Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

flyangel
autor
8. aug 2009

hmm tazko povedat...mozno nemas dostatocne vysoku sliznicu maternice v dobe uhniezdovania a to nedovoli uhniezdeniu a aj ms preto dorazi lebo sliznica je nizka

flyangel
autor
10. aug 2009

ahojte kocky ako sa mate?

funlucy
10. aug 2009

ahojte baby 🙂
my sme včera s mužom oslávili naše 1.výročie svadby.V sobotu sme boli zase na svadbe u známých -ale tak pracovne,že ja som fotila a muž ich natáčal,lebo nemali kameramana,ale to len neprofesiálne s domácou kamerou,ale bola to fuška-od rána na nochách a ja ťažký foťák v kuse drzať..no každopádne dobrá skúsenosť 🙂

ja som sa na tento mesiac tiež vyzbrojila kúpou ovu tesíkov a dvojbalením kyseliny listovej 😉

kaktusik sa nám dlho neozvala 😕 tak dúfajme,že aspoň ona má pozitívne správy,vyzeralo to veľmi nádejne.

flyangel
autor
10. aug 2009

Ahojky,nuz presne tak kaktusik sa neozvala ako dopadla s testikmi...funlucy tak blahozelam ku vyrociu 😉

iplusr
12. aug 2009

baby, zase to tu nejako utichlo. vsetky dovolenkujete?
minewka, bola si u toho lekara? ako si dopadla? co ti povedal?

flyangel
autor
12. aug 2009

ahoj iplu..ano asi vsetke nase kocky dovolenkuju..aj mna by zaujimala co je s minewkou

jaruska8
12. aug 2009

Ahojte baby, ja čakám mrchu. 😉 Aj keď tento mesiac bola poriadne silná ovulka, tak uvidíme, na príznaky je ešte dosť času, tak uvidíme. 🙂)

fazulka1512
12. aug 2009

ahojte babenky, ja vas tu stale pozorne citam ale v poslednej dobe je tu mrtvo
minewka-je mi luto ze to nejak nevychadza ale verim ze raz sa to urcite podari
co sa tyka mna tak minuly mesiac sme to nejak odflakli, boli sme s mm dost na vojnovej nohe, prave mi skoncila mrcha tak uvidime ako to zasa dopadne
drzim palce vsetkym snazilkam a tehulkam aby vsetko dobre dopadlo

minewka
12. aug 2009

Ahoj baby, ja som bola dnes u dokyho, všetko je Ok, ma síce zjazdil, že som mala prísť hneď, že keď je pozitívny tehu test a aj príde krvácanie, že vždy treba dôjsť...Robil mi aj test na HCG, čo bol samo negat,aj keď ma už aj trochu vystrašil, lebo ma stále pobolieva podbruško...vlastne aj preto som šla, lebo ma aj po mrche bolelo.

Uzavrel to asi tak, že to bol falošne pozitívny tehu testk, že sa to stáva, aj keď si myslím, že mi chcel spraviť radosť, lebo testy boli pozitívne dva.. 🙂

Každopádne povedal, nech nepočúvame okolie, nič a nikoho, že 4 mesiace sú nič, odporučil sa snažiť každý 2-3 deň celý mesiac 😀 (čomu sa manžel potešil), ešte manželovi odporučil zinok, mne prenatálne vitamíny 🙂

Tak som zvedavá.

ináč, včera sme sa stretli s kamošmi, jedna baba je asi v 17 týždni, druhá oznámila, že je v 7tt, obe na prvý šup a na to šla otázka, čo mi...Musím sa priznať, že som bola dosť protivná a povedala na ostro , že sa nám zatiaľ nedarí.Len už mám plné zuby, keď sa každú chvíľu každý pýta, či už sme v tom...Už ma ide z toho fakt poraziť... 😠 😠 😠

flyangel
autor
13. aug 2009

caute,fazulka nestaci len citat ale treba aj napisat...ked nikto nepise jasne ze je tu mrtvo...minewka,ja neverim ze testiky mozu byt silno pozitivne a zena nie je tehu...moze sa stat ze test klame ak je tam slabunky tienik,ale myslim si pri dialnici ide o mikropotrat.Minewka skratka ak okolie sa pyta ze vy kedy budete mat tak povedz este sa s tym akosi neponahlate...ze ak sa zadari potom bude...ja to tiez takto vravim a odvtedy mam pokoj...alebo vzhladom na moj vek mnohy aj suhlasia ze ano ze som mlada este a ak poviem ze idem studovat dalej uz nikto nic nenamieta 😀 😀 Jaruska nuz urcite to coskoro vyjde...ved vy sa anazite kratulinko a uz sa to takmer podarilo...takze nabuduce to uz naisto vyjde..

fazulka1512
13. aug 2009

ahojte
fly uz sa plepsim 😉

fazulka1512
13. aug 2009

polepsim 🙂

flyangel
autor
13. aug 2009

noo esteze tak fazulka 😀 takze ty ocakavas onedlho ovulku... 🙂

fazulka1512
13. aug 2009

minewka budem ti drzat palce, urcite sa to podari
mna sa tiez kazdy vypituje ci necakame babo, a ja ze nie to len mi tak dobre chuti papkat

fazulka1512
13. aug 2009

no ocakavam,podla vsetkeho na druhy tyzden,
mm mi povedal ze ked budem poslusna tak vsetko bude tak som poslusna

flyangel
autor
13. aug 2009

hehe...tak musis posluchat fazulka aby z toho bolo male fazuliatko 😀 😀

fazulka1512
13. aug 2009

no poslucham lebo chcem fazulku

flyangel
autor
13. aug 2009

nuz ano...co uz...ked muz zaveli tak zena poslucha...ale ked zena zaveli muz len kyvne rukou 😠 hrozne to je s tymi nasimi muzmi...

fazulka1512
13. aug 2009

no tak to hej ale ked pri robeni baba su taky nevyhnutny tak co narobime, nic

jaruska8
13. aug 2009

Ahojte baby, jasné, to je dobrý nápad, ako sa vyhnúť otázkam o tom, že či ste tehu. 😉 Povedať, že sa ešte veľmi neponáhľate. 😉 Inak, s tými mužmi máte pravdu. 😉 My už pomaly finišujeme s bytom, tak už sa teším, ako si ho budeme zariaďovať a nebudem myslieť na otehotnenie. 😉 😉 😉 A čo sa týka môjho okolia, tak moje kamošky majú ešte čas a s materstvom sa neponáhľajú, takže je sa s tehuľkami (našťastie) stretávam len na uliciach. 😉 Tak to tak neprežívam. 😉

flyangel
autor
13. aug 2009

presne tak jaruska 😀 ved co aj moje rovesnicky este studuju a poniektore este ani vaznejsi vztah nemaju takze nemame sa kde ponahlat...ked nebudu zdr.komplikacie myslim ze vsetko uz dajak bude...a vy uz ste pomaly hotovy s bytom?fiiiha to je dobreeee 😀

iplusr
13. aug 2009

fazulka, to je dobre - inak aj mne celkom chuti 😀 , takze ked sa niekto nabuduce opyta, tak uz viem, co odpoviem 😉
inak, pri tej prerabke clovek na to az tak nemysli. ale aj tak sa snazime nezanedbavat to. 😉

minewka
13. aug 2009

Heheh, no, hej, mohli by sme to tak hovoriť...keď sme spolu chodili, tak sa každý pýtal, kedy bude svadba...teraz sa každý pýta, kedy bude bejby.. 😀

Najlepšie je, že včera som na gynde stretla jednu známu, bola som v stredu po výsledky, čo je poradňa pre tehotné, tak už sa tešili..KUA!

Som hneď volala mužovi, že nech čaká otázku, v ktorom som mesiaci 😀

flyangel
autor
13. aug 2009

hehe minewka no vidis aspon sa bude kolovat ze si tehu 😀 😀 pozri mozno niekto o nejaky cas stretne teba tehotnu na gynde a pomysli si do certa aj ona je tehotna?to len ja nie som?a mas pravdu kazdy sa pyta ze kedy bude svatba a potom sa pytaju na bejby.

funlucy
13. aug 2009

čaute,no žeby predsa len ožila tá naša téma? 😵 No mne tá "výhovorka s neponáhľaním sa" nevyhovuje-keďže mi pomaly už ťahá na "30"-tku,to by na mňa dosť divne pozerali... 😒 takže mi skúste vymyslieť niečo iné.
Smutná z nezdarov si môžem dovoliť byť len pred vami,tu sa môžem vyplakať,posťažovať-pred okolím som "šťastná snažilka"-tiež sa ma to veľa ľudí vypytuje a hlavne teraz keď to v okolí len tak "kvitne" tehuľkami.
No nič,bojovnice,čakám na manžela,dnes som 13 deň po tak by sa mohlo niečo prihodiť 😀

kde sú naše ostatné babule?mastulka,kaktusik,sabiatko atď...

flyangel
autor
14. aug 2009

Ahoj funlucy...tak ty povies ze sa snazite ale ze kedy to pride a kedy vas navstivi bocian zalezi len od Boha,alebo od prirody...a s tym nic nenarobite...takze vidim funlucy bude mat ovulku 😀 ja cakam koncom tyzdna cize asi o 2dni mrchu...kt.pride lebo momentalne sa nesnazilkujeme...lebo treba dostudovat a odreagovat sa od snž 😀
Mastulku som tu nevidela uz vyse mesiaca a mozno aj viac ☹ mohla by aspon na skok ze ako sa jej dari...
Kaktusik mala pozit.testiky ale potom uz neprisla nam nic potvrdit ani vyvratit...asi 2tyzdne sa tu neukazala 😨
Sabiatko si uziva tehulkovanie ale mohla by sa aspon pochvalit ako pekne rastu 🙂

sabiatko
14. aug 2009

cavte baby, tak uz som tu 🙂

fly, ze uzivat si tehulkovanie, sak to je horor 😀 cely den mi je zle, vcera som rekordne dvakrat vracala... som myslela, ze by sa to uz mohlo zlepsovat, ale asi este nie. bola som v pondelok na krvi, mi idu robit vselijake vysetrenia. si predstav, som tam dosla o 11 rano, sak kym sme sa odtialto vyteperili a sestricka ze no, ale my berieme krv len do deviatej, tak je cela vystrasena, ze som isla hodinu a pol v aute nadarmo, to si tiez velmi uzivam pri mojich nevolnostiach... ale nakoniec mi ju zobrala, zlata, aj auto z labaku zavolala, nech nemusime bludit po kosiciach a hladat labak. 31. augusta ideme do poradne, len ked ja neviem, co sa mam dokiho pytat 😀 kazdopadne sa z babenka tesime, teraz ma asi tak 3 cm, tak to uz je velky chlapec 😎 si vypytam aj fotku najblizsie a budem ju pusinkovat cely den 😵

inak co sa toho vypytovania tyka, tak som bola nedavno na slovensku a tiez sa kamosky v kostole tak narovinu opytali, ci sa uz daco podarilo a to boli len 4 mesiace od svadby... baby su zvedave 🙂 a tiez by ma zaujimalo, co ostatne baby. tuto temu, teda este aj tu predtym, mam precitanu od zaciatku a tiez ma zaujima co mastulka, ta uz musi mat paradne brusko, kedy mala termin v novembri? a kaktusik sem isto coskoro zavita 🙂

iplusr
14. aug 2009

babyyy, ja sa teeek tesim. nie, nemam //, ale zda sa ze sa mi podarilo identifikonat ovulku. vcera som mala vsetky priznaky a dnes rano zvysenu teplotu. ak toto nebola ovulka, tak potom uz neviem. sice je to asi na 22 den, ale predsa prisla. a so snazilkovanim sme sa tiez trafili - vcera a predvcerom. tak to mozno tento krat vyjde. a keby aj nie a dojde mrcha, tak urcite nebudem na nu cakat vyce 2 mesiace ako minule. budem sa tesit v oboch pripadoch.
sabiatko, neboj, urcite ti nebude zle cele tehu. zachvilu to prestane ty sa budes tesit z rastuceho bruska a krasnych fotiek.
mastulka uz teraz isto pozera ine temy, ale je pravda, ze by nas mohla prist sem tam poplut.

flyangel
autor
14. aug 2009

Ahojky...sabiatko nebojkaj ono to prejde...hlavne je aby ste boli obaja v poriadku 😉 este stastie ze vam tu krv vzala,asi by som bola riadne nazlostena keby že nie.nuz spytaj sa ho na co vsetko sa robi vysetrenie v tehu,a ak by si mala nejake tazkosti tak mu to povedz...Iplu ved aj ovulka je supeeer 😀 😀 bez ovulky ani bábo nie je ...takže sa teším 😀 treba sa len snazilkovat a cakat...budem ti silno drzat palceky 😉 a aj vám kočky...
Inac si videla mastulku v inej téme?ja nie...a ani ziadne nove foto nema pridane od 19tt a teraz je uz v 28tt 😕
tak snad sa ma dobre.

funlucy
14. aug 2009

ahojte 🙂 iplu aj sa tááák teším-mne vyšli // ale na ovulačnom testíku tak sme sa s mužičkom snažilkovali 😵
no baby hovorím vám,už nám to musí vyjsť a karta sa obrátiť -NÁM VŠETKÝM

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre