedčená veľmi nebola, ale nič iné mi na to nepovedala...
Prepáčte mi, že vám sem len tak vstupujem, neviem či sa to do tejto témy aj hodí, ale potrebovala by som vedieť či niektorá z vás nemala toto isté...
ĎAKUJEM 😀 😀 😀

leveretka
27. aug 2009

minewka, Ďakujem veľmi pekneeeeeeeeeeeee 🙂 😉 😀

saskia1 - rada by som ti poradila, ale neviem...ja som mala iba podobne priznaky a to bolest v podbrusku a boleli ma aj krize, ale mala som problemy s mechurom (palenie a potom este vacsie bolesti v podbrusku) a priserne tlaky vo vajecnikoch...ale to nebude asi tvoj problem...

minewka
27. aug 2009

Saskia, a neskúsila si test?Vyskúšaj a uvidíme..ak bude negat, tak je to asi nejaký zápal..ak bude pozitívny, utekaj k lekárovi, nech potvrdí zdravé tehu 😒

minewka
27. aug 2009

Ináč, baby, akože, musíme tu poriadne a poctivo písať!Lebo to tu viazne...

Tááákže...o čomsa budeme rozprávať?Kto je do koho??? 😀

saskia1
27. aug 2009

Ďakujem za odpoveď baby 🙂 Leveretka, ja teda nemám žiadne pálenie, teda vlastne oproti včerajšiemu stavu mi je o doooooodť lepšie. Tak ako to na mňa prišlo tak to aj odišlo..
Test som robila iba včera a vyšiel negatívny, budúci týždeň idem k urologovi a gynekologovi, tak uvidím, ale mohlo by z toho vyjsť tehotenstvo 😀 😀 To by bolo najlepšie 🙂

leveretka
27. aug 2009

saskia budem držať veľmiiii palce 😉

minewka
27. aug 2009

Saskia a vieš, kedy si mala ovuláciu?

saskia1
27. aug 2009

leveretka ďakujem,keby to vyšlooooooooooooo 😀
minewka, ovuláciu som mala okolo 6.8., aj sme sa snažili..no uvidíme.

leveretka
27. aug 2009

som veľmi zvedavá...potom daj určite vedieť ako si dopadla ;)

iplusr
27. aug 2009

minewka, bt som znovu zacal merat potom, ako mi mrcha meskala 2 mesiace. tak som aspon vedela, ze ovu teraz bola a kedy. ze kto je do koho 😀 ? no ja som do mojho manzela az po usi 😵
saskia, asi ti neporadim. ak je to tehu, tak to krvacanie a bolesti nevyzeraju moc dobre. To by skor vyzeralo na nejaky zapal.
leveretka, tak ten gynex by som uz asi neriskovala.

leveretka
27. aug 2009

iplusr - jasné nebudem to riskovať, chcem k tomu od polovičky septembra pristupovať čo najzodpovednejšie a nechcem, aby sa mi zase niečo prihodilo ako tento mesiac...

viem, že to nepatrí do tejto témy, ale nedá sa mi neopýtať...máte nejaké osvedčené vitamíny, ktoré sa odporúčajú pred otehotnením? užívam zatiaľ iba kyselinu listovú a rozmýšľam čo ďalej...ďakujem

iplusr
27. aug 2009

pre chlapov odpozucaju zinok a ty ak chces, mozes brat kalibrum babyplan alebo podobne potom uz nemusis brat kyselinu, lebo tento komplex obsahuje aj to. Ale dolezity je aj pitny rezim a ked mas vyvazeny jedalny listok, tak nemusis brat nic. V uk odporucaju na kazdy den 5ks ovocia - kazdy ken, pravidelne - malokedy sa mi to podari, takze si treba pomoct umelymi vitaminmi

leveretka
27. aug 2009

dakujem za radu...hladam na nete rozne vyrobky, tak som zvedava k comu sa nakoniec priklonim...ale tak uz je najvyssi cas zacat riesit z tejto oblasti 🙂
pitny rezim sa snazim dodrziavat a vyvazeny jedalny listok bohuzial nemam...v tomto sa velmi tazko polepsim, lebo som riadny maskrtnik 🙂 ale musim povedat, ze som sa aspon trochu polepsila, lebo sa snazim maximalne vypustit z jedalnicka fastfoody a vyprazane jedla...zatial sa mi dari...dufam, ze potom bude moja motivacia este vacsia ako je teraz 😀

matulik284
27. aug 2009

ahojte 🙂
stacynka blahozelam k mimi..prajem ti aby tentoraz krasne vydrzalo v brusku celych 9 mesiacov.
minewka drzim palceky, aby bol testik pozitivny 😉
ja som dnes bola u lekara a odisla som odtial dost smutna...odporucil mi prefuknutie ostavajuceho vajickovodu, ci nahodou aj ten nie je poskodeny nejakym neliecenym skrytym zapalom...tak sa teraz strasne bojim ze to tak bude a nebudem moct mat mimi ☹

minewka
27. aug 2009

Matulik...a prečo ti to odporučil?Na základe čoho?Je to nutné?A mala si často zápaly?

Ináč, mňa od večera hrozne pobolieva podbruško...som 8DPO...a prsia pichajú...ani nie že bolia, ale ma v nich sem tam pichne...Tak som zvedavá..boože...len keď sa náhodou objavia //, nech to prosím ten mrňús vydrží, lebo dosiaľ sa tvárim ako hrdinka... 😒

sabiatko
28. aug 2009

ahojte 🙂
matulik, neboj... ono to nie je moc prijemne chodit po doktoroch, ale aspon tomu trosku pomozete. vacsinou co tu baby pisaly o prefukoch, tak hovorili, ze sa to da, nic hrozne, aj ked mozno trochu neprijemne. kazdopadne ti to len pomoze, tak to budeme brat pozitivne 🙂 a neboj, mimi mat budes, ved ked ti to prefuknu, tak sa ti to spriechodni a babetko bude pekne putovat tam, kam ma.
minewka, to je drama 😀 aj mna obcas pichaju prsia, ale to asi zato ze rastu, tak to asi bude aj u teba. my tu vsetky verime, ze tentokrat bude vsetko v poriadku, len na ten test musis este trocha pockat. no tebe to ukazuje pomerne skoro, tak mozno keby si kupila ten s citlivostou 10...

stacynka
28. aug 2009

ahojte
dakujem vam vsetkym za gratulacie 🙂
no mna tiez bolia prsia o stosest a mam ich take citlive
akurat som prisla na to ze to babetko co som potratila tak to bolo uplne zvlastne tehotenstvo, teda nic som necitila a teraz setky priznaky mam ako pri prvom tehu, tak som si vymyslela teoriu ze toto sa urcite silno chytilo a preto mnou hormony lomcuju...

stacynka
28. aug 2009

som to zle napisala samozrejme ze som citila bola som vtedy strasne stastna a tesila som sa ale tak zmeny na tele sak ma chapete.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre