Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

mimomu
6. júl 2009

ale som.... 😝 😀
tridsiatka na krku 😀

flyangel
autor
6. júl 2009

a co??ved to nevadi...kolko zien ma v 30prve dieta??

mimomu
6. júl 2009

ved ano,len ked to porovnavam,tak mi to takto pride 🙂
ake mas plany na najblizsi cas?co tm?

flyangel
autor
6. júl 2009

nuž neviem moja...zajtra dufam sa dozviem co s tehu...lebo take slabe tieniky mam ze ani nevidno skoro...a myslim ze v 6tt by tam mala byt dialnica..

mimomu
6. júl 2009

ja testy eee,takze to ti neviem povedat.....ale nesmut podari sa 😉 🙂

fazulka1512
6. júl 2009

aj ja si myslim ze sa ti to fly podari-podarilo

flyangel
autor
6. júl 2009

no uvidime kočky 😉

mimomu
6. júl 2009

fly a co tm na to hovori?

flyangel
autor
6. júl 2009

tak nic take...nevie co ma povedat..on sa dotoho nerozumie vies...muži 😀

mimomu
6. júl 2009

jasan 🙂

reivka
6. júl 2009

baby a to ste videli v spravach tu 13-ročnu ciganku čo porodila ani nevie s kym, a zdrave ženy sa môžu snažiť a nič, no ja ked to vidim, ide ma rozhodiť 😠

mimomu
6. júl 2009

reika ani nehovor,toto ma vytaca najviac 😠

tea333
6. júl 2009

vzdy mame co nechceme,alebo prave nemame co chceme?? 😀
zivot je ironicky, ciganke sa zadari aj ked nechce, je fakt nefer ze niektore baby sa tu snazia dlhe roky

kaktusik007
7. júl 2009

fly - ☹ ale myslím na teba...

tea- presne o tom je zivot.... takze... ziadne chcem babo, ale zmena postoja - ja budem mat babo - ina alternativa nie je pripustna 😀

fazulka1512
7. júl 2009

dobre ranko babulky, vyspinkane do ruzova, v noci u nas nenormalne lialo a teraz slnko vykukuje,

a co sa tyka tej ciganocky tak vidite kam to vsetko speje, ja prvy menzes dostala v 15 aona uz porodila

snazilkant
7. júl 2009

ahojte holky... tak neviem na 100% ci som skutocne tehu....v dr idem az 20.7 skor nemala volny termin,
tak len mozem dufat a pekne verit, aj moj manzel sa k tomu tak postavil, ze testom velmi neveri, ale ze ak mi to potvrdi dr tak bude ten najstastnejsi clovek na svete.
Verim , ze fly- odopadnes dobre netreba prestavat verit, ver si, hoci je to niekedy dost tazke 😉

reivka
7. júl 2009

ahojte 🙂
minewka žiješ? dúfam, že si v pohode 😒

fazulka1512
7. júl 2009

babule kde ste vsetky 😠

kaktusik007
7. júl 2009

v práci... aspoň ja... ale dlho tu už nebudem, iba do konca mesiaca asi... ach jaj... ☹
no áno, viazne nám to tu... ale veď ono sa to novým poctivým snažilkovaním isto čoskoro zlepší 😀

tu je také teplo, že sa mi fakt nič nechce... skoro ani dýchať... uf... 😒

flyangel
autor
7. júl 2009

cauko..este nic neviem babenky moje...az zajtra budem volat po vysledky totiz dnes predsa mali dovolenku 😒

kaktusik007
7. júl 2009

ty jo.. tak to je sila.. :( no nic ine neostava, len byt trpezliva.... sme trpezlive s tebou fly...

fazulka1512
7. júl 2009

no vydrzime, nic ine nam neostava

iplusr
7. júl 2009

snazilkat, ak ti vysli na teste //, tak urcite si tehu. v uk ti to do 3 mesiaca inak nepotvrdia. ides k lekarovi s tym, ze si mala pozitivny test, tak ti povie: 'fajn, ste tehotna, pridite na sono v 12tt'
fly, ale ta natahuju, ale snad to budu dobre spravy.

funlucy
7. júl 2009

čaute,zachvíľku padám von-usadíme sa s kamoškou na letnú terasku,poklebetíme a dáme si pivečko 😀 výhoda netehu.
tie správy s tou cigánkou som videla aj ja,hustééé!Teraz som akurát čítala na topkách že aj Belohorcová je tehotná,tuším v 6 týždni.
Kaktusik ja som momentálne nejaká bez viery,naštvaná že sa nám nedarí,tak mám momentálne k tomu taký postoj,že šak jak nám je dobre aj samým-môžeme sa v kľude vyspať,robiť si čo chceme a tak...

flyangel
autor
7. júl 2009

no asi tak kočky natahuju nás..... 🙄 to v uk su cisty magori potom...a ked zena ma mimomat.tehu tak co nech skape a nech jej v lepsom pripade vezmu cely vajecnik s vajcovodom?? 😠 😠 😠

iplusr
7. júl 2009

funlucy, aj ja mam obcas take nalady, ze nam je takto lepsie. hlavne ten spanok. mozes sa vyspat aj vecer aj rano. mozes ist kam chces. mozes jest a pit co chces (ked nie si tehu ani nekojis), usetris, zarobis ... najdes si lepsiu pracu... v byte mas klud a poriadok ...

iplusr
7. júl 2009

fly, tak to ti poviem. je to masaker. do tretieho mesiaca s tebou vobec nejednaju ako s tehotnou. na vsetko je paracetamol - smozrejme 'zabera' aj na potrat.

iplusr
7. júl 2009

aj na mimomaternicove tehu...

funlucy
7. júl 2009

😀 😀 😀 iplu presne,musíme si to užívať,tak ja si idem na nás pripiť lebo keď to "ono" zistí že nám je moc dobre a nemáme si na čo sťažovať tak vtedy to príde,bude si "to" mysleť že sme nepripravené a že nám to rozhodí život 😵

minewka
7. júl 2009

no , baby, a ja sa zas teším na ďalšie snažilkovanie...tuším ma to začína baviť 😀

mňa paradoxne potešilo, že som tehu aspoň na kratučkú chvíľku bola, to znamená, že to ideeee... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre