Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

fazulka1512
1. júl 2009

keby ze ste tehotne tak ake mena by ste dali svojim detom, napiste aj dievcenske aj chlapcenske

kaktusik007
1. júl 2009

fazulka: 🙂 spravny pristup, podme sa bavit o milych a prijemnych veciach.. takze... u nas jednoznacne vedie Klarka, a chlapcenske meno absolutne netusim... vlastne aj fly mi vyvestila ze budem mat dievcatko, takze... ani nemusim uvazovat a trapit hlavicku 😵

iplusr
1. júl 2009

slavka, martin, paci sa mi aj matus, ale to by sa nehodilo k priezvisku

fazulka1512
1. júl 2009

dievcenske- paci sa mi velmi laura, karin
chlapcenske-michal, matus,
- no mena by boli a co dalej, hm

iplusr
1. júl 2009

uz len tie deti 😉

fazulka1512
1. júl 2009

to na slaken trafen ten cely system 😉

iplusr
1. júl 2009

to teda...

jaruska8
1. júl 2009

Ahojte, dlho som tu nebola, tie testy ma mrzia baby, ja mam teraz tolko vybavovania okolo bytu, ze ani cas mysliet na baby nemam. 🙂 Ja mam este tyzden do mrchy, tak uvidim, zatial ziadne priznaky... Nicoho. 🙂 Snad sa cez prazdniny zadari.🙂 Drzim vam palce. Ozaj Funlucy, ty ako test??? Nenasla som to. Hm????

kaktusik007
1. júl 2009

dievčence, deti mať budeme... už čoskoro!!! najneskôr leto 2010 to istí!!! 😀

fazulka1512
1. júl 2009

kaktusik, co leto 2010, nepomylila si sa, nie nahodou 2009, no myslim a to tak ze na jar 2010 budem rodit, pripadne na leto

jaruska8
1. júl 2009

Jasnééééééé, inú alternatívu si ani nepripúšťam!!!!!!!!! 🙂)

fazulka1512
1. júl 2009

no ved preto, to uz hej tlapnime si na to, 😀

jaruska8
1. júl 2009

Ok-TLAP!!!!!!! 🙂 😀

fazulka1512
1. júl 2009

je to specatene, drzim palce 😎

kaktusik007
1. júl 2009

fazulka, nepomylila... je to o tom, ze v lete 2010 budeme drzat v naruci nase zdrave deticky, ci budu mat den, alebo mesiac, ci tri 🙂 takze... hurrraaaaa na to!!!!! xi xi 😵

fazulka1512
1. júl 2009

to je bez debat, ze v 2010 budeme stastne maminky 😅

ibamy2
1. júl 2009

ahojte, babiky 🙂
citam, ze je viacero cakateliek a aj nove tehulky... no mam z vas velikansku radost 🙂
tehulkam prajem nadherne a bezstarostne tehulkovanie, cakatelkam drzim palce, aby na testoch boli iba // 😉 a preto vas idem pekne poplut tehuvirusikmi, takze chytajteeeee .... tfuj, tfuj, tfujky, tfuj.... 🙂

flyangel
autor
1. júl 2009

ahojte moje 🙂 Ja ked budem mat male..tak chlapcek bude Benjamín a dievcatko Vanessa,Vivien alebo Viktoria 😀 ale mozno aj Nikoletta 🙂

fazulka1512
1. júl 2009

ahoj fly, pekne mena mas vybrane, mozem otazocku, ako dlho sa uz vy snazilkujete

flyangel
autor
1. júl 2009

Fazulka no myslim ze to su uz 5 mes. preco a vy??

fazulka1512
1. júl 2009

my sme skusali v marci ak si pametas, lebo sme si pislali, bolo to neuspesne, dali sme si pauzu a teraz zaciname oddznova, pauza bola preto, lebo som mala zlozite obdobie na psychiku, a bala som sa aby sa nieco nestalo, keby nahodou, ....ja len tak lebo ako som citala tie starsie prispevky tak dost dievcat otehotnelo a ty zatial stale nic, beries nejake lieky, bola si u lekara a povedala si ze sa nedari, ci nechavas zatial na prirodu

iplusr
1. júl 2009

ibamy, vdaka za virusiky, ako sa mas? ranne navolnosti uz urcite prestali a ty si uzvas tehulkovanie.
fazulka, nesir tu paniku 😀 , fly neni jedina, ktora este nie je tehu, je nas tu viac. a vacsine parov sa to nepodari hned na prvy pokus, ale tak do roka. ty to uz chces najako riesit.

flyangel
autor
1. júl 2009

fazulka...no tak ti poviem ze z toho tak naozaj len 3mes skusame lebo raz sme sa vobec netrafili do ovulky lebo skor bola...a 2.krat som mala zapal takze vtedy sme neskusali..lekar mi povedal ze som velmi mlada takze zatial nic nerobime...ved 3mes.este su malo...

iplusr
1. júl 2009

? - zabudla som na otaznik na konci poslednej vety 😉

flyangel
autor
1. júl 2009

iplu cauko...mas pravdu ved strasne vela nas tu je len v tejto teme co sa nam nedari...napr.ja,ty,minewka,mimomu,funlucy...... 😨

iplusr
1. júl 2009

nehovorila by som, ze sa nam nedari 😉 😀 , len ze sa nam podari trosku neskor 😉

ibamy2
1. júl 2009

iplus - dakujem za opytanie... ano, ano, ranne nevolnosti skoncili spolu s prvym trimestrom a teraz si to uz len uzivam a vychutnavam... zatial este nevieme, co cakame, lebo pred 2 tyzdnami na poslednom sone nam babo ukazalo chrbatik, zadok a pravu nohu 😀 ... tak snad o dva tyzdne uz nebude robit take tajnosti 😀 ...

flyangel
autor
1. júl 2009

ibamy no super 😉 tak to som zvedava co to bude....ja tipujem chlapceka 😀 😀

iplusr
1. júl 2009

ibamy, ved mu dohovor, ze pred maminou sa hanbit nemusi a doktora nech si nevsima. potom snad ukaze aj zvysok 😉

rush
1. júl 2009

...baby vsetkym vam silno drzim palceky - pfuj pfuj 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre