Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
2. júl 2009

Ahojteee minewka to je supeeer...aj ja mam pre vas novinku teraz poobede som si spravila testik a je pozitivny je tam slabsia ciarka ako ta prva ale je tam 😀 😀 😀 no vidime co z toho 🙂

kaktusik007
2. júl 2009

fly??????????????????????? zeby??????????????????????????

no toto!!!! baaaaaaaaaaaaaaaaaaaabyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, supeeeeeeeeeeeeeeeeeer 😵

flyangel
autor
2. júl 2009

no tak ak som tehu tak uz 5 tt a 4dni podla majoveho menzesu...ale menzes som mala aj tento mesiac ale bol slabsi a kratsi a na testoch bol len vodovy tienik...ale posledne dni ma strasne boleli prsia a mala som divne chute a aj podbrusko a krize ma boleli 😵 a dnes som si pre uistenie kupila testik a vysli // 😀

kaktusik007
2. júl 2009

super fly... tesim sa... velmi moc 😉
- ja mam uz treti den taky menzes nemenzes, som nervozna jak brigadir, unavena, nic mi nechuti.... ale aj tak si nerobim nadeje, neva, ved do leta 2010 stiham este 🙂

flyangel
autor
2. júl 2009

ale jasne ze stihnes nebojkaj...len to este nemam potvrdene najskor az v pondelok...ja sa len veeelmi bojim co som tu citala ze potraty a MA...a tiez aj mimomaternicoveho sa bojim 😔 nuz co sa da robkat...ak by som zajtra sla ku dr.myslis ze by uz daco videl?ty si bola tehu preto sa pytam

fazulka1512
2. júl 2009

fly, ja sa nestiham dnes cudovat, co sa to tu deje, nichoho sa neboj, mysli pozitivne a nie negatinve, to je super ze sa to aj tebe podarilo,tisko vam zavidim, ale viac budem ked to budete mat iste u gyn.drzim palce

flyangel
autor
2. júl 2009

FAZULKA NEBOJKAJaj ty budes tehu ved este si len na zaciatku snazenia...aj my sme si tym uz presli...my sme sa s minewkou na zaciatku aj dohodli ze budeme spolu kocikovat 😀 😀 tuto temicku som zalozila ja preto aby tu boli stastne tehulky a snazilky kt.sa dari takze snad sa nam vsetkym zadari 😀 minewkaaa kedy ides ku dr???

fazulka1512
2. júl 2009

ja nebojim, ja viem ze co ma prist tak pride, ci tento mesiac alebo na dalsi, 🙂 , a co sa tyka tejto temy asi bol osud ze som ju nasla, takze ocakavam ze ma riadne nakazite svojimi tehu virusikmi 😅

fazulka1512
2. júl 2009

zeny a teraz ked ste tehu,vsakze nas neopustite, ostanete pri nas

flyangel
autor
2. júl 2009

nie predsa neopustim svoju témicku 😀 😀 a ak to bude potvrdene tak ta nakaziiim 😀

mastulka
2. júl 2009

Ahojte babulky, tak vam vsetkym novym tehulkam strasne moc gratulujem a riadne si to uzite, nebojte, prve tri mesiace prejdu rychlo a potom sa uz budete vytesovat z kazdeho posteklenia a stuchanceka od malickeho fazuliatka.... 😀

flyangel
autor
2. júl 2009

Ahooj mastulka...ako sa mas??ako prebieha tehu...no ja zajtra idem ku dr. ak nebude na dovolenke...

iplusr
2. júl 2009

fly, a tuto infosku vypustis len tak, ako by sa nic nestalo. to ako. gratulujeeeem. supeeer. pekne sa to tu rozbieha. snad je to tiez tak nakazlive ako ta meskajuca mrcha 😉
len dufam, ze tu nezostanem jedina stara snazilka s jednou ciarou ☹ ... bez mrchy ☹ ...

kaktusik007
2. júl 2009

fly.. sotva nieco uvidi, skus par dni este pockat.. aj ked viem, je to des.. to cakanie..
co sa tyka MA a inych veci... aj myslienka je tvorcia, takze na to nemysli... co sa ma stat, to sa stane... aj ked ono to boli aj ked si vsetci myslia, ze som v pohode.. a ako som zistila, chlap taketo veci nechape... aspon ten moj nie.. :(

na druhej strane, v 5tt a kusok uz vidiet minimalne dutinku... no 6 ukonceny je v pohode... je to individualne... vlastne mas pravdu, chod k nemu, necakaj.... spravi krvicku a budes vediet - a to je najlepsie, neistota je zabijak 😉

iplusr
2. júl 2009

potom, ako vsetky prejdete do tej novej temy - stastne zacinajuce maminy - pridite sa na mna obcas pozriet, ako si pisem sama zo sebou a aspon trochu ma oplujte 😅

sabiatko
2. júl 2009

flyangel, aj ja gratulujem 🙂 je to uzasne, ako ste sa dnes s minewkou zladili 😀 a drzim palce, aby ste obidve mali kludne tehotenstvo a pekne vam rastlo brusko

flyangel
autor
2. júl 2009

dakujeeem vam babenky 😀 iplu prestan -ved toto este nie je iste a tebe meska mrcha ved mozno aj ty si tehu...ved pozri moj pripad...24.5.som mala mrchu..ovu mala byt asi 7-8.6. na 21.6.som mrchu dostala a trvala 4dni nuz a mala som na testoch len duchov tak neviditelne tiene...tento tyzden som mala uz bolesti prsnikov,krizov a dovne chute 😕 a az dnes ked by som mala byt v 5tt a nieco...mi ukazal uz test // A ZAJTRA POJDEM KU DR. na krv a uvidime..a cakat na vysledky do pondelka 🤐 vsak sa zblaznim

fazulka1512
2. júl 2009

fly, neblaznis, ty len s bozzskym pocitom hladkaj brusko 🙂

flyangel
autor
2. júl 2009

no vies co?? uz v pondelok som si hladkala brusko akoby predtucha...ale nerozumela som tomu 😀

iplusr
2. júl 2009

fly, si zlata, ze to hovoris, ale ja som si robila uz ilion testov a na ziadnom nebol ani naznak druhej ciarky.
to je mile s tym hladkanim bruska. 😵

jamar
2. júl 2009

minewka, flyangel veeeelkaaaaa gratulacia.. vyzera to tak, ze budeme mat asi rovnaky termin porodu.. teda aspon s fly.. pretoze ja som v 5+4 tiez 🙂
doktor ti to uz urcite potvrdi, minimalne z krvi. a na sone aspon mne bolo vidiet 12mm vak... takže sa mozes tesit ze uvidis svoju fazulku...
jooj, ako sa ja tesim, ze budem mat s kym prezivat tehoradosti a starosti... 😉

ibamy2
2. júl 2009

minewka, flyangel.....babuleeeeeeee..... to je uplne uuuuuuuzasneeeeeee.... moc vam gratulujem..... krasne tehulkovanie zelam.... davajte na seba pozor, setrite sa a hlavne si to uzivajte plnymi duskami 😉 ... ostatnym babulkam posielam tehuvirusiky: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😉

flyangel
autor
2. júl 2009

Jamar dakujeeem...presne tak aj ja by som mala byt v 5+4tt... 😀 😀 a uz mas nejake priznaky jamar? 😉 iplu no ved uvidis ze sa to zadari aj tebe...ved tak sa zda ze stastne buduce tehulky bude veeelmi bohata tema na tehulky 😀 😀

jamar
2. júl 2009

fly no vcera ma naplo ked som si umyvala rano zuby, bolia ma prsia, mam taku naladu ze raz total stastna, potom pochybnosti ci to zvladneme a ci nesnivam 🙂 a este ma hlavne vecer pobolieva podbrusko s krizami, takze vnutri mi to asi rastie 🙂 inac pohodicka, dufam ze to takto bude stale....nejako extra vyrazne nepocitujem tehu, keby som nevidela fliacik na sone tak by som ani hadam neverila.....

minewka
2. júl 2009

Fly, no ja odpadnem.. 😀 Paaaaani...gratulujem...neviem, kedy mám ísť k DR...asi ešte skoro...V pondelok zájdem...ináč mne je ešte furt zle...A strašne ma bolia kríže..prsia tak trochu..

Akú si mala Fly čiarku?

jamar
2. júl 2009

minewka a v ktorom si tyzdni? kedy si mala poslednu mrsku?

flyangel
autor
2. júl 2009

Minewka aj ja ti blahozelam 😀 😀 ciarocku taku ako ty na prvom obrazku 😀 minewka ty si asi v 4tt?
Jamar mna bolia prsia,krize trosku, zvlastne podbrusko..chodim skoro vkuse pišat,a akosi mam chute ktore sa menia...

jamar
2. júl 2009

s tym pišanim som to mala aj ja.. teraz sa to trošku zlepšilo....aj keď to ni eje to co bolo pred tehu ale aspon to nie je az tak velmi casto...
mna kym bolia krize a podbrusko tak som spokojna, lebo viem ze sa tam nieco deje.... 🙂

dindulka
2. júl 2009

ahojte babulky, ja asi odpadnem.normalne mi je do placu.tak moc vam to prajem.minewka, fly mooooooc vam gratulujem.je to supis pusis nemam slov.
iplusr,neboj ja tuto temu tak skoro do tej maminkovskej neopustim.

wodanka
2. júl 2009

ahojte holky.. minewka, fly to je uzasne, ze Vam to takto vyslo.. pripajam sa k ostatnym gratulaciam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre