Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

angelds
25. jan 2010

ahojte babulky ako sa mame ???

krasny den 🙂

funlucy
26. jan 2010

sabiatko,tak teda do leta sa ozaj moc nezabývaš,radšej si ani moc nezvykaj keďže sa chcete vrátiť . Podľa mňa niečo blízko za hranicami by bolo pre vás ideálne,ale však aj v okolí BA je kopec dedín,kde sa hovorí po maďarsky,takže v tom absolútne nevidím problém a časom sa manžel určite naučí po slovensky.
Neboj,my sme na tom s bývaním takisto ako vy,tiež nevieme kde sa ešte usadíme a platíme podnájom,ale raz sa určite dočkáme vlastného,najlepšie domčeka 😀 ,všetko to záleží od roboty a ak by sa manželovi podarilo dostať sa do 1 firmy blízko našej dediny,tak by nám to uľahčilo rozhodovanie 😵
Fly,a vy nemáte fotky z prerábky na modrej streche?Občas tam chodím očumovať a rozplývať sa chichi.
Angelds,a vy ako?
Dindulka,vitaj späť,neboj sa sme všetky na jednej lodi,tak práve preto si musíme držať palce a podporovať sa.
Teraz mi kamoška-veriaca hovorila,že majú také spoločenstvo,kde sa modlia za páry čo sa im nedarí otehotnieť,tak som poprosila modlitby aj za nás,a samozrejme nezabúdám ani na vás babule,ktoré sa tu snažíte a v duchu vždy prosím aj za vás 😵

sabiatko
28. jan 2010

no funlucy, tak to drzim palce, aby sa mu do tej firmy podarilo. my aby sme si mohli dovolit dom, by sa moj drahy asi musel stat riaditelom firmy 😀 slovensky ho pomaly ucim, to ti je taka sranda ho pocuvat... minule mi bola kosa a som ho objala a mi vravi: si zima 😀 (teda ze som studena).
v nedelu oslavujeme mm narodky, tak bude trocha vzruso, sa tesim. bude to sice madarska debata, ale tak ja sa aj tak budem motat najma v kuchyni. sme sa vcera smiali, ze ma uz vekom dobieha, ale mu vravim, ze to sa mu nikdy nepodari (je o rok a pol mladsi) a on ze: ale raz sa mi to podari. tak mu vravim s rehotom, ze: no vlastne hej, az to tu raz ja zabalim 😀

sabiatko
1. feb 2010

dobre ranko sabiatko 🙂 este ze si mam s kym pisat 😀
vcera sme mali oslavu mm narodenin, tak som si veru riadne dala, az 2 torty sme mali, mnam 😵 inak snehu vonku kooopec, auta jazdia 20-cinou, ale tak nevadi, ked mi to staci sledovat spoza okna 🙂
ako sa vam dari? blizi sa niektorej den D? mne teraz plynie cas strasne pomaly, neni co robit ani kam chodit. sa uz tesim na jar, ked bude teplejsie, to uz dame daky vylet. mm vravel, ze v debrecene je pekna zoo, tak tam pojdeme kuknut.

funlucy
1. feb 2010

ahoj sabiatko,no je to tu nejaké mrtvé,tak som začala písať aj do inej témy,lebo tu nejak chýbajú tie naše snažilky a ty si predsa už len tehuľka,no a ja som dnes smutná,lebo došli krámy..
Tak to som rada,že oslava dopadla dobre,môj mm bude mať teraz vo februári 31 r. 🙂 Tento víkend ideme na ples,budúcí chceme ísť na lyže a potom nám dôjdu platiť 2 šeky na dosť peňazí,takže oslavu asi posunieme 😅

angelds
2. feb 2010

ahojte babulky, tak kde sme ???
vzdy nas tu bolo tak vela a teraz ???

vsetkym krasny den 🙂

iplusr
2. feb 2010

babulky, ja som tu uz straaasne davno nebola. stale robim nadcasy. uz som ani nevedela, co je to vikend. domov som chodila o jedenastej v noci, takze na snazilkovanie nebolo ani pomyslenia. a mrcha prisla pre zmenu tento mesiac o nieco skor. ale aspon mozme uz teraz zacat snazilkovat.

sabiatko
5. feb 2010

dobre ranko 🙂
tak funlucy, MS nikdy nepotesi, ale uz mas zrejme po nej, tak smelo do dalsieho snazenia 🙂 mate uzasne plany, tiez by som dakam vyrazila, len neni kde a kedy. pred tyzdnom sme akurat boli s mm v kine na "old dogs", bolo to v angline s madarskymi titulkami, tak sme mohli kukat obaja. tiez riesime peniaze, takze si moc z kopytka nemozme vyhadzovat, ale ked mi uz dojde materska, tak to trocha roztocime 😀 no teda ak sa bude dat s malym. od vcera som oficialne na materskej, ani som to poriadne nepostrehla, kedze uz rok nepracujem, tak je to vlastne to iste.
angelds, ty sa nam pochval, ako ide zivot. mas nejake novinky?
iplu, ty si teda pracovity clovek, musis dat trocha oddych aj. len pekne snazilkujte, aby ste najblizsie dosli na slovensko aj s dobrymi spravami 😉

iplusr
5. feb 2010

sabiatko a ako ti ide ucenie madarciny? uz sa dohovoris? uz si na materskej to to ale leti... a odkial budes dostavat matersku? svk alebo madarsko?
pracovity clovek...? ani nie, ale ked musis, tak musis. minuly rok vyhadzovali a teraz nema kto robit. :( a na svk by sme radi prisli traja ... teda aspon dvaja a pol ;)
angelds, ty si taka zahadna ... ved napis, co mate nove. snazilkujete - nesnazilkujete?

sabiatko
5. feb 2010

iplu, no ucenie mi moc nejde, hoci by sa zislo. vcera nam boli namontovat kablovy net, lebo wifina bola strasna, tak som sa rukami-nohami dohovorila, ale raz som musela aj volat mm, nech mi prelozi 😝 ja tu madarcinu moc nevyuzivam, v obchode si nakupim aj bez nej, ale ked potrebujem, tak si viem vypytat syr alebo tak. ale bezna komunikacia 0 bodov. zato madari su taki zhovorcivi, furt sa so mnou dakto vyprava, ja rozumiem tak 10%, ale im to nevadi. minule mi taka teta uz pri luceni hovori ze: ja rozpravam trocha po rusky... a sa pri tom tak hrdo zatvarila. asi si myslela, ze som ruska 😀 inak to aj v anglicku takto znizuju stavy? som myslela, ze to len tu clovek maka za dvoch... matersku budem mat zo slovenska, lebo tam som si platila dobrovolne nemocenske. tuto dostavaju menej penazi a iba dva roky, aj ten bonus je o polovicu nizsi. prave cakam na rozhodnutie o materskej, tak som zvedava, kolko dostanem.

iplusr
5. feb 2010

sabi, tak to je dobre, ze si si platila na svk.
a s robotou je to asi vsade rovnake. a cim vascia firma tym horsie. my sme nastastie taka mensia firma do 50 ludi tak sa celkom da. a tie nadcasy nie su pravidelne. ale obcas treba potiahnut.
horsie to bolo v irsku. tam to minuly rok riadne redukovali. kamaratka robila vo firme, kde zo 100 zamestnancov zostalo len 10.

flyangel
autor
6. feb 2010

ahojte...nuz nemame fotky z prerabky na modrej streche...lebo bytik este vyzera stale dost biedne...este tam je stale kpec roboty...funlucy ta mrcha hnusna vzdy dojde...hmma a vy sa uz ako dlho snazite?

matulik284
6. feb 2010

ahojte babulky 🙂 tak ja som sa tu prisla na vas pozriet, ze ako sa mate. Byvala som u rodicov kde nebol internet a uz mi bolo za vami aj smutno. Ale teraz tu uz budem castejsie lebo uz byvam u manzela - inak 30.1.2010 sme mali svadbu 🙂 Pripravy trvali len mesiiac, ale na nase prekvapenie dopadla velmi dobre 🙂

iplusr
6. feb 2010

fly, ale foto by si mohla dat, aj ked to tam este nevyzera tak, ako by ste chceli, ale nejake pokroky urcite robite

matulik, ako sa mate? svadba? to je velka vec. gratulujem a prajem vela vela lasky.
pridaj nejake foto - som zvedava.

flyangel
autor
7. feb 2010

Jeeej matulik ahooj...srdecne blahozelam ku svadbicke a zelam vam vela lasocky a hlavne manzelskej pohody...ako tehulkujes?pochval sa...a mohla by si hodit nejake svadobne foto 😀 😀

angelds
7. feb 2010

matulik, vela stastia k svadbicke, tak mi snazilkujeme, aj nie pomaly dalej zajdes 🙂 fotky na facebooku matulik ?

rush
7. feb 2010

matulik gratulujem a prajem vsetko dobre do spolocneho zivota...nech mas pohodove tehotenstvo a nech vam male babo robi vela radosti..

snazilkam zelam veeeeeeeeeeeeeeela stastia aby coskoro prisli // 😉

matulik284
7. feb 2010

ahojte babulky 🙂 Dakujem krasne, dala som do albumu nejake fotky...to len co rodina pofotila...ostatne foto este nemame.

matulik284
7. feb 2010

rush mas nadherneho chlapceka 🙂 ...tolko sa toho udialo co som tu nebola

tehulkujem uz celkom dobre, prve tri mesiace mi bolo neskutocne zle....trapili ma celodenne nevolnosti a do toho este aj migrena a vtedy som vracala aj 12 hodin vkuse ☹ , ale teraz som uz neskutocne rada, ze to preslo a okrem toho ze ma trosicku bolieva chrbat a rebra z toho ako rastieme 🙂 sa mame fajn....vo stvrtok ideme na kontrolu, tak dufam, ze je vsetko v poriadku.

ibamy2
9. feb 2010

ahojte, kocicky 🙂

tehulkam prajem krasne tehulkovanie a na konci vytuzene zdrave babatka... snazilkam zelam co najskorsie // 🙂

ani verit sa mi nechce, ze nasa babika bude mat zajtra rovnych 12 tyzdnov... takmer 3 mesiaciky... strasne to bezi... prave dnes sme boli v poradni, tak uz mame rovnych 5.090g 😵 mala je zlate babatko, aj v noci krasne spinka (klop, klop, klop, aby som nezariekla)... je to vsetko slusna zaberacka, ale, zienky, uprimne to prajem kazdej z vas 😉

xxveronikaxx
9. feb 2010

ibamy2

naša malá už konečne dobre spinká

sabiatko
10. feb 2010

dobre ranko vsetkym 🙂

matulik, gratulujem k svadbe, na fotkach ste strasne zlati... a ten tvoj manzel je taky smejko, s nim bude zivot prechadzkou ruzovou zahradou 🙂 tak vam prajem, aby ste boli spolu navzdy stastni 😵

ako sa mame baby? ja cakam uz len tyzden na dalsiu poradnu, potom uz budem chodit do nemocky vraj kazdy tyzden na kontroly, tak sa nacestujeme. tento mesiac som pribrala o trocha menej nez inokedy, tak dufam, ze ten posledny uz nepriberiem nic. dneska ideme kupit malemu odsavacku soplikov na baterky, sa tesim a este budem musiet kuknut aj pre seba odsavacku mlieka. keby ste vedeli, kolko sme uz do maleho a mojho tehotenstva investovali... ale tak zase vyuzijeme aj pre druhe babo dakedy.

pekny den prajem 😵

matulik284
10. feb 2010

dakujeme sabiatko 🙂

tebe sa to uz blizi..prajem ti, aby vsetko prebiehalo aj nadalej dobre a aby sa ti narodil krasny a zdravy chlapcek 🙂

iplusr
10. feb 2010

sabiatko, ale ved to je najkrajsie minanie penazi - na miminko. vies ako by sme aj my chceli tak minat?
matulik, krasne saty si mala, aj ja som povodne chcela taky styl, ale mne tak nesedeli.

matulik284
10. feb 2010

iplusr dakujem... mne tie saty praveze uplne zakryli brusko, nebolo ho vobec vidiet 🙂 😉 ja som hladala aj taky styl, aby mi nestahovalo brusko...a tieto boli uplne idealne 🙂

iplusr
10. feb 2010

matulik a ty uz mas nejake brusko? ... no na tych fotkach nie je vobec nic vidno

sabiatko
11. feb 2010

no ozaj mati, tie saty ti fakt sekli a brusko neni vobec vidiet. a krasny kozustek si mala 🙂 my sme sa brali 1. marca minuly rok a tiez bolo nasnezene a mala som taky podobny kozustek akurat v strihu ponča 🙂

iplu, tak nehovorim zas, nakupy su supeeer, to som si uzila 😝 len tych penaziiiiiii. nastastie mama nakupila postielky a veci k nim plus kozmetiku spolu za 1000e, zohnali sme od kamosky super kocik per perego pliko trojkombinaciu len za 100e, sterilizator s ohrievacom flias avent za 5e plus sme este dokupili dake plienky vcera, odsavacku pre maleho a este na mlieko musim kupit. oblecenie mame nastastie zadara od tej kamosky a este par ludi, peknucke z anglicka, takze na tom sme tiez vela usetrili. by som povedala, ze za vsetko do kopy sme platili tak 1.500e, co je vlastne este dobre, bo kebyze mame vsetko nove, tak by sa to este viac vysplhalo. keby bolo viac penazi, tak sa da pre babo pokupit este milion veci, ale tak nam stacia aj tie zakladne. sak neboj, aj ty budes coskoro nakupovat, len to potom odporucam si zajst na jeden den na nakupy do anglicka, lebo tam to je kvalitka za neporovnatelnu cenu 😉 ta a mozno este stihate aj pocas tohto pobytu tam, sak uvidis 🙂

sabiatko
11. feb 2010

pockat, pockat, to som dako prehnala 😅 mama platila tak 500e, takze dokopy vsetko bolo 1000e... 😝

matulik284
12. feb 2010

iplusr mam brusko a uz dost velke...tie saty boli tak site, ze ho zakryvali 🙂 😉, ale aj tak za posledne dva tyzdne mi tak poriadne narastlo...mne totiz ide vsetko do bruska 🙂

dakujem sabiatko 🙂 ved mi v tom kozusku bolo aj teplucko

kaktusik007
13. feb 2010

ahojte dievcence,
jeeej, svaadbaaaa... matulik vsetko dobreee :D

my sme uz tyzden v nemocnici, stale nastastie 2v1... a uz to vyzera, ze by sme mohli v pondelok domkom, tak dufam ze ma pustia.... nalez az taky zly nie je, infuzie zabrali... .a to je hlavne 🙂

vsetky vas pozdravujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre