Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

matulik284
17. máj 2010

tak posielam vam aj fotecku mojho bruska 😉

funlucy
17. máj 2010

ty koksooooo wau matu,krásné bruško,tak to už hej,teraz je to už konečne na tebe aj vidno 😉 😀 to je normálné,že sa bojíš pôrodu,veď už sa ti to aj blíží,aj ja sa budem určite báť a to nielen pôrodu ale aj vecí nasledujúcích potom (kojenie atď) 😅
Jediné,čo je povzbudzujúce je,že na tú bolesť rýchlo zabudneme (dúfám 😕 ) a pôjde nám to pekne rýchlo ako Rush a budeme spokojné jak fazule 😀
čo ostatné babule?ako sa mávate?

rush
23. máj 2010

@funlucy ozaj som sa ta chcela opytat...ci sa vam mimi podarilo nakoniec podla toho vypoctu od dr.jonasa? 😕 ci len tak mimo akychkolvek vypoctov? 😵 som videla medzi fotkami ten rozpis...tak ma to napadlo...ze reku ci to fakt tak funguje? 😕

funlucy
25. máj 2010

rush,podľa mňa áno,myslím si,že nám dopomohol k tomu ten výpočet 🙂

matulik284
30. máj 2010

ahojte babulky 🙂
fun dakujem, aj ty budes mat zachvilu take 😉 ja sa uz teraz ledva gulam...ale uz iba 30 dni do porodu 🙂 a mozno to pride aj skorej...inak fun ako dopadlo vysetrenie?...tusim si mala mat koncom maja...
v stredu idem na pasy do nemocnice...tak som zvedava, lebo uz mam pocit, ze mi obcas tvrdne brusko...inak vonkansia branka je otvorena na prst a vnutorna je este zatvorena...takze zatial drzime 🙂

dindulka
30. máj 2010

ahojte babulky 🙂

mám úžasnú správičku 😀 v pondelok večer som si urobila testík a v utorok ráno ďalší a obidva mi vyšli. som veľmi veľmi šťastná 😵 v stredu som išla plná očakávaní aj obáv k dr. a tehu mi potvrdil. sme síce ešte len úplne na začiatku 4 t. , bublinka má asi 0,5 cm, ale už teraz ju milujeme 😀 dúfam a verím, že všetko pôjde ako má. mám za sebou prvé odbery a 16.06. idem do prvej poradne, to už mi sme mali vidieť srdiečko 🙂 už teraz sa neviem dočkať.podľamojich výpočtov, teda merania bt som mala ovuláciu 38 deň, takže tak 😉

funculy a matulik držím palčeky, aby išlo všetko ako má 😀 😀

matulik284
2. jún 2010

dindulka to je uzasneeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 velmi sa s tebou tesim...drzim palceky aby cele tvoje tehu prebiehalo dobre a aby bublinka pekne rastla 😉

mastulka
4. jún 2010

Ahojte 🙂
tak sa tu opat ukazujem po dlhsej dobe, v prvom rade gratulujem novym tehulkam a matulik pozeram, ze teba to uz kazdu chvilu caka, strasne drzim palce, aby vsetko dobre dopadlo 🙂

ako sa mate inak? my pekne rastieme, neskor doplnim fotky drobca aby ste aj vy videli ako rastie, strasne rychlo to leti, ani sa mi nechce verit, ze mal pred dvoma dnami uz 7. mesiacov 😎 uz je z neho riadny chlap 😀

sabiatko
9. jún 2010

ahojte baby, konecne sa hlasim aj ja... sme sa prestahovali z miskolca do bratislavy a chvilu trvalo vybavit net, ale uz som konecne online, tak sa zas zapajam 🙂

ako sa mame?

dindulka gratulujem ti, uzasne, ze sa tu sny stavaju skutocnostou. sice to tu ide troska pomalsie, ale ide, tak mam z toho strasnu radost 😵

matulik, sak ty uz finisujes, to je paradicka, za chvilku sa budes na malinku pozerat a uzivat si ju 🙂 ako zvladas posledne tyzdne tehotenstva? na mna toho uz bolo vtedy dost, uz som sa nevedela dockat, ked maly uz bude konecne na svete.

funlucy tak ako to ide? ty si uz veru riadne rozbehnuta, za chvilku uz v polke tehotenstva, to to leti, wow.

tak sa drzte baby, uzite si tehotenstvo a coskoro uz aj krpcov 🙂

a baby snazilky, nevzdavame sa, ide leto, tak s optimizmom treba pokracovat. raz to vyjde, hoci to tu ide troska pomalsie, ale ide, tak vas chcem troska povzbudit a hor sa do snazenia 🙂

matulik284
14. jún 2010

ahojte kocky 🙂
mastulka dakujem 😉 tak vy ste teda uz riadne velky, ze 7 mesiacov..ako ten cas leti 🙂
sabiatko ano uz finisujem...vo stvrtok som bola u v nemocnici na pasoch...tak som mala slabe kontrakcie, brusko mi uz tvrdne skoro stale a v piatok som bola u lekara...tak povedal, ze porodne cesty su uz pripravene, babatko je uz nizsie a placenta je uz prezreta, ale vraj to nevadi lebo babatko sa ma dobre a ja este neprenasam 🙂 a podla doktora prenasat ani nebudem....tak uz len cakame kedy sa to rozbehne 🙂

angelds
16. jún 2010

ahojte babulky
sabiatko 🙂 takze predsa ste prisli na Slovensko
krasny den 🙂
babulky zobudte sa 🙂

funlucy
16. jún 2010

@mastulka drobček je úžasný a tebe materstvo tiež pridalo na kráse,že aká kočka si na fotke 😎 🙂
@sabiatko paráda,a ako ste tu spokojní?Kde v BA bývate?Kým sa zase ja odsťahujem môžeme sa ešte stretnúť,aspoň ma pripravíš na to,čo ma čaká chichi..kde teraz manžel pracuje?
@matulik284 tak ty pomaly finišuješ,dúfám,že sa čoskoro budeme kochať vaším malým zázrakom 🙂
inak dindulka písala,že o bábenko prišli ☹ tak som sa ju aspoň trošku snažila povzbudiť..

@angelds ty ako?čo máš nové?
u nás 21.06 bude poradňa,tak sa vám ozvem potom,držte palce.Zatiaľ čo viem,je že výsledky na genetické vady vyšli negatívne,teraz príde na rad morfologický ultrazvuk a veľký 3D,tak potom budú hádam aj nejaké nové foto.
zatiaľ páá

matulik284
16. jún 2010

@funlucy ano uz finisujem....brusko mi uz padlo dole a zajtra mam poradnu, tak som zvedava ako sa to pohlo. Som rada, ze ti vysledky vysli v poriadku...drzkaj sa a pekne tehulkovanie prajem 😉

rush
16. jún 2010

@matulik284 myslim na vas, nech to mate bezbolestne cim skor za sebou 😉 potom sa tu ohlaaaaaaaaaas co a ako....

matulik284
17. jún 2010

@rush si zlatucka...dakujem krasne 🙂 uz citim, ze sa to kazdym dnom blizi, velmi uz chcem mat malicku pri sebe 🙂 urcite sa potom ozvem 😉

rush
23. jún 2010

@matulik284 no co? nic? 😀 😀 vsetko ok?

matulik284
26. jún 2010

@rush zatial nic...ale uz by som to mala rada za sebou 🙂

mastulka
27. jún 2010

no teda matulik, ta tvoja princezna si dava na cas 🙂 hlavne aby ste boli obe v poriadku

matulik284
30. jún 2010

ahojte...tak my sme este stale v brusku...nikto neveril, ze vydrzime do terminu dokonca ani lekar a dnes uz prenasame...za dve hodinky idem do poradne a na ctg tak som zvedava ci sa nieco zmenilo...lebo uz mesiac sme pripraveni na porod a odvtedy sa absolutne nic nezmenilo...malickej je asi v brusku dobre, najhorsie je to na psychiku ked sa kazdy stale vypytuje a vyvolava aj 3x denne a najviac ma hneva svokra, ktora vcera zahlasila ze malicka je darebacka 😠 a ze po kom to bude, ako keby som prenasala uz dva tyzdne a to som bola este v termine ☹
a vy sa ako mate?

sabiatko
30. jún 2010

jeeeejda mati, no najlepsie su taketo reci. to mne zas babka povedala, ze adamko mal krvacanie do mozgu, lebo som vegetarianka 🙄 a to som pocas tehotenstva aj tak jedla obcas maso, lebo mi nanho dosla chut. tak proste zo mna robi zlu mamu. snaz sa si nevsimat. ked je malinkej v brusku dobre, tak naco ju odtial nasilu pudit len kvoli tomu, aby sa narodila presne na den. neboj, ona sa v spravny cas ozve 😉 drzim palce, nech je porod kratky a lahky 🙂

kaktusik007
30. jún 2010

@matulik284 tak tie telefonaty poznam.... ale vies co mi pomohlo??? proste ich ignorovat, jediny, komu som vzdy telefon zdvihla bol moj manzel, resp. vedel ze mam vypnute zvonenie, ale tak jemu som potom volavala spat.... proste som nikomu nedvihala, ani mojej mame... som im to oznamila, ze ma to unavuje, 10x denne jej odpovedat na to ako sa mam a co robim..... ako bol trosku ohen na streche, ale potom to nejako preslo....

sabiatko
6. júl 2010

cafte baby, ta jak?
my sme boli s mm v nedelu na kupku, tak koooonecne dake vzruso. sice iba 2 hodky, ale stacilo. aj tobogan sme dali, taka supa, som sa citila znova jak teenagerka 😎 maleho strazila mama, byva len 1 zastavku od kupka, takze vyhoda. som sa trocha pohrala na nete s fotkami, kuknite...

kaktusik007
6. júl 2010

@sabiatko jeeeeeeeeeeeee, jakeee to fotooooo.... a to kde??? aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem 😀

sabiatko
7. júl 2010

@kaktusik007 na loonapix.com sa daju spravit vselijake foto, vyskusaj a hod nam ich sem 😉

sabiatko
13. júl 2010

cavte vsetky, este sem obcas nakuknete? matulik, ty to mas uz stopercentne za sebou 😵 napis, ako bolo. teraz bude troska tazsie si zvyknut na novy kolobeh s malickou, ale postupne sa do toho dostanes. tak nam napis, co nove a pridaj fotky, ked budes mat chvilku casu, tesime sa 🙂

jaruska8
17. júl 2010

Ahojte baby, no už mesiac nie som 2v1. 18.6.2010 sa nám narodila Ninka, mala 2900g a rodila som cisárskym. Cítim sa už fajn a malá mi robí radosť, už sa pomaly zlaďujeme. 😉 😉 😉

kaktusik007
18. júl 2010

jaruska, gratulacia 🙂

sabiatko
19. júl 2010

@jaruska8 jeeeej, gratulujem 🙂 a preco ta dali na cisarsky? inak pekne meno ste vybrali 🙂

matulik284
25. júl 2010

ahojte kocky 🙂
tak nam sa narodila nasa krasna bambulka Rebeka 1.7.2010 o 7:30 a vazila 3550g a 49cm 🙂 sme stastni ze ju mame, je nadherna...fotky budu trosku neskor lebo vsetky su este vo fotaku, ked bude trosku viac casu musime ich dat do pc...
porod trval cca 4 hodiny.....o tretej v noci mi odtiekla plodova voda, o 3:30 sme boli v porodnici a vtedy zacali aj riadne kontrakcie..a o 7:30 uz bola mala na svete 😉

matulik284
25. júl 2010

@jaruska8 gratulujem k Ninuske, tak si nas tusim predbehla...si mala tusim termin v juli...mala je nadherna, prajem vela zdravicka a radosti z dcerky 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre