Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

leveretka
24. sep 2009

ahoj flyangel...ja sa mám celkom fajn...som 7 DPO, tak v nedelu budem testovať 😀

mám toho inak aj ja veľa....práca, škola, rodina 😝
tak držím minewke všetky prsty, aby sa jej už zadarilo a prišla naozaj s dobrými správičkami 😉

minewka
24. sep 2009

Ahoj baby, som rada, že na mňa nezabúdate 🙂

My sme tento mesiac asi snaženie v tú pravú dobu nestihli, fakt neviem, lebo som nemerala BT, ani v podbrušku ma nebolelo, tak ani netuším, či ovu bola...Ani sme sa veľmi nesnažilkovali...

Asi od ďalšieho mesiacia by som chcela skúsiť folikulometriu...Uvidíme, či pomôže 🙂

sabiatko
25. sep 2009

ahojte 🙂
pehinka a lolita gratulujem, vy ste iste tehulky. vy baby mozno este aj v rovnaky den porodite 🙂 neviem, kedy je najlepsie ist k dokimu, ja som bola prvykrat v 4+4 tt a bola vidiet len bodka. ale sak aj to stacilo, aspon som vedela, ze je babetko tam, kde ma byt 🙂

pehinka
25. sep 2009

ahojte babule, sabiatko, bola som nakoniec u dr. uz vo stvrtok, videl tam malu vysoku sliznicu a maly vacok 3 mm... 😵 nechal ma zatial na pn,lebo mam nevolnosti stale a hroznu unavu, tak mi odporucil kludovy rezim, termin porodu 27.5.2010, sestricka mi vypisala aj tehotensku knizku, aj ked sa dava az v 9 tt, trosku pozna moju rodinu, tak povedala ze mi moc drzi palce aby sa to udrzalo a knizku mi dava preto, aby som sa mohla pochvalit... 😵

pehinka
25. sep 2009

no a dr. povedal, ze som v 5 tt, aj ked tu na konikovi mi ukazuje pas 6 tt...

flyangel
autor
27. sep 2009

Ahoojte babenky leveretka tak ako dopadol testik?
Minewka ahoooj moja...no ved niekedy sa zadari ked clovek sa o to vobec nesnazi 😉
a folikulometriu mozete skusit..aspon budete vediet ze mas ovulku a ze kedy sa mate snž 😉
Pehinka blahozelam 😀 😀

pehinka
27. sep 2009

diky flyangel, stale sa mi tomu nechce verit... 😅
vsetkym babenkam v tomto fore moc, moc, moc drzim palceky, aby si nasli krasne dve ciarocky na teste, tak ako aj ja.. 😉

sabiatko
28. sep 2009

pehinka, mne sa to podla poslednej ms a usg lisi o 10 dni, to zavisi od toho, kedy bola ovu. ale si myslim, ze podla usg je to presnejsie, teda ked doki sleduje babetko uz od prvych tyzdnov, neskor to moze skreslovat. tak vam prajem vela zdravia... uz len 35 tyzdnov 😉 🙂

pehinka
28. sep 2009

sabiatko, dakujem si zlata...este je dlha cesta pred nami, tak dufam, ze vsetko dobre dopadne, ty uz musis mat aj pekne brusko, ze? hm...este asi neviete, co budete mat, ci dievcatko ci chlapceka?

leveretka
28. sep 2009

ahojte,

minewka, vitaj 😉 som rada, že si prišla aspoň o sebe napísať...držím veľm palce..možno naozaj motyka vystrelí...

flyangel, testla som a duch...pozri do albumu 😉 zajtra testujem a uvidím, čo uvidím 😀

sabiatko
28. sep 2009

pehinka, sak ja na to brusko cakam jak na zazrak 😀 daco male tam uz je, uz som sa aj minuly tyzden potesila, ze som daco nabrala a dneska skocim na vahu a oproti minulemu stvrtku o 0.7 kg menej 😨 to je strasne byt tehotna a nemat brucho 😀 tuto stredu ideme k dokimu, tak sa ho spytam, ci uz neni vidno, ci je to CH alebo D, taka som zvedava 😵

kaktusik007
29. sep 2009

ahojte dievčence, prišla som vás pozdraviť 🙂 a povedať, že som si konečne vytvorila fotoalbum na ktorý ste sa kedysi pýtali... 🙂 už som si povedala že to zverejniť bez obáv môžem, predsa len - dnes sme začali druhý trimester!!! tak sa tešíímeeeee.... 😵

sabiatko
29. sep 2009

ahoj kaktusik 🙂 som si uz pozrela tvoj album... zlatucke babetko 😵 prvy trimester za tebou, tak uz len 2... inak ako sa citis? a prajem vam s babetkom vela zdravia a nech si uzivate jeden druheho 😉

kaktusik007
29. sep 2009

jee, dakujeme sabiatko 🙂 mame sa fine, teda rano vzdy... horsie je to uz k veceru :D trosku som sa zacala zadychavat, tak som behla internistovi a ten na to: no co s vami?? ekg uplne v poriadku nie je, ale nie je to ani nic hrozne... pozrite sa... uzavriem to... bude to aj horsie, zvykajte si! 😀 ale som rada ze som si intuitivne vysadila lieky na srdce este rok dozadu... no a verim ze to zvladneme, ja viem ze dychavicnost je normalna v tehotenstve, ale nezvladnut vyjst na prve poschodie v prvom trimestri mi prislo trosku uz moc... 😀 no nevadi... co narobim 😵 19. oktobra ideme na triple testy, tak.. uvidime, ako dopadnu.... ale nejako sa nad tym nezamyslam, citim,ze to bude vsetko v poriadku, proste taky vnutorny pocit 🙂 - a asi zacnem fakt doverovat mojim vnutornym pocitom, 2x som citila ze cosi nefunguje a... dopadlo to tak ako dopadlo... ale nevadi, do tretice vsetko dobre, nie??? 😵

ibamy2
29. sep 2009

ahojte, babulky

tak my sme uz 33tt, bezi to ako voda...
- kazdej tehulke prajem krasne tehotenstvo bez tazkosti a na konci lahky porod a v naruci zdrave babatko
- snaziacim sa zienkam vela, vela stastia a co najskorsi test s // 😉

a este pre istotu: tfuj, tfuj, tfuj 😵

funlucy
29. sep 2009

ahojte,tak aj ja som prišla opäť nakuknúť 🙂 Gratulujem všetkým tehuľkám a prajem krásné bezproblémové tehotenstvo.
Pehinka,tak vám sa to fakt podarilo rýchlo 😵
Kaktusik vaše bábo je roztomilé-jéééééj - ja to stále tipujem na chlapčeka,aj keď viem že by si chcela babu chichi.
Ja som momentálne opäť raz vo fáze čakania,snažilkovali sme sa poctivo,tak verím že aj úspešne. 😉

minewka
29. sep 2009

Ahooj Fun, kedy máš dostať mršku? Ja asi 5.9.... 🙂

pehinka
29. sep 2009

funlucy, veru necakali sme ze to vyjde hned prvy mesiac..
zajtra idem k dr.na dalsiu kontrolu, tak dufam, ze je vsetko v poriadku a hrasok narastol...
drzim ti palceky, aby sa ti tento mesiac zadarilo... 😉

rush
30. sep 2009

tfuj tfuj tfuj 😉

flyangel
autor
30. sep 2009

Ahoojte 😉 leveretka tak sa zda ze uz nemas ducha ale stale silnejsiu ciarocku..tak potichucky blahozelam 😉
kaktusik tesim sa ze ste sa dobojovali do 2.trimest. Minevka asi myslis ze mas dostat 5.10....a snazili ste sa ?
funlucy prajem ti veeelmi aby vam to vyslo 😉 ibymy a rish ako sa mate?dufam ze ste ok..a dari sa vam 😉

pehinka
30. sep 2009

leveretka,pozerala som si tvoje testiky v albume, to je predsa jasna vec, si tehulka...super, gratulujem..
my sme boli dnes na kontrole, mame uz 12 mm, takze od min. stvrtka sme podrastli o 9 mm...dufam, ze to nebudu dvojicky... 😀

minewka
30. sep 2009

Ahoooj Fly...no, myslím, že mám dostať mršku 5. 10., ak by bola ovu 20-21.9. (doteraz som mala na 16ty deň), LF mám 14-15 dní.

Veľa sme sa v tento mesiac nesnažili, ale 21 áno...tak neviem..šanca tam je 😀

Zohnala som si tuto na MK ten Duphaston, každý deň si dávam tabletku, až do toho 5 teho, tak som zvedavá...

Jediné, čo som si tento mesiac všimla, že asi 5 dní po ovulke, ak bola na ten 16 ty deň (neviem to, lebo ma podbruško nebolelo, ani dáky ovu výtok som si nevšimla a teplotu sa mi merať nechcelo 😀 ) ma strašne pichlo v podbrušku, ako som sa postavila...tak som si myslela, že dáky kŕč či čo, že som sa len zle postavila...no a neskôr som šla na wcko a na toaleťáku som si všimla, že som jemnuko špinila, ale fakt, keby to nebol biely toaletný, si nič nevšimnem...

Tak neviem...moooooooooooooooožno to bolo uhniezdenie...ale absolútne sa na to nespolieham, som si dala prísny zákaz na to myslieť.. 😀 😀

tinkamt
1. okt 2009

Ahojte babuľky , písala som si s vami ešte v prvej téme , túto druhú len pozorne sledujem a čítam. Držím vám všetkým palce , ja tiež ešte nie som tehu, so snažením máme pauzu kvôli práci ale od bud.mesiaca by sme chceli znova začať. Papa

P.S. Kde ste všetky , naozaj to tu " vymiera " :(

rush
1. okt 2009

dakujeme za opytanie...no my sa mame dobre...ako rychlo to ubieha...prednedavnom som sa tu strachovala ci z toho nieco bude a teraz som uz v 29tt...dufam, ze vsetko dobre dopadne...maly je aktivny a kopka a bucha a vrti sa mi...

neviete co je s mastulkou? ta uz aj rodit bude, nie?

...chodim vas tu pozerat kazdy den a velmi vam drzim palce vsetkym!

minewka
1. okt 2009

rush, presne, je to ako včera, čo si nadšená písala, že máš //..😀

Ani sa mi veriť nechce, že už toľko času ubehlo...

flyangel
autor
3. okt 2009

ahoojte ja som dnes 17dc vcera vecer sme mali sexik a potom som zlahka spinila...teraz rano som zas mala take spinenie-hnedy vytok...mozno som mala ovulku...totiz mne sa predlzil cyklus na 31dc 😠 a vobec neviem ze na ktory dc mam ovu...a merat sa mi velmi nechce...
Minewka noo je mozne ze to bolo uhniezdenie bodaj by sme mali pravdu...ja si myslim ze ten duphaston ti urobi len dobre...ked uz ti ten pajác dr.nechcel dat aspon si si ho obstarala sama 😀
rush presne tak ja sa nestiham cuduvat ze baby co nedavno pisali ze su tehu tak teraz uz budu rodit...ako leti ten cas...
tinkamt tak nie len citaj ale aj pis aby sme vedeli ako je to s tebou...nuz a o mastulke bohuzial nikto nic nevie uz mesiace sa nam neozvala 😢 ale viem ze v novembri by mala rodit...

mastulka
5. okt 2009

Ahojte babulky,

tak sa po dlllllhom case ozyvam, fly si dobre pamata, 7.11. mame termin no ten nas trpaslik v brusku je taky aktivny, ze aj keby sa narodil skor tak sa necudujem 🙂 inak sa mame dobre, sme obaja zdravi i ked tie kopance uz pekne bolia a co je kludny spanok uz nejaky ten mesiac netusim 😒 ale nevadi, ved co by som pre drobceka nevydrzala....

vsetkym vam strasne drzim palceky, nech tieto pocity coskoro zazivate i vy, aby ste na testoch nasli krasne tucne // a vsetkym tehulkam prajem prijemne a bezproblemove tehulkovanie 😉

flyangel
autor
5. okt 2009

ahoooooooj mastulka 😀 😀 😀 😀 😀 aka som rada ze ta vidim...ani sa mi nechcelo verit ze vidim na obrazovke teba...som veelmi rada ze sa mate dobre a ze ste zdravucky...ako vidim aj meno sa pre maleho zmenilo...ste chceli povodne Mateja ze ano?

minewka
5. okt 2009

čaute holky, tak ja každú chvíĺku očakávam mrchu, mala by prísť zajtra...robila som tehu test, biely ako sneh, tak už druhý deň ani Duphaston neberiem..aj rozmýšľam, či sa kôli nemu neposunie mrcha...uvidíme..

Takže hor sa do ďalšieho mesiaca.. 🙂

flyangel
autor
5. okt 2009

cauko minewka...nuz tak snad v dalsom kole sa postasti 😉 inac ako?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre