Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

kaktusik007
21. okt 2009

jaruska, spravny pristup.... 🙂

pfuj, pfuj, pfuj 😀

jaruska8
21. okt 2009

Ale test opät negatívny, bielučký ako sneh. 🙂)

kaktusik007
22. okt 2009

ale sak jaruska netestuj hned, ved pockaj... ja som mala az po troch dnoch taky tienik slaby... takze... trpezlivost, trpezlivost... 🙂 ja viem, mne sa to hovori.... chapem 😀

sabiatko
22. okt 2009

ej jaruska, tak to drzime palce 🙂 mne test ukazal, ze som tehu az na 39 DC, takze stale verime 😉
iplusr, to je skoda, by ma zaujimalo, od coho to este zavisi, ci zena otehotnie. sak sa clovek aj trafi do ovu a aj tak nic... tak nech je dalsie kolo uspesne, aby to vyslo este na letne babetko 🙂

jaruska8
22. okt 2009

Jaj, strašne som netrpezlivá, časť zo mňa stále dúfa, ale časť sa pripravuje na mrchu, okrem pichania napravo a sem-tam, keď sa cítim, že mám dostať mrchu, tak všetko príznaky ako pred MS. Keď som bola tehotná v júli, tak mi napr. nechutili sladkosti, neznášala som cesnak a teraz nič, len typické PMS, takže to asi bude len nejaký hormonálny výkyv. Alebo, každé tehotenstvo je vraj iné. 🙂)

rush
23. okt 2009

jaruska - kazdy na tehu reaguje inak...aj v neskorsich stadiach co si piseme s babami, mame rozne stavy...takze zatial mysli pozitivne - drzim palceky vsetkym...

PTFUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ posielam 😉

angelds
23. okt 2009

ahojte babulky
j a r u s k a 8 - - - ja som mala tiež stresy, ked sme sa s mojim drahym zacali snazit o malinke v marci.
Predtym som nebrala ziadne tabletky a nic ☹
na 40 den mi prisla mrcha, takze sme boli sklamani, testovala som uz vtedy na 5 den potom kazdy obden , niektore si to aj z tohto fora pamataju, ale nic sa nestalo, nevedela som si to vysvetlit.
Ale teraz uz viem, ze sme to velmi chceli, velmi sme tuzili po malinkom.
Dali sme si pauzu, a opat sa snazime, uz sa nesustredujeme na to, ci sa nam to podari, ale na to ake je to krasne, to ze mozme byt spolu a podielat sa na malinkom.
Dufam, že sa to podarí a každá budeme šťastnou matkou a budeme si môcť povedať o svojich zážitkoch aj naďalej 🙂

ibamy2
23. okt 2009

ahojte, kocenky 🙂

pridavam sa k sireniu virusikov, takze: tfuuuuuuuuuuuj, tfuuuuuuuuuuuj 🙂

angelds
23. okt 2009

dakujeme ibamy2 a ako sa cítite vy ???

florans
23. okt 2009

Ahojte kocky. Vidim ze sa vam tato tema vydarila. Tie ktore uz ste tehu, tak Vam zo srdca gratulujem a tie ktore ste cakatelky tak prajem vela stastia. My s manzelom sa skusame o druhe babatko cca 4 mesiace, no zatial neuspesne ☹ . Prve sa nam podarilo hned, niekedy mam pocit, ze sa len muz na na pozrel a bolo to. Takze teraz cakame. Drzim nam teda pastiky 😀 🙂 .

ibamy2
23. okt 2009

vdaka za opytanie, angelds 😉

mame sa vyborne (klop, klop), babika uz je velka a tlaci ma uplne vsade... v brusku sa mi mrvi cele dni, bambulka nasa 🙂 je to uzasne a aj tie bolestive kopance su nadherne 🙂 prave dnes sme sa uspesne prehupli do posledneho 9. mesiacika... taska do porodnice je uz zbalena, takze sandruska nas snad neprekvapi nepripravenych 🙂

babulky zlate, tak uprimne a zo srdiecka vam vsetkym zelam, aby sa kazdej jednej z vas uz tento mesiac splnil sen a na teste ste nasli // ... velmi, velmi vam prajem, nech mate v bruskach co najskor svojich drobcekov 🙂

tfuj, tfuj, tfuj 😵

jaruska8
23. okt 2009

Ahojte dievčatá,
ďakujem vám za palčeky a aj za tehu vírusíky, no uvidíme, ešte mrška nedošla, tak neviem, som si pozerala staršie záznamy a teraz už ani neviem, kedy bola naozaj ovulka. 🙂)) Tak to už naozaj nechávam tak. A čo sa týka toho stresovania, tak je to možné, že sa mi cyklus predĺžil, len dúfam, že to nie je niečo vážne, hormóny alebo niečo inakšieˇ. 😒

funlucy
23. okt 2009

ibamy,ďakujeme,to bolo krásne prianie 🙂 a bodaj by sa to aj vyplnilo 😵 no myslím,že tu budeme mať ešte napínavé čítanie viz.jaruska,minewka,florans,angelds 🙂 nebojte sa,určite je na čo sa tešiť...mne tiež vŕtajú v hlave tie moje 3 dňové krámy..momentálne ma aj dosť bolia kozy (??) dnes sme sa ešte pre istotu s mm muckali-cuckali..takže uvidííííme...ak by to opäť nevyšlo píšem Jonášovi 😅

kaktusik007
24. okt 2009

😀 dievcence, tak nech vam to vyjde vsetkym.... a nie len ze si najdete // na teste, ale najma aby sme to vsetky dotiahli do toho spravneho uspesneho konca so zdravym babatkom... 😵 😵 😵

flyangel
autor
24. okt 2009

ahojte moje...ako sa mate?funlucy 3dnove kramy mozu znamenat aj tehu ak si predtym mala napr.6dnovy cyklus...ja o tom viem svoje...ahoj florans vitaj medzi nami...tak dufajme ze sa tu podari kazdej otehotniet v co najkratsom termine 😉

kaktusik007
25. okt 2009

jaruska, tak ako??? uz vies nieco viac??? 😉

flyangel
autor
25. okt 2009

ahojky ako sa mate?jaruska tak coo?

jaruska8
25. okt 2009

Ahojte,
ešte nedošla. 😉

funlucy
26. okt 2009

jaruska fííííha 😵 ty budeš tehuľa...a nervák začína chichi,moc držím palce,určite nás informuj.Ostatné kočky nejaké novinky?

minewka
26. okt 2009

Čaute baby, ja som už po ovu, teraz to hnusné 2 týždňové čakanie 😠

Ináč som chorá ako pes, som bola na jednej stavbe pred pár dňami, bola príšerná kosa, asi 2 stupne, mala som len tenké sačko a košeľu,tak som takto dopadla... 😠 😠 😠 Tak mi treba...no ale kto mohol vedieť , že bude taká kosa??😀

Jaruska, a dnes si nerobila testík?

flyangel
autor
26. okt 2009

ahojte...tak jaruska co keby si sa uz ozvala ze ako si dopadla?vsetke sme nedockave...minewka tak tie 2tyzdne su vzdy najhnusnejsie..ja dnes mam ovulku...strasne ma boli lave podbrusko a aj taka krvna zrazeninka zo mna vysla... 😨 dufam ze tento mesiac vam uz vyslo snazenicko 😉

sabiatko
27. okt 2009

dobre ranko 🙂

tak jaruska, cakame... 🙂 mozeme uz gratulovat? vsak nas nenechas dlho v napati a skusis testnut 🙂

matulik284
27. okt 2009

ahojte babulky 🙂 Jaruska aj ja prajem, aby boli na testiku // 😉

flyangel
autor
27. okt 2009

ahojte...matulik 😀 😀 😀 😉 😉 😉 😉
jaruskaaaaaa kde siiiii???

kaktusik007
28. okt 2009

hmmm...... jaruskaaa???

inak... dnes som volala pre vysledky testov, screening mame negativny!!! 😵 😵 😵

jaruska8
28. okt 2009

Ahojte babule, tak ja ešte stále čakám a dúfam, až keď bude meškanie aspoň dva týždne, tak bežím k doktorovi, zatiaľ som veľmi opatrná, po tom, čo sa mi stalo. Tak mi držte palce. 😉

sabiatko
29. okt 2009

dobre ranko 🙂

jaruska, jasne ze drzime palce 🙂 tak teda pockaj, budes mat lepsi pocit, ked si budes robit test.

kaktusik, gratulujem k dobrym vysledkom, to maminu vzdy potesi, ked vidi, ze sa jej babetku dari dobre 🙂

ja som bola vcera na EKG, ktore bohuzial dopadlo zle, ani presne neviem co, ze tie krivky nejsu take, ake by mali byt, ale nic konkretne neviem. za tyzden idem na dalsie kardio vysetrenie, ale poviem vam, ze som z toho dost nestastna 😢
ale dobra sprava je to, ze uz vieme pohlavie nasho babetka, na monitore sa objavil pipik, takze to bude chlapcek. tak uz vidim, ake betarstva bude vystrajat, sa tesim 😵 no a moj mazel je hrdy ocko, aj tipoval chlapceka, takze bol uz na to pripraveny 🙂 mi vravi, ze sa nevie dockat, ako budu doma vystrajat spolu, hrat futbal a vsetky tieto muzske zalezitosti...

jaruska8
29. okt 2009

Ahoj Sabiatko, tak držím palce, nech je všetko OK!!!! Teda, čo všetko na tehotné a ich detičky čaká, človrk si myslí, že otehotnieť je najťažšie a pozrime sa, toľko vyšetrení a ešte koľko stresov. ☹ Ale určite to bude fajn, malý silný chlapík sa ti narodí, futbalista. 🙂)))

kaktusik007
29. okt 2009

sabiatko.... ja mam ekg zle standardne, takze... ta ukludnim, da sa s tym zit, obzvlast, ak je to zatazou s tehotenstva... takze pohoda... hlavne aby si nemala vysoky krvny tlak, to je potom hodne problem.... takze... pusti nejake arytmie srdiecka za hlavu, vela odpocivaj, maj pri sebe vzdy vodu a ked budes citis trosku unavy tak sa napi, je to taka detinska rada ale ja tak fungujem, a to mam problemy so srdcom od roku 2000... a samozrejme, ze som si lieky na srdce vysadila uz davno davno a moj kardiolog mal z toho nervy, ale tak... prezil 😀

sabiatko
30. okt 2009

hihi, dik baby za povzbudenie 🙂

kaktusik, tak moc toho svojho kardiologa nestresuj, aby z teba nemal aj on dake srdecne problemy 😀 dik za radu, ja cely den ficim na caji uz cele roky, takze pitny rezim sa snazim mat pod kontrolou 🙂

inak doki mi meral babatko, ruky, nohy, hlavicku, brusko a cele je to babenko dake velke... a hlavne hlavicka, to vychadzalo o dakych par dni vacsie, tak ja som aj celkom prekvapena, sak brusko velke nemam, pribrala som zatial len 2.5 kg, tak nechapem, kde to velke babo je... a preco je take velke. ja som chcela len take malinke, dva a pol kilove a ono sa takto rozsuplo, hm. asi by som mala jest menej sladkeho 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre