Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

iplusr
7. sep 2010

@matulik284 neboj, vsetko bude ok. len je to blbe, ze s tym prisli az teraz - ale este je stale cas. predstav si, ze by ti to povedali az po tom, ako by uz mala zacat chodit.
@sabiatko krvacanie do mozgu? tak to znie vazne. adamko je v poriadku?

kaktusik007
7. sep 2010

@matulik284 daj potom vediet, ako ste dopadli... my sme boli dnes na kontrolnom sone zrovna a vsetko mame v poriadku... balit na siroko som nebalila, avsak my pouzivame latkovky.

sabiatko
7. sep 2010

@iplusr caves iplu 🙂 no ked som to zistila, tak som bola na nervy z toho. sme isli na ultrazv uk mozgu a nastastie sa to vstrebalo. ale ten pristup, ze ti nieco tak vazne nepovedia... trebalo to totiz kontrolovat. jak sa inak mas? nejake plany zavitat na slovensko? 🙂
mati, inak ani ja som nebalila na siroko, ktovie, ci to ma nejaky ucinok...

iplusr
7. sep 2010

@sabiatko to je super, ze je vsetko ok. my uz teraz skor planujeme navstevu a nakupy v uk. od juna sme na svk v nasom bytiku a stale je tam co robit. akurat minuly tyzden nam konecne po 9 tyzdnoch prisli nahodit vnutorne dvere. a pomaly si zvykame sediet na wecku so zavretymi dverami 😀

iplusr
7. sep 2010

@kaktusik007 vy pouzivate latkovky? aj my by sme raz chceli - budes ma musiet potom zasvatit, ktore su najlepsie, lebo ich je tolko...

kaktusik007
7. sep 2010

@iplusr a kde na svk sa nachadzas??? 😉 k latkovkam ta zasvatim, nie je problem, ved uz mam na svedomi aj @funlucy 😀 - najlepsie ale neexistuju, je to hotova maturita.... ale zmaturovat sa da, som toho dokazom 😀 😀 😀 inak kuk ku mne do fotoalbumu, napisala som o nasich latkovkach clanok 😉

iplusr
8. sep 2010

@kaktusik007 sme v prievidzi. pozrela som si este vcera tvoj album. mate riadnu vybavu tych plienok. z teba uz musi byt aky odbornik ... 😕 . aj tie usite su paradne. ja si budem tiez urcite sit.

kaktusik007
8. sep 2010

@iplusr sak prievidza je kusok 🙂

iplusr
8. sep 2010

co by kamenom dohodil 😉

matulik284
8. sep 2010

ahojte babulky,
tak my sme sa zrovna vratili zo ziliny. Remienky mame na 24 hodin...takze vobec neskladat...a mame davat aj 3 plienky a ortopedicke nohavicky. Na sone to nevyzeralo az tak zle ako pred tyzdnom na rongene...takze verime, ze toto pomoze....ak by sa to zhorsilo tak budu musiet nasej bambulke napravat nozicky a nasledne dat na 6 tyzdnov do sadry ☹ ....tak dufame, ze sa to nestane a ze nam remienky pomozu a bude sa to uz len zlepsovat...
@kaktusik007 ja som balila na siroko stale, ale problem je v tom, ze my to mame vrodene len sa nikto neunuval mi nic povedat....az teraz v ziline mi vsetko pekne vysvetlili...

kaktusik007
8. sep 2010

@matulik284 neboj, bude dobre... a malinka to zvladne, uvidis 😉 dufam teda, ze ta sadra vas minie a remienky zaberu...

matulik284
8. sep 2010

@kaktusik007 dakujem.....viem, ze teraz budem musiet byt silna, aby to aj malicka dobre znasala....ale ona to asi znasa lepsie ako ja

kaktusik007
8. sep 2010

@matulik284 urcite... to len tebe ako rodicovi dochadza vela veci, ona to tak neberie.... neboj, to bude fine 😉

matulik284
8. sep 2010

@kaktusik007 🙂 dakujem za povzbudenie, si zlatucka

iplusr
8. sep 2010

matulik neboj, vsetko bude v poriadku. aka z nej bude este tanecnica... zacalo sa to riesit pomerne skoro, tak to bude uz len lepsie a lepsie

rush
9. sep 2010

@matulik284 neboj mam aj dve kamosky co nosili taky korzet a su z nich svarne zeny bez akychkolvek nasledkov 😉 vsetko bude dobre...mysli pozitivne...hlavu hore

rush
9. sep 2010

@sabiatko tak toto je sila...ze si taketo veci nechavaju pre seba....ufff

sabiatko
10. sep 2010

@rush no ved to. akoze oni to napisali do prepustacej spravy, ale ba taku skratku ze IKK (intra kraniarne krvacanie). tak ale ja nejsom doktor, aby som vedela, co to znamena. nastastie je vsetko ok, ale nemuselo byt.
no inak zajtra zacinam prikrmovat, adamko dostane mrkvicku, dufam, ze v escu zozeniem daku bio/organic. sa tesiiiim 😵 budeme s mm aj natacat, som zvedava, ake bude adamko hadzat ksichty 😀

rush
10. sep 2010

@sabiatko daj potom vediet 😉 edko bol vyyyyborny papkac od zaciatku...teraz je to uz horsie...lebo uz vyskakuje zo stolicky a vsetko ine ho bavi....ale zaciatky boli super...hlavne to chce trpezlivost...ked to nepojde....nevesat hned hlavu...on si zvykne...daj potom foto 😵 orange reklamu 😀 😀 😀

kaktusik007
13. sep 2010

@sabiatko tak tie ksichtiky su super 😀 my sme v sobotu dali zajacika, uz papkame masko, a to tiez bolo ze mamina, to co mi prosim ta davas za sajrajt???? 😝 ale druha lyzicka uz lepsie, no a tretej sa uz nevedel dockat.... a vsetko spapkal 😵

sabiatko
13. sep 2010

@kaktusik007 tak u nas bol postup troska iny: prvu lyzicku celkom prezil, akurat ze to neprehltol. na druhu lyzicku sa zatvaril strasne kyslo a pozeral po mne, ako by som ho chcela otravit. no a po tretej lyzicke sa vygrckal 😅

kaktusik007
13. sep 2010

@sabiatko 😀

iplusr
15. sep 2010

babulky, tak ja to uz mam potvrdene aj od lekara ... sme v tom ... presnejsie 7tt+0. V pondelok sme mali 9.8mm a srdiecko krasne bilo.
som rada, ze som stihla tuto druhu vlnu tehulkovania 😵

sabiatko
15. sep 2010

@iplusr super sprava iplu, sa s tebou strasne tesim 😵 teraz mozete s kaktusikom spolu tehulkovat, pisat si pocity a dojmy 🙂 tak dufam, ze sa nam budes ozyvat castejsie s novinkami a babetkovymi fotkami 🙂

iplusr
15. sep 2010

@sabiatko aj ja sa taaak tesim. @kaktusik aj @minewka su tiez tehu a tak to snad spolu dotiahneme do krasneho konca.

sabiatko
15. sep 2010

@iplusr jasne ze hej 🙂 mas aj tusaka, ci to bude CH alebo D? a vecicky uz mas nakupene, ci ta to len caka? si pamatam, ako som od zaciatku tehu citala, co sa deje v brusku tyzden po tyzdni, pekne spomienky 🙂

iplusr
15. sep 2010

@sabiatko ja tiez sledujem tyzden po tyzdni, co sa mu prave vyvija a ako asi teraz vyzera... vecicky este nekupujem, este je skoro. aj lekar povedal, ze do 12teho tyzdna je to taka loteria... ale potom ma uz nikto nezastavi 😵
mne aj manzelovi prsten vyvestil, ze budeme mat dievca, ale hlavne nech je babulo zdrave. vraj ked zena caka dievca, tak ma chut na sladke a pokazi sa jej plet. ja sladke vobec nemusim (pred tehu som zila na sladkom a na cokolade) ale plet dobru teda nemam, takze sa nechame prekvapit na ultrazvuku, ked uz bude nieco vidiet.
zle mi nastastie byva len mierne - musim stale jest, inak mam zaludok ako na lodi. hlavne vecer.

sabiatko
15. sep 2010

@iplusr tak ja som cokoladovy maniak, ale ked som cakala adamka tak mi sladke vobec nebralo. no inak mne bolo prve 4 mesiace strasne zle cely den a v noci, ked som sa zobudila, tak uplne najhorsie. ja som vtedy ficala na ryzovych chlebikoch, taky ten polystyren, lebo mi jest vobec nechutilo, ale musela som, inak mi bolo strasne. a teraz mi to uplne chyba, to je taky uzasny pocit mat v brusku babatko 😵 uzi si to iplu 🙂 ja do toho zas vhupnem za rok 😵 😵

rush
15. sep 2010

@iplusr ja som to ciiiiiiiiiiiiiiiiitila...uuuplne som mala tusaka ze si tehu 😵 😵 😵 som taka rada...
@minewka dufam, ze aj u vas vsetko dobre prebieha a pekne rastiete 😵
@sabiatko 😀 zaciatky su niekedy tazke..ale krpec si zvykne na papu a zachvilu sa sam zacne dozadovat dalsej a dalsej lyzicky 😉 edko je dobry papkac...len teraz je uz velmi zivy a vsetko ho bavi...tak ho tazko udrzat sediet tolko minut na jednom mieste 😅

rush
15. sep 2010

este @flyangel nech sa zadari a budem happy nakompletku 😉
@matulik co nove s vami? ako sa mate? co malicka? dostali ste ten korzet? ako to znasa? vsetko bude dobre 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre