Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

sabiatko
18. nov 2009

ahaa, no rok som si nepozrela, to je fakt 😀 ja si inak teraz vybavujem formular E 104 z anglicka, aby mi dali matersku tu. robila som tam 7 mesiacov, plus tu este trocha ako ucitelka a pre istotu sa este dopoistujem, tak by to za posledne 2 roky malo dat tych 270 dni. bola som v uk aj v 2006, ale to sa mi nezaratava, lebo to je uz viac ako 2 roky.

ahoj fun 🙂 som myslela, ze jonas to robi zadara ako hobby 😝 tak som zvedava, ci sa trafi... ale na to sa s muzikom musite udobrit, tak si pekne odpustite, aby ste sa do toho mohli s laskou pustit 🙂

angelds
18. nov 2009

ahojte babulky krasny den prajem

sabiatko
19. nov 2009

cavte baby 🙂

tak som sa dnes odfotila a skoro som vlastnym ociam neverila, sak ja uz mam brucho jak balon 😨 no mozno to ma na svedomi aj vcerajsi orechovnik, co som piekla 😝

ako sa dari? mame nejake novinky? 🙂

iplusr
19. nov 2009

sabi, brusko nemas az take velke. ja by som ho mala asi tiez take, keby zjem taky fajnovy orechovnik ;)

u nas nic nove. alebo predsa nieco. kupili sme si letenky na koniec augusta - jednosmerne. ale este to neberieme ako 100%tne. stali 2£ pre oboch aj s poplatkami. no nekup to 😵

angelds
20. nov 2009

ahojte babulky krasny den vam prajem 🙂

wodanka
20. nov 2009

ahojte všetky 🙂 tak mám zopár nových info ohľadom toho ako sa nám darí.. dnes sme boli v CARe a kvôli vianociam musíme presunúť začiatok stimulácie pre IVF z tohto mesiaca na december a ak všetko pôjde tak ako má, tak niekedy v polovici januára by som konečne mohla byť šťastná tehuľka 😵
držím aj vám všetkým prsty, aby sa vám to podarilo ak nie už v tomto roku tak v tom budúcom určite..

funlucy
20. nov 2009

ahojte 🙂 sabiatko bruško máš pekné,ale podľa mňa ešte tiež nie je až také veľké,počkaj ešte chvíľu,to potom bude zábava chichi..
wodanka,ani nevieš ako pozitívne zapôsobil na mňa tvoj posledný prípsevok 😵 verím,že ty a takisto všetky ostatné snažilky budeme čoskoro tehuľky.
Iplu,vám sa asi moc domov nechce ísť,čo?To mňa tiež chytajú také stavy že vrátiť sa späť do Prahy.. 😕
a kde sa "fláka" minewka a fly?Angelds,ty si nejaká tajomná 😵

janka911
20. nov 2009

ahojte mozem sa spýtať nikto mi tu neodpoveda.bola som dnes u lekara a som tehotna uplne na zaciatku a hladinu HCG ma 353 je to moc zle??na sone má plod 3mm..prosim poradte mi dakujem

mirka007
20. nov 2009

Prosim vas chcem sa vas spytat...3 tyzdne dozadu som si robila tehotensky test teda nie jeden ale asi 5 🙂
A vsetky boli pozitivne..obe ciarky na nich boli velmi silno vyrazne,,,,potom som bola v nemocnici robili mi krvny test a brali moc a tehotenstvo potvrdili....sono mi zatial nerobili...ale dnes aj vcera som si len tak dala este 2 testy,ktore mi ostali reku este si ich urobim,,,,a ciarky su tam sice dve ale ta jedna je dost slaba...ze ako je to mozne...ze tri tyzdne dozadu obe ciarky boli silno vyrazne a teraz ta jedna z nich je velmi slaba,,,ze ci je to normalne....

Dakujem 🙂

iplusr
20. nov 2009

wodanka, tak super, budem drzat palce, nech to v januari vyjde
funlucy, domov by sa nam viac chcelo, keby tam je nejaka robota. tu je robota sice fajn, ale ostat tu na furt nechceme.
janka, s tymto ti fakt poradit neviem, k take faze som sa este nedopracovala. my sme stale len na startovacej ciare.
mirka, tie slabsie ciarky - nemala si ine testy? mozno si merala v case,ked je HCG nizsie...

kaktusik007
21. nov 2009

ahojte dievčence, tak... máme za sebou 3D sono 😵
fly, sklamem ta, nevyslo ti to... budeme mat chlapceka 😀 😵
a sme zdravuckí, nemáme žiadne rázštepy, máme všade po päť prstíkov a tááááák... foto doložím co by dup 😉

flyangel
autor
21. nov 2009

Ahoojte noo ako kocky...ja sa mam ok...len prerabame cely byt takze mam malo casu...
kaktusik noo tak co uz niekde mi to vyslo niekedy nie...hehe takze som len polovicna vestica 😀 funlucy a vy ako s mm uz ste sa udobrili?bude tento mesiac snazenicko?Janka noo tak to by si mala napisat v ktorom si tyzdni aby som ti mohla odpovedat ale hcg mas zatial dost nizke...ale ak uz je babo vidiet tak predpokladam ze nie si v 4-5tt ale trosku vyssie...ako 5tt...Mirka to zavisi aj od kvality a znacky testu...taktiez je mozne ze prve testy si robla rano ked si mala vysoke hcg a posledne testy si robila bud niekedy pocas dna alebo po malej potrebe si bola 2krat za sebou v priebehu 2-3hodin...vtedy je hcg vylucovane v moci prilis casto a pri testovani sa zachyti uz len male mnozstvo hcg lebo po tolkych cikaniach sa tak rychlo zas nevyluci hcg do moca a to moze sposobit slabsiu ciarku na teste...dufam ze sono potvrdi zdrave a vitalne tehotenstvo a kolko si mala hcg v krvi?a v ktorom si tt?

angelds
21. nov 2009

ahojte babulky krasny vecer prajem 🙂 😉

kaktusik007
22. nov 2009

fly, ved pohoda, aj polovicna vestica je super uspech 😀 - prajem vela stastia pri prerabke bytu, teda najma trpezlivosti...
fun, tak ako???

a pre tie zvedave.... pridala som par foto do albumiku, tak hodte kuk ak chcete 🙂))

a viete z coho sa tesim uplne najviac??? z toho cerveneho kocika co sme kupili, ze bude vozit chlapceka 😀 😀 😀

iplusr
22. nov 2009

kaktusik, krasne fotecky
a skvele ferrari pre tvojho chlapceka 😉

funlucy
23. nov 2009

dobré ránko 🙂
kaktusik,nádhera,tešíme sa s tebou.Čo meno?Ešte sa z ti z toľkého vymýšľania nezapiekol "harddisk"? 😀 Ale malému sa bude hodiť nejaké jednoduché a zároveň silné meno,veď aj priezvisko máte pekné,tak snáď dobre vyberiete,veď aj po manželovi by sa mohol volať,či? 😎
My sme sa s mm udobrili,aj snaženíčko bolo,tak uvidíme.
Už mi baby došiel ten výpočet,včera som ho pred spaním chvíľu pozerala,ale zabudla som ho teraz doma,najprv som bola z toho jeleň,keďže mi Dr.Jonáš uviedol ako najvhodnejší deň na počatie posledný deň krámov 😲 (??)
A ak by to vyšlo v decembri tak to bude chlapec (šak skúsím to nejak nahodiť) čo na to poviete..

rush
23. nov 2009

...lucy pravdu povediac bez vysetreni beriem taketo veci trochu s rezervou...ale tiez by som tomu dala minimalne sancu 😉 drzim palceky...sak si skus ten posledny den tych kramov, ktory ti udal checknut ovu testom ci mas ovulku...mozno ju mas fakt posunutu...si ju zvyknes nejak merat? no drzim palceky.....tfuj/tfuj 😉

sabiatko
24. nov 2009

hej rush, pekne fotky mate 🙂 ta pipikovska je nalepsia 😀

funlucy, jake dobre by bolo, keby si uz toho jonasa nemusela pouzit. drzim palne, nech to tentokrat uz vyslo 🙂

my sme vcera objednali uz aj supravu do postielky, peknu zelenu. povodne som chcela slonikovy vzor, ale tak nechala som to na adiho a budu macicky 🙂 mam foto v albume. zajtra sa uz konecne chystame do poradne, tak potom poviem novinky 🙂

flyangel
autor
24. nov 2009

ahoojteee....ako sa mate?ja sa tu v poslednom case ukazujem menej...lebo ideme do väcsieho bytu a vsetko komplet prerabame..taktiez praca,skola skratka same stresy....ale teraz som 2dni na dovolenke tak sa tesim lebo som to uz potrebovala 😀

angelds
24. nov 2009

ahojky tak stastne stahovanie, ako sa mame ???

flyangel
autor
24. nov 2009

diki angel...len este nam cely byt treba prerobit a to potrva este nejake tie mesiace...inac som ok. a ty ako?

iplusr
24. nov 2009

fly, my sme teraz nasu prerabku na dialku prerusili - mala som strasne nervy, ked som videla, ze to neni tak, ako som to chcela.
inak ja som teraz stale v stadiu cakania mrchy. mam ju teraz posunutu, kvoli letu na svk - asi.
inak - pozerala som fotecky - tie ultrazvukove su vsetky krasne.

kaktusik007
25. nov 2009

ahojte dievcence, mam pre vas sutaz 😀 😀 😀
zostali mi tri ovulacne testy, expiracia je jul/2010, takze pre mna nonsens 🙂, a tak ktora napise adresu do ip ako prva tak tej poslem... tak ak mate zaujem, dajte vediet 😉

iplusr
26. nov 2009

kaktusik. to je super ponuka, ale do uk by si to asi nechcela posielat ;)
a mne ich ani netreba. ovulku viem podla teploty aj inych priznakov.
mrcha dnes dorazila - celkom cakane oneskorena a v plnom nasadeni. este ze mam so sebou algifen 😵

flyangel
autor
28. nov 2009

kaktusiiik ja chceeem ja chceeeem testiky 😀 😀 😀 a nepredbehol ma uz niekto?? 😨

mastulka
29. nov 2009

Ahojte, tak po dlhsej dobe sa tu opat ukazujem... 2.11. sa narodil maly Lukasko, je strasne zlatucky a robi nam velku radost... uz sme si na seba zvykli takze aj v noci si uz pospinkame 🙂 coskoro pridam aj nejaku fotku

vsetkym vam drzi palce, aby ste taketo pokladiky mali aj vy co najskor doma 😉

flyangel
autor
30. nov 2009

Ahooj mastu 😀 😀 ako sa mas?strasne sa tesim ze sa vam tak dari ze aj malinky vas poslucha 😀 😀 inac prezrad aky bol porod?ake mas zazitky z neho?

kaktusik007
1. dec 2009

ahojteeee
jeee, babatko... parada 🙂
fly, vyhrala si, bola si nie len prva zaujemkyna, ale aj jedina 😀 😀 😀
takze... ostatne dievcence... sutaz je uz ukoncena 😉

mastulka
1. dec 2009

fly... mam sa uz super, porod?? noo... som povedala, ze klasickym sposobom uz nechcem rodit... kedze maly mal 4140g a 52cm takze som sa nastrihu nevyhla... zacalo to vsetko v nedelu rano o 2.00hod o deviatej sme sa vybrali do nemocnice, lebo som zacala mat pravidelne kontrakcie... tam si ma uz nechali i ked si to maly rozmyslel, v pondelok rano opat o 2.00 mi odtiekla plodova voda... a zacali tie prave silne kontrakcie... samozrejme, ja nie a nie sa otvorit tak sa maly narodil az o 10.20hod... to som uz bola tak mimo kedze som poriadne nejedla a nepila od nedele, ved co ak by som nahodou porodila uz v nedelu... ked ma uz po tom vsetkom davali na izbu tak som im odpadla asi na 5minut od vycerpania... ale vsetko som to akosi prezila a teraz sme doma a uzivame si malickeho... je to strasne zlaticko, i ked kupanie si este neoblubil 😎 takze to vie cely barak kedy ho kupeme 😀

iplusr
1. dec 2009

mastulkaaa, vitaj
ibamy nam uz referovala, kedy sa lukasko narodil. a ja som odvtedy priebezne kukala, ci si este nepridala nejake nove foto, takze sa uz na ne velmi tesim. ale verim, ze si pri drobcovi nemala tolko casu chodit na net.
ten porod ... brrr ... no, netesim sa. ale mozno sa ani nedockam...
my sme sa vcera vratili z pariza. boli sme tam len na vikend, a kedze sme chceli vidiet co najviac, cely cas sme behali. vcera vecer som si musela dat horucu vanu - taka som bola unavena a premrznuta a potom som zaspala ako babo. rano som sa nezobudila ani na budik, ale nastastie na mm zobudil a neprisla som do roboty neskoro.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre