Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

iplusr
14. dec 2009

funlucy, ja mam meniny skoro hned po vianociach a na vianoce som vacsinou dostavala darceky s tym, ze to mam aj na meniny. este ze narodky mam inokedy.
lucy a to si nevidela tie davy v londyne. to je nenormalne. a ja take masovky neznasam. asi pojdem nakupovat darceky az po vianociach 😀
ake knihy si dostala? ja tiez rada citam.

chymenitta33
15. dec 2009

Ahojte žienky🙂

Drahého som vyslala na poštu nehc my pošle balíky sa my nechcelo s tým trepať 😎 dosť že včera som tam bola...
David sa hrjaká ja sa idem pustiť do obyvky pozumývať to sklo všetko 😒 sa my nechce moc ale...chcem robiť v sobotu stromček nech konečne mám pokoj aspon tento rok, že všetko tip top 😎 aby som ešte nebehala s vysávačom na štedrý den..Včera som urobila veniec na dvere a Davidovi okno vyzdobila a tak pomaličky...

Aké knihy?..ja tiež rada čítam...ale ja prevažne o Princeznej Di, tie viem naspamäť 😀
A piecť ani nebudem som si objednala ja milujem variť ale k pečeniu nemám vztah 😒

funlucy
15. dec 2009

chymen,takže vianočná pohoda 🙂 my máme byt už vyzdobený,obrusy,adventný veniec,svetielka v okne...dnes ráno som našla odpadnutú ozdobu z vchodových dverí síce 😅 ale tak opäť som ju tam prilepila.Piecť tento rok nebudem,lebo 23.12.odchádzame na východ ku svokrovcom,takže som sa tomu úspešne vyhla.Podľa mňa sa ani nedá nejak užiť si tú atmosféru,keď som furt v robote,kde húkajú nervózni klienti,chcelo by to aspoň týždeň predtým dovolenku a vypnúť a všetko si v kľude nachystať,lebo takto do poslednej chvíle stresy a zrazu sa prepni,že Hurá Vianoce 🙄
Ja som akurát upratovala skrine,a tak som povyťahovala všetko čo mi je malé-tzn.veci veľkosti S-a ostala mi asi štvrťka-hehe takže môžem postupne dokúpiť nové..nechápem,ako som mohla byť taká chudá 😀 alebo resp.tak pribrať 😠 ale hlavná vec,že polovicu som nemala v živote oblečené...no ale keďže sa do toho už asi ťažko vpracem,tak som sa rozhodla,že to beriem mužovej 20 roč.sestre-už len zohnať nejaký poriadny mech,muž keď to uvidí,ho prekotí...

kaktusik007
15. dec 2009

fun, nic si z toho pripratia nerob, ja som od januara do juna tohto roku pribrala 10kg 😉 - ale ano, odkedy som tehotna, tak som pribrala ani nie 2kg, takze... je to proste divneeee 😀

inak sa mame fine, sme zdravi, a samozrejme ze vas citavame a pozerame,co mate vsetky noveee 😵

a prave som sa konecne zacala orientovat v latkovych plienkach, uff.... mi to prislo ako maturita, xi xi 😀 😀 😀

iplusr
16. dec 2009

ja mam rada knizky od paola coelhe a richarda bacha - take, ktore sa daju citat viac krat a vzdy su ine.
ja by som bez pecenia na vianoce nemohla byt. vona cerstvych medovnikov a inych kolacov proste patri k tej atmoske. stromcek uz mame aj my a vyzdobu robime postupne.
ja som nieco pribrala po skole. ale to bolo tym, ze na skole som moc nestihala jest a teraz pekne papkam 😵. ale davam si pozor, aby som nemusela komplet menit satnik. a par veci mam este v skrini takych, ze ved raz do nich mozno schudnem. 😀 no, budem sa na to musiet v januari pozriet. 😀

funlucy
21. dec 2009

Jééé iplu,nová foto,tuším svadobná,nie? 🙂 Áno,aj ja mám rada od coelha knihy,teraz ale čítám takú "ľahšiu" literatúru od Lucie Kollárovej a Meg Cabotovej,tak je aspoň sranda..
Dnes máme totálný masaker v robote,už som odpálená,a chcela by som spať,inširujem sa našou témou ,kde sa teda spí zimným spánkom už pár dní..
ČO JE S VAMI BABY?

iplusr
21. dec 2009

funlucy, vsetky baby asi nakupuju darceky, upratuju a pecu pred vianocami. to asi len my dve si 'uzivame' pred vianocami v praci. 😀
foto je svadobna, ako si vedela? snazila som sa ju tak orezat...
tak mi sme mali teraz tazky vikend - a rozhodli sme sa, ze definitivne odchadzame na konci januara na svk. dnes som sa rozpravala so sefstvom. ... uz teraz mi je smutno 😢 za londynom, za pracou... ale nechceli sme tu zoztat na furt a cim skor odideme, tym to bude lahsie.

funlucy
21. dec 2009

wau iplu,tak to je vážne rozhodnutie,zrovna teraz som počula správy na rádiu expres,koľko ľudí je nezamestnaných a má to ešte pokračovať..
No každopádne vám držím palce,nech nie ste návratom na SVK sklamaní,ja by som si to ešte rozmyslela..
No tak my sme pracujúce ženy,my máme ešte čas poklebetiť chichi,pribudli nám už čerstvé maminky,tak asi nestíhajú,ale taká minewka a fly 😕 by už mohli prispieť.

flyangel
autor
21. dec 2009

ahoojteee uz prispievam baby...len mi nejde netik takze nemam vam odkial napisat... 😒 ako sa mate?ja celkom fajn..len dnes mam ovulku a boli ma podbrusko a mam aj krvavy vytok...auuu..ja uz zhanam posledne darceky...a vy ako?

jaruska8
21. dec 2009

Ahojte baby, ja som na PN, trochu sme špinili, jednorazovo, bol to riadny stres, tak sme radšej ostali doma a zvažujeme, že ostaneme nastálo na rizikovom, aj kvôli práci (učiteľka), ale hlavne kvôli môjmu zdravotnému stavu (chrbtica). Nechcem nič riskovať. Zajtra mám prvú poradňu, hádam už bude aj foto. 😉 A dúfam, že všetko bude OK. Držte palce. 😉

kaktusik007
21. dec 2009

jaruska, drzime palce.. A my sme vlastne dvaja v jednom 😀
snaz sa nestresovat, ja viem ze sa mi to lahko hovori, ale tak tiez som si prezila svoje parkrat, naposledy tri tyzdne dozadu, si musim zaklopat, odvtedy je relativne pohoda, ak neratam sialenu unavu... 🙂
ja pnkujem, nie je to ziadna slava byt bez vychadzok, ale tak...co uz... vydrzim....

jarus, inak.... moj osobny nazor, ostan na pnke... aj ked ano, peniazkovo pojdes dole, ale zase nie je to len o peniazoch a tym, ze sa plati pnka na kalendarne dni, tak zase az tak velikansky minus to nie je.... a matersku ti to neovplyvni, tam uz viac menej vymeriavaci zaklad mas jasny 😉 - a rizika v detskom kolektive su teda podla mna hodne velike....

jaruska8
21. dec 2009

Veď práve Kaktusík, myslím, že už som rozhodnutá, že zostanem doma a byť na rizikovom nie je ako na PN, tam sú tie vychádzky dobré, dve kamošky tak boli a vraj sa to dá. Tak sa drž a pekne rastite. 😉 😉

jaruska8
22. dec 2009

Ahojte,
no tak ja som bola dnes v 1. poradni , bábätko má 5,7 cm, šija je 0,87, vraj v norme. A stále nám s manželom ukazovalo pästičku a musela som zakašľať, aby sa trošku pohlo a mohol ho doki dobre premerať. Leháro, ako sa patrí. 😉 Inak srdiečko krásne bije a doktor povedal, že sa má k svetu. Len placenta je trošku nižšie, takže kľudný režim a ostávame doma. 😒 Ešte mi aj krv zobral kvôli double testom, hádam budú dobré výsledky.

angelds
23. dec 2009

Ahojte babulky veselé a šťastné prežitie vianočných sviatkov a ŠŤASTLIVÝ Nový rok 2010 prajem všetkým

Majka

🙂

flyangel
autor
24. dec 2009

Ahoojte krasne a pohodove Vianoce plne zdravia a lásočky a do noveho roka tehulkam zdrave bábätka a ostatnym // NA TESTIKU...A certvym maminkam zas nadherne chvile s bábätkami 🙂

chymenitta33
24. dec 2009

Ahojte🙂

Všetkým prajem Krásne Vianoce plné pokoja a radosti a do nového roka: snažilkám - nech sa stanú tehulkami, tehulkám - zdravé detičky a mamulkám - radosť zo svojich detičiek
😵

kaktusik007
25. dec 2009

ahojte, krasne sviatky, a aby virusiky padli na urodnu podu!!! 😀

pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj... a tak stake dokola 😀

matulik284
26. dec 2009

ahojte babulky 🙂

tak ja som sa po velmi dlhom case dostala k pc....a zase sa velmi dlhy cas nedostanem 🙂 stale som na pn...babenko je v poriadku uz mame 6,7 cm....uz dva dni mi nebyva zle, tak sa z toho tesim...lebo som mala celodenne nevolnosti a este aj migreny...aj som bola kvoli tomu na influziach v nemocnici. Vsetkym vam prajem krasne vianoce a stastny novy rok 2010....snazilkam, aby sa im v tento rok objavili na testiku // a tehulkam, aby mali krasne a bezproblemove tehotenstvo. 🙂 🙂 🙂

iplusr
27. dec 2009

matulik, to je super, ze ste v poriadku, uz sme sa tu o teba zacali bat. a snad tie nevolnosti uz presli a budes si moct naplno vychutnavat tehotenstvo.
kaktusik, jaruska,neblaznite so spinenim a pekne zostante doma.
funlucy, keby vies, ... vobec to nebolo lahke rozhodnutie. a v praci mam takych skvelych kolegov (a to myslim vazne), ze som sa skoro rozrevala, ked som davala vypoved. nechcu ma pustit a prehovarali ma. po sviatkoch budem mat este niekolko rozhovorov so sefmi, tak uvidime. mozno sa niekam dopracujeme.
a tiez prajem vsetkym do noveho roku, nech je vsetko tak, ako ma byt. 😉

zuzana1010
28. dec 2009

Ahojte snažilky , neviem čí si na mňa ešte pamätáte . Minuli rok som si s vami písala . A chcem vám niekoho predstaviť . Môjho synčeka, ktorí sa narodil 5.12.2009 vola sa Samuel.

iplusr
28. dec 2009

zuzi, tak vitaj nazad. kde si tak dlho bola? inak samko je velky fesak. tie fotky, co mas v albume, to su este z porodnice? samko tam vobec nevyzera ako cerstve babulo.

funlucy
29. dec 2009

čaute baby,tak dúfám,že ste všetky dobre sviatkovali a oddýchli si-lebo ja áno 😀 momentálne som už v robote na nočnej a zúrím,lebo začalo opäť snežiť,ale verím,že bude kľud,veď aj tak je už väčšina ľudí doma..
Dnes sme boli v tecsu na nákupoch-ale len také čo nám trebalo už-prach na pranie,aviváž..vody..atď.
V Garfielde mali zas akciu na čižmy 1+1 že zaplatíš jedny a druhé máš za euro,ale toľko som vyberala,že nakoniec som nekúpila nič..v Daichmane vyrabované,tak som opäť bez čižiem..(keď veľa je len takých na opätku,alebo nezapnem na lýtkach..alebo divne stoja,kotníkové sa mi zas vyzúvajú..no hrúza)
iplu,verím ti,že to máš ťažké,tak veľmi držím palce,aby ste sa dobre rozhodli,daj potom vedieť.

ibamy2
30. dec 2009

ahojte, babule

tak, vianoce su v cavese... u nas boli tento rok ine - kedze som stihla napiect iba 3 druhy kolacov... a na mise s ovocim boli v podstate takmer iba jablka... no nevadi, prve vianoce v trojke boli aj tak super!!! verim, ze aj vy ste si ich krasne vychutnali...
prajem vam krasnu oslavu silvestra a v novom roku nech sa vam splni vsetko, po com tuzite 😵 😵 😵

iplusr
1. jan 2010

ibamy, to ste mali isto krasne vianoce. co tam po kolacoch - 3 druhy su aj tak dost. Take vianoce tu chce mat kazda snazilka - s takou krasnou babikou.
mne tento mesiac zase meskala mrcha, tak som aj dufala ... ale dnes dorazila v plnej sile, tak som bola dnes KO.

minewka
2. jan 2010

Ahoj kočky, všetko naj v novom roku, veľa zdravia a všetko ostatné príde 🙂

flyangel
autor
2. jan 2010

Ahoojte stastny novy rok 2010---nech sa nam vsetkym dari v zdraví, laske a radosti--a hlavne vela // A zdravych bábätiek 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

rush
5. jan 2010

baby ahojte...stastny novy rok vam vsetkym zelam...aby sa vam splnili vsetky sny a boli ste stastne, zdrave, vesele 😵

nam edko rastie do krasy...tento tyzden vo stvrtok uz mama 6 tyzdnov...takze sestonedelie adios...uff...je to inak makacka...ale ta radost z maleho...akurat sa dost trapime...boli nas brusko a mame reflux...tj. stale grckame 😝 no hadam z toho coskoro vyrastieme...

ibamy...sa smejem...u nas vianoce detto 😀 iba jablcka 😀 a silvester? strngali sme si s jablkovym dzusom 😀 boli to ale najkrajsie sviatky v nasom zivote 😵 😵 😵

pfuj pfuj

flyangel
autor
6. jan 2010

Rush to je uplne super ze si maleho tak uzivas 😵 😀 a kedy ides ku gyn. po sestonedeli?A neboj snad ten reflux coskoro prejde..a co davas malemu na reflux?lebo vraj je dobry gastrotuss pre bábätka

kaktusik007
7. jan 2010

dievcence, nejako to tu mrzne.... ci to je tym, ze sa vsetky komplet tak moc snazite??? 😀 😀

no dobre teda, tak nech sa vam dari a ja nebudem vyrusovat 😀 😀

pfuj, pfuj pfuj, pfuj pfuj, pfuj pfuj, pfuj pfuj, pfuj pfuj, pfuj pfuj, pfuj pfuj, pfuj pfuj, pfuj pfuj, pfuj 😵

iplusr
7. jan 2010

rush. takze drobec sa trapi s refluxom? chudatenko ... ale verim, ze z toho rychlo vyrastie a vsetko bude super.

my uz pomaly balime kufre. za 3 tyzdne odchadzame. este obieham vypredaje, lebo tu sa oblecenie oplati kupovat a hlavne vo vypredajoch po vianocia. takze obchadzam gap a ine znacky. na svk si take nakupy nebudeme moct dovolit, tak si este uzivam posledne chvile. ale uz sme si povedali, ze sem budeme chodit na vypredaje ;).

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre