Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

mimomu
10. jún 2009

to bude asi najlepsie mata.....mna poslala doktorka na folikometriu a tam zistili ci vajko dozrieva 😉

mata1001
10. jún 2009

jaaaaj mimo ale keby sa mi unho chcelo sediet.to pol dna len presedim pred ordinaciou a 2 min som vnutri.tak sa mi nechce.on ordinuje len pond a piatok a je tam milion ludi... ☹ ☹
ale musim ist...
a tvoja malinka uz pojde do skoly,vsak?tesi sa?

mimomu
10. jún 2009

nooooooooo,vikinka ide v septembtri do skoly.tesi sa ale to este nevie co ju caka 😀 😀 😀
ja robim vo firme len do konca augusta,prave koli malej,lebo sa jej musi niekto aj venovat,takze ak by sa dovtedy podarilo,tak to by bolo suprove 😉 🙂

mata1001
10. jún 2009

nooo dobre to mas vymyslene uz len zrealizovat.
plany mam aj ja ale to asi kazdy,predstav si ja uz mam vykukany kocik niekedy som jak cvokino ale ked idem okolo obchodu s kocikmi no nekuknem sa?a je taky pekny cerveny ale mozno si to dovtedy rozmyslim ale teraz sa mi paci tento.a tou nasou rychlostou no neviem... 😀 😀

matulik284
10. jún 2009

ahojte kocky 🙂
mimo a co ti teda povedal doktor? vajicko dozrieva?

mimomu
10. jún 2009

ahoj matulik,mala som domin.folikul 24mm v pondelok a ze sa mame snazit,meral som aj bazalku a ta vysla ze ovulku mam,tak neviem kde je problem? 😔
mata,prideme o moj prijem ale nic ine mi neostava.koncom mesiaca davam vypoved 😔
a ky kocik sa paci tebe-daj link

mata1001
10. jún 2009

ja som ho nevykukala na nete.ale je supis...

mimomu
10. jún 2009

a znacka?ja uz viem o kocikoch snad vsetko 😀

mata1001
10. jún 2009

mimo ja to nesledujem ked to nechcem kupit.ale bolo to v hrackarstve alltoys v nitre stal okolo 10 000sk a nemal to vajicko alebo co to je.

flyangel
autor
10. jún 2009

Ahojky...no matka ako?mimo aky bol dnes dnik pre teba?

matulik284
10. jún 2009

mimo tak, drzim palceky, aby to uz teraz vyslo 🙂

ahoj fly 🙂 no citim sa nejaka unavena...stale sa mi chce spat ☹ a ms zatial este neprisla, len mi je tak nejak blbo....no dufam, ze uz pride..a ty ako?

wodanka
10. jún 2009

ahojte babule... fly pekna temicka 🙂 som zvedava, ktora z nas sem pride prva s //

flyangel
autor
10. jún 2009

No matu...dufam ze uz tebe príde..aby sa ti rozbehol znova cyklus a onedlho sa mozete snazilkovat 😉 urcite to uz dobre dopadne...ja?dnes som uz bola v robotke,...z tabletiek ma boli noha...ale uz to nedoberiem mam posledne 2tabletky 😒 ja mam dostat asi 21-22.6 uvidime...ale teraz sme sa velmi nesnazili kvoli mojej zapalenej maternici ☹

matulik284
10. jún 2009

neboj fly urcite sa coskoro vyliecis a potom mozete znovu snazilkovat 🙂

kaktusik007
11. jún 2009

dobre ranko prajem 🙂

Funlucy: 😀 😀 parada, knizku som necitala, ale znie to genialne... ale citala som inu, resp. jej cast, vola sa ze Hovory s Bohem... a tam je taktiez napisane nieco v tom zmysle, a sice, ze aj myslienka je tvorcia... tak... ono to na tom cosi asi pravdy bude a tak menim teda svoj zivotny postoj a som mamina krdla deti v rodinnom domceku s mojim manzelikom a mame okolo seba kopec zvieratiek 😀

wodanka: a vies co by to bolo za radost ak by sme si nasli // naraz vsetky??? 😀 😀 😀 - ja viem, scifi, ale clovek nikdy nevie... a potom, boli sme poplute tehotenskymi virusikmi, a to pomaha!!!! 😀

funlucy
11. jún 2009

dobré ránko,alebo deň-akurát pozerám,že klikni na usmieváčik chichi,aké smiešne slovo a navyše mi ho podčiarklo,žeby nebolo správne? 😀
Áno,áno,dobrá poznámka wodanka-aj ja som zvedavá,ktorá prvá príde s tou šťastnou novinou 😵
Kaktusik-aj ja som čítala tie Hovory s Bohom-v podstate je to tiež podobne písané,najdôležitejšie je mať vieru-veď aj ja sa tak vidím-ako matka v akcii 😅 aj keď teraz sa rozpolcujem vo víziách či žijem v meste alebo na dedine 😀

kaktusik007
11. jún 2009

funlucy 😀 a kde to žiješ??? lebo ja som žila 10 rokov v Bratislave, a teraz som prišla na dedinu... a neviem si vynachváliť, aj keď sa opäť budem ešte sťahovať - no opäť na dedinu a opäť o 100 km ďalej na sever 🙂

takže sme matky v akcii??? parááááda 😀

flyangel
autor
11. jún 2009

Ahojky 🙂

funlucy
11. jún 2009

kaktusík-som z menšej dediny na západnom Slovensku-5r.som žila v Prahe,teraz som 3 r.v Bratislave a každý deň mením plán,kde sa uhniezdiť,keďže sme tu v podnájme-no poviem ti čistý schyzofrenik-doktori by mali zomňa radosť 😕
muž mi už na to nič nehovorí,lebo 1deň mu vychvaľujem dôvody prečo ostať v meste,a na druhý deň si neviem predstaviť nežiť na dedine,takže neviem...ako FAKT neviem-ak by vyšlo to,že by sme si mohli opraviť dom po babke,tak by to bola asi rod.dedina-to je 100 km od BA,v okrese ale neni moc pracovných príležitostí-rozmýšľame ešte nad Trnavou...hlavne kôli tej práci,lebo dochádzať denne 100 km by bolo asi hrozné...takže teď babo raď 😨
ty teda budeš kočíkovať v severných perifériách? 😀 kde ťa to teda vietor zaveje?

flyangel
autor
11. jún 2009

Funlucy urcite je to tazke rozhodnutie...vsetko ma svoje vyhody a nevyhody...

kaktusik007
11. jún 2009

funlucy - denne som dochadzala 100 km tri mesiace... ako da sa to, len o 05:45 som odchadzala z domu a prichadzala 19:30... ale pohodaaaa 🙂 akurat som si kupila kabelkovu velkost notebooku, a cestou z a do prace som riesila mailiky a citala noviny a clanky na nete...

ak vsetko pojde oki, tak budem kocikovat nedaleko ziliny... babkov sa ta dedinka vola... neskutocne dobry nazov - bude zo mna casom babka z babkova 😀

inak, k tomu rozhodovaniu.... 5 rokov dozadu by ma ani len nenapadlo ist prec z ba, pretoze sluzby tu mimo hlavneho mesta boli na hodne zlej urovni - smotana na slahanie v obchodoch 1x v tyzdni, chladene kura pre zmenu tu ani nepoznali.... 😠 ale teraz uz su sluzby a obchody vsade podstatne lepsie, hold, sme konzumnejsi narod 😝 len... praca je moc dolezita... na druhu stranu, ak ti manzel zarobi podstatne viac ked bude v ba, tak to dochadzanie sa da prezit... a co sa teba tyka, ved aj tak budes aspon tri roky na materskej, takze... pracu mozes riesit az potom 😀 😀

funlucy
11. jún 2009

kaktusik 😀 😀 ty máš tuším tiež na všetko odpoveď.Moja mama mi zvykne pri týchto mojich úvahách hovoriť že mi utekajú kolečká popredku,takže fakt uvidíme čo bude-alebo ako mi už niekto tiež povedal:"řeš když nastane-třeba i za pochodu"
Takže babka z Babkova 😎
Počuj,šak v našej téme máme už celkom slušné zastúpenie zo Žiliny-Mastulka,Ibamy-tak vy budete novodobá kočíková mafia 😀
Ja zachvíľu končím v robote,nad hlavou mi hrmí tak snáď sa dopravím domov bez ujmy na zdraví.

Kde ste ostatné baby?Fly ty si dnes v práci?Ako sa máš?A čo je s minewkou? 😕

kaktusik007
11. jún 2009

fun, nic si z toho nerob, tiez riesim veci co nemusim... snad casom z toho vyrastiem... ked budem ta babka z babkova 😀
nam tu trosku sprchlo a je horko, ale na burku to moc nevyzera... aj ked by mohla byt, take pekne blesky niekedy nevyzeraju zle - ked sa na ne pozera clovek z bezpecneho ukrytu 😉

no baby kde ste??? ci len ja s funlucy si mozeme dovolit v praci kuknut na konika??? 😅

matulik284
11. jún 2009

ahojte 🙂 Tak ja som uz z prace doma...konecne zajtra piatok 🙂

flyangel
autor
11. jún 2009

ahojky matulik 😉

mimomu
11. jún 2009

ahojte,ja somuz tiez doma 🙂

flyangel
autor
11. jún 2009

ahoj mimo...no co?kedy testujes? 😉

matulik284
11. jún 2009

ahojte fly, mimo 🙂
fly nevies nahodou ci po laparoskopii meska dlho ms? Lebo ju akosi nemozem dostat ☹

mimomu
11. jún 2009

fly,ked ja uz mam pms a to test asi ani nestihnem pouzit ☹
ja fakt neviem v com je problem 😒
matu neboj dostanes 😉

mata1001
11. jún 2009

ahojte baby,tak som uz konecne dosla z robotky.
aky ste mali dnik?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre