Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

iplusr
21. dec 2010

ja som bola vcera na poradni aj s manzelom. sono bolo super. Mame na 100% potvrdene, ze cakame dievcatko - videli sme ciarku na sone. aj krasnu okruhlu tvaricku. Doktor blsku riadne pomeral a skontroloval a vsetko je v uplnom poriadku. 😵

kaktusik007
21. dec 2010

@iplusr supeeeeeeeeeeeer, tak moji chalani budu mat frajerku, tesim sa 😀 😀 😀 😀

iplusr
21. dec 2010

@kaktusik007 😀
a dnes sa chystam prvy raz ist cvicit, tak som zvedava.

flyangel
autor
24. dec 2010

Ahojte kočky...šťastné a veselé Vianoce vám želám 😀

angelds
1. jan 2011

ahojte kočenky

Šťastný Nový rok a veľa zdravíčka

anjelik

angelds
1. jan 2011

@kaktusik007
videla som, že termín máš rovnaký ako minulý rok 🙂

angelds
1. jan 2011

@flyangel
chudatenko moje ☹

jamar
1. jan 2011

Ahojte baby, po velmi dlhom case som nakukla aj do tejto temy. Neviem ci sa na mna pamatate ale ked sme sa s mm snazili, tak som sem chodila. Uz mame 10mesacnu bambulku Nellku.
Som velmi prijemne prekvapena, ze sa uz viacerym podarilo otehotniet, a drzim palce aby vsetko dobre dopadlo. no a tym babulkam, ktore sa len snazia drzim palce dvojnasobne, aby im tento rok priniesol vytuzene tehotenstvo.
@kaktusik 007 ty si sa pekne rozbehla. Boli sme naraz tehu, sice s viac ako mesacnym rozdielom ale uz cakas aj druhe a bude mat super datum narodenia....
A tu je ta nasa krasna ozdoba

iplusr
1. jan 2011

@jamar jeee, to je krasna bambulka. aj my budeme mat dievcatko a straaasne sa nan tesieme. Uz teraz je to osobnost. Pri vsetkom musi byt, so vsetkym pomaha ... a uz ma aj oblubenu polohu v brusku - hlavou dole, ritkou hore na pravej strane. Tak sa tesim z kazdeho pohybu. Je to lepsie ako telka 😵
Do noveho roku prajem vsetkym snazilkam aby tiez coskoro zazili ten uzasny pocit a vsetkym tehulkam a maminkam zdrave a spokojne babatka.

rush
1. jan 2011

ahoj holky, vsetkym vam zelam stastny novy rok, nech vas postretnu iba same prijemne veci, krasne fazulky, pohodove porody a dobrucke a hlavne zdravucke deticky 😵

jamar
2. jan 2011

@iplusr dakujem. ja neviem, ci je to tymto obdobim (pred rokom som mala este brusko a pomaly som sa pripravovala na porod) ale normalne tehulkam zavidim. Je to skvely pocit prvykrat uvidiet to malicke uplakane babatko a priniest si ho domov. Aj ked zaciatku su velmi tazke, ale po case sa na vsetko zle zabudne a spomina sa len na to dobre. Moja Nellka mala tiez rada podobnu polohu v brusku a strasne ma patickou tlacila pod rebra. A tie pohyby, to je nieco fantasticke. Urcite to chcem vsetko prezit este raz. Treba si vazit kazdu jednu chvilku, pretoze deticky strasne rychlo rastu.

kaktusik007
3. jan 2011

ahojte, vsetko dobre v novom roku 😉
@angelds minuly rok som tyzden prenasala, termin bol 6teho 😉 😉 😉

rush
18. jan 2011

no co holky? co mame nove? sup sup informovat tetu rush 😀 😀 😀 tehulky dufam vsetko ok...snazilky dufam seksikuju a maminky si hadam maju chvilku aj vydychnut popir krpcoch 😀

kaktusik007
19. jan 2011

@rush tehulka maminka je oki ale vydychnut pri krpatom nestiha 😀 😀 😀 😀
my mame nove len to, ze vraj 30.03.2011 rodime 😀 podla pondelkovej poradne.... sa doktor tak tvaril, xi xi 😝

angelds
20. jan 2011

Áhojte 🙂

Krásny deň

@kaktusik007 ale možno sa Vám podarí rovnaký dátum 🙂

kaktusik007
20. jan 2011

@angelds nepodari 😉 ideme sekciou, takze... 13.04.2011 to nebude, to je uz moc neskoro 🙂

angelds
21. jan 2011

@kaktusik007 hlavne nech ste zdraví

🙂

rush
4. feb 2011

holky sak uz pomaly rodit budete a nic nam nereferuje?! 😒 😠

kaktusik007
5. feb 2011

@rush hej, veru... ani nie za osem tyzdnov rodim... 🙂 ale vies, ked mne to ani tak nepride... stale je kopec prace okolo maleho, stale sme chori, bud on ci ja, alebo unaveni (to vacsinou iba ja) a taaak....
brusko tvrdne 😒 ale magnezium 4g denne to spravi, takze.... uz som vysmiata, toto tehu je totalne o niecom inom ako to predchadzajuce, to som nejako takto bola uz stvrty krat hospitalizovana a ladovali do mna infuzky.... teraz nic, ani jedna hospitalizacia 😀

akurat je to miestami trosku narocne, mat 9 a pol mesacneho drobca - ktory ked spusti plac, je ho pocut neskutocne (pluca fakt dobre 😀 ) a ako reaguje jeho bracho v brusku??? kope jak das... 😝
takze vtedy to mam fakt ze vesele... 😅 😉

rush
5. feb 2011

@kaktusik007 😀 si to neviem ani predstavit fakt...edko je ako sarkan....ja neviem kedy by som popri nom riesila druhe tehu alebo ze dieta 😀 😅 ale tak rok bude tazko a potom ti svita na lepsie a pohodovejsie casy...pekne sa spolu zahraju a budes mat svaty pokoj a aj cas na seba 😉 drz sa moja a hod aj nejaku bruskatu fotku 😉 aj vsetky tehu holky...vytaste bruchy 😀

kaktusik007
7. feb 2011

@rush ved prave o tom to je... ze druhe tehu absolutne neriesis.... nemas cas 😀 😀 😀 akurat zistujes, ze sa uz nemozes tak lahko postavit, ze obcas ta ten chrust v brusku totalne kopne a tak ti da najavo svoju pritomnost....

je to krute, ale fakt je to tak... prve tehu ide pomaly... druhe odsypa desnou rychlostou..... sak ani nie 8 tyzdnov a budeme styria!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😅 😅 😅

iplusr
7. feb 2011

@kaktusik007 jeee, vam bude cochvila velmi veselo - vo stvorici
ja si tehotenstvo taaak uzivam. tesim sa z kazdeho kopnutia. a je sranda, ze niekedy ma blska riadne postekli - ked zacne ruckami 'strikovat' pri mojich slabinach.
a takto rastieme
https://www.modrykonik.sk/fotoblog/iplusr/album...

iplusr
15. feb 2011

tak ja som sa vcera vratila z nemocnice.ani neviem, ako som sa tam ocitla. isla som si k svojmu lekarovi po magnezium kvoli tvrdnutiu bruska a ten ma rovno poslal do nemocnice na rizikove. tam mi natocili monitor s takymi kontrakciami, ze ma hned napojili na infuzky s hroziacim predcasnym porodom. dali mi aj injekcie, aby sa blske rychlejsie vyvinuli plucka, keby sa chcela uz teraz narodit. nastastie sa to vsetko upokojilo a mna po 4 dnoch pustili domov. tak teraz doma len polihujem a nic nerobim. je to tazke nic nerobit, ale blska je este mala na to, aby sla von, tak to musime este vydrzat. najhorsie je, ze mi zakazali hladkat si brusko - vraj to prekrvuje a drazdi maternicu a len si to tvrdnutie zhorsujem. tak ju obcas pohladkam len tak jemnucko. v pondelok mam ist na poradnu, tak snad sa to dovtedy ukludni.

sabiatko
16. feb 2011

@iplusr fuha, tak to bol riadny sok urcite. clovek s takym niecim nerata, ked ide vsetko hladko. ale tak hlavne je, ze sa to vratilo do normalu. pekne oddychuj iplu, tych 10 tyzdnov uz musis dotiahnut, nech je slavka pekna baculka 🙂

iplusr
16. feb 2011

@sabiatko ved ja som si aj myslela zo zaciatku, ze doktor si len robi srandu, ked ma posielal s tvrdnutim bruska do nemocnice. ved mi v podstate nic nebolo..

kaktusik007
17. feb 2011

@iplusr v podstate nic nebolo, iba si mala kontrakcie 😀 😀 😀 😀
ale dobre ze je vsetko oki... sa to nezda, ale tvrdnutie bruska je hodne nebezpecna vec.... 😉

jaruska8
17. feb 2011

@iplusr Drž sa moja!!!! A to o hladkaní som počula, ale ja som aj tak nevedela odolať, hlavne, keď už ku koncu sa malá tak vykuklila, že až. 😀 😀 😀 😀

iplusr
17. feb 2011

@kaktusik007 ja som sa tak citila, ze mi nic neni. ako som mala vediet, ze ide o kontrakcie 😅 nic ma nebolelo

@jaruska8 ani ja neviem odolat

kaktusik007
17. feb 2011

@iplusr ved ja viem.... tiez som nevedela ze je to az tak vazne, ked sa mi to stalo prvy krat.... 😒 a vidis, maly sa pytal 4x na svet a nakoniec som prenasala 7 dni 😀

rush
20. feb 2011

@iplusr fiha to su mi veci 😕 to s tym hladkanim...som ani nevedela...ja som furt hladkala 😅 ved aj prisiel maly skor 😅 drzte sa oddychuj potom uz nebudes 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre