Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

dindulka
16. jún 2009

vitaj sulinka🙂

sulinka1
16. jún 2009

dakujem...som tu prvý krát....dúfam, že som na správnej stránke...

wodanka
16. jún 2009

dindulka - uz mozeme snazilkovat.. a krvacat niekedy zvyknem hned po ovulke a az do obdobia kedy mi nezacne mrcha.. beriem kvoli tomu aj Duphaston, ale tento mesiaca som ho nemohla uzivat, musela som cakat na vysledky z histologie, aby som v pripade potreby mohla hned nabehnut na liecbu..
ahoj sulinka 🙂

dindulka
16. jún 2009

no toto je stastna tema, hehe aspon to ma v nazve, tak hadam pribudne uz nejaka tehulka 😀
sulinka a vy uz sa snazilkujete alebo sa chystate?

sulinka1
16. jún 2009

ahojte ešte raz všetke kočky....no my už snažilkujeme dosť dlho..asi rok a pol...a nič...momentálne riešime moj zvýšený prolaktín...vy ste ako natom?

dindulka
16. jún 2009

sulinka, my snazilkujeme od decembra a po vysadeni hak mi blbne cyklus,teraz pre istotu nemam ziadny.dr. mi zistil syndrom PCO,tak od septembra to zaciname riesit a zatial len injekcie na menzes.
a kolko mas prolaktin,ja som mala prolaktinemiu,teraz uz v norme 28,5.beres aj nejake lieky?ja som mala medocriptin a parloder a to bol des 😝

halintoa
16. jún 2009

impulsr: držím palce, mňa takto mrcha maťahovala v marci a prišla na 35DC, pričom mi toľko nikdy nemeškala, ani keď som chudla pred svadbou, skôr si myslím, že sa to neuchytilo ☹ . Ale nestrácam nádej, len ma mrzí, že už mi nehrozí materská rátaná z minulého roka.

jaruska8
16. jún 2009

Ahojte, ja som z Nových Zámkov. :D Poviem vam, ja by som uz hormonalne tabletky v zivote nezacala brat!!!!! Co mne urobili s cyklom. :(((((((( Tak ale, clovek sa uci na vlstnych chybach...

pehinka
16. jún 2009

ahojte baby..
minewka, moja kolegynka si robila test ukazal jej iba / a ked si urobila za par dni uz mala // , tak mozno sa este ta druha objavi... 😉

funlucy vitaminky si urcite kup, ja beriem preventivne callibrum baby plan, je to pre obdobie planovania tehotenstva a prve tri mesiace tehotenstva, potom neskor sa ma brat calibrum mami..

pehinka
16. jún 2009

babenky, kt. nemate fotecky skuste si nejake dat, aspon, sa budeme lepsie poznat, hm... 😉

mimomu
16. jún 2009

ahoj segra 🙂

pehinka
16. jún 2009

ahoojky mimomu, ako sa mas, co mas nove...hm?

mimomu
16. jún 2009

mam sa v pohode a nove nic 😉 🙂
prajem krasny vecer 🙂

pehinka
16. jún 2009

aj tebe mimomu, pekny vecer aj ostatnym kockam, a hlavne piste, piste, nech to tu trosku ozije... 🙂

iplusr
17. jún 2009

ahoj buduce tehulky. kde ste dnes vsetky?
sulinka, vitaj. tak vy sa uz celkom dlho snazilkujete. tak snad sa ten prolaktin umudri a coskoro to vyjde.
mne sa cyklus tiez rozhadzal po vysadeni tabletiek. predtym ani pocas uzivania som nemala ziadne problemy. ms chodila vzdy nacas. dnes som 35DC. takto dlho mi este nemeskala. tak som si vcera robila dalsi test a zase len jedna /. ale este nestracam nadej. ako som pozerala v inych temach, jednej babe ukazal test jednu ciarku v 8 tt po tom, ako jej tehotenstvo potvrdil lekar na ultrazvuku.

minewka
17. jún 2009

Iplu a vieš, kedy asi bola ovu?

funlucy
17. jún 2009

ahojte,dnes kvasím do 22 hod.v práci tak snáď tu bude večer živšie 🙂

iplusr
17. jún 2009

ja som tiez dnes trochu dlhsie zakvasila v praci - hold, ked musis, tak musis 😒
praveze neviem, kedy bola ovu, lebo som nemerala bazalnu teplotu a ani sa nijako nesledovala.
minewka a ty si to ako nakoniec vyriesila? dosla ti ms sama, alebo si bola na vyvolavacke?

pehinka
17. jún 2009

ahojte babulky,
chcem sa spytat, asi si meriate tu bazalnu teplotu, chcela by som poradit, o kolko sa zvykne teplota zvysit pocas ovulky? a ako si ju meriate, kde si davate teplomer..? pytam sa ako taky blbecek, no naozaj s tym nemam skusenosti, co viem, ze by sa mala merat rano po prebudeni...poradite?

funlucy
17. jún 2009

iplu,čo si spomínám tak minewke došla ms sama...
pehinka s BT ti neporadím,ja si ju nemeriam,ale iné baby určite áno,a myslím že to nájdeš aj v starších príspevkoch v našej prvej téme šťastné začínajúce snažilky 🙂

pehinka
17. jún 2009

funlucy, aj ja som taky lenivec, neviem ci sa na to meranie teploty dam, ja mam cyklus presne 28 dni,plus minus jeden den, ked mam ovulku, tak to citim...no podla vypoctov internetovych stranok by mala byt o par dni neskor, myslite ze su tie vypocty presne..? podla mna cisla su jedna vec, no zenske telo je vec druha a nie je uplne presne..

iplusr
17. jún 2009

pehinka - stastna to zena s pravidelnym cyklom. ak to mas ozaj tak, tak vobec nemusis merat.
BT sa meria kazde rano v tom istom case hned po prebudeni pred vstanim z postele bud v ustach alebo v posve.
ake internetove vypocty myslis? podla mna je to individualne u kazdej zeny. mne napr. podla merania BT vychadzala ovulka tak 15-20 dc - uplne robite.

pehinka
17. jún 2009

iplusr, aj som si myslela, ze sa ma meriat 'tam'.. 😉
ja som vysadila HAK min. rok v oktobri, najprv som mala cyklus prve dva mesiace dlhsi, 32 dni, no potom sa mi upravil na tych 28, sem tam 27 alebo 29 dni..ja som myslela vypocty cez ovulacny kalendar na www.baby
web.sk. pocula som inak aj o pripadoch, ze niektore cykly moze mat zena ovulaciu aj dvakrat..z toho ze byvaju dvojvajecne dvojcata, take sa v nasej rodine vyskytuju vo viacerych pripadoch, tak ktovie mozno ich budem mat aj ja...celkom by som sa mozno aj potesila dvojickam.. 🙂

pehinka
17. jún 2009

babule, ze vy vsetky snazilkujete po veceroch, maaalo vas pise..hihi
ale v pohode, drzim palceky, nech sa zadari... 😉

halintoa
17. jún 2009

pehinka, pravidelný cyklus podlo a nízko závidím 😉 , od kedy sa snažíme o bábo, tak ho mám rozhádzaný až hrôza 😝 .

minewka
17. jún 2009

Ahoj baby,

Iplu, mrcha nakoniec došla sama...myslím, že to bolo spôsobené poslednou mrchou...v tom cykle som mala ovu testy, snažili sme sa presne v deň ovu, aj po ňom...mám pocit, že sa možno aj vajko oplodnilo, ale neuchytilo...v tú mrchu som mala prvý deň fakt dosť silné bolesti, čo nemávam a ani nie som dáko precitlivená, čo sa bolesti týka.
Aj mrcha bola hrozne silná...

Teraz cítim, že ovu bude každú chvíľu. Pozorujem aj BT, ale len dáke posledné 3 dni - začala teplota na 36,4, dnes bola 36,9...tiež ma zaujímalo, že kedy to vyznačuje ovu..?

iplusr
18. jún 2009

pehinka, ja som zobrala poslednu tabletku tiez v oktobri a ms sa nechce umudrit.
minewka, ovu by podla bt mala byt posledny den pred zvysenim teploty (alebo prvy den zvysenej teploty?). ja som si to zapisovala sem - fertilityfriend.com - a graf mi to potom z tych teplot ukazal.

pehinka
18. jún 2009

iplusr, neboj, urcite sa ti cyklus upravi, asi to chce cas, no asi naj...by bolo, keby uz ani nebolo treba a zostala si tehotna, drzim ti palce v snazeni... 😵
halintoa,ktovie mozno aj mne sa este rozhadze, ked sa zacneme snazit, psychika robi velmi vela, aj ked naozaj, odjakziva ho mam taky pravidelny, ze kalendar mozem vyhodit... 🙂
uz sa na to snazilkovanie zacinam tesit, tak dufam ze august bude plodny...hihi
inak vsimli ste si, ze flyangel / zakladatelka tohto fora / nejako prestala pisat, hadam je vsetko ok, tak ozvi sa aj vy ostatne..

funlucy
18. jún 2009

pehinka,no ano nejak ustala naša témička ☹ som sa sem prišla na vás pozrieť čo je nové ako sa máte a tu celý deň mŕtvo (?!) 😕
no idem ja spinkať keď nieje s kým pokecať ☹

iplusr
19. jún 2009

no, vazne to tu nejako utichlo. ale ved nemusite vsetky tak usilovne snazikovat 😀
my ideme s drahym cez vikend riesit prestavbu nasho bytika. na toto som sa uz dlllho tesila - ked budem pracovat na svojom byte. zatial len navrhy a snad sa to potom aj zrealizuje podla nasich predstav.
a mrcha uz asi dojde cez vikend. dnas rano bolo slabunke spinenie.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre