Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

sabiatko
27. aug 2010

@kaktusik007 jejda nenki, kaktusik, ty si tehu? 😵

kaktusik007
27. aug 2010

@sabiatko 😕 😕 😕

😀
😵
psssssssssssssssssssssssssst 🤐 🤐 🤐

sabiatko
27. aug 2010

ja odpadnem, to je jake suprovske!!!! gratulujem. neboj, nikomu nepoviem 😎 ...no teraz nad tym zacnem aj ja rozmyslat, mi to brusko aj chyba 😝

minewka
28. aug 2010

Ahojky Iplu...podarilo sa prirodzene, ale až po liečbe - boli sme aj v CAR, zistili mi PCO, mm mal horší spermiogram.....

Ja som brala metformín 3x denne na PCO, euthyrox na štítku
(aj u tej som mala zlé hodnoty), kyselinu listovú, železo a v tom cykle,
kedy som otehu, som pila aj jednu lyžicu aloe vera a použili sme aj Pre seed (pre zlé spermijky).... 😀

Takže celkom dosť, že?? 😀 😀 😀

Teraz v tehu beriem 2x denne duphaston a 2x denne ascorutin...Takže tak.. 😵 😵 😵 😵

a posielam ti tehu vírusíííííky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

minewka
28. aug 2010

@kaktusik007 no jááá se picnuuuuu 😀

Gratulácia obrovská 😵 😵 😵

kaktusik007
29. aug 2010

@minewka 😀 dakujeme 😵

mastulka
29. aug 2010

kaktusik gratulujem, no mne uz tiez to brusko chyba... este asi pockame nejaky ten mesiac a hor sa opat na snazenie 🙂

jaruska8
30. aug 2010

@kaktusik007 Gratulujem, tak to je sila, to ťa obdivujem, to je odvaha. :DDD Ja s mojimi problémami v tehotenstve nemôžem riskovať, my sa začneme snažiť tak o dva roky, aby už malá chodila, minimálne. 😉

kaktusik007
30. aug 2010

@jaruska8 tak ja sa teda prestavam tvarit ze to bolo planovane 😀 😀 😀
tak.. kazde tehotenstvo je ine... a toto uz proste odpocivat ked potrebujem sa neda, do nemocnice si ist polezat sa taktiez nebude dat.... takze to bude musiet byt pohoda lesna bez akychkolvek komplikacii, inak sa proste neda 😉

flyangel
autor
30. aug 2010

Caute babenky...blahoželam našim novym tehulkam 😀 😀 ...minewka je super ze sa vam to predsa len podarilo 😀 😀 😀a ty kaktusik si ma uplne milo prekvapila 😀to je teda skvela sprava..nie nadarmo sa hovori ze do pol roka po porode zena velmi lahko otehotnie 😉 my sme po prvom mesiaci snž prestali...lebo som mala zápal moč.ciest a bolelo ma cele brucho a na dalsi mesiac cez ovulku som mala zas mykozu od bazena 😠 😠 😠 😠 😠 😠 co sa aj cudujem lebo v Chorvatsku som sa prevazne kupala v mori len asi 2krat v bazene a uz to tu bolo 🙄 🤐
takze tento mesiac sa opäť snažilkujeme.-....dnes som 15dc...takze uvidime ci sa zadarilo 🙂
už budem končiť aj školu takže už by sa nám to tehulkovanie fakt mohlo pritrafiť 😀 😀

kaktusik007
31. aug 2010

@flyangel ahojko, no ze sa tu aj ukazes 😉 takze aby sa zadarilo, pfuj, pfuj, pfuj, pfuj.... roznaaaasaaaaaam viiiiiruuuuuuussssiiiikyyyyyyy

tak sa konecne uz urcite na teba nalepi, aj na @iplusr 😉

a to o tom pol roka po porode ze sa hovori ze zena lahko otehotnie, tak to som nevedela... tak sa si uz po tom druhom cisaraku co ma teraz caka budem musiet fakt zacat davat pozor 😀 😀 😀

jaruska8
31. aug 2010

@kaktusik007 Vidíš, už by si sa veru mala začať potom chrániť, nieže budeš ako jabloň, každý rok rodiť. 😀 😀 😀 😀 A to s otehotnením do polroka, no veru, býva to dosť časté. Ozaj, jedna otázka, tebe už dorazil menzes po pôrode, ešte kojíš??? Ja ešte nemám a teda, ani mi to nechýba, ešte kojím. A nakúpili sme plno kondómov, istota je istota. 😀 😀 😀

kaktusik007
1. sep 2010

@jaruska8 my sme sa kojili 14 dni... ☹ takze cyklus nabehol, len treti uz neprisiel 😀

iplusr
1. sep 2010

@kaktusik, to budes mat teda co robit. to bude este tazsie ako mat dvojicky - obe deticky budu malinke, ale kazde bude potrebovat uz nieco ine. ale aspon vam bude veselo 😵

rush
1. sep 2010

@kaktusik007 koksooooooooooooooooooooooooooooo zenaaaa.....ja si to neviem predstavit znova byt tehu pri tom mojom duracel zajaciku 😀 ale obrovska gratulacia...nech to zvladnes bez problemov

@minewka len sa pekne setri...aj ja som zo zaciatku spinila a uz je edko na svete 😉 netreba nic podcenovat, ked sa ti nieco nezda utekaj k dokimu...radsej zbytocne ako neskoro, ale bud v pohode, vsetko bude ok...relaxuj a nechaj domace prace na mm 😀

@iplusr takze aj vy ste tehu?????? dobre to chapem co citam? 😵
no plodny rok toto....hihi

posielam vsetkym vela zdravicka a stasticka, prajem pekne rastuce deticky a brusiska 😀 😉

rush
1. sep 2010

@kaktusik007 mi stale behas po rozume 😀 sa smejem....ze cyklus nabehol, len treti uz neprisiel 🙂 dietatko je obrovsky dar a radost a tak no a co ze nebolo uplne naplanovane...prve mesiace budu tazke...ale potom budes mat svaty pokoj...deti sa spolu zahraju a ty si mozes robit svoje....
ak ma ondrejko teraz 5mesiacov...ked sa druhe babo narodi....bude mat 14...to uz bude asi zacinat chodit...kym sa druhe zacne pretacat a byt akcne...ondrik uz bude profik v chodeni a ty ho uz nebudes musiet strazit...a mozes sa venovat babatku...takze vlastne celkom dobre vam to vyslo 😀 😉 super...ale hovorim...ja az pak 😀 tak za rok...mozno...

kaktusik007
2. sep 2010

@rush 😀 no, ono to vychadza tak, ze ondrejko bude mat prve narodeniny a my uz budeme styria 😀 😀 😀 - termin mam na totiz presne na den, kedy sa narodil, akurat ze toto babatko pojde planovanym cisarskym takze sa narodi niekedy od 30.marca do 06. aprila..... no a 13teho na jeho prve narodeninky budeme uz domkaaaaa 😝 😝 😝

a ano.. presne tak to beriem, ze dietatko je dar.... aj preto som okamzite zmenila gynekologa, pretoze ten moj byvaly bol taky mantak ze by ma iba presviedcal o tom, ake rizika obrovske tu su... od ruptury maternice az po exitus, ze v lepsom pripade babatka a v horsom moj a ze ci chcem tu nechat rocnu sirotu.... 😠 😠 😠 😠 😠 a takto sa k tomu stavia aj kamoska, robi na are.... no ale tak ten moj novy gyndos sa iba zasmial, povedal ze zatial to komplikacia nie je, avsak treti trimester sa uvidi, co a ako.... a na moju otazku ze ci sa to zvladne tak mi iba povedal, ze proste sa to zvladnut musi a ze to zvladneme 😀 tak som kludna.... aj preto, ze tento lekar je zastupca primara v tn porodnici, tak mu proste verim a viem ze ked hovori ze sa to zvladne, tak sa to proste zvladne 🙂

akurat... mam bobky, sa priznam, ze ako to budem zvladat... pretoze ondrejka teraz teda nezvladam.... aj ked je to pravdepodobne tym, ako mi je stale zle a najradsej by som cely den len prespala... 😒 pri nom som teda prvy trimester mala neskutocne pohodickovy 🙂

sabiatko
3. sep 2010

@kaktusik007 tak to si dobre urobila, ze si zmenila gyndosa. neboj, zvladnete to. asi to nebude take jednoduche, ale zvladnete 😉 predpokladam, ze ta nenechaju tehotnu moc dlho, proste pre istotu. ale tak radsej nech sa druhy mrnusik narodi skor nez vobec (ako to mal zrejme v plane tvoj byvaly gynekolog). neboj kaktusik, aj unava prejde, manzel ti troska tiez bude musiet pomoct, mamina so svokrou mozu navarit a zvladne sa to 😉 drzim palce, uz sa tesim, ked sem budes hadzat ultrazvukove fotky druheho babatka 😵

angelds
3. sep 2010

ahojky babenky
krásny deň 🙂

kaktusik007
3. sep 2010

ahojte... tak ja som to teda dnesnym dnom vsetko zverejnila 😀 😀 😀

pfuj pfuj pfuj 😝

sabiatko
6. sep 2010

@kaktusik007 tak sa drz tehulka 🙂 ako sa inak citis? mas vyhodu, ze obe babatka su v rovnakom mesiaci, tak vynosis aj vsetko tehu oblecko 🙂

kaktusik007
6. sep 2010

@sabiatko citim sa desne.. 😠 je mi na zvracanie... a mam tendenciu odpadavat, co s krpcom na rukach nie je ziadna sranda... ale inak pohoda 😉
a hej.. oblecko vynosim teda poriadne 😀

sabiatko
6. sep 2010

@kaktusik007 ach jaj, aj mne bolo prve 4 mesiace furt zle a potom uz len trocha, ale nikdy to nepreslo celkom. a tiez by som prve mesiace len spala cely den a aj tak som bola unavena. ale to prejde, musis vydrzat. no s tym odpadavanim si daj bacha, to preco? nechyba ti daky vitamin alebo zelezo?

kaktusik007
6. sep 2010

@sabiatko ee, nizky tlak... pri krpcovi som mala bezne ze 80/50, no a teraz je to asi aj menej este ☹ co uz 😉

rush
6. sep 2010

@kaktusik007 aj ja vecne nizky tlak...ufff.....a tiez mam nabeh odkvicnut hodickde 😅 😝 ale zase je pravda...ze ked som bola tehu...tak som mala ukazkovy...inak vecne nizko ako v pivnici 😝 joj ale tak sa tesim inak....hiihi...len ja si to teda vobec neviem predstavit 😅

kaktusik007
6. sep 2010

@rush 😉

a musim sa pochvalit, srdiecko krasne bije, vsetko v poriadku.... som dnes bola na poradni, dalsia o mesiac 😉 akurat ze podla sona sme malicky, vychadzalo mu ze 7tt+1 a podla menzesu to je uz 8tt+5 co je celkom dost velky rozdiel 😀 ale nevadi, hlavne aby sme boli zdravuckiiiiii 😵

matulik284
7. sep 2010

ahojte
@minewka jeeej super...velmi sa tesim s tebou, ze cakate babatko 🙂
@kaktusik007 ty si opat tehu? 🙂 blahozelam, len nech ste zdravucky a nech ta cim skor prejdu nevolnosti....urcite sa velmi tesis...neboj zvladnete to 😉
@iplusr prajem aj tebe, aby si bola cim skor tehu 😉 verim, ze aj tebe sa podari 🙂

ja nemam az take dobre spravy...malicka ma zle klbiky a tak jej nedavno museli dat remienky ☹ ....som z toho velmi smutna lebo nas ortoped to zanedbal a keby zacal s liecbou skor tak by to bolo ovela lepsie....teraz v dvoch mesiacoch sa zbytocne liecba predlzi....zajtra idem na detsku ortopediu do ziliny...oni su vraj na slovensku najlepsi..tak chcem nech sa jej na to pozru...lebo vobec neviem na com sme...tento ortoped nam nic nepovedal a dokonca som zistila ze uz v porodnici sa nieco nezdalo...tak nechapem preco mi nic nepovedali a liecia to az teraz 😠 potom vam dam vediet ako sme dopadli....drzte nam prosim palceky...

sabiatko
7. sep 2010

@matulik284 joj mati, drzte sa. neboj, da sa to casom do poriadku. inak mne zas v nemocnici nikto nepovedal, ze adamko mal krvacanie do mozgu... taka malickost 😠 a to som sa ich este pri odchode pytala, ci je vsetko v poriadku...

kaktusik007
7. sep 2010

@matulik284
@sabiatko 😒 drzte sa...

jaruska8
7. sep 2010

@matulik284 Držte sa, jaj, tohto sa aj ja trošku bojím, my sme boli na sone, tam nám povedali, že je to OK, tak nebalím naširoko, dúfam, že je to dobre. Kontrola až v decembri, tak hádam to nepokašľali. A vám to zistili už v pôrodnici??? Na sone vám čo povedali??? Ty si balila naširoko????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre