Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

matulik284
16. okt 2009

ahojte 🙂

babulky aj ja byvam vzdy sklamana ked pride mrcha....vzdy dufam..

jaruska drzim palceky aby mrska nedosla 🙂 a presne viem ako sa citis, lebo ja som na tom teraz podobne....tiez cakam co pride 🙂

angelds
17. okt 2009

ahojte babulenky, vsetkym nadherne dni prajem 🙂

flyangel
autor
17. okt 2009

cauko...jaruska nooo ved tehu niekedy sa zacina aj tehu chripkou skratka ochories...aj nasa kessy mala na zaciatku tehu chripku a aj viacere kočky 😉 matu a ty ktory den mas dostat ms?
angelds ahoooj moja ako sa mas?snazilkujete s drahym?

angelds
17. okt 2009

samoska, pocitala som si, potom, parne neparne dni a cakame ako to vyjde 🙂
and you ?

flyangel
autor
17. okt 2009

noo my sa nesnž....teraz este chcem dostudovat...

matulik284
17. okt 2009

ahojte.. 🙂

fly ja ani neviem kedy presne by mala prist lebo mam nepravidelnu ms...ale doki ma prezeral 21dc a povedal, ze ovulka uz prebehla takze najneskor 35dc by som mala dostat to je 26.10.

jaruska inak aj ja som dostala nadchu

jaruska8
17. okt 2009

No, príznkx by tu boli, napr. rozrevem sa za všetko. 😉 Ale radšej si nerobím nádeje. 😉 Aby som nebola sklamaná. Ale tajne dúfam... 🙂 🙂

matulik284
17. okt 2009

jaruska a ty mas pravidelnu ms?

iplusr
17. okt 2009

angeld, praveze si bt meriam a ovulku ukazuje celkom vyrazne. a skoro vzdy sme sa aj trafili.
a vy co riesite okolo bytu, prerabku, alebo idete kupovat?

matulik284
17. okt 2009

ahoj iplusr 😉

iplusr
18. okt 2009

ahoj matulik, ja sa tu stavim vzdy len na chvilku, pozriem, co je nove...
vcera som napriklad piekla chleba. a na prvy pokus bol fantasticky

minewka
18. okt 2009

Ahojte...my máme v týchto dňoch pred sebou ovu, potom ma čakajú hnusné 2 týždne čakania...už ma to nebaví, sa priznám..🙂

matulik284
18. okt 2009

ahojte 🙂
iplusr tak gratulujem ku chlebiku 😉 ja som minule tiez piekla prvy krat a vysiel super 🙂

minewka uplne ta chapem, mna uz tiez nebavi stale cakat...aj teraz cakam - este par dni , ale pripada mi to ako vecnost 🙂

funlucy
18. okt 2009

Ahojte,jéééj trošku nám to tu ožilo,teším sa.Minewka,tak to budeme na tom zase rovnako,tak dúfám,že aj radosť bude zdvojená,to by boli krásné letné detičky 😵
Dnes mám inak takú celkom fajn náladu,zase sa na svet pozerám pozitívne 🙂 a dokonca za pol hoďku aj končím v robote,prídem až zajtra na nočnú..
Kaktusik,ako si na tom?Držím palce,ešte neviete čo sa ti skrývá v brušku?
Sabiatko,veď aj v Miskolci časom nájdeš kamošky,neviem ako si na tom s jazykom,ale spomínala si,že s drahým komunikujete po anglicky,ak si dobre pamätám..alebo skús na nete pohľadať nejaké Slovenky žijúce tam..
Iplu,a ty nám daj recept na ten chleba,my máme u babky ešte pec,a si pamätám,že oni stále tak piekli doma chleba,mňam 😝

iplusr
19. okt 2009

minewka, ja som teraz v tej faze cakania na mrchu.
chlebik som piekla podla tohto receptu, len z polovicnej davky.
http://www.kucharka.sk/recepty/domaci-zemiakovy...
tu v uk clovek zisti, ako mu chyba obycajny cerstvy chlieb. da sa tu kupit polsky, ale nie je to celkom ono. a ked som spravila tento, tak vsetci vyhlasili, ze je to pravy slovensky - krasne vonal aj chutil.

flyangel
autor
19. okt 2009

ahoojtee...matu drzim palceky aby ms nedosla...minewka tak pekne sexikujte a uzivajte si to...a ak to pride bude aj bejby...len sa neupinaj nato veeelmi...mysli skor na skolu a ine zalezitosti...iplu ak mas ovu tak super len nadalej treba skusat a snad sa to uz coskoro podari...ja som mala dnes dost stresujuci den...vela roboty a ani na sekundu som sa nezastavila 😖 teraz sa idem osprchovat ,pozriem si superstar ze kto vypadne a dam si k tomu pizzu kt.mi doniesla mamina 😀

flyangel
autor
19. okt 2009

len skoda ze si ju budem musiet dat sama lebo mm je este v robote..ale mu par kuskov lebo chcem byt nanho dobra 😀 😀

kaktusik007
19. okt 2009

jj fly, na mm treba byt dobrucka 😀 - my este nevieme, co mame v brusku, ale to nam nejako zatial nevadi... o dva tyzdne budu vysledky tripple testov, tak snad dopadnu v poriadku.... a o mesiac sme objednani na specialny kardio ultrazvuk do bratislavy, tak ocakavam, ze tam sa dozviem ze sme uplne zdravucki 😵

a tesim sa, pretoze dnes sme poriesili kocarik... sme kupili sice uz pouzivany (20 tisic mi za novy pride proste sialene vela), ale je uplne v bezchybnom stave... kamoska ma tento isty, pouziva ho 4 mesiace, kupila ho novy a veru ten jej vyzera daleko horsie ako ten, co sme dnes kupili.... a do tejto farebnej kombinacie som sa proste zamilovala a neodolala som 😀 a aj preto je kupeny tak skoro... ono clovek na inzerat si moc navyberat nemoze, a preto ked som nasla kocik co chcem vo fakt dobrom stave a este aj so skvelou farebnou kombinaciou za super cenu, no nekup to 😅 - dam foto do albumu, tak ak chcete hodte kuk 😉

funlucy
19. okt 2009

😀 😀 😀 kaktusik tak to bol dobrý kauf,akurát na to kukám -a lúbí sa mi 🙂 budeš dobrá vedúcá kočíkového gangu hehe,čo ťa nakoniec vyšiel?
ja zase v robote až do rána,tak ak ešte niektorá z vás nespí...kľudne môžeme popísať 😉

jaruska8
19. okt 2009

Ahojte, no poviem vám baby, ani mňa to už nebaví, som nepočkala a urobila som si test, samozrejme, že negatívny. 😒 A pritom som fakt tajne dúfala, lebo sa cítim tak zvláštne... Zajtra by som mala dostať mrchu. Inak, mávam ju pravidelne, dva-tri dni hore dole. Ale zase, možno bola ovulka až 10.10.-12.10. a ešte test nič nemohol ukázať... Ja neviem... 😒

jaruska8
19. okt 2009

Kaktusík, krásny kočík ste vybrali, môžem sa opýtať, že koľko vás vyšiel???http://www.malvik.sk/Kociky/sportove-kociky/Koc...

kaktusik007
20. okt 2009

jaruska... nic si z negativneho testu nerob, mne vysiel nadherne negativny testik v den menzesu, ved kuk album... a babatko je v brusku 😵

kocik nas vysiel 300€, a je to kompletka ako na obrazku - hlboky, sportovy s nanoznikom a aj autosedacka vajicko... da sa rozne polohovat a dokonca hlboka vanicka ma take kolajnicky a da sa z nej spravit koliska 😉 tuto tento link je len na sportovu cast, ta sa da kupit samostatne, ale k nej uz hlboku vanicku a autosedacku proste samostatne nekupis... a este sme dostali ako bonus choditko chicco a vanicku cam so stojanom, no a nekup to potom 😀

sabiatko
20. okt 2009

ahojte 🙂
tak tu sa uz robia nakupy v plnom prude 😀 inak kaktusik dobra volba a super cena, to fakt. ja sa chystam na oooobrovske nakupy az po vianociach, lebo par dni pred nimi ideme na slovensko, tak uvidim, co mi vsetko kamoska da a preda a zvysok dokupime tu v miskolci. teraz skorej riesim tehotenske oblecenie, lebo bez mm sa tu nedohovorim a on je furt v robote 😒 jednu suknu na zimu mam, este dake nohavice potrebujem...

kaktusik007
20. okt 2009

sabiatko, uff... tak to mas tazke.. ale ved neboj, manzel si isto na velke nakupy cas najde 😀 a potom... aj zarabat na tie nakupy treba, nie??? 😀 😀 😀

jaruska8
20. okt 2009

Ahojte baby, no ja neviem, aj dnes, v deň menzesu negatívny test, ale sem tam sa cítim, ako by mal dôjsť a nič. 😒 Prsia bolia, ale tie bolia vždy pred MS a iné príznaky nie sú, tak si nerobím nádeje. Ale bola by to šupa. Pre istotu, keďže mám nádchu, tak som si kúoila PINOSOL-ten sa v tehotenstve môže, keby náhodou. 😉

sabiatko
21. okt 2009

tak kaktusik, je to veru tazke, este aj moje milovane nakupy tu musim obmedzovat 😀 tak aspon usetrime 😀
jaruskaaaa, pozitivne myslenie 😎 si pamatam, ked to mne par dni meskalo, jak som sa kazdy den modlila, nech to nechodi, po tyzdni test a... olalaaa 😵 dufam, ze za par dni budes aj ty poslom dobrych sprav 😉

angelds
21. okt 2009

ahojte babulky, tak Vam to teda prajem, krasne sa to tu rozrasta, dufam ze ste na nas " cakajuce " slecny este nezabudli a virusiky posielate aj nadalej ... 🙂
krasny den

iplusr
21. okt 2009

tak ja dnes zacinam dalsie kolo snazenia. dosla mrcha - trochu skor ako minule a take bolesti - to som uz davno nemala. tak som aj odisla z roboty skor, ze mi je zle a kolegyna s personalneho mi pri odchode hovorila - 'dufam, ze nie si tehotna'. keby vedela... ☹
no neva. hura do dalsieho snazenia 🙂
jaruska, dufam, ze tebe ta mrcha dnes neprisla.

angelds
21. okt 2009

aspon vies na com si a to este nemusi nic znamenat, vsak ???
hurrá do snaženia !!!
🙂

jaruska8
21. okt 2009

Ahojte, no mrcha nedošla, tak čakám. 🙂) A myslím pozitívne. 🙂)

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre