Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

kaktusik007
3. nov 2010

@iplusr no o tom kolko sa da na ne minut viem svoje 😀 😀 😀 takze ak si trosku zrucna v siti, www.detivbavlnke.sk tam sa daju splasit uplne skvele materialy.... ale ono to aj tak o moc lacnejsie nevyjde, ale aspon posit vkladacky sa oplati 😉

iplusr
4. nov 2010

vkladacky si urcite budem sit sama, tie urcite zvladnem, a mozno sa pozriem aj na tie plienky.

flyangel
autor
4. nov 2010

dakujem iplu... 🙂
baby moj gyndoš nebude v robote az do 12.11. takze az o tyzden a pol sa dozviem ze co a ako 😒
obcasne bolesti ako na ms mam este stale ale dufam ze je to len pre roztahovanie sa maternice... 😀

kaktusik007
4. nov 2010

@flyangel 😉 no... uci ta to trpezlivosti 😀 😀 😀 ale to vydrzis, neboj sa.... a ono to ber pozitivne, ono toho 15teho uz bude asi aj srdiecko rovno 😉

jaruska8
5. nov 2010

@flyangel Jej, to je super!!! Neboj, aj ja som mala také pocity, akoby menzes mal prísť. A čiarka skoro neviditeľná, ale môj šiesty zmysel mi našepkal a keď som dostala nádchu, tak som si kúpila PINOSOL, lebo ten jediný môžu ťehulky. 😉 😉 😉 😉

rush
5. nov 2010

@flyangel jooooooooooooj gratulujem 😵 😵 😵 krasne ste sa holky roztehulkovali 😎 idem dolistovat kolko maly dovoli...teraz spinka...tak uvidime dokedy 😕

rush
5. nov 2010

@matulik284 aj edko mal dlhoooo reflux..len teda nie ten skryty...odporucam gastrotuss je to taky sirupcek maju aj baby verziu, proti paleniu zahy po grckani...edko s nim bol ako vymeneny..spokojnejsie babatko 😉 sme davali asi 5mesiacov..potom to nastastie pomaly ustupovalo....

flyangel
autor
5. nov 2010

Jaruska tak vidis a teraz mas doma malu princeznicku... 😉 😀
dufam ze aj ja za par mesiacov sa k vám pridám ako maminka 😀
kaktusik tak asi ano srdiecko by malo byt uz toho 15.teho 😀 😀
baby vy ste neboli doma na PN?
rush gastrotuss je dobry a mozu ho aj tehotne 😀 😀 a som rada ze to malemu preslo 🙂

kaktusik007
7. nov 2010

@flyangel pri prvom od asi 13tt, pri druhom zatial nastastie nie je dovod 😉

kaktusik007
11. nov 2010

ahojte, mi pisala @funlucy 😉 ma uz synceka, vola sa Tomasko, 2950g a 49 cm a narodil sa sekciou... viac neviem 😉

rush
12. nov 2010

@kaktusik007 jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii @funlucy vyyyyyyyyyyyyborne uz to mate za sebou 😵 dufam, ze sa maju dobre...srdecne ich pozdravujem a prajem vela vela sil 🙂

matulik284
14. nov 2010

@funlucy gratulujem k Tomaskovi...velmi sa tesim..prajem vam aby ste boli zdravi 🙂

matulik284
14. nov 2010

uz som tu dlhsie nebola a pozeram ze dalsie novinky 😉
@flyangel jeeej ani nevies ako sa tesim ...drzim palceky aby vsetko dobre dopadlo 🙂
@rush nakoniec malicka reflux nema...pravdepodobne mala len nejaky stres s tym remencov, ale uz je to lepsie pekne sa rozpapala...aspon materske mliecko jej chuti 😉
inak babulky s nozickami to je uz lepsie, vsetko sa spravne vyvija len to ide pomaly tak preto musime mat stale remence, ale aspon ich uz mozeme davat na 2-3 hodiny dole...tak sa z toho tesime

matulik284
14. nov 2010

a este nekaje foto 🙂

matulik284
14. nov 2010
rush
15. nov 2010

@matulik284 tak to je super, ze nemate reflux 🙂 ...to je taka otrava s tym neustalym grckanim 😔 ale nastastie je to uz dobre...sem/tam este mame nehodu, ale to je miniminimum oproti tomu co bolo kedysi.
malinka je krasna a dufam, ze aj vy na tie remence uz budete coskoro iba spominat 😉 vsetko dobre

tehulky no co mame nove? 😀 nejake nove vysledky testov? ultrazvuky, fotecky? sup/sup flakate to 😀 a dufam, ze spite kolko len mozete 😀 😀 ja som chronicky unavena furt 🙄 maly dnes buntosil od 2:30, nevedel sa ulozit, zaspal rano o5tej, ale iba na dve hodky 😝 teraz som ho ulozila, uvidime kolko mlady pan potiahne ...

snazilky prajem vela chuti a radosti zo snazenia 😉

iplusr
15. nov 2010

ja som tu tiez uz dlhsie nebola a tu taka velka novina
@funlucy gratulujem k Tomaskovi a praje vela vela zdravicka obom a rychle zotavenie po sekcii
ja uz zacinam rast, aj ked sa este stale zmestim do nejakych normalnych nohavic, hlavne do takych, ktore maju nizko pas. ale uz som objednala aj tehu gate. minuly tyzden som bola na krv. vysledky z predoslych testov ukazali, ze som kedysi prekonala toxoplazmozu a preto ma poslali na infekcne. tam idem vo stvrtok. dobre je, ze som toxoplazmozu uz prekonala a vraj ju prekonala vacsina dospelych ludi - ani o tom nevie.
dalsi ultrazvuk mam buduci pondelok, tak sa tesim, ze blsku zase uvidim. 😵

iplusr
15. nov 2010

@matulik284 Rebeka je riadna modelka. 😉

jaruska8
15. nov 2010

@matulik284 jeeeeeeeej, krásna je!! 😉

matulik284
16. nov 2010

@rush @iplusr @jaruska8 dakujeme 🙂

flyangel
autor
16. nov 2010

ahojte...funlucy srdečne blahoželám 😀 😀
ja mam tehu uz potvrdené...na usg idem o 3tydne...uz aby to bolo...
🙂

kaktusik007
16. nov 2010

@flyangel 😉 paradicka, tesime sa, vsetci traja 😀

sabiatko
16. nov 2010

no konecne mam cas sem kuknut a tu take noviny 🙂
funlucy, strasne gratulujem ku chlapcekovi, nech je zdravy a mas s nim srandu 😵
@matulik284 rebeka je nadherna, krasne velke ocka 😵 drzim palce, nech sa od tych remenov rychlo odbremenite. sak pockaj, potom sa este rozbeha, ze ju nezastavis 😀
@iplusr super ze brusko vykukuje, aspon s nim uz mozes machrovat 😀 ja som sa z mojho velmi tesila 🙂 za chvilku uz budes citit aj pohyby, to je uzasny zazitok, taky malinky cloviecik ked sa ti hybe v brusku 😵 😵
@flyangel takze oficialne tehulka 🙂 ja som sa tiez nikdy nevedela dockat dalsej poradne a vzdy to bol zazitok, lebo babatko za tych par tyzdnov vzdy tak narastie... uzasne to sledovat... na kazdom usg vyzera inaksie. uzivaj si tehotenstvo fly, je to velky dar 🙂
@kaktusik007 ako sa mas kaktusik? vsetko ok? vyzeras taka spokojna dvojnasobna maminka 🙂 mojmu sa uz tiez predieraju zubky, spodne 2 ma uz vonku a horne dva sa este len pretlacaju, ale uz ich je vidiet. adamko je posledne dva tyzdne tiez jak z divych vajec a vecne umrncany. chudatko, zrejme ho to boli 😒
@jaruska8 ako sa mame?

kaktusik007
17. nov 2010

@sabiatko no veru, zubky vedia dobre boliet.... skuste dologel alebo calgel, jedno z toho je iba na prirodnej baze a to druhe obsahuje aj analgetikum, aby dasienko strplo.... len uz neviem ktore je ktore 😀 inak sa mame fine, ani neviem ze som tehu, akurat ze babo zacina kopkat - paradoxne vzdy, ked maly place trosku viacej, tak vtedy asi dava na javo ze sa jej nepaci ten krik okolo 😝 - v piatok ma caka poradna s morfologickym ultrazvukom, no a potom o tyzden v nedelu sme objednani na 3D, tak uvidime ze co mame v brusku 😉

flyangel
autor
19. nov 2010

ahojte babenky....noo už len 2tt a idem do poradne ale bola by som radsej keby som mohla ist uz bud.tyzden... 😀 😀
mozno na mna aj daco lezie...kolegyne su niektore chore a ja medzi nimi sa tam promenadujem... 😠 😠 😠
najradsej by som sa dala hned na PN...
zatial mi inac nie je vobec zle ani na vracanie 😀 😀 ako sa inac mate?

kaktusik007
20. nov 2010

@flyangel tak sa daj na PN 😉
ja som bola zrovna vcera na poradni, mam nabeh na vysoky tlak plus gestacny diabetes, takze parada 😖
ale morfologicky ultrazvuk dopadol dobre, len babatko sa skryvalo a tak stale nevieme co to bude 😝 tkaze si pockame este tyzden, to sme objednany na 3Dcko 🙂

iplusr
22. nov 2010

ja som bola dnes na sono. bola to sice len taka rychlovka a ani na fotke neni skoro nic vidiet, ale doktor povedal, ze v brusku je skoro na 100% dievcatko a vsetko je tak, ako ma byt 😵 . Pred vianocami nas objednal este na 3D/4D tak sa uz nevieme dockat a dufam, ze sa manzelovi podari vybavit dovolenku.
babyyyy ... a uz citim asi pohyby 😵
@flyangel, mne tiez na zaciatku vobec nic nebolo, nebyt //, tak ani neviem, ze som tehotna. no nastastie ani potom to nebolo take zle. ranne nevolnosti som mavala len vecer, ale ozaj len tak, aby som vedela, ze som v tom. cca 8-13tt

kaktusik007
23. nov 2010

@iplusr paradicka 😉 takze dievcatko??? uz v 17tt??? hmm... zavidim, aj ja chcem vediet akeho pohlavia mam votrelca v brusku!!!! 😀 😀 😀 ale sak v nedelu ideme na to 3D, takze... to uz vydrzim :D

iplusr
23. nov 2010

@kaktusik, mam to povedal uz minule [cca 12tt] ze to vyzera na dievcatko. on tam ma aj to 3d a na tom to vraj vidiet velmi skoro. a vy idete v nedelu na 3d? to kde ordinuju aj v nedelu?

kaktusik007
23. nov 2010

@iplusr v hlohovci 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre