Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

matulik284
12. apr 2010

ahojte 🙂 no uvidime ako sa bude malinkej v brusku pacit 🙂 inak v poslednej dobe ma strasne zmahaju hormony...z nicoho nic ma chyti smutna nalada je mi do placu a ani neviem preco...ale tak mm je zlaty, berie to s rezervou 🙂 zajtra idem k dokimu lebo mam pravdepodobne nejaku mykozu...a dost to svrbi ☹ snad to rychlo preliecime.
kaktusik este stale si 2v1? 🙂

flyangel
autor
14. apr 2010

matu mykozy su v tehu veeelmi caste..ja ich mavam bezne aj bez toho aby som bola tehu...takze viem ake je to neprijemne

angelds
15. apr 2010

ahojky po dlhom case sa ozyvam 🙂

ako sa mame ?

my sa snazime a snazime a stale nic, tak ak tam hore chce niekto tak to vyjde 🙂

matulik284
16. apr 2010

ahojte 🙂 tak my uz mame 1560g a zatial sme v poriadku...len krcok je stale makky, ale uz je dost vysoko a neotvarame sa tak je vsetko ok 🙂
fly aj ja som mavala casto mykozy pred tehu...ale teraz je to take neprijemnejsie, ale vydrzime, preliecime
angelds nebojkaj urcite aj na teba pride rad...velmi ti drzim palce aby to uz bolo coskoro 😉

flyangel
autor
18. apr 2010

matu noo tak to urcite treba preliecit...tie mykozy su fakt hnusne veci 😖 😠
noo taak to som rada ze uz ste taky velky a mate sa dobre..ja mam ms dostat v sobotu takze asi v stredu ci vo stvrtok budem testovat 😉
aj ked viem ze to na 1.raz nevyslo aj tak verim ze coskoro sa zadari... 😀
ostatne babulky kde ste???

matulik284
19. apr 2010

fly tak drzim palceky, aby ms neprisla....urcite sa coskoro zadari 🙂 😉

flyangel
autor
19. apr 2010

matu taak uvidime..ale ja si myslim ze este na // si pockam dlhsie...neverim ze by to skor ako za 4-5mes.vyslo...ale nechajme sa prekvapit 😉

matulik284
21. apr 2010

fly no nikdy nevies, ani ja som tomu neverila ,ze hned ako sa budeme moct znovu zacat snazit tak sa to podari a podarilo sa hned v prvy mesiac 🙂 a predtym sme sa kolko snazili a nic..a ako to teda dopadlo, prisla ms alebo nie? 😉

funlucy
23. apr 2010

čaute baby,škoda že táto téma tak utíchá ☹ myslela som,že tu nebudem stíhať čítať,ale opak je pravdou..Tak Kaktusik má už svojho vytúženého Ondrejka,dúfám,že čoskoro doplní aj fotky a napíše niečo pekné o pôrode 😀
Ja som mala v pondelok 1.poradňu,už mám aj tehotenský preukaz a bábo meralo cca.4 cm 😵 papám hormóny na tú štítnu žľazu a musím veriť,že nám všetko dobre dopadne.Držte palce.
Matulik,tebe pekne nabiehajú tie týždne,už sa ti to blíží,tak tiež moooc držím palce,zachvíľu budeš šťastná mamina,myslím na teba a prajem ti nech už plačeš len od šťastia 🙂
Angelds,určite sa dočkáš tiež verím tomu 🙂 všetky vás pozdravujem.

jaruska8
23. apr 2010

Fun, takže gratulácia ku tehu knižke a teším sa s tebou!! Wow, 8.11., to vyzerá na škorpiónika alebo škorpiónicu, ako môj brácho. 😉 😉 😉

rush
23. apr 2010

vas chodim citat...ale nepisem odkedy iplusr pisala, ze jej to dost ublizuje ked im sa stale nedari 😔
no skoda...lebo sak sme mohli mozno postupne vsetky plynule prejst do tehu a neskor mamickovskych starosti...ale je pravda, ze je to hlavne snazilkovska tema...

snazilkam zelam vela stasticka
tehulkam pekne tehulkovanie
a uz maminam aby mali rychlo po 600nedeli a potom aby deticky pekne papali a spinkali, no hlavne aby sme boli vsetci zdraviiiiiiii 😵

my uz sme velki v pondelok koncime 5.mesiac a zaciname uz 6. 😵 a ideme 5.5. plaaaavat spolu tak sa tesim

matulik284
24. apr 2010

ahojte babulky 🙂
funlucy dakujem a tesim sa s tebou, ze babo rastie a ze aj ty uz budes maminka 🙂
rush to uz preslo 5 mesiacov? 😨 ako ten cas leti, tak to uz ste naozaj velky 😉 tak nech plavanie dobre dopadne a verim ti ze sa tesis aj ja mam v plane chodit s babatkom plavat 🙂

kaktusik007
27. apr 2010

ahojte, prisli sme vas pozriet..... aktualne sme ale chori, mame sopliky a kasleme, sme si doniesli z porodnice 😠 😠 😠
fun, porod??? no... ked zacali take tie prave kontrakcie, tak ma brali na sal, pretoze malemu prestavalo bit srdiecko a dobre nedychal.... takze som ho videla az desat hodin po, kedy mi doniesli nejake babatko a tvrdili, ze je to to moje 😀 😀 😀 ale hlave ze vsetko dobre dopadlo.... a po tejto skusenosti nechapem zeny, ktore chcu rodit doma....

tak snazilky, nech sa dari, tehulky nech to dobre dopadne a budete mat babatka coskoro pri sebe, no a maminky, my aby sme tu vychovu zvlaaadli.... 🙂

matulik284
27. apr 2010

kaktusik gratulujem k malemu Ondrikovi 🙂 tak porod musel byt pre teba dost zly, urcite si sa velmi bala o malickeho, ale dolezite je ze vsetko dobre dopadlo a ty mas uz synceka pri sebe
drzkam palceky, aby ste krasne papali a rastli a hlavne aby ste boli zdravi 😉

rush
27. apr 2010

no kaktusik obrovska gratulacia k malemu a k zvladnutemu porodu 😉 nas krpec prvych par sekund mal tiez stazenych...museli mu masirovat srdiecko a strkat hadicku...ale teraz mi kraasne odfukuje v postielke 😵 na sopliky mas odsavacku na vysavac? ja som ju sice este nepotrebovala...ale baby si chvalili...
a uz si davala fotecku? ak nie, tak sup/sup 😉

matu ty sa citis dobre? vsetko v poriadku s vami?
fun uz skoncili nevolnosti?
snazilky kde ste? co porabate? ako sa mate?

matulik284
27. apr 2010

ahoj rush 🙂 no ja zatial v poriadku...niekedy sa citim lepsie, niekedy je to horsie - trosku bolesti v podbrusku, ale zatial sa drzime...6 maja mam ist na kontrolu tak uvidime...naposledy bolo vsetko v poriadku 🙂
a ty ako? malicky dobre papa a spinka? byvas unavena alebo sa aj vyspis?

kaktusik007
28. apr 2010

dakujeme 🙂
rush, odsavacka na vysavac je genialna vec.... naozaj, doporucujem, aj ked najlepsie je ziadnu odsavacku nepotrebovat...
a zverejnila som jednu foto 🙂

flyangel
autor
28. apr 2010

ahoojky tak ja som ms dostala.. 😒 ale budeme sa snž dalej...kaktusik blahozelam ku malemu a zelam vela zdravicka a lasocky 😀 a aj tebe rush blahozelam ku tehu knizke 😉 mala si ranne nevolnosti?

angelds
29. apr 2010

ahojte babulky krasny den, ako sa mame ?

funlucy
29. apr 2010

ahojte 🙂 tak mne už bývalo celkom fajn,a dneska som to zakríkla,lebo ráno pri čistení zubov ma naplo a bum.. 😝 teraz som sprášila dukátové buchtičky,tak dúfám,že sa nebudú pýtať von.
Včera som bola na ultrazvuku, doktor pozeral aj tie vývojové vady,ale tak povedal,že je všetko v poriadku,môžete kuk fotky,ako krpec rastie 😀
V pondelok idem ešte na krv,držte palce.
Kaktusik,blahoželám k Ondrejkovi,písala som ti aj na FB.Držkajte sa.Rush Edko ti naozaj rastie ako z vody,dúfám,že maminku poslúchá a nechá ťa v noci aj vyspať 😉
Matulik,ako sa ti pohybuje? 😉 máš tam fotku naposledy z 22.týždňa,mohla by si pridať aktuálnu,inak veľmi ti to pristane 🙂

matulik284
29. apr 2010

ahojte 🙂
kaktusik Ondrejko je nadherny...krasna fotecka 🙂
fly len sa pekne snazte, urcite sa podari 😉
angelds a ty sa mas ako? co mas nove?
fun to je super spravicka, ze je babo v poriadku a neboj aj tie nevolnosti prejdu...drzim palceky, aby aj vysledky krvi boli v poriadku 🙂 mne sa pohybuje uz tazsie, prejdem kusok a uz fucim 😀, zatial som pribrala uz 13kg a to mam este 2 mesiace...musim odfotit a potom pridam nejaku aktualnu foto 🙂

dindulka
29. apr 2010

ahojte babulky 🙂 dlhšie som tu nebola, ale pozerám, že o to väčšiu radosť mám, že pribudli tehulky, moc moc blahoželám matulik a funlucy, nech Vám bábätká v brušku rastú do krásy a zdravia 😉 kaktusik aj tebe gratulujem k drobčekovi, želám veľa veľa zdravíííííííčka 😉
my stále v štádiu snažilkovania, nie je to vôbec celé také jednoduché ako som si to predstavovala, už mám za sebou HP, folikulometriu, drahý spermiogram a od mrchy začínam brať clostilbegyt takže ďalšie výsledky budem vidieť tak o mesiac a pól, PCO je proste hnus 😝

držím nám všetkých palce a želám pevné nervy a veľa veľa trpezlivosti 😉

angelds
5. máj 2010

ahojte babulky, vsetko dobre
krasny den 🙂

matulik284
7. máj 2010

ahojte babulky 🙂
tak ja som bola tyzden v nemocnici lebo som mala bolesti v podbrusku....nakoniec to dopadlo dobre, bolesti presli, aj babo je este dost vysoko, len mam nariadeny kludovy rezim a musim si davat pozor a vela nechodit. Este musime aspon mesiac vydrzat ako kinderko...
a vy ako? co mate nove?

flyangel
autor
8. máj 2010

cauko...fuuha matulik ved zachvilinku rodis ...ako ten cas leti...som velmi rada ze sa mate uz dobre...a meno pre babulku ste vybrali dobre 🙂

matulik284
10. máj 2010

fly dakujem 🙂....svokra uz zacina mat vyhrady voci menu, ale je mi to jedno...ona mala moznost vyberat mena pre svoje deti 🙂

funlucy
10. máj 2010

😀 😀 matulik,paráda,páčí sa mi tvoj prístup.Som rada,že v nemocke všetko dobre dopadlo,teraz ti želám už len ten šťastný pôrod a zdravé bábätko v náručí.
Dindulka,aj ty sa drž,si statočná,obdivujem ťa a verím,že sa zadarí aj vám.Rush,ty sa máš z nás tuším najlepšie 😉 už si len užívaš malého macka a teraz keď ide leto budete to mať spolu skvelé-joooj a tie krásné detské faldíky a holá prdelka 😀 no čistá závisť. 😀
Kaktusik,ako?Malý priberá?Dúfám,že všetky vyšetrenia dopadli dobre,daj vedieť.Angelds -aj tebe krásný deň 😵
Ja mám poradňu teraz až 24.5,zatiaľ všetko po starom,raz je dobre,inokedy horšie..dám vám potom vedieť.Držte sa babule.

kaktusik007
11. máj 2010

ahojte.... tak my sme uz zdravi, sme brali obaja antibiotika, sme si nieco doniesli z porodnice 😖
akurat ze sme na umelom mliecku, pretoze maly nieto ze nepriberal, on este chudol.... 😖 ale uz je dobre, je z neho velky papkac a priberame 😀 - este nam brali krvicku na jeden skrining, co bolo treba zopakovat, tak snad vysledky budu oki.... ostava nam dufat...
a obcas vas sem chodime kuk, a vsetkych pozdravujeme.... nech mate vsestky coskoro babatka zdrave v naruci 🙂

rush
12. máj 2010

ahojte holky....matu no dobre ze ste v poriadku...vela oddychuj a fakt nebehaj...ja som najviac lietala v poslednom mesiaci a veru ze som si skor privolala porod 😅

fun veru...je to super ze maly je uz vacsejsi...ale este nevie behat 😀 tak si to super uzivam...aj ked zacina mat vselijake nalady, dozaduje sa, vyzaduje pozornost 😀 ale zlate deculo a na leto sa uz neskutocne tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim....budeme furt niekde vonku 😵

kaktusik a uplne si vzdala kojenie? mne sa to tiez naplno podarilo rozbehnut tak v 2mesiaci...dovtedy som kombinovala...lebo sa nechcel maly prisat...potom mu bolo malo...ale podarilo sa...aj ked pomaly asi koncim 😢 lebo zasse sa mu akosi mali....no ale aj tak som rada, ze aspon tolkoto sme sa kojili...

baby zelam vsetko dobre a vsetkym vela zdravia a stasticka 😵

matulik284
13. máj 2010

ahojte kocky 🙂
fun veru najdolezitejsie je, aby malicka bola zdrava...normalne mavam uz take stavy, ze sa zacinam bat porodu, ale na druhej strane sa velmi tesim na nasu bambulku 🙂 Drzim palceky, aby poradna dopadla dobre 😉 Ja mam 20.5. a trosku sa aj bojim, lebo na konci 29tt vazilo babo 1560 a potom ked som bola v nemocnici, tak na konci 31tt vazilo 1590...sa mu zdalo ze nejak malo pribralo alebo to nejak poplietli ☹ ...tak som zvedava kolko bude vazit teraz...dufam, ze bude vsetko v poriadku
kaktusik tak to je dobre, ze sa uz mate lepsie a ze malicky pribera...tesim sa s vami 🙂 a drzim palceky, aby vysledky dopadli dobre
rush no edko je uz riadny chlapisko 🙂 zlatucky je na tej fotke 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre