Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

matulik284
11. jún 2009

snad pride skoro mimo, lebo uz sa citim nafuknuta ako balon 🙂

flyangel
autor
11. jún 2009

matu neviem moja...ale urcite uz mas dostat...skus sa spytat v téme laparoskopia tam ti snad skor poradia...

flyangel
autor
11. jún 2009

mimo uz mas pms?hmm skoda 😒

jaruska8
11. jún 2009

Ahojte!!
Dnes bol v robote zaujimavy den, menzes este nedorazil, len spinenie, zajtra idem k lekarovi, uz ma to spinenie fakt svte. :(( Doteraz som to neriesila, pretoze to nebolo take strasne, ale tieto posledne dva cykly... :(( Aj ked, aj nachladnuta som, tak mozno preto. :((( Skoda, ze som stratila menstruacny kalednar z minuleho roka, porovnala by som si to. :((((((( Takete veci som este pred par meiacmi neriesila a ani by ma to nenapadlo. 🙂

pehinka
11. jún 2009

ahojte babulky,
vcera som nenapisala, bola som brutal unavena z prace..no dnes je to lepsie, tesi ma ze uz len zajtra do prace a bude vikend.. 😉

funlucy, ak mozem odporucit, tak zivot na dedine, my sme sa, bude to uz rok prestahovali, na dedinu 9 km od Trnavy, do novostavby bytu, je tu take mensie sidlisko, bud. mesiac kolauduju dalsiu bytovku..je tu klud, pekna dedina, kusok od mesta, tak v praci sme autom za par minut..nevieme si vynachvalit..
ked sme hladali byt chceli sme v trnave,no nic schopne sme nemohli najst, a ked sme boli pozriet sem, nas byt este len stavali, no nevahali sme a dobre sme urobili, byvame tu skoro same mlade pariky, tak aj po veceroch sa nenudime..

inak, ja mam akurat svoje plodne dni, no babenko este neriesime..aj ked by som uz veelmi chcela, no nechavame si to po svadbe..

iplusr
11. jún 2009

kaktusik, babka z babkova - to je krasne, asi sa tam aj ja na stare kolena prestahujem. my sme nedavno kupili byt. je to sice v meste, ale krasna ticha lokalita. to ma dostalo. a tiez drevene povodne parkety v izbach
😀
my mame teraz v robote perno - pytala som sa sefa v pondelok, kedy si mozem zobrat den volna a on ze tento tyzden urcite nie a buduci mozno ku koncu. 😒 no nevadi. potrebovala som to neto tyzden. zajtra posielame na schvalenie jeden projekt, tak dufam, ze nebudem v praci nocovat. dnes som z toho vela stihla, tak dufam, ze zajtra nepride s nejakymi zmenami...
ja som teraz v ocakavani mrchy. uz od pondelka mam taky divny pocit v bruchu, ako keby uz uz, a stale nic. tak som z toho dost nervozna.

pehinka
11. jún 2009

baby, co vsetky kukate telku?? aaa, asi nieco ine riesite, tak nebudem rusit..nech to vyjde... 😉

funlucy
12. jún 2009

ahojte,ja som od rána nejaká nervózna-včera večer sme teda zrealizovali kúpu toho nášho auta-lenže dnes nám treba ešte k tomu doriešiť kopu vecí-chcela som poslať peniažky majiteľovi(našťastie kamarátovi) na účet cez e-banking,lenže od 1.6. tam dali max.limit 1000 Euro na deň a z aktivovania nejakého sms-kľúča som zmätená,takže skočím cez obed do banky a pošlem to pekne u nich prevodom 😒
Muž musí ísť ešte po práci vybaviť poistku,zbehnúť do servisu dať tam niečo dokončiť-medzitým dá známy auto odhlásiť-aby nám k tomu dal techničák atď. a na pondelok som si vymenila službu,lebo musíme ísť zase na políciu dať auto prihlásiť v mieste bydliska-k tomu nám dnes na víkend dorazí návšteva,nestihla som doma upratať 🙄 ale však to už nejak obkecám-no som ja vôbec dnes v dobrej téme? 😀

Pehinka-v TT mám sesterky a oni nás furt prehovárajú nech ideme si tam hľadáme byt-mesto sa mi páčí,ale to vaše bývanie ma veľmi zaujalo-niečo také by mi vyhovovalo-na dedine ale skokom do mesta.O akú dedinu sa to jedná?A aký veľký máte byt?

ospravedlňujem sa ešte raz za odbočenie od témy 😅

funlucy
12. jún 2009

a ešte som zabudla zagratulovať Pehinke k svadbe 🙂 kedy bude váš deň D?
Aj Matu blahoželám-už máte vybratý termín?

kaktusik007
12. jún 2009

ahojte 🙂
funlucy - spravne, k pehinke sa mozem iba priklonit.... do trencina to teraz mam 20 km, do noveho mesta nad vahom 7, autom coby kamenom dohodil ale ten pokoj na dedine sa neda vynachvalit 🙂)))

pehinka, ved kludne zacnite aj pred svadbou.... aspon sa skor podari 😉 ved... ked uz riesite svadbu, tak je to uz jedno, nie??? teda.. si aspon myslim 😀

iplusr - oki, potom daj vediet... popozeram sa ti tam po nejakom domceku 😀 a budeme babky z babkova!!!! 😀

flyangel
autor
12. jún 2009

Dobré ránko..ako sa máte moje snažilky?

funlucy
12. jún 2009

jój baby ako vám závidím (v dobrom samozrejme) 🙂 aj mne sa to zdá najlepšie riešenie-bývať na dedine kúsok od mesta,lenže od mojej rod.dediny je napr.20 km do Nových Zámkov a čo tam?Diera,roboty nikde pomaly v celom okrese..
Ako som už spomínala muž je z východného slovenska-okr.Trebišov a tam detto 😖
Takže sme sa stali nedobrovoľnými vydedencami 😒

flyangel
autor
12. jún 2009

Funlucy nerieš to...ved dajak už bude 😉

kaktusik007
12. jún 2009

funlucy - presne tak, neries to... cas to za teba vyriesi 🙂)))

fly - ako sa mame??? no.. ja sa mam fantasticky, dnes robim iba do jednej a potom mam az do konca mesiaca dovolenku, takze.... lepsie mi asi uz ani nemoze byt 😀 a ty ako???

funlucy
12. jún 2009

už nebudem babule 🤐 máte pravdu..
kaktusik ty sa máš-aj odchádzate niekam mimo SR?hádam na nás dovtedy nezabudneš 😉
Fly-ty čo plánuješ na víkend?

kaktusik007
12. jún 2009

hej, idem na cyprus.... s rodicmi 😀 😀 😀 to som im dala ako vianocny darcek este v dobe, kedy som fakt netusila, ze sa budem vydavat... 😎

funlucy
12. jún 2009

😅 jéééj a manžela si nemôžeš pribaliť do batožiny?to by sa vám tam krásne snažilkovalo-zmena prostredia,more,romatika 😝
ja sa zatiaľ môžem kochať exotikou akurát tak v PC 😖

kaktusik007
12. jún 2009

funlucy - sak to, ze nemozem 🙄 batozina je obmedzena iba na 20 kil... 😀

ale nie, neda sa... uz to radsej neriesim, lebo mi ma porazilo, pretoze ked sa este dalo, tak manzel ist nechcel... a teraz by aj siel, ale uz je letenka tak predrazena, ze som mu povedala nech ostane doma... 🙂 a ubytko som nezohnala ani v okoli do 10 km, takze.... 😒

funlucy
12. jún 2009

😖 takže manžlíka nechať se spoustou domácích úkolú 😀 ať se nenudí 😀
to je inak milé,že ideš s rodičmi,dúfám,že nebudeš neposlušné decko 😀 a dopraješ rodičom medové týždne.

my sme sa práve vrátili s kolegyňou z obeda a ledva odfukujeme,začalo nás ťahať do spania-prichádzá druhá fáza kríze 😔 tak už to len doklepať do zdarnej "padla" 🙂

gaby0205
12. jún 2009

Ahojte babule, no tak aj ja vas zdravim. Ako sa mate/
Funlucy aj mi ideme kupovat tento tyzden auto a mozno ho uz budeme mat dnes 😀 cakam na manzela kym dojde z prace aby sme mohli ist na test jazdy 🙂 a potom uvidime.

Kocky, fajci niektory z vasich priatelov? moj prestal asi koli mne ale niekedy citim ze fajcil, no nechcem sa ho pytat..lebo si vazim ze skoncil koli mne ale taktiez na druhej strane nechcem aby to robl za mojim rohom..chceme mat babo co najskor ale myslim ze ked on fajci tak to jeho ''plavarkam'' (spermiam) nepomoze no nie? pekny vikend 😉

mimomu
12. jún 2009

ahojte,gaby my nefajcime a nepijeme ani jeden a stale nic 😒

gaby0205
12. jún 2009

AHoj Mimomu, no mi nepijeme a nefajcime ale uz sa snazime od Nov 08, nie je to nejako pridlho? ale je to pekny pocit ked to obaja chceme , nikdy som nebola stastnejsia ako teraz 😉

mimomu
12. jún 2009

tak to som rada,ze ste stastni 😉 🙂

pehinka
12. jún 2009

ahojte baby,

funlucy
dakujem, svadbu mame 8. augusta..tak sa nam to uz pomaly ale isto blizi..tesim sa.. 🙂
mas pravdu, trnava je pekne mesto, len v tom obdobi, pred rokom, ked sme hladali nejaky pekny byt, nic poriadne sme nemohli zohnat, ako som spominala, byvame na dedine, hned proa za trnavou, vola sa vlckovce..neviem, ci poznas, ma priame napojenie aj na dialnicu do bratislavy, vela mladych co tu byva robi v blave a v pohode cestuju..byty su tu rozne, ten nas ma 68m + dva balkony..celkom pekny a este ej pokial viem, v tej najnovsej bytovke su nejake volne byty..
my nastastie robime priamo v trnave, ja v banke a priatel v reklamnej agenture..tak keby ste nieco z toho odboru potrebovali riesit staci napisat... 😉

kaktusik
mas veru pravdu, uz by sa patrilo pomaly zacat... 😉
no ked moj si straaasne fandi,mysli ze to zvladne na svadobnej ceste, vsak uvidi este, tak ho zbijem, ked sa nepochlapi... 😀 😀

pehinka
12. jún 2009

baby, sorry za tie chyby, no na tom blbom laptope sa mi prehadzuju normalne pismena, ci co..chcela som napisat ze vlckovce su prva dedina za trnavou... 🙂

mata1001
12. jún 2009

ahoj pehinka,
na svadbu ste si vybrali dobry datum 8.8..je to pekny dat ale hrozne teplo.... 😉
aj ja robim v reklamke,tak pozdravujem konkurenciu... 😀 😀 😀

mimomu
12. jún 2009

ahop pehi,tak to si mala pravdu,fakt sa podobame 😀
ja poznam ololie tt,hlavne bohdanove a krizovany a tiez majcichov. 😉
tak ty si bankarka,ja som tiez pred mtrskou robila v postovej banke 😉

mimomu
12. jún 2009

ozaj fly tu nebude,lebo ma daco s windovsom.ale dufajme ze sa to coskoro spravi 😉

pehinka
12. jún 2009

diky mata,
datum sa mi paci, bude cca. tyzden po mojich narodeninach, no zacinam mat strach z toho, ze ake pocasie budeme mat, dufam, ze nebude tropicke horko, tak by som si zelala prijemne okolo 25 stupnov, sem tam mracik... 🙂
no ved uvidime..
ok, pozdravim konkurenta.. 😉

pehinka
12. jún 2009

mimomu, som ti hovorila,ze si ako moja sestra... 😀 no, skoda ze ziadnu nemam..
bohdanovce a krizovany jasnee...ved tam som vyrastala cez prazdniny, mam tam babky a aj rodinu..krizovany su hned vedla vlckoviec..
tak v postovej banke, co bola volakedy za jednotou si robila? jedna moja kolegynka, kt. robi u nas tam pracovala, mozno sa poznate, andrea haberlova...hm?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre