Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

mia336
26. jún 2009

Ahojte babulky, tiez patrim medzi snazilky. Pokusame sa od januara, ale doteraz bez uspechu. Aj ked tento mesiac je trosku iny. Uz 5 dni meskam a mam take zvlastne tlaky v podbrusku co som nikdy doteraz nemavala. Ani pred mrchou. Skusala som aj test, jeden v pondelok a jeden vcera. Ale obidva mi vysli tak nejak divne. Najprv negativne a asi po pol hodine sa ukazala druha slaba ciarka. Nebola silna, ale bolo ju vidiet hned na prvy pohlad. Tak teraz neviem. Som z toho nejaka zmatena...

Ano, pocula som uz aj ja ze Michael zomrel, som z toho pekne v soku. Sice som nebola nejaky jeho velky fanusik, ale naozaj ma to sokovalo.

iplusr
26. jún 2009

minewka, uplny suhlas s tou svadbou 😉

jamar - to je supeeer. este raz gratulujem.

mia, ak sa ti ukazala druha ciarka, tak je to mozne. dufam, ze ta mrcha len nenatahuje, tak ako minewku a mna. inak ja som dnes 44 dni bez mrchy. robila som si dnes znovu test, aj ked som tomu uz neverila a samozrejme vysiel negativny. tak dnes vecer si dame cervene vino cez vikend horuci kupel, tak snad potom uz ...

iplusr
26. jún 2009

a ta sprava v michaelovi jacksonovi - u nas v robote tomu nikto neveri

mia336
26. jún 2009

iplusr - tiez dufam, ze ma len nenatahuje, keby ano tak je to prvy krat, zatial som meskala max. dva dni, viac nie. ja sa chystam urobit dalsi test v nedelu ak dovtedy nepride mrcha, dufam ze uvidim to co si tam zelam vidiet 🙂
inak 44 dni je uz naozaj dost, ja na tvojom mieste by som uz asi bola s nervami v koncoch a stali by mi vlasy dupkom alebo by som uz bola davno napochodovana u lekara...

fazulka1512
26. jún 2009

snazilky kde ste zmizli, hmmm.... 😎

pehinka
26. jún 2009

ahoj fazulka, ja som na chvilku pribehla, aby som precitala, co mate nove...tak teeda, vy uz super snazilkujete, tak drzim palceky nech vam to tento mesiac vyjde...myslim, ze sa to stane... 😉

pehinka
26. jún 2009

a ten jackson, je to sok, no aj on bol len clovek a nikto nie je nesmrtelny, je to smutne, no taky je zivot...ani ja som nebola nikdy jeho fanusik,no neda sa popriet, ze bol neskutocne talentovany, taky ako on sa rodi raz za sto rokov... 😔

matulik284
26. jún 2009

ahojte 🙂 minewka tak v tvojom prispevku som sa uplne nasla 🙂 my sme sa tiez kvoli tomu hadali az som si myslela ze sa rozideme...teraz je to fajn len sa o tom nebavime. Potrebujeme trochu casu a potom bude nasledovat kompromis...ale ani dohodnut sa na katol. a evanj. nie je lahke...ja som si napr, myslela ze je lahsie ked je niekto kat. a druhy neveriaci....ze tomu neveriacemu je to jedno....ale teraz vidim ze to je rovnako tazke

minewka
26. jún 2009

Matu, no presne tak, každý si myslí, že neveriacemu je to jedno..Ale keď ja napríklad neuznávam niektoré riešenia, názory a cirkevné praktiky, je to asi také, ako keby som bola moslimka, ktorá verí v Alaha a muž v Boha.U nás to je tak, že ja v Boha neverím (aspoň nie v takého,akého ho prezentuje Cirkev) a muž v Boha verí...A co teď??? 🙂

Ale jednu máte výhodu, fakt, oproti iným kombináciám a to že obaja veríte v toho istého Boha, len forma viery je v niektorých veciach odlišná...

Ale ja si napríklad fakt myslím, že keby ste poprosili napr. evanjelického farára a katolického, aby boli spolu na obrade a spravili takú mix kázeň, určite by to bolo zaujímavé, veselé a boli by ste spokojní..🙂

nám vyšli fakt v ústrety, aj keď to najprv kňazovi vyrazilo dych, keď som mu oznámila, že ja nechcem sa modliť, ani nič podobné 😀...ale som mu vysvetlila, že neznášam faloš a pretvárku a že by to nešlo od srdca, nech to pochopí. A po prvom šoku pochopil a bolo fajn...🙂

minewka
26. jún 2009

Matu a ešte uvediem príklad, prečo to máte jednoduchšie:

Je nedeľa, muž vezme deti do kostola, vypočujú si kázeň, pomodlia sa, atď a prídu domov. Decká budú mať zážitky a budú sa chcieť vyrozprávať.
Môj názor je, že modliť sa dá kdekoľvek,že ak je Boh, je všade, neznášam kostolný pátos a babky svätuškárky, veľkú faloš, ktorá je v ľuďoch - modlia sa, tvária sa ako veriaci a pritom sú to hnusné krysy poniektorí...A možno raz som počula fakt dobrú kázeň, keďže sem-tam s mužom do kostola chodím.Nechápem, prečo musia byť v každej dedine aspoň 2 kostoly rôznych vyznaní, keď Boh, Panna Mária a svätí sú rovnakí.

No čo tým mojim deťom poviem???že to je pre mňa hlúposť??Otec rodiny, môj muž, má tiež právo na názor...Ako im to vysvetlím, keď budú staršie a budú sa pýtať, prečo s nimi nechodím?Budem im to musieť nejako citlivo vysvetliť, že mám iný názor a že neviem, či Boh je, alebo nie..?

Alebo keď niekto zomrie a môj muž deťom povie, že je v nebi...Na neverím v posmrtný život...Ako sa k tomu postavím?

Preto to máte neuveriteľne jednoduchšie, tak sa nenechajte popliesť falošnými prejavmi viery, ktoré si ľudia vytvorili.

Obaja veríte v to isté...Dokonca si myslím, že ani jeden z Vás dáky skutočný kompromis nebude musieť robiť...Jednu nedeľu pôjdete do rimokat. kostola, druhú nedeľu zas do evanjelického...

A keď sa Vás deti raz opýtajú, čo je to Boh a či existuje nebo, váš názor bude rovnaký...🙂

iplusr
26. jún 2009

minewka, matulik, okolo svadby su asi vzdy nejake problemy. ja som tiez mala pred svadbou chut cele to zrusit a spravit len obrad kdesi na seycheloch, ale nakoniec to celkom dobre dopalo. ale mali sme to jednoduchsie, lebo sme nemali svadbu v kostole, ale len civilny sobas.
mia, keby to tu v uk bolo s tymi doktormi take jednoduche. bud ti povedia ze ti nic nie je, ze je to normalne, alebo ze ti mozno aj nieco je, ale telo sa s tym vysporiada samo. budem drzat palce, nech je v nedelu na tom teste to, co tam ma byt 😉 , potom napis, ako si dopadla.

flyangel
autor
27. jún 2009

Ahojte 😀

minewka
27. jún 2009

Čau Fly...čo tak zvesela?

flyangel
autor
27. jún 2009

Minewka ahoj...no vies bola som vecer na damskej jazde 😀 😀

mimomu
27. jún 2009

ahojte,fly super,ze si sa zabavila 😉
minewka ako mas?

fazulka1512
27. jún 2009

ahojte , mam otazocku,,,, mojej kamoske meskaju 5 dni, pred mesiacom prestala brat anti., boli na dovolenke v grecku, prisli v stredu, priznaky ziadne, je sanca ze moze byt tehu, ona sa ma pytala ja som jej vravela ze meskanie moze byt sposobene aj tym ze zmena prostredia, aj tym ze sa jej moze zmenit cyklus ked prestala brat anti.co vy na to 😒

matulik284
27. jún 2009

minewka no mas pravdu...niekedy je to v tomto zlozite. Uvidime ako to poriesime, ale verim ze sa dohodneme 🙂
fly robila si este testik potom?

flyangel
autor
27. jún 2009

No cauko...ano mimo zabavila 😀 😀 bolo super...vsade po nas cumeli muzi 😉 😀 matulik...no robila som si vcera,ale tak stale len také vodove tieniky..takze to asi mam ako niktore kocky z tade...ze maju stale na teste duchov 🙄 Fazulka...moze byt tehu...ale myslim si ze skor nie...zmena klímy niekedy sposobí predcasnu mrchu alebo meskanie cyklu...a podla mna to moze byt aj tym ze pre vysadenie hak bude mat nepravidelny cyklus...sanca na tehu je podla mna mala...ale nech si spravi test.

mimomu
27. jún 2009

fly mam auticko,len a len pre seba 🙂 musim sa pochvalcit 😝 😀

flyangel
autor
27. jún 2009

vazne???no tak to je supeeeeer 😀

matulik284
27. jún 2009

fly tak nabuduce sa snad podari 🙂
mimo to je super...a ake mas auticko?

dindulka
27. jún 2009

ahojte, nebola som tu dva dni a nestíham čítať 😉

flyangel
autor
27. jún 2009

Matu ved jasne aj ja si myslim ze niekedy to vyjst musí 😉

mimomu
27. jún 2009

ahoj matu......fiat punto.take zlate male 😉

dindulka
27. jún 2009

mimo, fiat punto, to je môj šampion medzi autami, robila som na nom autoškolu a super sa mi na ňom jazdilo, akurát, že teraz sa bojím toho našeho "veľkého" peugeota 😀 , ja vlastné auto nemám, ale keď budem kupovať tak určite puntičko 😀

mimomu
27. jún 2009

suhlasim s tebou.my mame seat cordobu teraz a ta je vacsia a ked cuvam nevidim ani kona 😀
a toto punto je take sikovne 😉

dindulka
27. jún 2009

iplusr, ďakujem za info ohľadom tej materskej 😉 , keď príde "môj čas" pôjdem sa poinformovať aj na sociálku

gaby, ja mám PCO a čo by si potrebovala vedieť?

minewka
28. jún 2009

Ahoj babulky...

tak ja netrpezlivo čakám na stredu...Posledný týždeň mám dáke nové príznaky, tak som zvedavá, aj keď sa snažím nenamýšĺať si...🙂
Vždy ma bolí hlava, posledné tri dni ma hrozne bolia prsia, najmä bradavky...no a včera všetko, čo som jedla, som v tom cítila pleseň. Proste všetko mi chutilo divne. Podbruško bolí.

Tak som strašne zvedavá, čo bude... 😀

fazulka1512
28. jún 2009

ahojte snazilky, coskoro stastne tehulky.prajem vam krasnu nedelu a dobru chut k obedu. 😎

minevka- aj je to tu, drzim palce aby si bola tehu, citim v kostiach ze budes 😉

jamar
28. jún 2009

minewka drzim palce aby si tentokrat na teste videla krasne // ciarky.....

ja zas netrpezlivo a so strachom cakam do utorka na sono. Z priznakov vela toho nemam.. akurat ma len dost bolia prsia a obcas mam taku depkovu naladu. tak dufam, ze je vsetko v poriadku. uz ked budem mat na stropro potvrdene, ze plod rastie tak budem najstastnejsi clovek na svete. Lebo este stale neviem uverit, ze sa nam to s manzelom podarilo na treti mesiac po vysadeni antikoncepcie.....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre