Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
11. nov 2009

cauko...ano wodanka mas pravdu ved ak chcete mat vlastne bábo tak treba skusit vsetko mozne co sa len da...iplu takze sa mozno uz v januari vratite a uz natrvalo?

iplusr
11. nov 2009

fly, povodny plan bol november, ale este chceme co-to posetrit na byt. takze dalsi plan je januar-februar, ale este uvidime, ako budeme s robotou.

sabiatko
13. nov 2009

dobre ranko 🙂 ako sa mame?

ja mam dnes pohodickovy den. posledne tri dni som piekla ozdoby zo slaneho cesta - anjelikov, slonikov, ... a dneska ich budem malovat. k tomu pridam este varenie a pecenie a piatok ubehne ani neviem ako. s adamkom sa mame stale rovnako, kazdy den sa v brusku vrti. zrovna dnes som mala sen, ze som uz mamina, ale ako v kazdom sne som zas mala dievcatko 😀 baby kosicanky, neviete mi prosim poradit, kde mate v kosiciach obchody pre deti s postielkami a oblieckami, paplonikmi atd.? chystame sa tam zasa 25. novembra do poradne, tak by sme to zaroven pokukali, dikes 🙂

rush
13. nov 2009

sabiatko / ja ti odporucam pokukat aj net...tieto veci su v ochodoch dost drahe a na nete casto aj par tisic usetris...

rush
13. nov 2009

napr. http://kojenecke-obleceni.eu/zbozi/ su to sice cesi, ale posiealaju aj na svk a lacno...dalej nebudem davaj www. lebo su to svk stranky...ale heslovite, raj deti, hrajme sa, najlacnejsie plienky atd 😉 je ich dost...ale hovorim...da sa dost usetrit...neviem sice ake su ceny v kosicoch...v ba hocico co ma privlastok detske je 200x drahsie ako to ma hodnotu 😝

rush
13. nov 2009

a neviem ci poznas stary dobry mimibazar 😉 ja mam odtial sice len vianocne oblecko pre maleho...ale baby tam casto nakupuju vselico...su tam aj nove aj pouzite veci...

sabiatko
13. nov 2009

joj, dikes rush 🙂 popozeram to. nevies mi este poradit, ci aj na taketo veci byva okolo vianoc zlava? rozmyslam, ze by som nakupila az v decembri, mozno sa to viacej oplati... no idem sa mrknut na tie stranky 🙂

iplusr
13. nov 2009

sabiatko, tak vy uz mate aj meno? adamko je pekne meno.
tie zlavy - neviem, ako na detske, ale zlavy a vypredaje su vacsinou po vianociach v january. skor mam pocit, ze pred vianocami clovek kupi hocico - poznam par takych ludi - a predajcovia to vyuzivaju a aj zlacnene veci precenia na povodnu cenu.

rush
14. nov 2009

...podla mna na sezonne veci zlava bude...ale na kociky a postielky pochybujem...je to indivindi kedy ktory predajca hodi nejaku zlavu...ono to nie je sezonna zalezitost...treba dlhsie odsledovat...ved vam to este asi nesuri...tak si mozno trosku pockajte a uvididte...baby chodia na tieto veci aj do polska...ale odtialto je to kus cesty...takze to som vobec neriesila...skus najst nejake temy o vybavickach...fakt sa to oplati pokukat kade/kde lebo niekedy usetris aj tisice...

sabiatko
14. nov 2009

tak a uz som aj nakupila 😀 z tej ceskej stranky sme objednali drevenu aj cestovnu postielku, matrac, drziak na baldachyn a flanelove plienky 🙂 zajtra ideme omrkat tu v miskolci sadu do postielky, ale oblecko nechavame teda na januar. inak v anglicku mali zlavy aj pred vianocami do 70%, ale tak tu je to ine... sak do januara uz vydrzim... dufam 😝

diki iplusr, aj mne sa adamko paci, hoci som mala vybratych milion mien, ale adimu (mm) sa nepacili, tak bolo tazke sa zhodnut.

iplusr
14. nov 2009

sabi, flanelove plienky - za to ta chvalim. ja som za eko veci - vsetkych u nas tlacim do recyklovania, robim si eko sliz na pranie ... takze ja budem tiez urcite raz kupovat latkove plienky - teda dufam, ze bude pre koho.
to mate pravdu. v uk su teraz stale nejake vypredaje a zlavy - ako dosla ta kriza. sestra tu nakupovala pre svagrinu - pre deticky.

flyangel
autor
15. nov 2009

noo baby vidim ze ste sa pustili do nakupovania... 😉

angelds
15. nov 2009

Príjemný deň a príjemné " nakupovanie " 😉 😉 😉

flyangel
autor
15. nov 2009

cauko...noo ako angel co nove?

sabiatko
15. nov 2009

iplu, tak az sa hanbim priznat, ale tie flanelove plienky budu len do postielky a kocika, ked bude babatko slintat, inak dame jednorazovky 😅 ale aby som si trochu polepsila, na zaciatku som chcela davat bavlnene, aj kamoska ich ma a aj vypln do nich z takeho fantastickeho materialu, no ale ked mi povedala, ze ju vysli 15 000 sk aj s nohavickami a ja neviem cim k tomu, tak mi bolo jasne, ze toto si nebudeme moct dovolit 😒 ale v prepocte, ked sa pouzuju na 2-3 deti, vyjdu cenovo lacnejsie nez jednorazovky, su pre babo prijemnejsie na telo a tiez su eko. keby nebolo treba kupovat kopec inych veci pre babo, co spolu vyjde straaaaaasne vela, tak aj ja by som volila bavlnene plienky. a neboj, za chvilu budes aj ty nakupovat veci pre babo 😉 statisticky by si mala byt tehu tak do 4 mesiacov (teda ak ste zacali v marci), tak verim, ze sa stane 🙂

kaktusik007
16. nov 2009

ahojte,
clovek tu nie je par dni a tu sa deju veci... Matulik, gratulacia 😵
Minewka - ako uz dievcence pisali, hlavne ze viete kde je problem, a uz viete, ze ho mozete riesit... vela zdaru, a neboj, ono sa isto zadari 😉
sabiatko, tak nakupujes vo velkom??? parada 🙂 - tie eko plienky zaujali aj mna, prave zhanam o tom blizsie info, a chcela by som si to prepocitat, ako to vyjde - len je tazko odhadnut co by ma stali jednorazovky mesacne ked som nikdy plienky nekupovala a netusim, kolko ich treba 🙂)) ale tak... sabiatko, nevies mi pomoct od tej tvojej kamosky, a pripadne hodit nejaky link mi do ip??? by som ti bola vdacna 🙂
my sa mame dobre, babatko zacina trosku obcas kopkat, tak sa tesime 😵 vo stvrtok mame poradnu, v piatok 3D ultrazvuk - akurat som prave zistila, ze manzel v podstate ani nechce vediet, co mame v brusku.... a ja to vediet chcem, tak netusim, ci zvladnem si to tajomstvo nechat pre seba, xi xi 😀

sabiatko
16. nov 2009

dobre ranko baby 🙂

aky bol vikend? my sme vcera vyrazili do mesta, ale nedela, tak skoro vsetko pozatvarane. kupili sme ale vianocny stromcek aj s krasnymi drevenymi ozdobami nastriekanymi na zlato, aj svetla, sneh v spreji... 🙂 toto budu nase prve vianoce spolu, tak sa strasne tesiiiiiiiiim 😵

sabiatko
16. nov 2009

ahoj kaktusik 🙂 tak skusim ju co najskor odchytit na skype, tak sa jej opytam 🙂 ona ale prve babo rodila v anglicku, tak neviem, ci tam ich nekupila, ale mozno nie, sak sa opytam a dam vediet 😉 ja ratam, ze na mesiac vyjdu jednorazovky okolo 800 sk, takze eko plienky sa urcite oplatia. tak tento tyzden vas toho caka, aspon uvidis malicke 🙂 no inak, neviem ako utajis pohlavie babatka pred manzelom, to budes musiet schovavat aj veci, co nakupis, aby podla farby nezistil, co to bude 😀 tak sa drzte, nech to vo stvrtok aj piatok bude pekny zazitok a vypytaj si 3D foto, nech sa aj my kukneme na babatko 😵

angelds
16. nov 2009

ahojky babulky tak u nas sa snazime nadalej a cakame na zuazrak, ktory pride aj k nam 🙂

krasny den vsetkym

iplusr
16. nov 2009

sabiatko, tak v tomto tu statistiku kazim. snazime sa od januara - februara, takze ked to nevyjde do konca roka, tak budeme zistovat, kde je problem a riesit ho.
kaktusik, ja by som to urcite neudrzala - to tajomstvo. aj keby som sa snazila, urcite by som sa prekecla.

sabiatko
17. nov 2009

nekazis iplu, praveze to teraz teda vyzera nadejne, este stale sa do nej do 3 meciacov zmestis 😉 a kde budete zistovat, v UK ci na slovensku?

iplusr
17. nov 2009

sabi, ale ved si pisala, ze statisticky do 4 mesiacov a ja uz zacinam treti krat 4 mesiace 😕 .
budeme zistovat na svk. ked sa definitivne vratime. tu sa mi lekarska starostlivost ale vobec nepaci.

sabiatko
17. nov 2009

hihi, ja som myslela do roka a ked som videla, ze si sa sem prihlasila koncom marca, tak som tym myslela, ze do toho roka ti chybaju este 4 mesiace 😉 no a lekarska starostlivost v anglicku minus 5 bodov 😒 tam dokonca ani nepotrebujes, aby ta lekar videl, len ides do lekarne a tam uz od neho caka krabicka antibiotik, lebo ste sa spolu rozpravali o chorobe po telefone... to bol moj pripad 🙄 no ale jak vravim, tieto 2 mesiace musia byt uz naisto uspesne 😉 kedy cakas vysledok tohto snazenia?

sabiatko
17. nov 2009

ps: ostatne baby... sak nam skocte do reci 😀

funlucy
17. nov 2009

čaute baby,ja som opäť na nočnej a konečne na nete 🙂 boli sme od soboty u našich a tam net nemajú,takže som sa naň už normálne triasla 😀
keď sa bavíte o tých plienkach,minule to dávali na STV 1 v dámskom magazíne,ale neviem to nájsť,tak som hľadala aspoň na nete a je tam toho teda neúrekom,môžete začať študovať 🙂
http://www.latkoveplienky.sk/default.aspx?menu_...
https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

iplusr
17. nov 2009

jaaaj - sabiatko, v marci, ale zle si si pozrela rok. marec 2006 som sa registrovala este na moja svadba a postupne som sa presunula sem.
vybavujes si teraz tu matersku z uk? a daju ti nieco?
funlucy, ty si chcela ten vypocet od jonasa, uz si ho dostala?

iplusr
17. nov 2009

a tento mesiac ziadne vysledky necakam, lebo prave cez ovu sme boli na svk a nic nebolo. takze cakam mrchu - kazdu chvilu.

funlucy
17. nov 2009

iplu,dr.Jonáš mi zatiaľ poslal len dotazník,ktorý som mu vyplnila a včera spolu so šekom odoslala.Dala som si spraviť ten špeciálny výpočet,keďže viem aj hodinu narodenia-stojí to okolo 20 Eur,tak som zvedavá ako to bude vyzerať,čo tam všetko bude.
Hovorím,spolužiačka sa s mm 2 roky snažili a nič a pred mesiacom otehotnela,práve podľa toho jeho výpočtu.Šak keď to príde dám vám vedieť..
My sme sa zrovna včera s mužom tááák povadili,som naňho naštvaná ešte aj dnes,uvidím kedy ma to prejde a či sa tento mesiac budeme vôbec snažiť 😖

funlucy
17. nov 2009

iplu,kukla som aj vaše svadobné fotky keď už spomínaš tú stránku mojasvadba,konečne aj teba môžeme vidieť jak sa hovorí "naživo" chichi,jááááj jaká si bola krásná nevesta,vyzeráš veľmi mlado 🙂

iplusr
17. nov 2009

no to hovoria vsetci. vsak mi ani alkohol nechcu predat v obchode 😀
a vy naopak na svadobnyvh fotkach vyzerate tak dospelo. na fotkach, co si davas na profil si take dievcatko.

moja sesternica na tom bola podobne. niekolko rokov sa snazili a nic. potom si dali spravit vypocet a otehotnela. tak si myslela, ze podla toho vypoctu, ale podla vysetreni - sona - pocatie vychadzalo na uplne iny datum ako podla jonasa 😀
ale neviem, ci sa davali podrobny vypocet. potom napis, co to vsetko obsahuje.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre