Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

minewka
19. jún 2009

Čauko kočky...tiež pozerám, že to tu utícha...no taaaaaaaaaak....každá dačím prispejeme a bude 😀

Tak mi sme statočne zamiesili, dúfajme, že aj dačo upečieme... 😀
Ináč,tu v KE je straaaaaašne veľa tehuliek.. 🙂

minewka
19. jún 2009

aleeeee...abyyy...šicko tu žije, len naša téma ništ...

hehe...počujte..spravme si stávku...Dajte tipy, do kedy vydržím netestovať 😀

funlucy
19. jún 2009

čaute -no víkend sa nám blíží-konečne voľno.Čo plánujete?Dnes už pomaly všetci končia,a ja z električky som len smutno čumela na ležiacich ľudí na pláži,keď som cestovala do roboty-zase som do 22:00h. 😠
Minewka podľa mňa vydržíš do konca mesiaca,viac nie 😀
Takže ste poriadne zamiesili?chichi,no to aj my,tak si počkáme na tie koláče.

iplusr
19. jún 2009

minewka, drzim palce, aby ta mrcha v testovani nepredbehla, ale zase aby nemeskala bezdovodne 😵 - dufam, ze z toho pecenia nejaka buchticka bude.
inak aj v londyne ja stasne vela tehuliek. niekedy si hovorim, ze to nie je ani mozne.

minewka
19. jún 2009

Aaaaaaaa...konečne tu niekto je🙂

Noo Funculy...asi aj ja to tak vidím 😀

Iplu, uvidíme...

Aj v Ke je to jedna tehu za druhou..keď som včera bola na kafe v letnej záhrade, tak som ich videla plno..

Ináč, mne idú v PO o 9:00 zas trhať zub...ďalší...ma porazí 😠

iplusr
19. jún 2009

monewka, zub mudrosti? kolko ich este mas? ja uz ziadny. dva mi museli vytrhnut, lebo robili neplechu - hnisali - a dva som si dala vytrhnut dobrovolne - preventivne. aj tak mam zuby strasne natlacene

halintoa
19. jún 2009

dobrýýýý večer 😀 😀 ,
konečne doma a pred nami víkend 😵 .
Kočky, čo robíte pre zlepšienie cyklu a ,,plodnost"? Ja pijem alchemiku, užívam kvapky Femi a kyselinu listovú. A drahému som naordinovala zinok, neberie ho pravidelne, ale už naňho aspoň nefrfle 😀 .
Dnes som mala v práci depku, hneď vo vedľajšom kancli sú hneď 3 tehuľky, prajem im to a záávidím. Zdá sa mi, žo v priebehu tohto a budúceho roka sa populácia na Slovensku zdvojnásobí a a ja sa na tom chcem podieľať 😝 . Tak hádam to víde. Dnes som 21DC a už sa ako obyčajne začínam moc sledovať 🙄 , pritom prvé dni cyklu mmi vždy ubehnú ako voda.... Ako ste na tom vy?

minewka
19. jún 2009

ahoj baby...

Iplu, mala som všetky 4 zuby múdrosti, dve už sú von, ešte dve...ale teraz mi budú ťahať 6tku - zápalové ložisko pod koreňom...skúsia rozrezať zub na 1/2 a vytiahnuť len polku, aby aspoň druhú časť zachránili a na to mi spravia korunku...ak sa nepodarí, tak vytiahnu celý a budú musieť obrúsiť ďalšie 2 zuby a spravia mostík...fajn, v 25ťke už mať porcelánové korunky 😀

Keď to prežijem, ide sa na spodnú osmičku, lebo má málo miesta...potom ostáva posledný zub múdrosti...a dúfam, že najbližšie mi budú zuby trhať v 80tke 😀

Hali, tak ja sa zatiaľ ešte celkom zdarne nepozorujem, lebo som mala plno práce...Dúfam, že sa vydržím dáko extra nepozorovať aj neskôr, aj keď, samozrejme, musím priznať, že rozmýšľam, či sa zadarilo 😀

Depku z tehuliek zatiaľ nemám, skôr z krásne štíhlych báb...do kelu...som hrozne pribrala,ale už som si kúpila permanentku na plavko, zajtra sauna, v utorok lymfodrenáž, cvičím trocha aj brušáky...všetko mi je malé...cítim sa nepríjemne...toľko som nikdy nevážila.. 😠

funlucy
19. jún 2009

minewka,ani mi nevrav o tej váhe 😠 hnevám sa sama na seba,lebo cez zimu som sa len prežierala a teraz sa ukázali výsledky-ešte k tomu mám postavu typu hruška tak si vieš predstaviť kde sa mi najviac usadila slanina 😢
aj mne je všetko malé,plná skriňa vecí a a ja nosím dokola pár vecí...ach kde sú tie 45 kg časy 😕
fakt vyzerám ako minimálne v 3-4 mesiaci-idem si dať ešte pár brušákov.

Halin,aj ja mám v kancli tehuľku-depky mám tiež občas,ale stále si hovorím všetko je ako má byť. 🙂
Neboj sa aj my prispejeme k zvýšeniu populácie,som o tom presvedčená.

minewka
19. jún 2009

Fun, vidím, že aj ty si takto dlho hore :-d

No, ja som 45kg mala tuším na ZŠ :-d

ale aspoň takých 63 -65 kg by som chcela mať... 😖

minewka
19. jún 2009

Ináč, čo plánuješ cez víkend?
Ja idem plávať, chcem ísť aj na trh dokúpiť kvety do posledného okna...Muškáty z posledných nákupov krásne zakvitli 🙂

halintoa
20. jún 2009

Dobré ránko,
no, idem si po dobrých raňajkách pocvičit pri upratovaní domu:o). Len vysávanie mi trvá vždy pol hodinu a možno sa premôžem aj na umytie dlážky 😖 , to neznášam. No a potom v rámci chudnutia idem variť obed - knedlo, vepřo, zelo 😀 .
iplusr: ako to s Tebou vyzerá? Dúfam, že včera to bol iba planý poplach 😉 .

fazulka1512
20. jún 2009

ahojte, buduce maminky, uz na mk dlho nebola, a toto je vhodne forum pre mna, drzim vsetkym palce aby ste a ja s vami boli coskoro tehulky,pekny den.

dindulka
20. jún 2009

caute kočky 🙂
co porabate? my sme boli pozriet na folklornych slavnostiach v MY,pekne to tam bolo a tooolko tehuliek,kocikov a malych deticiek,no hruza 😀 len to pocasie,strasne

flyangel
autor
20. jún 2009

Ahojtekočky...už mam opraveny windows ktory mi vypadol ale nevieme co je s netom neda sa nan pripojit a musime zavolat nejakeho odbornika lebo so sietou to nebude...joj chybate mi teraz som u kamky tak vyuzivam to ze mam pristup na netik...nejaka nova tehulka,ako sa mate,? 😉

funlucy
20. jún 2009

čaute,my sme sa vrátili z nákupov-sme hotoví 😒 v Tescu milión ľudí..
John Garfield mal akciu na topánky,tak sme si kúpili 1+1 (za 1euro)
Inak na Zlatých Pieskoch je ten fesťák rádia Expres,v Inchebe bol deň polície,ale pol dňa pršalo,tak sme nikam ani nešli.Zase ma seklo v krku ! au 😠
Konečne som si kúpila kyselinu listovú 🙂

pehinka
21. jún 2009

ahojte baby, az teraz mam cas napisat par riadkov, cely vikend je rozlietany, no tak to ma byt..
v piatok sme mali firemnu akciu, opekacku u kolegynky, vcera sme behali po nakupoch, milacik si kupil konecne komplet svadobny oblek s vestou, koselou a francuzskou kravatou, je v tom velky fesak..tak som spokojna, ze nebude len nevesta krasna... 😀
dneska len tak vegetime, isli sme do trnavy jeho rodicom, tak budeme cely tyzden asi tu, je to blizsie do prace ako z nasho bytu, a klasika popolievat kvetiny atd..
zajtra sa moooc tesim vecer, ideme na mojich milacikov, koncert DEPECHE MODE..

jamar
21. jún 2009

Ahojte kočky. Trošku dlhšie som tu nebola a už máme novú témičku a nové snažilky, ktoré tu samozrejme vítam.
Minewka, tá mrcha ťa naozaj poriadne potrápila.
Ja som si včera robila test, pretože mám cca 23-26 dňové cykly a včera bol 27 deň a mrcha nikde. A hádajte čo, na teste sa objavili //. Najskôr som zostala zaskočená, pretože tento mesiac som si nesledovala ovu žiadnym testom.

jamar
21. jún 2009

uf poslalo mi spravu skor ako som stihla dopisat.
Tak zostala som zaskočená a ani neviem či mám tomu veriť. Zajtra ešte pre istotu skontrolujem testík a ak bude pozitívny pôjdem v priebehu týždňa k doktorovi. Nemám žiadne tehu príznaky, iba veľmi často chodím na malú už asi 3 deň. V noci aj dvakrát.

minewka
21. jún 2009

Fííha..Jamar, tak to gratulujem...ja som už po ovu, teda dátumovo aj pocitovo, ovu testami som to nesledovala 🙂
Tak už pomaly dumem, či sa zadarilo, či nie.. 🙂Mrchu mám dostať 1.7., takže ešte dáko vydržať 😀

Takže žiadne tehu príznaky? Ja si svoje pre istotu nevšímam, lebo to aj tak môže byť hocičo...

Dnes som si bola zaplávať a zajtra o 9:0é na mňa myslite, idú mi ťahať zub 😖

iplusr
21. jún 2009

jamar, tak dufam, ze ta test neosalil a ze to potvrdi aj doktor. a potom sa budeme tesit aj na nejake fotky. inak, pekne si pokrstika tuto temu, baby, len tak dalej.
minewka, s tymi zubami sa to potom snad uz vylepsi. a snad ani ten cyklus sa nam upravi. ja mrchu stale cakam a cakam...
funlucy, 45kg - to si vazne nepamatak, kedy mi vaha toklo ukazala 😀
inak mne idu kila celkom rychlo dole, ked nemozem poriadne jest - bolave zuby a pod. ale ked inokedy mi tak chuti 😝 😀
pehinka, krasne starosti - predsvadobne nakupy, koncert...

minewka
21. jún 2009

Jooo..svadba...nie je dlho, čo som ju mala, ale ešte raz by som..😀...krásny je to deň..🙂

Iplu, dúfam, že mrška príde...šak viem, aké to je...každý deň som čakala a nič 😠

Ja sa snažím schudnúť najmä tým plávaním..Dúfam, že aspoň pár kíl pôjde dole..

jaruska8
21. jún 2009

Ahojte baby,
no tyzden za nami, vikend tiez, ale ja sa do roboty tesim, inak, ja som s detmi stale, mam to totiz v popise prace. 🙂))))) Ja deti milujem, no a uz aj to vlastne by mohlo prist. Aj my prestavujeme bytik, cez leto som doma, takze casu habadej. 🙂 Tento mesiac ziadne testy!!!!!! Nesledujem sa, nechavam to tak, sledovanim som si narobila viac skody ako osohu. :(

jamar
21. jún 2009

jaruska8, ja som sa tiez tento mesiac nesledovala a hadam sa postastilo. A ak sa postastilo tak to bolo na treti krat. Predchadzajuce dva mesiace som si robila ovu testy, sledovala som sa od ovulacie az po mrsku a detailne som vnimala kazde pichnutie v podbrusku a namyslala si ze mozno je to tehu. Tento mesiac som nejako na to pozabudla,ovu som nesledovala (vyhoda je ze mam bolestivu ovu a tak sme v den bolenia na pravej strane snazilkovali a este dva dni predtym). Potom nic cely mesiac. A asi 10 dni od ovu som mala pocit ze dostanem mrsku tak som ani nedufala ze by sa mohlo zadarit.

Baby, vidim, ze vsetci sme naladeni na jednej rekonstrukcnej a stavebnej vlne. My tiez dokoncujeme domcek, takze kazdy den behame, zhaname, vybavujeme, a pracujeme 🙂
Drzte palce na zajtrajsi testik.

natalia777
21. jún 2009

caute baby, ja som k vam tiez par krat nahliadla ale nemam tolko casu, aby som sa s vami tu dennodenne mohla bavit bohuzial 😒 ale sem tam som vas sledovala 😉 kedze aj my sme sa snazili cca 4 mesiace a nic, a stale som sa sledovala atd....a nic z toho, az potom prisiel jeden mesiac bez sledovania a priznam sa ze sme sa ani nesnazilkovali ten mesiac, chceli sme pockat na ovulaciu a potom 5 dni v kuse snazilkovanie 😀 a poviem vam, vyslo to na prvy sup 😀 tak snad by aj vam to mozno pomohlo 😉 my sme si povedali, ze raz vyskusame a bolo 🙂 tak a teraz som uz v 11 tyzdni 😉 tak drzim vam silno palceky, hlavne sa nevzdavajte a myslite pozitivne, ma to nieco do seba, a skusajte vsetko mozne, ved zato nic nedate, len krasny vysledok..... 😵

a inac ja som nemala ziadne tehotenske priznaky, len ma boleli dost skoro pred ocakavanou mrchou prsia, to je vsetko, a potom uz len 3 tehotenske testy 🙂 a tie nemam ani teraz, len prsia asi o dva cisla vacsie a neuveritelna unava prve 3 mesiace.... tak drzim palceky vsetkym a sorrky, ze som sa tak rozpisala 😝

dindulka
21. jún 2009

ahojte babenky
jamar, tak to je super, drzim palce, aby to vyslo a aj na druhom teste boli dve čačane // 🙂
aj ja som dnes videla na testoch // ale nie na mojich, svagrine sa podarilo a to ani neplanovali. asi na tom daco bude,ze ked to najmenej cakas,tak to pride.
minewka,joj moja zajtra ti drzim palce u zubara,aby to prebehlo rychlo.ja mam od vcera zapalene dasno pri lavej osmicke a joj boli to,raz za cas mi to takto spravi.zuby to je hnusna bolest joj joj ☹ inak ja som sa vazila a mam 48,5 ani neviem ako a schudla som 3 kila,ale ja som zase nizka.

iplusr
21. jún 2009

minewka, tiez budem na teba mysliet, nech to mas cim skor za sebou a nech to ani po vyprchani anestezy moc neboli. ja som to tak mala s prvou osmickou, co mi trhali. zakrok bol dost neprijemny, tak som cakala, ze po vyprchani anestezy zacnu brutalne bolesti. tak som len cakala a cakala s algifenom v ruke 😀 ... inak vsimli ste si, ze clovek cely zivot na nieco caka?
mne ta mrcha meska asi z tych stresov v robote. tento mesiac som si ich uzila teda riadne. a to som sa chcela znovu prihlasit na anglictinu. ale tento mesiac by som ju aj tak nestihala. 😒
natalia gratulujeeem. som rada, ze si sa ozvala a priniesla tak trochu optimizmu do nasej temy.
dindulka-uz som myslela, ze aj vam sa zadarilo. skoda - ale snad coskoro.

funlucy
22. jún 2009

Jamar,Natalia-blahoželám 🙂
my ostatné čakáme na popľutie 😵
Iplu,áno stále na niečo čakáme 😖 inak mne sa zdá tento mesiac takýýý nejaký dlhý,idem pozrieť kedy by mala prísť mrcha...

jamar
22. jún 2009

funlucy, dakujem...
aj dnes boli na teste dve //. tak zajtra idem na krv a dufam ze ma coskoro posle dr. aj na sono. ked uz budem mat sono za sebou tak na vas budem plut kazdy den 🙂 hlavne chcem mat istotu ze je vsetko tak ako ma byt.

reivka
22. jún 2009

ahojte môžem sa pridať? aj ja chcem byť šťastná budúca tehuľka 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre