Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

saskia1
28. aug 2009

Ahojte baby, včera som vám písala o mojich podivných bolesiach krížov a podbruška...Len vám chcem povedať, že tehu určite nie som ☹ Test negatívny a bolesti úplne odišli, žiadne príznaky nemám ani keby som si ich vsugerovala... 😔 Takže zase máme pred sebou mesiac skúšania a očakávania....dúfam, že sa nám všetkým čo si to prajú čoskoro podarí 🙂 🙂

dogi
28. aug 2009

Ahojky, ak môžem rada sa k vám pridam 🙂 my sa tak nenapadne začíname tiež snažiť 😉

sabiatko
28. aug 2009

saskia, ved nemusis mat priznaky, ani mne nic nebolo. mozno to stale stihas v tomto kole 😉 a ak nie, tak v dalsom 🙂
ahoj dogi, vitaj tu medzi nami 🙂 by ma zaujimalo ze co to je to nenapadne snazenie 😀 sak pockaj za par mesiacov, to uz bude take napadne, ze si to kazdy vsimne 😉 😀 takze drzime palce.

matulik284
28. aug 2009

ahojte,
minewka odporucil mi to preto lebo v maji som mala mimomater. tehu a museli mi zobrat jeden vajickovod ☹ Casto ma trapia vytoky a aj v minulosti trapili...mala som ale dost neprijemnu a zlu gyn., ktora ma vzdy odbila, ze co stale chodim s tym istym problemom...teraz mam super lekara a trosku sa obava, ze ten vajickovod ktory mi museli zobrat a kde bolo to mimomat. tehu bol poskodeny vplyvom nelieceneho zapalu...a teraz chce zistit ci sa neposkodil aj ten druhy...
sabiatko dakujem za povzbudenie...snad to nejako zvladnem...ani sa tak nebojim toho vysetrenia ako vysledku..

dogi
30. aug 2009

dik za mile privitanie,no u nas je to tak ze som vysadila HAK, a ked to pride tak to pride 😀 , zatial o tom moc nehovorime s okolim...
inak drzim palce vsetkym snazilkam a aj babynosickam... 😉

minewka
31. aug 2009

Ahoj dogi, čaves medzi nami 😀

Babyyyyyyyyy..tak ja mám dnes na tehu teste ducha...joooj...držte palce, aby to silnelo!

leveretka
31. aug 2009

😀 Fuhaaa minewka, tak to držím všetky prsty 😉

ibamy2
31. aug 2009

minewka - toho ducha tam vidim aj ja 😵 - tak tfuj, tfuj, tfuj... vela stastia a moooc drzim palce 🙂 samozrejme, ze ostatnym zienkam tiez 😉

iplusr
31. aug 2009

minewka, je tam slabunky tienik. Minuly tyzden som a teba myslela a posielala objednavky, lebo na treti krat to uz musi vyjst. Drzim silno palce, nech je z toho krasne babulo.

rush
31. aug 2009

ahojte dievky....matulik - drz sa - a radsej sa daj do poriadku aby ste si zvysili sance - urcite sa to podari...
minewka a tebe siiiiiiiiiiilno drzim vsetky prsty 😉 a samozrejme vsetkym posielam tfuj-tfuj-tfuj 😉

minewka
31. aug 2009

Jaaaaj..ďakujem🙂

Idem kúpiť dáky s citlivosťou 10...Ale ešte sa neteším... 😖

matulik284
31. aug 2009

ahojte
rush dakujem...dufam, ze to bude vsetko v poriadku

minewka 🙂 tak to je uzasneeee, drzim palceky aby to tentoraz vyslo 😉

kaktusik007
1. sep 2009

minewka - vidim tienik 😉 - takze... drzim palec 🙂 - inak, som prave zistila, ze ste sa brali zrovna v den, kedy sme sa my s MM rozhodli, ze sa vezmeme, xi xi 😀

minewka
1. sep 2009

hihi...Kaktusik 😀

No, pridala som svojho ďalšieho duchaaaaa..

To som zvedavá, ako to dopadne...dnes ma začali viac bolieť prsia...zas je to thriller.. 😀 😀 😠

minewka
1. sep 2009

Ináč, odfotiť ducha -to dá fušku..nič na tej fotke nevidno 😀

Nechcem ducháááááááááááá...chcem č i a r i s k o !!

Ináč, ďakujem za podporu, Iplu, uvidíme, či tvoje volania do vesmíru budú mať odpoveď...

iplusr
1. sep 2009

minewka, ked som videla, ze si teraz pridala dalsi prispevok, tak som myslela, ze uz su to riadne //. Neva, ak nie dnes, tak coskoro tam budu 😉

minewka
1. sep 2009

Iplu a vieš ako som si ja myslela, že tam budú riadne //? 😀 😀

kaktusik007
1. sep 2009

minewka.... ved takto das mailand za testiky.... pockaj par dni, hmmm???? 🙂

ja viem, je to tazke, ale trpezlivost ruze prinasa... mne prvy test vysiel uplne negativny, ani ducha som nemala... toho az o tri dni na to.... za dalsie dva dni slabunka ciarka a.. aha co je z toho 😵

jaruska8
1. sep 2009

Ahojte, Minewka, vyskúšaj Mamatest, ten mi ukazoval najkrajšie čiaročky, ty tuším používaš Rapiclear, však???? Inak, držím palce, to by v tom čert bol, aby to na tretíkrát nevyšlo. Ja mám po MS a čakám na ovulku, tento mesiac to vyjde, verím tomu, dúfam, že už budeme vo vlastnom. 😉 😉

flyangel
autor
1. sep 2009

Ahojte babenky moje...ja mam pokazeny pc..takze stale len odniekial napisem...ja zacinam studium mgr takze drzte palceky 😉 minewka dufam ze ciarocky budu silniet veelmi drzim palceky..matu nebojkaj hlavne ze mas super gyn.co nechce riskovat a radsej sa uisti ze je vsetko ok.

sabiatko
1. sep 2009

ahojte 🙂

minewka, to je uzasne, ze sa to podarilo. drzim palce, nech ta ciarka silnie a babetko pekne rastie 😵

ja som bola vcera u dokiho a mame uz aj prvu foto, tak si mozete pozret v albume, babetko vyzera spokojne a ked ho natacal, tak tak smiesne poskakovalo, no vidim, ze bude velmi cule a da mi zabrat :D inak sa trocha hnevam na sestricku. minule mi povedala, ze mam dojst 8. septembra na testy na downow syndrom a doki hovoril, ze ma dovolenku a ja jemu, ze ale ja som vtedy objednana a on ze to nie k nemu, ale ze sa mam objednat napr. u dankovcika na tie testy, aj mi vypisal doporucenie. no a ta sestricka mi nic take nepovedala, to mam asi ako vediet. a som si zistila, ze to treba do konca 13tt, co je asi za 9 dni a objednanie trva aj mesiac...??? no fakt neviem, co mam robit. neviete, ci je to povinne? a inak k tomu dankovcikovi sa vobec neda dovolat. kaktusik, ty taketo este neriesis?

rush
1. sep 2009

min - aj mne mamatest ukazal najkrajsie...rapid clear neviem ci som aj negativny nemala alebo fakt iba ducha...ale viem ze ten mamatest pekne vysiel 😵 juuuuj ani nevies ako ti drzim palce 😉

sabiatko - povinne to nie je tusim v tom 12-14tt ...niektory lekari zvyknu robit az ten dalsi skrinig v 16tt...ak ti spravia oba skriningy potom sa to porovnava pripadne odporuca amnio a konzultacia s genetikom - kukni: http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=71

rush
1. sep 2009

fly - aj ja - od zajtra...tak drzte aj mne 😉

flyangel
autor
1. sep 2009

sabiatko no nie je to povinne ale vzdy je dolezite v tehu absolvovat vsetky testy aby sa predislo komplikaciam..
a preco ti povedala sestra ze 8.9. si objednana .a neobjednala ta u dankovcika ona?lebo mi nesedi ze ti povedala aj datum...rush aj ty zacinas studium externe? a co presne?

minewka
1. sep 2009

Babyyyyyyyyyyy.....som robila teraz na obed mamatest, keďže Rapi je "úžasný" a šumná čiarka... 😀 Prvý krát..mamatest mi ani ducha neukazoval...

No skúsim odfotiť, ale na foto to tak pekne nevidno, fotím len mobilom.. 🙂

flyangel
autor
1. sep 2009

minewka snad sa ta mala little pirana poriadne zahryzne 😀

wodanka
1. sep 2009

minewka, pevne verím, že tento krát Ti to už výde.. 😉

iplusr
1. sep 2009

minewka, straaasne drzim palce. tento krat to urcite vyjde.
rush, fly, vela stastia so studiom. ja uz mam svoje odstudovane a uz by sa mi asi nechcelo vratit do skoly. kazdopadne vam pravej vela sily.
jaruska, tak tomu ver, ze to tento mesiac vyjde. ja som tiez v stadiu cakania na ovu, cakania-necakania mrchy a potom pozitivneho testovania. 😉

flyangel
autor
1. sep 2009

dakujem iplu..ja ti drzim palceky aby si coskoro nasledovala vsetky babenky s //

iplusr
1. sep 2009

dakujem fly. aj tebe 😉
a este pevny zadok, aby si vydrzala sediet nad knizkami. 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre