Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

iplusr
13. okt 2010

@sabiatko, rajka? sak to je ako keby svk. to nebudete daleko.
@minewka, ako ti dopadla poradna? mate nieco nove?

minewka
13. okt 2010

@iplusr Poradňu sme mali dnes, všetko vporiadku, bábo bolo jak z dzivých vajec 😀 😀 😀
Prvé predbežné odhady - dievčatko 😵

iplusr
18. okt 2010

dnes sme sa boli fotit a merat a vsetko je v poriadku. blska si spokojne vegetila v brusku, sem tam sa ponatahovala a cmulala si palcek. a vraj je to dievcatko. nie na 100percent, ale viac ako na 50 😵 . https://www.modrykonik.sk/fotoblog/iplusr/album...

majca424
18. okt 2010

ahojte, sem-tam tu nakuknem, lebo možnoooo, no proste by som sa zase na to dala už 🙂 Dúfam, že vam to neva 🙂 @kaktusik007 ahoj, vidím, že máš tak staré babätko ako ja a už si tehu 😵 Ja by som možno tiež už chcela dalšie, ale chcela som sa Ťa spýtať, ako to budeš riešiť s prechádzkami, budeš kupovať ten surodenecký kočík alebo take niečo? alebo? 🙂 ďakujem 🙂

kaktusik007
19. okt 2010

@majca424 ahoj, este nie som celkom rozhodnuta, povodne som aj chcela kupit dvojickovsky ale iba sportovy, dnes ma kolegyna od toho odhovarala, ze aby som si kupila obycajnu buginu, ze sak sama aj tak nikam s nimi chodit nebudem, ze to bude na prasky.... tak neviem... je pravda, ze s malym celkom casto chodim sama ci uz do blavy za kamoskou, alebo tu kusok do mesta ci trencina (byvam na dedine), a tiez je pravda ze s druhym budem rada ze budem rada 😀 no a tiez... je to este daleko, uvidime ako bude O. chodit.... ale ak by medzi nimi bol uz 1,5 roka (co bude v podstate tvoj pripad ak sa zadari) tak to by som do dvojickovskeho uz asi nesla, ved velky by bol uz fakt ze veliky 😀 😀 😀

majca424
19. okt 2010

@kaktusik007 No to je pravda, že ten starší by bol už dosť veľký, ale kamoška chodí aj s 3-ročným ešte v kočíku 🙂 Lebo určite už bude chodiť, ale ako??? 😀 pomaličky a to by tie prechádzky trvali dosť dlho a takmer nikam by sme nedošli 😀 😀 😀 Ale no uvidím, ešte neviem či sa na to dám 😀 No a ja som skoro stále sama doma, takže by som bola asi na prášky ak by som s nimi mala byť zatvorená 24 hodín denne doma, mm chodí na týždnovky, takže by som toho druhého nemala kde dať.. ale zase som kukala a nestojí ten surodenecký až tolko, tak možno by som ho kupila 😎 ale ešte nič nie je isté, takže ešte nejdem nič kupovať 😀 A môžem sa spýtať, či ste plánovali, alebo sa zadarilo to druhé? 😵 😉

kaktusik007
20. okt 2010

@majca424 😀 😀 😀 povodne sme planovali, ale to bolo este ked som bola tehu s Ondrejkom, len po porode (kedze to bola akutna sekcia) sme si to teda rozmysleli ze pockame a bude vacsi vekovy rozdiel, no a nejako... sa to zadarilo 😉 a zadarilo sa to tak krasne, ze teraz mam termin porodu na Ondrejkove prve narodeninky, takze.. ak by som chcela aby to takto vyslo tak to nevyjde 🙂
tie surodenecke kociky su ako ktore, niektore su desne drahe, zacinaju od 600€, ale ja ak by som sla tak do sportoveho hauck, ten stoji cca 240€ - ale to je tiez o tom, ze babatko sa narodi opat v aprili na jar/leto a tak viem, ze sa da prezit len tak v sportovom, bez vanicky uplne v pohodicke.... kdezto ak by sa narodilo na zimu tak to by bolo nemyslitelne 😉

babyyyy, ako sa mate???
@minewka , @iplusr ako??? fun nam coskoro rodi.... @sabiatko ako sa ti byva v rajke? uz ste prestahovani???
a @flyangel ako ty???

sabiatko
20. okt 2010

cavte baby 🙂
vitaj medzi nami
@majca424 sa priznam, ze aj ja uz uvazujem 😀 no ale potom do toho dojdu problemy s adamkom a uz sa na druhe necitim. v piatok sme boli s adamkom na kramaroch, lebo mi strasne vracal vkuse a zistili, ze ma koliku jak svet, uz dlho nekakal, tak mu robili aj sono aj rontgen no a sme sa potrapili. dosli sme domov o polnoci, som bola total vystavena fyzicky aj psychicky. tak my asi este rok pockame 😝

@kaktusik007 my este nebyvame v rajke, este sa len dostavuje byt, ale v polke decembra by sme sa mali stahovat. sa tesim. len zas ma forint teraz blby kurz, takze sa nam cena bytu dvihla o par tisic eur, tak som zvedava, ci ho budeme mat z coho zariadit 😅 a tesim sa na nasu mini zahradku. sme na prizemi, tak mame taku pidi 50 m2 zahradku. ta sak aspon dva stromy posadime, malemu v lete hodime nafukovaci bazen a bude pohoda lesna 😎
@minewka
@iplusr hej, takze vy budete mat baby? tesite sa? my by sme po adamkovi tiez radi dievcatko, no ale uvidime jak bude. a vyberate uz oblecko a veci do izbicky? ked budete mat dake ulovky, mozte hodit do albumu nech pokukame. a nad kocikmi ste uz tiez rozmyslali? drzte sa dievcata, nech je vasim babetkam v brusku veselo.
no a kaktusik, pozdravujeme funlucy, ako sa ma? uz su dake naznaky bliziaceho sa porodu?

majca424
20. okt 2010

@kaktusik007 😀 no tak to je super, že Vám to tak vyšlo 😉 No ja som mala tiež akutnu sekciu, tak preto sa aj trošku obávam, či nemusí byť nejaký rozdiel, ale neviem, ja som vždy chcela mať detičky po sebe, ale mm sa to nejako nepozdáva... ale už aj povedal, že tak dobre, ale .... no uvidíme... či príde mrcha 😀 😀 😀 No čo som ja kukala tie kočiky, tiež by som šla rovno do športového, a tie drahšie som tiež videla, ale musím povedať, že sa ani tak moc nepáčia aj ked stoja tolké peniaze... Tiež čo som si vybrala 😀 kočík, tak stal 280e, tak myslím, že to by sa ešte dalo 😵
@sabiatko Ďakujem 😵 Presne pre toto som aj ja neni dokonale rozhodnutá, lebo ked už si plánujem ako to všetko bude, ako to zvládnem, že Jurko nie je až taký nezvládnutelny 😀 , potom príde otrasna noc a moje predstavy sa vyparia 😀

kaktusik007
20. okt 2010

@sabiatko
@majca424 tak do toho proste vhupnite a bude.... potom uz rozmyslat nebude treba 😀 😀 😀

majca424
20. okt 2010

@kaktusik007 no to teda už veru nebude kedy 😀 Ale fakt, ja by som aj chcela asi 😀 A Tvoj Ondrejko ako v noci spinkava?

kaktusik007
20. okt 2010

@majca424 a vies ze ani netusim??? vstava k nemu manzel, takze ja vobec nemam predstavu kolko krat v noci sa zobudi.... tak hlboko spim 🙂 ale zase ak k nemu v noci mam vstavat ja, tak to viem kedy sa aj prevali na druhu stranu... len my to takto nejako mame podelene 😀

sabiatko
20. okt 2010

@kaktusik007 no ty sa teda mas. ja k malemu vstavam sama, sak preto som aj od porodu chronicky unavena...

majca424
20. okt 2010

@kaktusik007 no k malemu tiež musím vstávať ja, kedže manžel chodí na týždnovky, takže ja presne viem kedy je zobudený, ked sa čo in len zamrvý hned som hore... ale no čo už... 🙂 😵

funlucy
28. okt 2010

ahojte baby,ešte sa vám hlásím ako 2v1 😀 tieto posledné dni je to už trošku fuška,gúľam sa a fučím a samozrejme sa bojím nastávajúcích dní 😅
Ale inak je všetko OK,malý je už otočený dolu hlavičkou,doky hovoril,že nieje zatiaľ ani moc veľký a že to vyzerá na spontánny pôrod,tak držte palce.
Tašky do nemocky už mám pobalené,dnes by mal doraziť kočík a až na nejaké drobnosti sme pripravení 🙂
Tak keby niečo dám vedieť po kaktusik,lebo na ňu mám číslo.
Ostatným tehuľkám držím palce a dajte vedieť ako sa vám darí.

iplusr
28. okt 2010

juuu @funlucy, to ale zbehlo. ved ty uz ides rodit...
ja sa este stale zmestim do vacsiny nohavic a nikto by nic nepovedal. no a nevieme sa dockat prvych pohybov 😵

kaktusik007
28. okt 2010

@funlucy 😉 plienocky by uz mali byt na ceste... aspon teda cast, s ktorou vydrzis take 3 mesiace urcite 😝

flyangel
autor
30. okt 2010

Ahojte babenky..mam pre vas super spravicku...na 11 a 12dpo mam krasne pozitivny mamatest 😀 😀 😀 😀
takže buduci tyzden idem niektory den ku dr pre potvrdenie tehu 😉

kaktusik007
30. okt 2010

@flyangel 😉 😵 😵 😵 😵
paraadaaaaaaaaa tesime sa vo velkom!!!! 😵

flyangel
autor
31. okt 2010

aj ja sa teším 😉 len dufam ze vsetko bude v poriadku...
obcas citim bolesti v podbrusku ako na ms...ale to je asi normalne...nie? 😉

kaktusik007
31. okt 2010

@flyangel aaaano 😉
neboj sa.. hlavne mysli pozitivne, a bude 😵

solinkarka
31. okt 2010

Cate koceny 🙂 ..dufam ze ma odtialto nevyhodite ked som este len snazilka bo aj to som zazila 😲 vidim ze same tehulky tu...no ze ma trosku mozte nakazit vyrusikmi 🙂 mne pred 4 dnami skoncila mrcha takze zase budeme makat 🙂

sabiatko
1. nov 2010

@flyangel 😵 😵 supeeeeeer, gratulujem 🙂 ja som tiez mala tie pocity v podbrusku, to je normalka. velmi sa tesim fly, nech je babatko zdrave a pekne rastie 🙂

to je super, ak sa nemylim, tak sme sa nakoniec vsetky snazilky dopracovali k babatkam 😵 a kaktusik este k tomu k dvom 😀

@solinkarka caves, vitaj 🙂 sak toto je snazilkovsko - tehulkovsko - maminkovska tema, takze tu mas rozhodne miesto 🙂 drzime palce aj tebe, nech sa rychlo zadari 🙂

flyangel
autor
1. nov 2010

dakujem babenky... 😉
v stredu by som rada sla ku dr tak snad sa mi to podari

kaktusik007
2. nov 2010

@solinkarka jj, toto bola kedysi davno davno snazilkovska tema, potom sa to tu roztehulkovalo, a teraz su tu mamicky - cakatelky, alebo take uz fakt ze zarezavajuce 😉 no a potom som tu ja, mamicka zarezavajuca a aj mamicka cakatelka 😀 😀 😀 😀

solinkarka
2. nov 2010

@sabiatko ahoj...dakujem uz sa toho dna neviem dockat 🙂

solinkarka
2. nov 2010

@kaktusik007 no teda tak z kazdeho cosi :D a ako sa citis? 🙂

kaktusik007
2. nov 2010

@solinkarka desne unaveno 🙂 a ani neviem, ze som tehotna... odhliadnuc od tej unavy... syncek ma zamestnava dostatocne, chudatko babatko v brusku uz nema tolko pozornosti ako mal on ked som bola tehu 😀 ale to je asi pri kazdom druhom babatku.... ze ano... 😝

ni.kolet
2. nov 2010

Ahojte
Ak sa vám foto páči, tak vám budeme veľmi vďačný, za váš hlas. 🙂
http://www.dojcenskavyziva.sk/soutez_hratky_det...

iplusr
3. nov 2010

@flyangel, gratulujem 😵 ja som mala presne take pocity ako pred ms a tak som si povodne ani nechcela robit test, lebo som kazdu chvilu cakala mrchu. a aj po pozitivnom teste som sa bala, ze ta mrcha nakoniec pride. ale asi je to normalne. babo sa asi zahryzava do maternice
@solinkarka posielam tehuvirusiky a drzim palce v snazilkovani
@kaktusik007, ty si riadne bizi 😉 , takze ta pociatocna unava uz asi presla, a uz urcite citis aj pohyby mrnusa v brusku. pri druhom tehu to vraj citit skor
mna teraz zamestnava vybavicka latkovych plienok pre sestrinho mesacneho janka hraska, ktoru mozno neskor zdedime aj my 😵 , kaktusik, dakujem sa pomoc. tie latkovky vedia byt tak kraasne a da sa na ne minut tooolko ... musim sa krotit 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre