Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

sabiatko
3. júl 2009

minewka, tak ja som uz z toho trochu zmetena 😀 takze nakoniec ano? to je super 😵 a nema ten doktor napisane, kto ho zastupuje?

minewka
3. júl 2009

Nakoniec áno.. 🙂 ..no má napísané, kto ho zastupuje, ale to v súrnych prípadoch...Ja nie som súrny prípad 😀

kaktusik007
3. júl 2009

minewka - aj tvoja obvodna lekarka ti vezme krv, podla cennikov, co som si vsimla tu u nas v cakarnach, tak zobratie krvi na vysetrenie na vlastnu ziadost stoji tak okolo sto korun... takze pohoda... skus sa spytat do nemocnice do labaku, isto ti budu vediet poradit 🙂 alebo... cakaj... alebo chod vecer na pohotovost, nech ti vezmu krv tam 🙂

sonike
3. júl 2009

Minewka,velmi držím palce.My sme sa tento týžden snažili,plodné dni mi fungovali na plno,tak uvidím ako to dopadne.Vieš mi poradiť,kedy by som si mala asi tak urobiť test,nemám s tým nejaké extra skúsenosti.Ak by sa nám zadarilo,kedy to asi tak bude vidieť na teste?

minewka
3. júl 2009

no, ja ti viem poradiť len podľa seba:

17.6. bola u mňa ovulácia a snažili sme sa v tomto období....ak sa vajko oplodní, je 5-10 dní, kedy sa uhniezdi a tuším po uhniezdení sa začne tvoriť hcg hormón, ktoré sú schopné zachytiť tehu testy...

Ja som si robila prvý test 14 deň po ovulácii, tj 30.6. a vyšiel negatívne...prvý pozitívny test mi vyšiel včera - 2.7.

Takže to je individuálne, určite by som odporúčala prvý test robiť až v deň odporúčanej mrchy, alebo neskôr.

Aj keď je pravda, že niektorým babám vyšiel už skôr.

Všetko záleží od toho, kedy bola ovu a kedy sa žubrienka uhniezdila ... 🙂

minewka
3. júl 2009

kaktusik, no, už som našla labák, kde vyšetrujú krv, a môžem tam prísť aj bez odporúčania lekára...Nechce sa mi čakať, tak asi v pondelok tam zájdem...🙂

kaktusik007
3. júl 2009

minewka.... až v pondelok??? a ja že to budeš riešiť ešte dnes 😀

minewka
3. júl 2009

No dnes už asi nie, už je pomaly 10:00 a už som aj dačo zjedla...asi už je neskoro na krv...cez víkend vydržím.. 🙂

minewka
3. júl 2009

A Kde je Fly a Fun???

babyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy ...kde ste?????

kaktusik007
3. júl 2009

fly je u lekara... a fun.. v poslednom case chodi na net az z domu, hovorila, ze v praci nestiha nas ani citat....
no uz sa neviem dockat, co fly u toho lekara poriesila 🙂

flyangel
autor
3. júl 2009

cauko...minewka aj moj ma dovolenku dnes 😒 a kde vysetruju krv?v kt.labaku? nie je to labmed?ja si tiez idem kupit testik zas...uvidime... 🙂

minewka
3. júl 2009

Kaktusik, no aj ja som zvedavá, veľmi jej držím palce.. 🙂

A Fun mala skúsiť ráno spraviť test..?však?no som zvedavá..🙂

ty čo porábaš, kaktusik?Si v práci?

fazulka1512
3. júl 2009

ahojte babule, pismenkujete uz v plnom prude a ja este len pred pol hodkou oci pretrela, no hamba mi, zaspala som okolo pol 1, somariny mi po hlave behali , este viac ako tyzden a budem vediet na com som

sonike
3. júl 2009

Vďaka minewka,tak vyskúšam test cca 15,to mi vychádza mrcha,tak uvidím,či sa niečo podarilo.Dúfam,že ano. 😕

sonike
3. júl 2009

A s doktormi je to jak na potvoru,keď ich ozaj človek potrebuje,sú v prdely. 😠

kaktusik007
3. júl 2009

som v praci... resp.. nudim sa tu 🙂 a cakam, kedy mi pride pisomne vyrozumenie o tom, ze moje miesto zrusili a ze mam teda vypoved... chech, cakanie na godota je lepsie 😉

ale nevadi... je mi to fuk... aj tak som sa najneskor ked budem na materskej chcela prestahovat k svokre 120 km daleko, tak mozem uz coskoro, ked budem bez prace... :( a mozno je to tak aj lepsie, ze tehotna nie som a dostanem padaka, aspon budem moct vydrbkat so statom a dostanem maximalne materske... xi xi... ak sa teda podari 🙂

funlucy
3. júl 2009

čaute baby 🙂 fazulka idem sa hanbiť s tebou,lebo aj ja som len pred chvíľkou vstala (teda bola som hore už aspoň 2x) ale vždy som zaliezla naspäť do postele...

Takže prinášám info na ktoré čakáte 😀 čo myslíte?

kaktusik007
3. júl 2009

fuuuun???????????????? nooo... podla smajlika tipujem //
hmmmmmmmmmmmmmmm????? 🙂

flyangel
autor
3. júl 2009

cauko...no co fun??

funlucy
3. júl 2009

kaktusik ja sa fakt už len smejem...prosím ťa ja a // ? ee,došla červená armáda v plnom zbroji,brucho ma bolí ale ja mávám cez mrchu väčšinou dobrú náladu 🙂
ešte šťastie že mám dnes voľno,síce budem celý víkend v robote ale prvý deň je najhorší...

Kaktusik,možno bude nakoniec aj dobré že sa nebudeš nervačiť v robote,ale pekne si naplánujete presťahovanie a možno sa pritrafí niečo iné-lepšie,a ešte mi povedz ako si to myslela s tou max.materskou? 😵

flyangel
autor
3. júl 2009

joooj funlucy a ja som myslela ze uz nas xces prekvapit s // 😵 NO JA IDEM KU DR.AZ V PONDELOK...

kaktusik007
3. júl 2009

fun... tak ja som sa uz tesila, ze tento mesiac budete tri 😉 no nic, nevadi... ved aj april 2010 je pekny termin na porod 🙂)))

no, s tou materskou... som dohodnuta so svagrom, ten ma zamestna s platom do 1100,-, akurat mu dame peniaze co ho budu stat moje odvody... a pojdem na rizikove, budem mat vysoku nemocensku (okolo 500 mesacne plus materska sa potom bude tiez pocitat z tohto vymeriavacieho zakladu, nie z roku, ktory predchadzal roku nastupu na matersku... co by bolo v mojom pripade hodne blbe, ekdze v roku 2009 mi klesol stahovanim z ba plat o 8 litrov, ze ano... 🙂

a pocuvaj, fun, mam taky navrh... fly s minewkou si nasli // naraz, beres ma do dvojice?? ze o mesiac si najdeme // my dve??? 🙂))

jamar
3. júl 2009

kaktusik, sme tento mesiac tri tehulky 🙂 inac som rozmyslala, ze ked sa vam to baby oficialne potvrdi u doktora, tak by sme mohli zalozit temu Marec 2010 🙂 taka tu tusim este nie je.....

jamar
3. júl 2009

takze uz nas baby predbehli.. tema bola zalozena 1.jula....

kaktusik007
3. júl 2009

jamar, soorrraaaaaaaaaaaaaač 🙂 však sa nehneváš?? 🙂

ccc, len to otehotnie, a už sa to chce na nás vytoto a ujsť do inej témy!!! pch!!! 😀

funlucy
3. júl 2009

🙂 🙂 kaktusik ,šak tak som aj myslela ten apríl sa mi velice pozdává na pôrod -mať doma malého tvrdohlavého barana-súhlasím.Bude všetko ja oheň,muž voda,dieťa zem 😵
počujte tehuľky,šak nás neopúšťajte,my sa veľmi rady priučíme čo nás čaká 🙂

kaktusik007
3. júl 2009

funlucy - neviem, či by som barana zvládla... ale tak ak sa podarí, tak nepoviem že nechcem 😀

jamar
3. júl 2009

kaktusik, jasne ze sa nehnevam.. ja neutekam, budem aj sem prispievat a citat vas, pretoze som strasne zvedava ako sa vam bude darit... musim vas vsetky poplut tfuj tfuj tfuj aby sa darilo co najlepsie..... 😵

kaktusik007
3. júl 2009

jamar - dakujeme, to je presne to, co potrebujeme.... virusiiikyyyyy 🙂

flyangel
autor
3. júl 2009

no jasne kočky...budeme sirit tehu virusikyyy 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre