Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
27. apr 2009

ahojte holky

stacynka ved vtedy mas datum , nie ?

nepriamo som chcela zagratulovat k uspesnemu snazilkovaniu 🙂

mastulka
27. apr 2009

dobry den, byva tu este niekto? 🙂

flyangel
27. apr 2009

ahoj mastu...ako sa mas?vidim ze zacinas 2trimester 😀

angelds
27. apr 2009

ahojky holky konecne je tu niekto 😀 😀 😀

mastulka
27. apr 2009

ahojte, fly nooo... dnes sme 12+1 tak myslim, ze skonci tento tyzden a zacinam 2.trimester... a uz som v tom stadiu pocitov, ze ani neviem, ze som tehotna, vsetky priznaky su prec akurat co ma prsia bolia pri kazdom pohybe 🙂

angelds
27. apr 2009

mastulka tak to mas dobre a brusko o kolko sa ti zvacsilo ?

dindulka
27. apr 2009

ahojte babulky 🙂 , v práci nám vypadol internet,teda naša aplikácia, ale modrý koník ide ha ha ha 😀 ,uvidím koľko to bude trvať 😕

angelds
27. apr 2009

gratulujem aspon nieco vies robit 😀 😀

mastulka
27. apr 2009

angel brusko sa zvacsilo ale mne to tak ani nepride, lebo sa vidim kazdy den, ale ked ma vidi niekto po dlhsej dobe tak si to vsimne 🙂

dindulka
27. apr 2009

no ďakujem, ale vyzerá to tak, že to rozchodia 😒 aspoň čítam, čo som nestihla
angelds, a s drahým inak ako? lady sa pohli ?

angelds
27. apr 2009

no lady sa pohynaju pomaly ved to mozes vidiet aj v telke 😀 ale zatial v norme uz sa ho pytali surodenci ako to ze pred mesiacom este babenko chcel a teraz takýto zlom -nebola som pri tom.
Zas bol cez viked u brata, takze dufam ze sa tam lady pohli 😉 😉 😉

angelds
27. apr 2009

nik tu nie je ?

stacynka
27. apr 2009

angelds, mi to asi nejak pomaly zapina, dakujem ze blahozelanie, ja dufam ze to dotiahnem do "uspesneho konca"
inak som si ratala termin na roznych strankach a vsade mi to inak vyslo takze v skratke je moj termin niekde medzi 26. a 31. decembrom

angelds
27. apr 2009

nevadi , hlavne aby to uspesne skoncilo

co dobre robite ?

stacynka
27. apr 2009

uzivam si posledne minutky spanku mojho syna a oddychujem, som prave zjedla jedny minonky.... 😲 😔 😵

angelds
27. apr 2009

och a ja pracujem ☹

stacynka
27. apr 2009

angelds, neboj ked sa maly zobudi sa nezastavim, take je to sidlo 🙂 ale uz sa tesim aj na to druhe sidielko....

angelds
27. apr 2009

a druhe by si co radsej ? viem ze zdravie a potom pohlavie ale co radsej ?

stacynka
27. apr 2009

akoze v podstate je mi to jedno ale chcela by som tak malu bambulku 🙂 ale aj pri prvom som chcela a nevyslo, a moj muz maju v rodine samych chlapov tak uvidime 🙂 no ale budem sa tesit tak ci tak

angelds
27. apr 2009

mas pravdu aj my sme tak s bratom 😀

stacynka
27. apr 2009

nejak je tu mrtvo

mata1001
27. apr 2009

flyangel diky za rady.ja si BT meram vzdy rano v ten isty cas ale mam zvysenu teplotu a neviem preco.

flyangel
27. apr 2009

cauko 😀 ao baby?stacynka co so spinením?mata nemas zac...a ktory si den cyklu?

rush
27. apr 2009

ahoj baby...musim sa aj s vami podelit - dnes som pocula 1.krat srdiecko 😵 😵 😵 az som slzicku pustila....no ako strasidelne to zacinalo...najprv ze mimomaternicove, potom ta krv....no ale ma dala ma na PN a beriem duphaston a odvtedy som ok...musim vraj vela oddychovat a s nicim sa nemam natahovat...trosku je to takto nuda...ale pre babo vsetko 🙂

stacy to spinenie povedz lekarovi - mne pozrela kolko toho je ci je to v norme a tak....
fly - tvoja rada s vylozenymi nohami by sa pacila aj mojmu drahemu xixi ....taky bol zlaty - skoro celu nedelu ma obskakoval 😀
matulik - ako si dopadla moja? prajem aby bolo vsetko ok
mastulka - gratulujem ti k dalsiemu trimestru 🙂 by som mozno bola trochu kludnejsia keby sme uz aj my mali ten prvy za sebou - vraj je tam najviac problemov....no ale snad to rychlo ubehne a vsetko bude ok...

flyangel
27. apr 2009

ahoj rush 🙂 😀 tak to je super ze si pocula bit srdiecko 😉ak tehula zacne krvacat al.spinit kt.nemala robeny este usg cize nie je iste ze mimi je v maternici...lekar ma hned namysli ci to nebude mimomat.tehu...totiz je to zivotohrozujuci stav tak preto oni hned hladaju potom nejaku aspon skvrnku na maternici aby vylucili mimomat.graviditu...ale nastastie to nebol tvoj pripad

lucinka4
27. apr 2009

ahojte,je tu niekto?

flyangel
27. apr 2009

no asi len ja samucka som tu luci... 🙂

lucinka4
27. apr 2009

ved to vobec nevadi,mozno sa k nam niekto pripoji...ako sa mas? ja som uz vysadila tabletky ale hned som chytila zapal zospodu takze som bola dnes na gynde...a beriem antibiotika 😠

flyangel
27. apr 2009

no luci tak to je neprijemne...a aky zapal mas?ja sa mam celkom ok az nato ze mam mrchu a boli ma brusko

mata1001
27. apr 2009

flyangel u mna to je trochu komplikovane s MS lebo ja som mala normalne 2 dni MS v decembri (inak som ju mavala 1-2 dni) a odvtedy len spinenie.tak teraz v aprili mi lekar predpisal na 2 tyzdne hormonalne lieky.ja si neviem vypociat plodne dni,viem to posudit len podla ovulacnych testov alebo BT.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre