Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

kaktusik007
17. mar 2010

fuuuuun,..... tak teda zaciatok novembra??? parada.... tesime sa 😀

jaruska8
21. mar 2010

Fun, paráda, teším sa!!!! 😉

angelds
21. mar 2010

ahojky fun and all !!!

všetko najlepšie všetkým krásny nový a plodný týždeň 🙂

sabiatko
22. mar 2010

cavte baby 🙂 tak sa hlasim po dlhsej dobe... myslela som, ze porodim skorej, ale ani oxytocin nezabral, az prostaglandinova tabletka v pondelok a v utorok o 00:55 sa nam narodil nas malicky. mal 51 centi a 3550 g... fotku hodim neskor...

funlucy
22. mar 2010

ahojte,tak sabiatko huráááá máš to za sebou,gratulujem k drobčekovi 😵 a želám vám obom veľa zdravia,maminke veľa síl a trpezlivosti do nastávajúceho obdobia a samozrejme kopec radosti z bábätka 🙂
Teším sa na fotky.Ako sa inak cítiš?Bolo to asi náročné..môžeš napísať zážitky z pôrodu,ale len dobré 😅
Tak a ďaľšia v poradí bude katusik tramtararáááá 😀
Ostatné babule čo je s vami,kde ste?To nás tu akože necháte teraz samé?! 😝 šup šup sa ozvite.Angelds,u teba žiadne novinky? 😉

matulik284
23. mar 2010

ahojte 🙂
jeeej sabiatko gratulujem...tak uz to mas za sebou 🙂 uz som zvedava na fotky...na tvojho krasneho chlapceka. dufam ze sa citis dobre a ako pise fun len dobre zazitky z porodu popis 😉
ja mam stale kludovy rezim...bola som na kontrole u lekara...krcok je uz vyssie 4cm...takze som rada, ale stale je makky a aj priehlbinka na branke stale je...takze si musim davat pozor, aby som sa nezacala otvarat...je to taky zvlastny pocit lebo sa bojim, aby to neprislo predcasne a tak len cakam kedy uz budem v dalsom a dalsom tyzdni.
fun a ty ako? mas uz aj nejake priznaky? 🙂

jaruska8
23. mar 2010

Jeeeeeeej Sabiatko, gratulujem!!! Jaj, už aby bol júl, aby som to aj ja už mala za sebou. 😉 😉 😉 Teda, bábo pri sebe. 😉 A Fun, no ako???? 😉 😀

sabiatko
23. mar 2010

dakujeme za gratulacie 🙂 som myslela, ze sem napisem presny priebeh, ale teda napisem len tie lepsie zazitky 😝 v stredu 10. marca som nastupila do nemocky s tym, ze som ocakavala, ze mi este v ten den daju vyvolavacku a bude. ale doktori ma nechali stredu, stvrtok cakat, ci sa to same nespusti. ale to by bol zazrak, lebo som este nebola pripravena. v tu stredu ma doktorka vysetrila a trocha to aj bolelo-trocha mi otvorila porodne cesty. ale nic sa nedialo, tak mi v piatok pichli oxytocin, co som sa bala, ze budem mat kontrakcie nenormalne, ale na monitore sa ziadne nezobrazovali, tak som stravila vikend v nemocke s tym, ze sa nic nedialo. pondelok bol zlomovy. primar mi o 12:00 zaviedol tabletku prostaglandinu a 6 hodin na to mi zacali kontrakcie tak kazde dve minuty, ale bola to viac-menej pohoda. asi po hodine to uz taka pohoda nebola 😀 chodili aj kazdu minutu a niekedy sa aj jedna kontrakcia spojila s druhou. skratim to... bolo to tazke, ale po polnoci mi doktorka prepichla vodu, kontrakcie este silnejsie a o 00:55 bol maly na svete. taky tucnucky, dali mi ho na brucho a ja som ho hladkala, bolo to krasne 😵 nasledovalo sitie 😅 20 minut, nic prijemne, ale dalo sa... doteraz sedim na spacialnom vankusiku 😝 mame trocha trampoty s kojenim, ale prezijeme. adamko je inak krasne babetko, obcas skuli, ale to je zlate a take smiesne ksichtiky hadze 😀 a strasne ho lubime 😵

matulik284
23. mar 2010

sabiatko nadherne babatko 🙂 take chutnucke, no uz aby bol jun 🙂
tak je dobre, ze si to vsetko zvladla...teraz sa uz iba pekne zotavit a uzivat si maleho drobca...prajem vam vsetko dobre, aby ste boli obaja zdravi a aby malicky krasne papal a rastol 🙂

jaruska8
23. mar 2010

Nádherný je, naozaj, taký malý baculko, veľa šťastia prajem!! 😀

funlucy
23. mar 2010

jéééééminenky 😀 aký je krásnučkýýýý,úplne nádherné bábo-sabiatko.Ten sa vám teda vydaril 😉 a tie ksichtíky,juuuj to by som chcela aj ja vidieť,tak to zdokumentuj a potom niečo prihoď na dobrú náladu.
No baby mne je dnes od rána na prd,žalúdok na vode,nič som poriadne ani nezjedla,občas ma napína na vracanie,tak sa aj akože pripravím nad misu a nič 😝
Zajtra ráno idem na krv,tak to sa už vidím jak to tam somnou švihne 😀

matulik284
23. mar 2010

fun mne takto byvalo prve 3 mesiace....celodenne nevolnosti, tiez som chodila nad misu a nic...nikdy som nevracala iba ked som mala migrenu...vtedy aj 8 hodin vkuse....no ale uz to mam za sebou a od 4 mesiaca nevolnosti nie su vobec 😉

rush
23. mar 2010

jej sabiatko obrovska gratulacia ku krasnemu babatku 😵 tak uz to mas za sebou 😎 prajem rychle zotavenie a uspesne kojenie...najtazsie su prve dva mesiace...kym si zvyknes, zahojis a tak...ale potom je uz vsetko omnoho jednoduchsie 😉 prajem vela zdravia a radosti s krpcom 😵

a my sme mali dnes poradnu...26.3. mame 4mesiace, vaha 7900g a 69cm 😕 trochu sme uz narastli 😅 😵

rush
23. mar 2010

fun juj no mna nastastie ranne nevolnosti obisli...ale vraj to je znak ze je vsetko tak ako ma byt 😉 drzim palce aby vsetko dobre dopadlo...tak aj ty budes mat novembrove babatko ako jaaaaaaaaaaaaaa 😵 sice ked zaciatok nov.tak asi este skorpionik...vela zdravicka

a snazilkam pfuj/pfuj nech sa coskoro zadari 😉

kaktusik007
24. mar 2010

ahojte, my stale 2v1 :D
sabiatko, obrovska gragulacia k adamkovi, nech ste zdravucki 😵 - tisko zavidim ze to uz mas za sebou 😀

tehulky, nech to dobre doklepeme 😉 no a snazilky pfuj, pfuj, pfuj nech su // coskoro 😵 😵

iplusr
24. mar 2010

sabi, gratulka. adamko je kraaasny
babulky, tu sa uz neriesia snazilkovske problemy, ale je tu vela stastnych mamiciek - co bol aj ucel tejto temy. kazdej to velmi prajem, ale na druhej strane ma s toho boli aj srdiecko, ze my stale nic. a cim dalej to tazsie zvladam.
tak som sa prisla s vami rozlucit. povedala som si, ze bez // sa tu uz neukazem. dufam, ze to nebude dlho trvat.
snazilkam prajem skore otehotnenie, tehulkam aby uz mali zdrave krasne babulko pri sebe a maminkam vela radosti z miminiek.

angelds
25. mar 2010

ahojky tak krasny den sabi gratulation 🙂
krasny den všetkým

matulik284
26. mar 2010

ahojte kocky 🙂
iplusr celkom ta chapem ☹ velmi ti prajem aby si aj ty coskoro objavila //...drzkaj sa a neboj ono to pride prave vtedy ked to budes najmenej cakat 🙂
kaktusik este stale kinderko ? 😉 🙂

rush
26. mar 2010

iplusr hlavu hore...ja uz radsej nepridem aby som nedrazdila...chapem, ze to moze zaboliet....ty tu pekne zostan...je to tema pe snazilky 😉

flyangel
autor
27. mar 2010

Ahoojtee..sabiatko blahozelam ku malickemu 😉 ako sa mate?iplu neboj sa aj vy sa dockate babuliatka som si tym ista 😉
ja dnes som 28dc takze ocakavam mrchu..ale urcite dojde lebo uz 5.den ma boli podbrusko... 😒

chymenitta33
28. mar 2010

sabiatko-malý je nádhernyyyyyyyyyyyyyyy 😵 vela zdravíčka a mliečka🙂

rush- Edko krásne miery a nádherný je🙂

Iplu-čosi pekne tu bud, chápem ta na jednej strane ako sa citíš, lebo viem aké to je a to tu vie skoro každý...ale neodhdhádzaj. neboj čím skôr to príde, držím palčeky-.-

flyangel
autor
30. mar 2010

cauko baby..mne mrcha dosla v nedelu takze sa tesim na dalsie ovu 😉

angelds
1. apr 2010

ahojte babulky

veselú veľkú noc prajem všetkým

aby ste všetky voňali krásne 🙂

🙂

flyangel
autor
3. apr 2010

ahojky dakujeme angelds aj tebe prijemne prezitie velkej noci a mnozstvo kupacov ti prajem 😉

matulik284
3. apr 2010

ahojte 🙂 ja tiez vsetkym prajem krasnu velku noc 😉

flyangel
autor
8. apr 2010

ahojky ako sa mate kde ste?ja som dnes 12dc takze idem si robit 2.ovu testik 😉

matulik284
9. apr 2010

ahoj fly 🙂 tak drzim palceky, aby to tento mesiac vyslo 😉 ja momentalne oddychujem...citim sa tak vselijak raz je dobre, raz velmi bolia rebra, niekedy aj v podbrusku....ale vsetko sa to da vydrzat, len aby malicka pekne vydrzala v brusku....stale sa bojim aby som neporodila predcasne 😒

kaktusik007
9. apr 2010

fly, tak nech to vyjde 😉
matulik.... aj ja som sa bala, aby som neporodila predcasne, a vidis... Ondrejko je stale v brusku.... a von sa mu akosi nechce 😀

matulik284
10. apr 2010

kaktusik tak asi mu je v tvojom brusku dobre 🙂 snad sa uz coskoro vypyta 😉 a poslickov nemas ziadnych?

flyangel
autor
10. apr 2010

Ahojky,dakujem babenky 😉 dnes som robila ovu testik a dnes mam ovulku..takze hor sa na snazenie 😀 😀
kaktusik neboj,Ondrejkovi sa coskoro zachce na tento svet a ka nie tak ti pomozu lekari presvedcit maleho 😉
matu pozri aj kaktusik sa bala aby neporodila predcasne a ako vidis prenasa a malinkemu je dobre v brusku 🙂 mozno aj ty s tym budes podobne 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre