Šťastné budúce tehuľky pridajte sa a diskutujme

flyangel
8. jún 2009

Vítam všetky začínajúce snažilky 😉 a tým pádom aj budúce tehuľlky 😀 verím,že táto téma bude naším útočiskom v ťažkých chvíľach,kedy život skúša našu trpezlivosť a krehkú dušičku..ale hlavne v šťastných momentoch,plné očakávania na bábätko či už ho čakávame pod srdiečkom alebo sa na túto úlohu tešíme ešte len hlboko v srdiečku, plného očakávania... 😀

janielik87
17. apr 2011

Ahoj vsetci 🙂 Tak ja sa k vam tiez pridavama dufam, ze uz coskoro aj ja budem tehulka 🙂 My sa snazime este len mesiac, takze zatial len skumam co a ako 🙂

iplusr
21. apr 2011

@janielik87 drzim palce, nech sa skoro podari

ruzovaopica
22. apr 2011

dievcata mozem sa vas spytat ze ktore dni cyklu sa treba snazit o male pri 28 dnovom cykle ked dokitor ^povedal ze mam ovu na 14. den?

venta
22. apr 2011

@ruzovaopica kludne sa mozete zacat snazit 3-4 dni pred ovulkou. Spermie dokazu prezit v zenskom tele aj dva tri dni, tak aby si ste mali vacsiu sancu, lebo vajicko prezije len 24 hodin. Prijemne snazilkovanie a hlavne je, aby ste nemysleli na to, ze sa pokusateo babatko 😉

mastulka
25. apr 2011

@janielik87 vitaj a drzim palce

@iplusr teda tak ty uz mas svoje babatko o chvilku pri sebe, si viem predstavit ako sa uz tesis 🙂

iplusr
25. apr 2011

@mastulka joooj, uz sa nevieme dockat. manzel si zobral na tento tyzden dovolenku, tak dufam, ze nebudem prenasat. uz mame vsetko nachystane.
a vy uz viete, ci je v brusku dievcatko alebo chlapcek?

janielik87
25. apr 2011

@iplusr dakujeeem 🙂 no prave dnes dosla mrcha v celej "krase" tak nic... :( Ale pokracujeme 🙂
@mastulka dakujem

rush
26. apr 2011

@minewka koksooooooooooooooo jake miery 😀 😀 😀 srdecna obrovska gratulacia...tesim sa s vami, zelam vsetko dobre 😵

iplusr
1. máj 2011

@minewka asi som moc zavidela tie miery. slavka sa narodila 26.04. v noci s mierami 52cm a 3940g. A to mi este rano na poradni povadali, ze ma tak 3400-3500g. trosku sa sekli.

mastulka
2. máj 2011

@iplusr straaaaasne moc gratulujem 🙂 🙂 🙂 drzte sa aj s malou a hlavne vela zdravia a zo zaciatku aj vela pevnych nervov 🙂 inak krasne miery.... 😀 tesim sa na fotky

matulik284
4. máj 2011

@iplusr jeeeej gratulujem, pekne miery 😉 Inak tvoja Slavka sa narodila v ten isty den ako aj moj manzel 😉 Vela zdravicka prajem, nech pekne rastiete a tesite sa zo svojej princeznicky 🙂

matulik284
4. máj 2011

@iplusr fotecky su krasne...mate nadhernu bambulku...este raz gratulujem 🙂

mishuu
4. máj 2011

Ahojte, ak môžem rada by som sa aj ja pridala k Vám, my sa začneme snažiť v júly ... takže som plná očakávania a zvedavá ako to vyjde... 🙂

rybicka3
4. máj 2011

Ahojte, aj ja by som sa k vam chcela pridat. Minuly mesiac sme zacali snazilkovat 🙂 dufam ze sa nam to vsetkym coskoro podari 🙂

karin415
4. máj 2011

Ahojte dievcata 🙂 tak my sa snazime uz asi 3 mesiac a zatial nic ☹ uz som zacala aj s meranim BT tak uvidim ci to pomoze @rybicka3 drzim palce nech uz coskoro si tehulka 🙂

rybicka3
4. máj 2011

@karin415 dakujem, aj ja tebe, nech to do leta vsetky stihneme 🙂

zairaz
6. máj 2011

Ahojte dievčence, vaše fórum a hlavne názov je super 🙂 a keďže už tento mesiac snažilkujeme tak sa k Vám chcem pridať!
Tak verím, že nám v očakávaní sa to čoskoro podarí 😵 a budeme tu samá šťastné tehulky 😵

kaktusik007
11. máj 2011

@iplusr @minevka gratulacia k drobcom 🙂

ja som tu trosku dlhsie nebola, narodili sme sa 08.04.2011, mali sme 3700g a 52cm no a sli sme planovanou sekciou.... takze trosku nervicky mi popracovali..... ale uz je dobre 😀
@mastulka heh, uz sa ti to krati... a bude aj z teba dvojnasobna mamina, alebo ako hovori nasa pediatricka - rodic-profesional 😀 😀 😀 😀

inak, mat dve deti je uplna parada.... to druhe uz tak neberiete v rukavickach a je aj daleko viac poslusnejsie ako to prve 😵

kaktusik007
11. máj 2011

@zairaz vitaj... aj ked tu uz su aj mamicky 😉 a niektore dokonca dvojnasobne 😀 😀 😀 - to ako ja 😝

matulik284
12. máj 2011

@kaktusik007 gratulujem ku Kamilkovi....juuj ako ten cas leti, ved to uz mate 1 mesiac 😉 Je super, ze sa tesis, ze mas dve deticky a obdivujem ta, ze to zvladas s takym malinkym vekovym rozdielom. Mozno je na tom nieco pravdy, ze vacsinou to druhe babo je ovela poslusnejsie...uz som to vela razy pocula 🙂 Drzkajte sa a vela zdravicka prajem 😉

kaktusik007
12. máj 2011

@matulik284 tak ti poviem... ja mat iba Kamilka tak som vysmiaty clovek, doma upratane, navarene, pozehlene, a este by som mala cas kavickovat s kamaratkami 😀 😀 😀 - to je to, co sa s Ondrejkom v jeho veku absolutne robit teda nedalo a som bola rada ze som rada 😝 😉 😀

matulik284
12. máj 2011

@kaktusik007 to tak vacsinou byva, aj moja mala si vyzaduje vela pozornosti...dufam, ze ked bude druhe, tak bude ako tvoj Kamilko 😀 A ako si zvladla porod, ked bol uz druhy cisarsky? Nemala si ho predtym naplanovany na 30.3.?

zairaz
12. máj 2011

@kaktusik007 kaktusik ahoj, noooo teda tak musim teda s pravdou von,,,tento mesiac som zacala a dne po prvom dni vynechani MS, 2x teraz pozitívny tehotensky testik, aj ked som chcela este pockaj, lebo ze vraj je lepsie testovat neskor, nejak mi to nedalo a som z toho pafff.....v soku, no necakala som to tak rychlo, teda verim ze to tak bude, uz zacinam patrat kedy to vychadza pozit aj ked nemusim byt tehotna,,,je teda mozne ze mi to testiky ukazali hned po prvom dni vynechani MS????

tebi
14. máj 2011

Ahojte chcela by som sa spýtať či je to možné , že ovul.test bude pozitívny a ovulka nebude.....to asi nie.....

angelds
17. máj 2011

Ahojte
čerstvým mamičkám veľmi gratulujem a dúfam, že sa rozrastieme aj my ďaľšie

Prajem krásny deň

🙂

kaktusik007
20. máj 2011

@angelds 😉 rozriastiete sa... nebojkaj 🙂

ruzovaopica
20. máj 2011

A neviete ako dlho trva priemerne zdravemu paru pokial otehotnie?

ruzovaopica
20. máj 2011

Aj ja som nova snazilka zatial treti mesiac.

ruzovaopica
20. máj 2011

Niekde som citata ze zdravemu paru trva 4 mesiace otehotniet.

angelds
25. máj 2011

@ruzovaopica myslím, že je to u každého individuálne :D

Prajem krásny slnečný deň

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre