Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mimomu
22. apr 2009

matu tiez suhlasim 🙂

wodanka
22. apr 2009

dik za opytanie matu.. po dnesku som uz zasa o krok blizsie k mimcu... mam za sebou dalsiu infuziu na hematologii 🙂 (musime mysliet pozitivne, lebo raz sa to urcite podari)
fly ja by som to na Tvojom mieste riesila rovnako

flyangel
22. apr 2009

no vidite vsetke so mnou suhlasite 😀 😀 ked mrska dojde nebudem sklamana lebo test bol negat.takze sa tesim na dalsie kolecko snazilkovania 😀

flyangel
22. apr 2009

wodanka vidis treba mat optimizmus 😉

wodanka
22. apr 2009

no fly ten ma zatial neopustil.. 🙂 hlavne, ked sa teraz "hmatatelne" citim lepsie .. uz mozno vydem aj na tretie poschodie 😀

flyangel
22. apr 2009

noo wodanka ty sa pekne opatruj 😉 zalezi nam na tvojom zdravi

wodanka
22. apr 2009

dik fly.. sa budem 🙂 ale to plati pre vsetky z nas.. 😉

flyangel
22. apr 2009

no to ano...sa idem pomaly osprchovat...papa a opatruj sa 😉 aj vy ostatne babenky papa 😀

wodanka
22. apr 2009

pekny vecer fly..

flyangel
22. apr 2009

aj tebe wodanka pekny vecer.. 😉

anano1
22. apr 2009

Ahoj, chcem sa aj ja pridat. My sa s manzelom pokusame o nase druhe babo cca 1rok / mame synceka Dominika/. Velakrat som si uz myslela ze som tehotna, aj testy tomu nasvedcovali ale bohuzial, bol to omyl. Medzitym som uz aj potratila, bola to poriadna rana, tak sme sa tesili. Potom museli sme tri mesiace pockat a opat sme sa zacali snazit, ci to vyjde uvidime, ale bola by som velmi stastna.

Ozaj gratulujem vsetkym babenkam ktore su v tom, velmi vam to prajem!!! 😅

A nam snazilkam vela stastia s snazeni. Caute 😀

jamar
22. apr 2009

Vitaj anano1.... drzim palce pri snazeni....
to ze ti testy nasvedcovali ze si tehotna znamena, ze si tam mala // a aj tak sinebola tehotna??? je to vobec mozne, ze by test takto klamal?

wodanka
22. apr 2009

ahoj anano aj jamar 🙂
jamar Tvoj nick je nejako odvodeny od Tvojho mena? ten zaciatok mi pripomina moju skratku mena za slobodna 🙂

ichthyska
22. apr 2009

🙂

jamar
22. apr 2009

wodanka ano .. prve dve pismena su pismena z krstneho mena a tie dalsie tri su z priezviska 🙂

wodanka
22. apr 2009

dik.. v mojom pripade by boli tiez prve dve z krstneho ale potom uz len dve z priezviska 🙂

anano1
22. apr 2009

Ahoj jamar, ano boli tam // druha sice slabsia ale bolo... ani ja tomu nerozumiem ale akosi sa nad tym ani nezamyslam, vsak co ma prist to pride nie? ci teraz alebo neskor.

ahoj wodanka

angelds
23. apr 2009

ahojky babulky

mimomu
23. apr 2009

ahojte 🙂

minewka
23. apr 2009

Ahoj holky, take mrchensis prišla ako hodinky 🙂

angelds
23. apr 2009

ahojte, tak sme konecne dostali elektrinu po 2 hodinach ☹

minewka aspoň vieš, že je všetko v poriadku

mastulka
23. apr 2009

ahojte babulky, tak konecne somtu, neviem co skor, este zaucam jednu pani, co bude po mne robit a ako naschval mi prisli oznamit, ze o 14.00 nam vypnu prud 😠 sa mozem na nich vykaslat

stacynka
23. apr 2009

ahojte babulky,
mastulka si sa pytala ze kedy pridam tt, chcem to tam dat az ked to budem mat definitivne potvrdene od dr.
inak taka som stale unavene, v brusku ma picha trosku, ale to mi robil aj timko ked bol v brusku este, tak aspon viem ze sa hlasi... 🙂

angelds
23. apr 2009

takze ako by naschval vsade vypnu prud ?

mastulka
23. apr 2009

stacynka... mna tiez obcas pichlo v brusku, teraz mavam obcas taky tlak zvnutra, si hovorim, ze sa male roztahuje 😀 ale niekedy ked pozabudnem a mam v praci toho tak vela, ze vkuse sedim na zadku aj tri hodiny a potom sa rychlo postavim a v bruska mam z toho normalne krce, tak sa musim ako v spomalenom filme rozhybat a potom to je uz ok...

flyangel
23. apr 2009

ahojte kocky,ako sa mame?

mastulka
23. apr 2009

ahoj fly 🙂 som rada, ze tu nie som sama... ja dnes celkom ok, mala som narocny den v praci, ale uz mam pokoj, a od zajtra by som chcela ist na PN, ale iba na tyzden, tak idem zajtra navstivit lekara 🙂 ty ako?

flyangel
23. apr 2009

mastuaj ja som rada ze tu niekto je 😀 😀 hmm tak jasne chod na Pn potrebujes vela odpocinku 🙂 ja som mala dost unavny den takze som rada ze sedim

mastulka
23. apr 2009

na odpocinok sa tesim, a hlavne nechcem byt v praci ked je audit, papiere som nachystala, ale moja sefova by urcite chcela aby som to rozpravala auditorom ja, aby sa z toho zase vyvliekla... a dnes som to uz pocula od jedneho z manazerov ze s auditormi sa budem rozpravat ja... no ich kaslem, ked berie za to plat tak nech si uzije no nie? ja som sa s tym narobila i tak az dost

a co si mala dnes za den? nieco v praci?

matulik284
23. apr 2009

ahojte kocky 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre