Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

alfa333
autor
9. mar 2009

...mastulka a ako to mame tak rychlo urobit, aby sa to podarilo? 😀

alfa333
autor
9. mar 2009

iplusr 😢 , to by ma asi VELMI nahneval, keby si nespomenul

mastulka
9. mar 2009

iplusr nic si z toho nerob... ani mne, sice si na to spoemenul, ale nic som nedostala, ale boli sme kupit kvietok jeho mamine a chcel aj mne, tak sommu to zatrhla, ze to uz nemusi

alfa... no pracovat na tom kazdu volnu chvilku 😀 hned ako pride manzel domov, len co zavrie dvere, schytit a znasilnit 😀 😀 😀

elisonka
9. mar 2009

Zuzi to fakt si tu byvala ?? mohli sme byt susedy :(
no ja som rozmyslala tiez len o dievcatach mena mam dve vybrate a to Viktória a Sára. chalana fakt neviem...
impusr ahojcek.

alfa333
autor
9. mar 2009

ok, mastulka, nebude stihat predomnou utekat 😀 😀 😀

iplusr
9. mar 2009

tak dnes asi nepatrim do tejto temy ☹
ja by som ani nebola taka smutna, keby sme sa den predtym nerozpravali o kvetinarstvach. ze tu naokoli nevidel ziadne, tak som ho hned navigovala do niekolkych.
no a vcera isiel s kamaratom do kina, tak som cakala, ze mi nieco donesie

elisonka
9. mar 2009

iplusr no ja som dostala taky velky dezert ako obraz 🙂. je pekne ked si spomenu na taketo sviatky i ked ludia to prehanaju a dost na tom tazia - ako na valentina- a pritom je to iba normalny den. bola by som smutna keby si nespomenul ale neurazila by som sa. dolezite je aky je vztah medzi tymi ludmi nie ? 😀

alfa333
autor
9. mar 2009

...iplusr, nebud smutnaaaa 😉 , dolezite je, ze Ti prejavuje lasku kazdy den a ze je s Tebou vtedy, ked ho naozaj potrebujes a dokaze sa s Tebou aj smiat a aj plakat
...a presne ako pise eli, su to take komercne sviatky 😉

zuzana1010
9. mar 2009

elisonka my do Maleho Zaluzia chodime na vikendy cez leto . V sobotu alebo v nedelu pojdeme do zalka . 🙂

kleopatris
9. mar 2009

dobre rano dievcata 🙂
tak konecne sa po vikende zaciname zobudzat 😉

ani ja som nic nedostala k MDZ, moja laska ani nevedela, ze nieco take existuje 😀, ale ja som mu odpustila 🙂 hlavne, ze nezabudne na vyrocie a narodky 😀. Ja napriklad nedostavam ani k meninkam nic 😒 oni to neoslavuju a preto nedostanem ani ja nic 😖 blbeeeeee

a co ste robili cez vikend, ked vas tu nebolo?

inak k menam 🙂 my mozno vanesska a chlapec maximilian 🙂

a ani ja som nedostala mrchu a mala som dostat a kedze sa este nesnazilkujeme tak je to naprd 😒 na buduci tyzden svadobna cesta a isto s mrchou 😠 😠 😠

zuzana1010
9. mar 2009

iplusr nebud smutna moj manzel by tiez zabudol, keby som mu nepripomenula ze ma kupit kvetinku mamine 🙂

alfa333
autor
9. mar 2009

kleo... dobre ranko 😀

...iny kraj, iny mrav ako sa u nas hovori, ze? Inak, Maximilan sa pacilo aj mne.

A kam idete na svadobnu cestu (ak sa mozem opytat)?

elisonka
9. mar 2009

kleopatris a kamze idete na svadobku?

alfa333
autor
9. mar 2009

...eli, asi myslime na rovnake otazky 😉

elisonka
9. mar 2009

sak (mama zakladatelka) musime to tu vyspovedat no nie??? 😉

alfa333
autor
9. mar 2009

...jasne, nech sa to trosku roztoci 😀

iplusr
9. mar 2009

my mame vybrate mena slavka a martin

my sme na svadobnej ceste uz druhy rok - v londyne 😀

elisonka
9. mar 2009

no mi sme na svadobnej ceste este neboli. dufam ze raz si to niekedy vynahradime. i ked mi to vobec nevadilo. mne sef ledva dal volno v piatok - den pred svadbou lebo povedal ze je vela prace. to je co?? akoze rada by som niekem sla ale ked sa neda tak sa neda.... mozno v lete nieco vymyslime

alfa333
autor
9. mar 2009

...iplusr, ufffff, tak to su dlhe "medove tyzdne" 😀

...eli a ako dlho ste manzelia? My sme sa tiez este nikam nedostali, pretoze sme sa hned po svadbe pustili do rekonstrukcie domceka, ale uz sa to blizi ku koncu, tak snad toto leto sa nam to podari 😎

elisonka
9. mar 2009

no alfinka mi sme to zobrali takym supom. v juni sme sa spoznali, na vianoce zasnubili a v septembri mali svadbu. brali sme sa minuly rok. s drahym som bola v svadobny den presne 1 rok a 3 mesiace. takze taky pol rok sme svoji. mozno sa to zda ze rychlo ale aj predtym co som mala par rocne vztahy tak to sa neda ani porovnat ten vztah. mi sme "spriaznene duse" 🙂 a velmi sme si sadli vo vsetkom.

alfa333
autor
9. mar 2009

...eli, tak to Ti verim... najhorsie je, ked po dlhorocnom vztahu zistis, ze ten druhy celu dobu neukazal svoju pravu tvar. Tiez som mala dlhy vztah pred mojim manzelom a stroskotalo to na uplnej hluposti - nastastieeeee 😀 . My sme s manzelom tiez spolu "vhupli" do manzelstva dost rychlo - asi po roku spolocneho byvania - a vobec nelutujem. Je to to "prave orechove" 😵 😵 😵

kleopatris
9. mar 2009

v praci nam vypadol prud, tak som nemohla hned odpisovat 😒

tak na svadobnu cestu ideme na Mauritius na 16 dni a odlietame buduci pondelok, tak vas par dni nebudem moct citat ☹ ale uz sa velmi tesim, teda az na tu mrchu mrchovsku 😠

my sme sa tiez poznali velmi kratko, na konci oktobra spoznali, na vianoce uz byval so mnou u nasich doma (lebo bol sluzobne na slovensku a aby nemusel spavat na hoteli) a od aprila som uz byvala ja u neho v nemecku. na prve vyrocie mna prekvapujuco poziadal o ruku a minuly jun sme sa brali, teraz sme spolu 2 roky aj 4 mesiace a zda sa mi, ze ho uz poznam odjakziva 😀 proste ten pravy 🙂 princ na bielom koni 😉

alfa333
autor
9. mar 2009

...kleo, my Ta tu pockame a budeme si "uzivat" s Tebou (aspon v myslienkach)

...pomoze Ti to,poriadne vypnut a oddychnut si 😎

mastulka
9. mar 2009

no pani kleo... ticho ti zavidim, ´keby som musela ist este raz na svadobku tak by som sa nestazovala 😀

ozaj a uz som volala s dokim, takze mi to potvrdil a za hodinku ideme na sono 😅 sa tesim tesim

elisonka
9. mar 2009

mastulka vidis mas to potvrdene takze GRATULUJEM !!!!!!!!!!!! 😉

alfa333
autor
9. mar 2009

...mastulka, takze este raz gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a drzim palceky. Daj vediet, ako bolo na sone. Uzite si to poriadne 😉

zuzana1010
9. mar 2009

gratulujem mastulka 😀 a daj vediet ako si dopadla.
Ja idem pracovat papa 😒

kleopatris
9. mar 2009

aj ja sa pridavam ku gratulaciam 😀, som stastna s tebou aj za teba 🙂

mastulka
9. mar 2009

dakujem babulky... jasne vsetko vam napisem ked pridem... 😀 dufam, ze uz tam bude aspon nieco vidno... i ked ja na tych obrazkoch z utz a tak nikdy nic nevidim 😖 , teda obcas rozoznam hlavicku od zybtku tela ale inak su to pre mna len biele a cierne flaky 😅 ale nevadi ak uvidim aj maly fliacik tak budem stastna lebo je moj 😵

iplusr
9. mar 2009

supeeer. mastulka je naozajstna tehulka. gratulujem.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre