Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

mata10
28. jún 2009

minewka drzim palce verim ze uz je to tu 🙂

flyangel
autor
28. jún 2009

Caute moje kočky...minewka zeby to uz tu bolo 😀 ?tak sa tesim drzim palceky ?kedy testujes?

minewka
28. jún 2009

Och, baby, ďakujem za priania, kiež by ste mali pravdu... 😒

Fly, ani neviem, kedy mám testovať...asi v stredu, v deň očakávanej mršky.. 🙂

funlucy
28. jún 2009

čaute baby,je tu ešte niekto?Minewka,mrcha ti má prísť v stredu?Tak ja počkám na teba a testnem sa tiež v stredu 🙂 ja som mala mrchu naposledy 27.05. a doteraz sa u mňa neukázala 😵 ešte ani žiadne špinenie nenastalo,tiež ma bolí v podbrušku a mám tlak v prsiach,tak uvidíme,čo z toho bude,ale taktiež cítím,že sa rozšíria rady tehuľiek.A inak ako umrel Jackson bola som sama večer doma (muž mal nejakú akciu z práce) a v kuse hrali jeho hity-ľudia,ja som taaaak začala rumázgať,úplný záchvat- nemohla som prestať-tak som sa strašne rozľútostila 😕

dindulka
28. jún 2009

ahojte kocky 🙂
minewka,funlucy,jamar drzim vam palce, aby to vyslo, naozaj by sa uz patrilo rozsirit rady tehuliek 😀
no s tym Jackson je to fakt divne, ze zomrel 😢, ale v podstate si za to moze sam, keby nerobil blbosti mohol si zit aj do stovky ako prasa v zite, hm.

minewka
28. jún 2009

Funculy, fíííha...tak u teba to vyzerá supiš 😀

Ja dáko strácam nádej, mám pocit, že prsia ma dnes bolia oveľa menej, ako včera...A tá pachuť v ústach môže byť zo zle hojacej sa rany po vytiahnutom zbe...no uvidím...BT sa zatiaľ vytrvalo drží 37,2...

sonike
29. jún 2009

Ahoj kočky,chcem sa spýtať,je možne otehotnieť tak cca 3 dni po ukončení MS,viem že to nie sú plodné dni,ale......

funlucy
29. jún 2009

ahojte-ja som bola v noci asi 5 x cikať a celkovo som sa nič moc nevyspala ! Muž odišiel ráno na 2 dni na školenie a pokusy do Batizoviec,tak budem slamená vdova.
Minewka nestrácaj nádej,aj ja mám pocit,že dnes ma už prsia bolia oveľa menej a fakt dúfám,že nedorazí mrcha 😨

Sonike,kolegyňa tiež tak otehotnela,krátko po mrche,tak ja už fakt neviem ako to vlastne funguje 😅

jamar
29. jún 2009

funlucy. tak s tym cikanim to vyzera nadejne.... ja som pred terminom mrchy chodila velmi casto cikat. som si myslela ze som nachladnuta ale to cikanie pretrvava aj doteraz. Hlavne v noci chodim, co som doteraz nechodila. S tymi prsiami to tiez nie je presne, mna prsia vobec neboleli ked sa objavili //. Zacali ma boliet az dva-tri dni po meskani mrchy.
Drzim palce pri robeni testu, dufam ze bude vysledok dojciarockovy.

funlucy
29. jún 2009

jamar ďakujem,aj teraz som sa vrátila z wécka,furt tam behám a to som vypila od rána asi 2 dcl vody!
V stredu vám oznámím čo sa to teda somnou deje,strašne chcem veriť že tam uvidím // 🙂
Ty už to ako teraz vnímaš že si tehu?

jamar
29. jún 2009

ja to vnimam tak divne.... nemam okrem bolesti prs a castejsieho cikania ziadne priznaky az som z toho nervozna a napadaju ma myslienky ze nieco nie je v poriadku.... ale som si citala na konikovi ze priznaky sa u vela bab zacali objavovat az neskor tak ma to trosku upokojuje. no a v druhom rade este nejako nemozem uverit ze sa to tak skoro podarilo, tak sa bojim aj radovat... takze mam take zmiesane pocity z toho vsetkeho. mozno je to vplyvom hormonov 🙂
uz len ratam hodiny aby bolo uz zajtra 5 hodin, lebo idem na kontrolne sono. tak verim, ze ked uvidim fazulku na sone, ze vsetka nervozita opadne a ja si budem tehotenstvo uz len uzivat.

funlucy
29. jún 2009

neboj sa určite to dopadne dobre 🙂 potom nám hlavne napíš aký to bol pocit,keď tam uvidíš svoju fazuľku a celé ti to dôjde -ja by som sa asi rozrevala od šťastia 🙂
ja mám tiež také zmiešané pocity zo všetkého aj sa toho bojím že by som mala byť tehu,ale aj by ma to zase štvalo kebyže príde mrcha 😅 obdivujem baby ktoré presne vedia čo chcú,ale zase verím tomu,že aj ja sa zmením keď už by to nastalo 😵

minewka
29. jún 2009

Čauko kočky, mne zas zahnisala tá rana v zube, to snáď ani pravda nie je....Už sa týždeň trápim...som pojedla toľko Ibuprofenu, že to to moje vajko nemohlo rozchodiť...🙂

Určite mi dnes zubárka bude chcieť predpísať antibiotiká...Tak mi povedzte, čo mám robiť...

Funculy, teda ja by som už dávno testovala 😀 .... Ja ani neviem, či chodím často cikať, asi nie. Ale keď mrška neprišla a k tomu tie príznaky...no podľa mňa už môžeš kľudne testovať aj teraz cez deň.

Kedy si mala ovulku?

jamar
29. jún 2009

funlucy, ja sa tiez pridavam k minewke... otestuj hned, nech vieme.... ja som testovala den po vynechani mrsky.... najskor bola len jedna palicka ale po 5 minutach sa objavila aj druha, sice slabsia alebo bola tam. a potom som po dvoch dnoch testovala a to palicka bola vidiet hned...

mia336
29. jún 2009

ahojte, tak ja som sa dnes rano testovala, kedze uz osmy den meskam... a boli tam obidve ciarky, druha sice len veeelmi slabucka, ale konecne sa mi objavila do troch minut a nie ako doteraz az po nejakej pol hodine... ale nechcem sa velmi tesit, pockam este asi do stredy - stvrtka, otestujem znovu a ked budu znovu tak pojdem k doktorovi 🙂

minewka
29. jún 2009

wau, Mia, gratulujem 🙂

A koľký deň po ovulke si?

sonike
29. jún 2009

Funlucy,ja som na tom rovnako,chcem bábo,aj sa bojím.Od stredy mám plodné dni,sme rozhodnutí zabojovať a naplno zapracovať na babätku.Tak uvidíme ako to dopadne. 😉

mia336
29. jún 2009

minewka - dakujem, ale zatial sa este nechcem velmi tesit, uvidime co povie pani doktorka 🙂

po ovulke som teraz 21 dni

uz minuly tyzden v pondelok mi ukazoval test tu druhu palicku (ta sice prisla az po hodine, takze som to nebrala nejak vazne), ale odvtedy testujem tak kazdy druhy, treti den a konecne dnes prisla ciarka v limite... som nenormalne happy, len to nechcem zakriknut

minewka
29. jún 2009

Mius a s akým testíkom si testovala?

jamar
29. jún 2009

mia 336 gratulujem a drzim palce nech sa to 100percentne potvrdi.

sonike, to je asi normalne, ze clovek babo chce a aj sa boji... my sme s manzelom isli do toho planovane, dva mesiace sa nedarilo a to som bola velmi sklamana ked prisla mrcha.... a treti mesiac som sa nejak nestresovala, brala som to ze sa to aj tak nevydari ked sa nevydarilo dvakrat... a ked som den po meskani mrchy urobila test a boli tam dve ciarky tak som sa velmi zlakla, ze co budem teraz robit 🙂 a pritom som babo velmi chcela.... clovek si uvedomuje ze sa mu zmeni cely zivot a ma obavy ci to zvladne a ci bude vsetko v poriadku.
tak pekne snazilkujte.

mia336
29. jún 2009

minewka, bol to RapiClear Direct, tento test sa mi celkom osvedcil, kedze sa mi pri nom zatial ani raz nestalo, ze by mi zlyhal... pri ostatnych testoch sa mi snad dva krat z troch testovani neukazala ani kontrolna ciarka, co ma vazne stvalo a to som ich skusila niekolko

jamar - ja som to mala podobne, 5 mesiacov stresov, ze teraz to uz musi vyjst a stale nic... a naposledy som mala prave v obdobi ovulky statnice, takze som myslela viac menej na to, ze nic neviem a stresovala kvoli nim a hadam to teraz uz konecne vyslo 🙂

sonike
29. jún 2009

Jamar,vďaka za povzbudenie.Tak sa budeme snažiť a uvidíme.My s mužom by sme boli šťastní,keby je to babinko s nami už zajtra.Len škoda,že to nie je také jednoduché.Ale to by sme tu zase nemali o čom písať,čo by aj bola škoda.Tak všetkým zúčastneným držím palce,baby hor sa na MATERSKÚ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

funlucy
29. jún 2009

jamar -to bolo pekné,že najprv som sa strašne zľakla 😀 to bude asi aj moja reakcia,tiež to cítím veľmi podobne.
Ja sa aj bojím testovať,že čo tam vyjde,mám len 1 test tiež RapiClear-venovala mi ho tehotná kolegyňa,že ona ho už potrebovať nebude,a nech je šťastný pre mňa 🙂
A mužík je preč,tak kázal nech počkám do stredy na neho 🙂

minewka
29. jún 2009

ach jo...Funculy...držím palce!!!! 🙂

Ale ja by som aj tak potajomky testovala aj sama...a potom s mužom 😀

iplusr
29. jún 2009

mia ... gratulujem 😵 .
funlucy - ja by som na tvojom mieste tiez uz testovala. 😉
baby, inak toto vyzera naozaj na stastnu temu, kde sa zo snaziliek rychlo stavaju tehulky. tak dufam, ze ked uz budete vsetky stastne tehulky, ze ma tu nenechate samu ☹ a pridete ma aspon obcas 'poplut'. ja stale cakam mrchu mrchatu.

mia336
29. jún 2009

ja som bola prave u doktorky, som to nevydrzala 🙂
samozrejme ze mi este nevedela nic potvrdit, povedala, ze je na potvrdenie vysetrenim este skoro, akurat povedala, ze je pravdepodobne, ze som tehotna... v stredu idem na krv a vo stvrtok budeme vediet ako na tom sme... jaaaj, zblaznim sa do stvrtka

funlucy - na tvojom mieste by som tiez testovala, presne ako napisali baby... a samozrejme, muzovi by som to nepovedala a tvarila sa v stredu, ze testujes prvy krat 🙂

iplusr
29. jún 2009

akurat ze to potom bude tazke pred muzom predstierat, ze o nicom nevie (ci uz / alebo //). ja by som to asi nevedala a priznala by som sa.

funlucy
29. jún 2009

chichi,vy ste potvorky,nepokúšajte-mám iba 1 test, a vo vačku 2 evry to by mi na ďaľší ani nevyšlo 😀 dnes aj tak čakám návštevu ktorá u nás prespí-(sesterka s malou-idú ráno na kramáre do nemocnice),takže pred nimi nebudem testovať no a ráno vstávám tak že ledva stíhám bus.
Mia,máš peknú fotečku-vyzeráš byť mladá baba koľko máš rokov? 🙂 mala by si teda roztrúsiť na nás pľuvance ak ti to vo štvrtok potvrdia,veľmi vám držím palce.
Iplusr,už ma trápí tá tvoja mrcha,ale verím,že ti vymeškala len kôli stresu čo si mala,kedy sa chystáš na SVK?

funlucy
29. jún 2009

a skoro som zabudla-aj jamar má peknú fotečku 🙂 no a s tou malou na rukách - úplne sa ti to hodí,no krásná budúcá mamina-blahoželám 🙂

mia336
29. jún 2009

to je vlastne tiez pravda, ja som to raz skusila a tajne testla, ale nedalo mi to a musela som mu potom povedat, ze som testovala. a to sa naozaj zaprisahala, ze to vydrzim a budeme testovat spolu. nevydrzala som, ale ja som celkovo velmi nedockavy clovek
ale zase myslim, ze muzik by sa nenahneval keby si sa testla aj skor, nech by bol vysledok akykolvek...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre