Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

matulik284
16. sep 2009

ahoj iplusr...no niekedy aj stracam nervy 🙂
mrcha zatial neprisla...len mi je zle a robila som uz aj test a je negativny ☹

iplusr
18. sep 2009

baby, to tu nikto nepise?
matulik, mrcha este stale nic? mozno bola posunuta ovulka.
alebo len meska mrcha :(. ja som tiez niekolko krat testovala, ked mi raz dlllho meskala.

matulik284
18. sep 2009

ahoj iplusr...mrcha stale nic ☹ a bolesti uz nemam ziadne

jaruska8
18. sep 2009

Matulik, ja učím na druhom stupni, slovenčinu a etiku. 😉

matulik284
18. sep 2009

tak jaruska na druhom stupni to mas este tazsie s tymi detmi asi 🙂

matuska111
18. sep 2009

ahojte kocky,
som cca v 5 tt
prosiiiiiiiiiim dnes som si poobede trosku pospinkala a ked som sa zobudila, tak som citila v sebe taku horucavu....odmerala som si teplotu a mam 37,5 .....dost ma to nalakalo....neviete mi povedat co to znamena ?
dakujem

sabiatko
18. sep 2009

ahoj matuska 🙂 vobec sa nelakaj, to moze byt kludne tehu teplota... alebo na teba daco leze, kazdopadne nic strasne 😉 a gratulujem k tehu 😵

matulik284
18. sep 2009

matuska aj ja gratulujem k mimi...a nebojkaj aj spinenie je v tehu prirodzene...pokial nekrvacas tak je to ok 🙂

matulik284
19. sep 2009

ahojte 🙂 nikde nikoho...

iplusr ako si na tom? kedy by mala prist ms?

iplusr
19. sep 2009

matuska, podla bazalnej teploty by mala byt teplota v tehu prirodzene o nieco vyssie, takze pokial ta nic neboli, tak nemusis mat obavy
matulik, mrcha by mala prist tak najskor za rok 😉 , ale inak uvidime
ty stale nic? bt si si merala?

matulik284
20. sep 2009

ahoj iplusr 🙂 Tak to ti velmi zelam, aby prisla az za rok 😉
Ja stale nic... vcera som mala 36.9 a dnes 37...ak nedostanem tak v utorok testnem znovu

flyangel
autor
21. sep 2009

ahoojteee...no ako moje..co nove mat?mne akurat konci ms 😀 😀

jaruska8
21. sep 2009

Ahojte, mne práve začína. :DD Počujte, môže byť, že sa mi po tom biochemickom tehotenstve upravil cyklus??? Lebo už tretí mesiac dostávam menzes ako hodinky. Nieže by mi meškával, ale takýto presný nebýval. A okrem toho, minulý mesiac som mala poriadne silnú ovulku, aj pichanie bolo, aj hlien. Tento mesiac som to veľmi nepostrehla. :(( Moc sme sa snažili. 🙂))) Len mi je divné, že krámy sa pomaly spúšťajú, ale PMS nikde, ani bolesť pŕs, len divná nálada. 😒 Ale prišli presne. Som z toho jeleň.

lolita.9991
21. sep 2009

ahojte babenky,mam trosku zmesane pocity a potrebujem poradit.
mrska mi meska uz 6 dni,vcera som si robial test a boli tam dve ciarky,iked ta druha bola trosku slabsia,ale bola viditelna volnym okom.,ale sem tam ma pichne v podbrusku aneviem ci sa mam bat,alebo co to moze byt,ku gyndovi sa chystam cez tyzden,

pehinka
21. sep 2009

lolita, ja som sem len tak na chvilku zabrdla, ja som v teme augustove snazilky, ked chces mozes skocit aj k nam na kus reci.. 🙂 ja som na tom presne tak ako ty,meskaju mi 6 dni, vcera som si robila test, na kt. vysla druha ciarocka o nieco slabsia a tiez ma pobolieva podbrusko, sem tam pichne, sem tam klud a znova to iste...si tehu, neboj sa, ja sa budem tento tyzden este testovat, kupila som si tri testiky a ked sa stav nezmeni a budu stale pozitivne v utorok skocim lekarovi..

jaruska8
21. sep 2009

Ahojte baby, Lolita a Pehinka, myslím, že vám môžem potichúčky blahoželať, pichanie v podbrušku je normálne a aj tá slabšia čiarka!! 😉

pehinka
21. sep 2009

jaruska, dakujem ti za zelanie, dufam, ze je to naozaj tak, opatrne sa s toho s mm tesime 😵 ...

jaruska8
21. sep 2009

Koľko sa snažíte?? 🙂

lolita.9991
21. sep 2009

nam sa podarilo na 1x,

hmm ked pojdem cez tyzden zenskemu tak myslis ze mi to potvrdi,ci este je skoro aby mi to vedel potvrdit?

pehinka
21. sep 2009

jarusik, aj my sme sa snazili v auguste po prvykrat...a to sme boli na svadobnej ceste.. 😉

jaruska8
21. sep 2009

No, možno tam uvidí váčok, kedy si mala ovulku?? Podľa toho. 🙂

jaruska8
21. sep 2009

Teda baby, to je super, bodaj by aj ostatní mali také šťastie... No bohužiaľ to nie je také ľahké... 😒

pehinka
21. sep 2009

jaruska, ja tomu tiez sama neverim, ze by to bolo take lahke, ale ako sa hovori, asi sme mali ozaj stastie, ale neboj sa, urcite sa aj ty coskoro dockas svojho vytuzeneho babatka.. 😵 🙂 😉

lolita.9991
21. sep 2009

hmm no minuly tyzden v stredu som amla dostat mrchu,a nist dnes je 6 den.vies ze ci s ami tam oplati ist,

pehinka
21. sep 2009

lolit,ja este planujem pockat, lebo podla mna je este dost skorok, no aspon ti zoberie krv, urobi sono a uvidis..inak, je to sranda, sme na tom tak isto, v stredu mala prist mrcha ona nikde, ja mavam cyklus presne na den, tak hned mi to bolo podozrive.. 😀

lolita.9991
21. sep 2009

hmm tak moaj to je teda uplna nahodicka teda,xixi

tak este pockam do buduceho tyzdna,hmm ja pravidelnu nemam vzdy ten jeden den hore dole,ale teraz to bolo viac tak som urobila v sobotu testik ,boal tam slabulinka ciarocka,tesial som sa v nedelu som testla opat abola silnejsia tak som sa strasne potesila.
a manzelik to uz vie?

jaruska8
21. sep 2009

Tak hádam, keď tam pôjdete, tak tam uvidí pekný váčok. Držte sa!! 😉 A potom fazuľku a srdiečko. 😉 😉

lolita.9991
21. sep 2009

🙂

leveretka
22. sep 2009

čaute babulky, chcela som sa opýtať, či nemáte náhodou nejaké nové správy o minewke?

flyangel
autor
23. sep 2009

ahooojtee...ako sa mate?ja sa mam celkom ok.len nestiham lebo mam stale dost co robit...skola praca...ucenie sa a rodinka...minewka si dala od nas asi pauzu...potrebuje sa odputat od snž..ale verim ze sa coskoro vrati a bude mat pre nas super spravicky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre