Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

minewka
6. dec 2009

Ahojte, ja opäť nič, v noci došla mrcha, revem ako krokodíííííl...do kelu...ja každý mesiac začínam s vierou, že sa to tentoraz isto iste podarilo, a potom som tak strašne sklamaná... ☹ ☹ ☹

nám ostáva fakt asi iba to umelé...

iplusr
6. dec 2009

minewka, nezufaj, ono sa to urcite raz podari. a ked nie prirodzene, tak s pomocou. este ze su tu aj ine moznosti, ked to prirodzene neide.
my to teraz moc neriesime. skor riesime ten odchod z uk. a stavim sa, ze to vyjde prave v tej chvili, ked to budeme najmenej cakat - cize obaja budeme bez prace, bez zariadeneho byvania 😒 medzi uk a svk.
inak dnes som v robote. uplne neplanovane a uplne zadarmo. nestihame, tak musime robit aj vikendy 😖

flyangel
autor
6. dec 2009

Ahojte...Ibamy tak srdecna gratulacia...malinka je krasnucka 😀 urcite si ju uzivate plnymi duskami 😀
min tak zas dorazila ta hnusna mrcha 😠 😠 😠 😠 a ja som si bola ista ze to vyslo...ale min mozno ze sa vam podari prirodzene otehotniet...ved boli zeny co v postate mali nulove sance na tehu kvoli velmi vaznym tazkostiam a predsa otehotneli...a to nie vdaka UO..ved ja take pribehy z porodnice poznam fakt neurekom..takze nestracaj nadej moja..je to tazke ale treba verit..
ja by som uz rada vedela ze co je s matulikom lebo tu uz davno bola..

rush
6. dec 2009

ibamy silno gratulujem...

no my sme sa trosku poponahlali na tento svet...26.11. o 2:53 sa nam narodil nas krasny syncek Edko...podla mna som mala celkom kratky ale tazky porod...som vysivana jak vianocny obrus...do 3hodin od prvej fest bolestivej kontrakcie bol maly na svete...problem bol, ze som mala epi a podla mna nezabrala vtedy kedy mala, lebo kontrakcie som citila a riadne bolestivo a tlaky vobec 😝 😖 ale nastastie vsetko dobre dopadlo...uz sme par dni domka 😵 zatial si len zvykame...doma bordel ako po vybuchu...vsetko ma boli...no nie je to sranda...ale mm mi velmi pomaha...
toto oznamenie posielame babkam, dedkom 😵 nas maly krasny syncek https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

prajem vam vsetko dobre a iba same dobre spravicky a veeeela pozitivnych testikov 😉

iplusr
6. dec 2009

rush, to je kraaasne oznamko 😵 , gratulujem
a to uz jako, ze epi nezabrala, ja sa na nu spolieham - ked raz...

funlucy
6. dec 2009

IBAMY--->RUSH 😵 obrovská gratulácia-máte krásne detičky,tak vám prajem nech ste zdraví a detičky robia veľkú radosť.
Minewka,neboj držím sa hneď za tebou,môžeme si poplakať spolu takto virtuálne,aj mne dnes došla mrcha,a navyše ma tak strašne bolí brucho a som unavená (v sobotu bola akcia) tak som to samozrejme nedospala a do rána do 07 h dnes kvasím v robote-takže kto sa má "lepšie" odomňa! 🙄
ach jo! A budeme dnes depkovať,no a čo?!
Chymena vitaj,aspoň to tu oživíš-keď my sme skapaté 🙂

kaktusik007
7. dec 2009

ahojte dievcence,
tesim sa z babatiek, parada 😵
dlhsie som tu nebola, ono... my sme zacali vymyslat, dalsia pohotovost, krvacanie... 😠 ale ono uz je to lepsie, nechcem zakriknut.... a inak sa mame dobre, kopkame 🙂
fun, vsetko naj dodatocne k narodkam
fly, chcela si mi poslat tvoju adresu do ip, nech ti mozem poslat tu skvelu vyhru!!! 😀

a pfuj, pfuj, pfuj.... nech ste coskoro tehu - vsetky!!! 😀

flyangel
autor
7. dec 2009

jeeej Rush srdecne ti blahozelam ku krasnemu Edkovi 😀 😀 😀 smr velmi stastne ze si sa stala maminkou v plnej parade...hmm a epiduralka sa niekedy ani neoplati pichnut hlavne ak porod prebehne tak zakratko ako si to mala ty..a.le napr,.na 100%to zabera maminkam ktore rodia od pichnutia asi o 5hodin a vyssie...ale nechapem ze precio ta neupozornili ze mozes porodit dost skoro a mozno ti to tak nezaberie ako by malo...ale nastastie si to prezila a mozes sa tesit z krasneho bábätka. 😀 😀 funlucy tak ja som sa mala blbo vcera ...taak som si pokazila zaludok ze otras...celu noc som nespala a bolo mi na zvracanie...kaktusik krvacala si...tak dufam ze to nebolo velmi vazne a uz bude vsetko v poriadku 😉 a fakt mi posles tie testiky?a nevyjde ta to draho...vies lebo ja ta nechcem zatazovat hlavne teraz co si musela teraz trpiet zas kvoli krvacaniu..

iplusr
7. dec 2009

kaktusik, ty nevymyslaj ... dufam, ze ste obaja v poriadku.

babulky, toto je trochu mimo, ale ak sa vam paci najoblubenejsi spotrebic mojho supermana, dajte mu prosim 5 hviezdiciek 😀 😉
http://www.kuchyne.cz/galerie/3353.aspx
dakujem

funlucy
7. dec 2009

😀 😀 iplu,ďakujem ti za pobavenie-ja tomu môjmu "manovi" hovorím už mesiac,nech povysává a on furt nič,tak ani ja nevysávám-už len z princípu,že robím všetko ostatné,tak asi mu dnes ukážem tvojho manžela (je to dúfám tvoj manžel).Do akej súťaže ste sa to zapojili?A kde ti zmizla fotečka z pasu?Vidím tam len tmavú siluetu 😅
Kaktusik 😲 ty nás nestraš!Odpočívaj a nestresuj sa.

kaktusik007
8. dec 2009

fly, pohoda... postu mam kusok od domu, a to euro dvadsat este mam 😀 - pozri, ja tie testy nemam komu dat, pre mna su totalne bezpredmetne, a expiracia je v juli buduci rok... nech ti padnu na uzitok, takze to uz neries a posli adresu 😀

fun, iplusr - nevymyslam, odpocivam, nestresujem.... inak, dnes sme zacali 24tt, takze... sa tesiiim 😵

iplusr
8. dec 2009

funlucy, je to moj manzel. a kludne ho ukaz tomu tvojmu 😉 nech sa inspiruje.
babulky, ktore ste dnes este nehlasovali, ak mozte ... prosim si 5 hviezdiciek
http://www.kuchyne.cz/galerie/3353.aspx
je to sutaz o rozne spotrebice a do nasho noveho nezariadeneho bytu by sa nam po navrate na svk velmi hodili
dakujeme

foto som si menila - vo vacsom formate je citatelna ... asi ju budem musiet vymenit
inac rush ma peknu profilovu foto

chymenitta33
9. dec 2009

Ahojte žienky🙂

dakujem za uvítanie, ste zlaté 🙂 Bola som chorá tak som Vás trochen zameškala, teda clekovo koníka-.
Gratulujem ku bábenkám...jejjj...

Mne aj mrcha mešká ale test som si ešte nerobila, lebo neviem čím to je že ked som chorá alebo čo lebp väčšinou som mohla hodinky nadstaviť a teraz neviem clekovo to je nejaké posunuté okolo 28 dní to ani nehcodilo 😝 musím to vysledovať popísať, aby som chápala🙂

iplu-zahlasované 😉

erika1983
9. dec 2009

Ahojte chcem sa vás spýtať či sa možem pridať, my sa tiež sanžime otehotnieť dúfam ze sa nám to skoro podarí.
Ja vás aj sledujem ale teraz som sa odhodlala vám napísať.

iplusr
9. dec 2009

chymenita, dakujem za hviezdicky 😵
blbe je, ze vela ludi posiela po jednej hviezdicke a tak nam skore znizuju ☹

ty si este netestovala? ja by som urcite, keby mrcha meska. ved co ak...

erika, jasnacka, pridaj sa a napis nieco o sebe

erika1983
9. dec 2009

no tak ja som zo samorina, mame uz jednu dcerku ma 2,5 roka, uz pracujem ale chceme babo tak dufam ze sa nam to rychlo podari. 😀

rush
9. dec 2009

zahlasovane 😉

chymenitta33
9. dec 2009

iplu--to hej to poznám Dejvi bol vtakej sutaži dieta čohosi ani neviem čo a to trápne upne znižovali tým 😝

erika-Vitaj🙂

Moja kamka dneska konečne porodila dva dni bola v bolestiach a nakoniec sekciou chudátko, má Matuška 2800g a 48cm tak sa teškám zajtra ho idem kuki chrustika🙂vymojkať si hoooo 🙂

sabiatko
10. dec 2009

ibamy a rush... gratulujem k nadhernym babatkam 😵 dufam, ze posluchaju a mate z nich velku radost 🙂 inak rush, to oznamko je straaasne pekne 😎

minewka, to uz snad ani neni pravda, tolkokrat po sebe ☹ hadam sa to podari uz... a ak nie, tak na UO vam vyberu zdravu spermiu a musi to vyjst. ake mate teraz najblizsie plany?

nove baby vitajte a drzim palce, nech to pride cim skor 🙂

tak fly, vy sa nakoniec predsa snazite? 🙂 alebo si tie ovu testy nechas o par mesiacov neskor? kazdopadne dufam a verim, ze so sebou prinesu uspech 😉

ostatne baby ako sa dari? u mna neni nic nove, akurat ze sa v januari stahujeme do ineho podnajmu... uz si pripadam ako kocovnik. za posledne 4 roky sa neviem na jednom mieste zabyvat na dlhsie ako rok. mat tak svoj domcek...

funlucy
11. dec 2009

heeej baby kde ste všetky zmizli? 😕 sabiatko a prečo sa sťahujete? A už aj máte niečo nájdené?Čo tak vrátiť sa na SVK?Alebo teraz hojne kupujú mladé rodiny bývanie v Rajke,popr.Mosonmagyaróvári-ak si dobre spomínám,ty si z BA(dúfám,že som to nepoplietla)..
Ach,otrasné počasie je vonku,nič sa mi nechce,som po nočnej,tak si asi dám vaňu,počkám na mužíka a mala by som ísť dnes aj za kamoškou,prišla z Prahy,dlho sme sa nevideli..tak musíme ísť "nabrúsiť jazyky" 😅
Pekný víkend vám prajem.

sabiatko
12. dec 2009

tak, tak fun, z bratislavy 🙂 no cele je to o peniazoch, v bratislave by sme si nemohli podnajom dovolit, este by bolo aj trocha tazke manzelovi najst robotu, lebo nevie po slovensky zatial a rajka... aj to sme rozmyslali, ale zase - nemame na dom peniaze, ledva tu zaplatime podnajom, kedze ja nerobim, lebo ja zas po madarsky neviem a okrem toho tam nemame ani rodinu, ani kamaratov. takze sme tu a stahujeme sa preto, ze ten co nam prenajima byt, zacal zrazu pytat viacej penazi a kazia sa tu veci - sporak, chladnicka, kvapkaju rurky a on akoze s tym nebude vobec nic robit. A to je akoze este adiho (mm) rodina. tak sme sa rozhodli, ze zmenime byt a uz sme aj nasli iny, v centre miskolca.

ja sa baby tak tesim, uz v pondelok ideme do bratislavy vsetkych kuknut 😵 tak mi chyba slovensko ☹ este aj s babatkom tu budem sama, teda s mm, ale ja som bola zvyknuta na kamosky a tak...

angelds
12. dec 2009

Ahojte babuľky

ako sa dnes mávame ???

erika 1983 ty si z priamo z DS ??? ja som tiež odtiaľ 🙂

flyangel
autor
13. dec 2009

ahoojtee..tak kaktusik poslem ti adresu a dakujem 😉 sabiatko nuz zatial sa nesnazime ale ktovie co bude do leta 😀 jeej tesim sa ze tu mame nove tvare ako chymenitu a eriku... 😀 ako sa mate?ja celkom ok.uz mi konci ms takze sa tesim 😀 chcela som dnes ist kupovat darceky ale moj drahy mi povedal ze jemu sa nechce,ze staci ist na nakupy az bud.tyzden 😒 😠 a vy ako uz mate nakupene na Vianoce?

chymenitta33
13. dec 2009

Ahojte žienky🙂

Ja mám mrchu tkaže zase moje mini tešenie bolo nanič,,neva však my skončíme a snažilkujeme dalej 😉
inak kamke s anarodilo miminko som bola kuki takého chrustíka krásneho, mlainkatý batôžtek som sa ho bála aj chytiť...

Inak ste na FB? ja hrám aj farmu 😎 zabíjam čas..

funlucy
13. dec 2009

ahojte,tak ja pomaly končím v robote-KONEČNE 😝 tak aj ako narodky aj meniny som strávila "na panskom".Chymenitta,ja som tiež na FB,aj Kakusik,možno aj ďaľšie baby,len sa ešte nemáme v priateľoch..
Farmu ani žiadne iné hry nehrám,mňa to nejak nebaví.. 😖
My sme boli včera s drahým v obchodoch a ako božie dopustenie!!!ja neviem,tým ľuďom už začíná riadne hrabať..manžel mi chcel kúpiť čižmy ale nemali už moju veľkosť,všetko vybrakované,tak chodím v teniskách,lebo čo mám dvojo zimné boty tak sú na dosť vysokom podpätku a ja neviem na tom chodiť,bolia ma z toho nohy 🙄
tak ja tu mám už odvoz pádím dom.majte sa-jo a ide superstar musí postúpiť môj MIRKO ŠMAJDA 😀 ma to na staré kolená chytilo hehe,takže hlasujte STAR 12 😀

chymenitta33
13. dec 2009

Fun-čo máš nejaký sviatok? či si Lucka?
Ak chcete si ma pridajte budem rada ja som Dominika Hruškova, farmu hrám tiež so sa smiala aká to je hluposť a ma to staršne chytilo 😎
A k tým ludom hej im to hrabe preto ja už chodím aj v noci do tesca lebo to clekovo my to elzie na nervy hentak v klude si nakupim a je to pokaldne volné...
JA tiež ešte chodím v cortezach lebo je mi v nich teplo kožené, ako má aj čižmy ale to všetko tiež vysoké to len ked kdesi idem a chcem byť za "peknu" 😀

chymenitta33
14. dec 2009

Ahojte žienky🙂

My sme boli s malým vonku je tam strašná zimenka, mrzne 😝 David spinká, ja som vypila kávičku a pôjdem asi čosi robkať, chcela by som nejaké vence napichať vianočné, tak uvidíme. 😎
A vy kde ste všetky?halooooo

angelds
14. dec 2009

ahojky babulky krasny den vam prajem

iplusr
14. dec 2009

tak ja som mala zase pracovny vikend 😒 . no tento krat som nemusela ist do roboty, ale mohla som robit z domu. to je vyhra 🙄 . a to este nie je iste, ci dostanem tie nadcasy preplatene 🙄
vysoke topanky ja nemozem. mam take divne nohy, ze ked dlhsie chodim na opatkoch, tak dostavam krce do chodidiel - takze opatky len v nevyhnutnych pripadoch - svadby, oslavy ... - aj to len na zaciatku, potom sa prezuvam. a neviem si predstavit v opatkoch na lade 😕
na facebooku som aj ja, ale farmu nehram. viem, ze by ma to chytilo - ja som na take blbosti - ale nemam cas, tak sa radsej nezapajam.
darceky este nakupene nemam, nestiham, furt som v robote a neviem, kedy to postiham. a to som chcela aj piect aj robit vianocnu vyzdobu... a to nehovorim o snazilkovani...

funlucy
14. dec 2009

chymen,no mám to všetko takto naraz-narodeniny,meniny,vianoce...ale tak čo už,zvykla som si,som veľmi skromné dieťa 😀 šak načo kupovať 3 darčeky keď ma odbavia jedným? 😀
Ja idem zase do nočnej,včera som strašila mladšieho kolegu ktorý ma striedal-hovorila som mu o duchoch-to ma drží ten film paranormal activity-videli ste ho? no a dnes sa poseriem ja od strachu 😅
Iplu,ja už niečo minimum mám pokúpené,ale chystáme sa na to tento víkend,ideme k našim,tak pôjdeme na nákupy do mesta tam,hádam tam nebude taký masaker ako v BA.
Idem teraz robiť taký uhorkový šalát s bielym jogurtom-a potom ešte čítať knihu-sa musím pochváliť dostala som až tri 😎

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre