Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

anano1
23. apr 2009

Ahoj 🙂

angelds
24. apr 2009

ahojte holky je tu niekto ? 😉

minewka
24. apr 2009

Sia mafia... 🙂

angelds
24. apr 2009

szia no co ako to ze takto ?

mastulka
24. apr 2009

ahojte babulky, ste tu niektora? 🙂

angelds
24. apr 2009

ahoj hovor 🙂

mastulka
24. apr 2009

ahojky angel , tak ako? ja som sa bola dat dnes ostrihat tak sa z toho vytesujem, a bola som u obvodneho a som najblizsie 2 tyzdne na PN, cosi na mna lezie a kedze mi nechcel davat ziadne lieky tak mam byt doma 🙂

ibamy2
24. apr 2009

ahojte
mastulka - ako sa dnes s fazuliatkom mavate?

angelds
24. apr 2009

ahojte

u nas dobre este 3 hodiny a ide sa na krasny slnecny vikend

mastulka
24. apr 2009

ibamy ahojky, dnes sme uplne v poriadku, teda kym ma opat nezacala boliet hlava, a bojim sa ze sa blizi migrena... ☹ ale inak super, mali sme den volna tak sme si ho al uzili, som bola dat konecne ostrihat, som si povedala, ze aj ked za to vyhodim viacej penazi, ktovie kedy sa najblizsie dostanem do kadernictva 🙂 a vy ako? male poslucha?

ibamy2
24. apr 2009

angelds - to mas fajn, ze do 16:00. ja sa tu budem trapit az di 17-tej a vonku je pritom taaaak krasne 😖

ibamy2
24. apr 2009

mastulka - vies co je sranda? ja som sa bola dat ostrihat minuly tyzden 😀 som rada, ze sa vam aj s babom dari, ale ak mavas migreny, tak to ti teda fakt nezavidim... ja som take nieco zazila iba raz pred niekolkymi rokmi a dufam, ze uz nikdy viac 😝 ....
mna stale pobolieva brusko, no snad je to vsetko okej, ved na kontrole sme boli v stredu... aj teba bolieva brusko?... a nevolnosti uz nemavas? neviem sa uz dockat, kedy mi prejdu... ale pre nase babo ich vydrzim aj keby etrvali 9 mesiacov 😎

mastulka
24. apr 2009

ibamy ja migreny mavam uz viac ako 10 rokov, vzdy vyriesil vcas zjedeny ibalgin, no teraz take nic nemozem tak to je strasne, mam pocit akoby mi puchol mozog v hlave, no a ked pride dalsie stadium, ze mi budu vadit zvuky a svetlo tak vtedy to je najhorsie, lebo to uz neviem co so sebou, naposledy som mala takuto migrenu pred velkou nocou a to som trpela 2dni, ale pomohla mi alpou potriet celo a krk vzadu... tak skusim aj teraz 🙂

brusko ma pobolieva, hlavne ked dlho sedim a potom sa razom postavim, a niekedy neviem ci su to zastavene vetry alebo krce v podbrusku 😀 inak ibamy mavas aj ty niekedy taky tlak zvnutra bruska? akoby si male robilo miesto 🙂

ibamy2
24. apr 2009

ja mam tusim tlaky stale, este aj v noci 😀 vazne, ja ti mam v brusku take divne pocity takmer bez prestania... a samozrejme, ze ma to casto vystrasi a napadnu mi zle veci... potom ale brusko pohladkam a babulku dohovaram, aby nerobilo hluposti... mastulka, este tyzden aj kusok a uz sa prehupnes do druheho trimestra... ani verit sa mi nechce, ako to rychlo uteka 😉

mastulka
24. apr 2009

neboj to prejde teda tie tlaky, ja sa s drobcom tiez kazdu chvilu rozpravam a v praci starsie kolegyne mi mozu rozpravat, ze to nic to prejde atd... ked sa o drobca bojim tak sa bojim aj napriek ich reciam no nie 🙂 ved je moje 🙂 fakt to rychlo leti, by som ani nepovedala... za chvilu budeme rodit 😀 😀

ibamy2
24. apr 2009

uz ked to rodenie spominas - rozmyslala si uz nad konkretnou porodnicou?
ostatne babiky - kde ste? cakame na vas, aby sme "pokecali" 😉

ibamy2
24. apr 2009

mastulka - kuk IP

ibamy2
24. apr 2009

kocky - ake mate plany na vikend? vraj ma byt pekne pocko, dak dajte nejake tipy, co s volnym casom 😉

ka131
24. apr 2009

ahjte. ako sa máte ja uplne ☹ ... v pondelok idem na tu LPS - prefuky , od utorka má bolí hrdlo doktorka sa bála aby sa mi nezapchal nos tak mi dala antibiotika a v ten den ako som ich začala užívať tak som dostala infekciu. teraz si aj vkladám na plesen. tak ani neviem či ma vezmú v robote to mam už vybavene tak fajn 😠 chcela by som mať už potom ale ked to nepojde nahliť sa za tým nebudeme

mastulka
24. apr 2009

no zatial som rozmyslala nad zilinou ale ked uz som pocula aj dobru aj zlu kritiku tak fakt neviem, ale ak tu v ZA tak v tych nadstandardnych izbach... v ZA hlavne preto, lebo aj keby chceli prist nasi za nami tak nemusia cestovat taky kus z povazskej ako keby mali ist napr. do MT

ibamy2
24. apr 2009

ka131 - jooj, nech ti vsetko dobre dopadne a nech to mas co najskor za sebou. ono je nafigu, ked sa clovek na nieco uz ako-tak psychicky pripravi a ono sa to nakoniec nekona...
mastulka - tiez som za ZA a mam na to asi aj rovnaky dovod - nechcem, aby kvoli mne museli vsetci cestovat do MT... tak my sa tam napokon mozno vazne stretneme 🙂

angelds
24. apr 2009

ahojky babulky aj ja som tady 😀 😀 😀

mastulka
24. apr 2009

ka131 hlavne aby si bola zdrava, to sa potom aj lepsie znasaju tie ostatne veci...

inak ibamy ja mam uz o pracu cez vikend postarane, kedze sa mm rozhodol malovat tak uz mi tu zacinaju pachnut tie farby a ja mozem cely vikend cistit byt 😒 uz sa tesim 😀

ka131
24. apr 2009

dakujem vám ešte si dokončujem v robote niake veci a už aby bolo po zákroku poviem vám pravdu trochu sa aj teším že si oddýchnem.

ibamy2
24. apr 2009

mastulka - tak to vlastne bude pre teba taky pracovny vikend... fuuuuuj.... take nelubim... ale niekedy si clovek proste nepomoze...

flyangel
24. apr 2009

ahojte

angelds
24. apr 2009

no perny vikend

angelds
24. apr 2009

mastulka tak ty si myslim ze sa nebudes nudit

flyangel
24. apr 2009

mastu dobre ti bude doma 😀

ibamy2
24. apr 2009

fly - no pekne 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre