Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

iplusr
30. okt 2009

sabiatko, ja sa tiez pripajam ku kaktusik. tiez mam problemy so srdieckom. kardiologicka mi chcela tiez predpisat lieky, ale ja som nechcela. neboj, urcite bude vsetko ok.
jaruska a ty si na tom teraz ako? robila si si test?

jaruska8
31. okt 2009

Ja teraz čakám, až mi bude meškať MS dva týždne, a potom pôjdem k doktorovi a uvidíme, nechcem predbiehať situáciu a príliš sa tešiť. Viete baby, čo ja robím, keď idem na W? Za každý čistý papier sa modlím. 😉 Cvok-house. 😉

flyangel
autor
31. okt 2009

ahoojte tak ako kocky moje?

kaktusik007
31. okt 2009

jaruska, myslim, ze uz by si testnut mohla.... rano niekedy.... 🙂

inak, to s tym cistym toaletnym papierom.... myslim, ze to je uz nas udel... vsetkych nas, ktore sa bojime... ze ano....

no nic, na take veci sa ani nemysli.... radsej 😉

jaruska8
31. okt 2009

😉 😉

flyangel
autor
31. okt 2009

caute....moje zlate...jaruska ja tiverim...aj ja som natom takto bola stale som chodila na wc a sledovala papiere...uz si urob test aby sme vedeli ze na com si a nacom sme my...uz tichceme blahozelat 😀 😀

minewka
31. okt 2009

No jo, aj ja to poznám s tým toaletným papierom..🙂

Ja som dnes asi 9DPO, skúsila som prvý test, bielyyyyyyyyyyyyy... 😀

kaktusik007
31. okt 2009

minewka, ved pockaj... no... 😀 ale samozrejme ze pfuj, pfuj, pfuj..... aby sa zadarilo 😵

iplusr
31. okt 2009

to s tym toaletakom poznam. mne ho posledne 2 dni farbi trolinku do ruzova. nechapem 😕 . som v 11DC. na koniec ms je neskoro a na ovulku este skoro. ci...?
minewka, este bolo skoro na test 😉
ale jaruska by mohla testnut, nech vieme, na com sme 😉

sabiatko
2. nov 2009

cavte stastne buduce aj sucasne tehulky 🙂

na wc je vzdycky stres, ja to mam doteraz 😝

jaruska je tu jedna z mala trpezlivych, ona si na tu dobru spravicku este par dni pocka 🙂

a minewka, za take 4 dni to uz bude jasne, takto skoro by bola nahoda, keby ti to test uz ukazal...

tak ja uz odpocitavam dni do stvrtka. tentokrat toho bude vela. rano idem na krv, hned potom na EKG (ale uz sa tak nebojim, ste ma tu baby ukludnili, dakujem 🙂 ) a potom ma caka este 3D ultrazvuk. niekde tu bola tema, zevraj ten 3D strasne pisti a babetku to vadi, tak poviem dokimu, nech nezdrzuje a spravi to rychlo. aj 2 foto chceme - tvaricku a pipika 😀 video si nedame natocit, lebo to je na nas dost drahe, ale tak aspon budeme mat 2D video od mojho dokiho... teda ak sa mu to konecne podari napalit.

pekny den 🙂

angelds
2. nov 2009

ahojte babulky ako sa mate ?

jaruska8
2. nov 2009

Ahojte, dnes idem k dokimu, tak potom Vám dám vedieť, snáď to budú dobré správy. 😉 😉

ibamy2
2. nov 2009

ahojte, zienky

mam info od mastulky - snad sa na mna nenahneva, ked to tu zverejnim... dnes o pol jedenastej prisiel na svet jej Lukasko a je to veru poriadny valibuk - 52 cm a 4140g... maminke aj babenku prajem vela, vela zdravia!!!!

jaruska8
2. nov 2009

🙂 Jeeeeeeeeeeeej, super, gartulujem!!!! Inak, krásne meno mu vybrala. 🙂

funlucy
2. nov 2009

jéééééj tiež sa pripájám ku gratulácii 🙂 Ibamy,ty sa už tiež blížiš do cieľa,ako sa cítíš?Jaruska tak my budeme netrpezlivo čakať na potvrdenie dobrej správy.
Baby, ja mám dnes hroznú depku... ☹ ☹

ibamy2
2. nov 2009

jj, som vo finale a tuzim mat uz vsetko za sebou 😅 ... inak je nam fajn, malicka sa vraj vom este nechysta 😀... kedze som cele tehu mala bezproblemove, tak aspon teraz ku koncu som zistila, ako vyzeraju opuchnute nohy 😀 ...

babulky tfuj, tfuj na vas vsetky tehuvirusy... jaruska, aj ja som zvedava, ako dopadnes u dokiho.... drzim palce 🙂

funlucy - z coho depkujes?

funlucy
2. nov 2009

ibamy,neboj,zachvíľu bude maličká na svete a bude vám spolu hej 😵
neviem,zrazu na mňa prišiel nával ľútosti,všetkého mám plné zuby-štve ma robota-,tak som rozmýšľala akým prázdným životom žijem bez dieťaťa a ktovie ako dlho to ešte potrvá ☹

rush
2. nov 2009

juuuuuuuuuj tesim sa mastulke 😵 a silno gratulujem 😉
ibamy...som na tom podobne...po prechodenom vikende som prvykrat zazila opuchnute nohy...doteraz pohoda najvacsia..no uz zacinam citit, ze som tehu 🙂

jaruska no co nove? napinas nas tu 😉

funlucy...no mrzi ma, ze sa vam nedari ale nevzdavaj to a nesmuuut- posielam veeeeeeeeeeeela tehu vyrusov
vsetkym vam prajem prijemne chvile pocas snazilkovania 😉

iplusr
2. nov 2009

mastulke tiez blahozelam a dufam, ze skoro uvidime aj foto fesaka 😉
ibamy, rush, vdaka za tehuvirusiky - snad sa nejake ujmu. minimalne aspon jaruska by mohla prist dnes s pozitivnou novinkou.
funlucy, to poznam. tiez mavam take stavy. a uz som aj rozmyslala nad tym, co ked vobec nebudeme mam mimi. a dosla som k tomu, ze mam najuzasnejsieho manzela na svete a s nim nikdy nebude moj zivot prazdny. a vzdy, ked to na mna pride si spomeniem na toto a je mi lepsie.

minewka
2. nov 2009

Fun, aj ja to poznám...🙂..občas ma to chytí..ale ja som taká povaha, že sa nevzdávam...ak už nič iné, stále je tu dosť detičiek bez rodičov...🙂

Ja, ako príšerne netrpezlivý tvor som riadne skúšaná.. 😀

Už som aj uvažovala nad tým, že čo v prípade, ak vlastné deti nebudeme mať a ani adoptované..že čo potom...neviem, neberiem to až tak tragicky, ľúto mi to bude, ale deti nie sú všetko a sú aj horšie veci, ako nemať deti...

Okrem toho, dnešný svet ponúka úžasné možnosti , ako UO...nie je to super..?Si len predstavme, že by sme chceli mať deti pred 20 rokmi...som šťastná, že žijem dnes 😀

Ja som sa tento mesiac dohodla s mm (lebo asi to ani teraz nevyšlo), že ideme na vyšetrenia a pohrávam sa s myšlienkou, že pôjdeme rovno do centra asist. repro.Pokiaľ mám pred sebou hŕbu možnosti a nesvieti mi definitívna stopka, vždy mám nádej 🙂

A Mastulke blahoželám, bože, ale ten čas letíííííííííí.. 🙂

jaruska8
2. nov 2009

Ahojte dievčatá, tak teda, vyzerá to nádejne, fazuľka má 5 mm. Dnes mi vyšiel krásny tehotenský test, tak sa potichúčky teším... Hádam bude všetko OK a nabudúce už budem počuť aj srdiečko. 🙂 🙂 Teraz som strašne opatrná, normálne sa desím chodiť medzi decká do školy, chrípka a tak. 😒

minewka
2. nov 2009

Wau, Jaruska, blahoželám a držím palce, aby bolo všetko OK a rástli ste ako z vody 🙂

rush
2. nov 2009

jaruska - super sprava.... gratulujeeeeeeeeeeeeem 😉 a zelam nech vsetko dobre dopadne 😵

sabiatko
3. nov 2009

no dnesne rano sa zacalo uuuplne najlepsie 🙂

aj ja blahozelam mastulke, konecne po takej dobe ma babatko pri sebe, tak verim, ze si seba uziju a prajem im vsetko najlepsie.

no a jaruska, tak sme dufali a strasne sa s tebou tesime 😵 takze babetko sa ma narodit dakedy v juli? neboj sa, vsetko bude v poriadku... kedy ides na dalsie sono? ...naozaj super sprava 😵

funlucy
3. nov 2009

dobré ránko,sabiatko máš pravdu hneď na úvod pozitívna správa-Jaruska,gratulujem,dúfám,že bude všetko v poriadku a v lete budeš držať svoj voňavý uzlík 😵
Baby,ďakujem za povzbudivé slová,toto som potrebovala počuť,som rada,že máme túto tému.
Dnes som začala jemne špiniť,takže určite už čoskoro dorazí mrcha 😠 takže bude dôvod písať Jonášovi,požiadam si o ten výpočet pre životaschopné dieťa 🙂
Rush,to máš super,že budeš rodiť v decembri,aj ja som chcela decembrové dieťa len to nejak zatiaľ nevyšlo 😖 ale budeš mať strelca,a to je dobré znamenie si myslím hehe,keďže aj ja som 😀 ale čo teda píšú o ďeťoch strelcoch,myslím,že sa máš na čo tešiť.A mimochodom (rush,sabiatko) vybrali ste peknučké mená.

rush
3. nov 2009

funlucy / aj ja som strelec 😀 takze cca viem na co mozem tesit...vacsinou su to zive decule...len ked budem co i len par dni prenasat to uz bude kozoroh...to budem mat tazsie...tych velmi nepoznam...to su taki introverti skor...pravy opak nas 😅 no ale hlavne nech je zdrave a nech je vsetko ok...nam sa podarilo niekedy koncom marca...na velku noc som sa dozvedela ze som tehu 😵

jaruska davaj si pozor na choroby a davaj si vitaminy...najma kyselinu listovu...na zaciatku tehu je to dolezite...a obchadzaj velke davy...nech nieco nepochytis teraz ked je tolko chorych...aj ja sa bojim vystrcit nos...

pekny dnik...

inak lucy...to ze spinis este nemusi znamenat mrchu...aj ja som tak zacinala 😉 ale je to rozne tak uvidite...drzim palce vsetkym

kaktusik007
3. nov 2009

jaruska, paraaada!!! 😵
a ostatne dievcence dufam ze budete coskoro jarusku nasledovat.... takze pfuj, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj 😀
rush, to my mame vymyslene lepsie, ci budem prenasat alebo sa babo narodi v termine, na 99% to bude malinky tvrdohlavy barancek... no ale co uz, tesime sa aj na baranceka, ved bude nas 😀

angelds
3. nov 2009

dobry den,
mastulke a malemu vsetko dobre a vela zdravia.
Jaruska potichucky gratulujem 🙂

iplusr
3. nov 2009

jaruskaaa, super, blahozelam. a tesim sa s tebou.

jaruska8
3. nov 2009

Ahojte, no, tak aj ja som strelkyňa, malo by to byť koncom júna, začiatok júla, takže asi rak. 😉 No, uvidíme, veru, veľké davy, aj som koncert musela zrušiť a tak som sa tešila, ale tak, čo neurobíš pre drobcovo zdravie. 😉 Jediné, čoho sa desím je moja práca, ako učiteľka som v ohrození. Vitamínky beriem, dnes som si kúpila lactobacily, na imunitu, tak hádam bude všetko OK, no a sono teda až o mesiac, sa mi to zdá večnosť. 😉 PS: A ďakujem Vám všetkým, potichu sa teším. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre