Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
27. apr 2009

mata a mas potom ovulku normalne?len ms mas tak slabo a kratko?to potom mas hypomenoreu a preto mas hormonalnu liecbu...

lucinka4
27. apr 2009

no,hned ako ma "pozrel" hovori,ze mam zapal a potom ma prehmatal lebo ma boleli aj vajecniky a hovori,ze pravy mam zdureny a dal mi antibiotika...ja mam totiz strasnu kosu v kancli a jeden den minuly tyzden som sa nevedela zohriat ani za nic..a takto to skoncilo..
a mrcha prisla nacas? ja som zvedava ci pride nacas mne kedze budem mat prvu po vysadeni...a neviem sa rozhodnut,ci si este davat pozor alebo nie...jeden doktor povie,ze neodporuca druhy,ze je vyssia pravdepodobnost a riziko tam nie je..tak si vyber 😠

mata1001
27. apr 2009

ja neviem ja som si BT zacala merat len zaciatkom aprila.dovtedy som mala vzdy okolo 36,6 a 36,7 a teraz od stvrtku mam 37,0 a 37,1.a co je ta hypome....?

flyangel
27. apr 2009

no ja som mrchu dostala na 27dc cize o den skor 😕 nuz tazko povedat luci ale ja vychadzam z toho ze zena kt.berie hak ale zabudne si vziat tabletku al.sa znizi ucinok inym sposobom ako napr.zvracanim,branie atb a zena otehotnie je tam male % ze sa tak stane lebo hak ma aj potratovy ucinok...ak sa hak berie dalej lebo zena nevie ze je tehu...ale niekedy aj napriek tomu ze zena ani nevysadila hak a uz otehotnela nahodou-donosila babo v pohode bez komplikacii...ved ber tak ze niektore baby hak nebrali nikdy a predsa potratili ☹ a ine brali a donosili 🙂 ale aj to je mozne ze telo este musi pripravit vsetko nato aby sa nastartovalo znova a bolo uplne ok na prijatie miminka...takze pravda je na oboch stranach a rozhodnut sa musis len ty s tvojim drahym 😉 ale najprv sa vyliec a uzdrav skoro

flyangel
27. apr 2009

hypomenorea je znizene menstruacne krvacanie..ktore trva 1-2dni...Hlavne je aby si bt merala zaznacila do grafov kt.ti oznaci ovulku a pekne snazilkujte...a ovu testy si si robila?

mata1001
27. apr 2009

este nie,ale uz ich mam kupene 🙂 .nechcem aby si si o mne myslela ze som cvokino ale ako vidim sa do toho celkom rozumies a ja prijmem hocijaku radu a hlavne od skusenejsich.a v stredu este k tomu vsetkemu idem na vyrez znamienka a teraz ma zacal bolet zub. 😢

matulik284
27. apr 2009

ahojte 🙂 ako sa mate?

lucinka4
27. apr 2009

to s tym zabudnutim alebo znizenim ucinku HAK - kamoska bola chora a brala atb,medzitym otehotnela ale nevedela to....spadla na snowboarde, zlomila si stavec a chodila na rtg a nakoniec zistila,ze je tehu..mala Carolinka je krasne zdrave dieta,akurat uplne cez kopirak po ocinkovi ale to nebude asi tabletkami alebo rtg 😀
uvidime,ci sa nam podari..drahy si nechce davat pozor,tiez chce babo 🙂mozno budeme na svadbe 3 🙂

rush
27. apr 2009

ahoj matu - no ako? any news?

matulik284
27. apr 2009

ahoj rush...este som nerobila testik..lebo drahy sa ponahlal domov kvoli gumam a kolesam novym, ktore musi mat hned a zaraz vymenene lebo inak by to neprezil 😠 a nestihli sme ani kupit testik...tak ho kupim az zajtra ☹
a ty ako rush..ako sa dnes citis?

rush
27. apr 2009

juuuuj dnes mi je matu kraaasne 😵 som pocula srdiecko 😵 😵
tak ti prajem zo srdca a kazdej jednej snazilke!!! aby ste to coskoro poculi aj vy....inak trochu zacinam byt nekludna...vselijake vykivy nalad na sebe badam...no asi hormony 😅
matu a ty nezabudni ist aj k tomu lekarovi - nech ta poriadne kukne...

lucinka4
27. apr 2009

ahoj matu,budem drzat palceky aby boli //,ako dlho meskas?
jeej rush,vy budete mat krasny vianocny darcek 🙂

flyangel
27. apr 2009

matu ahoooj no ty nezbednica a ja tu cakam ze si spravila testik 🙂

matulik284
27. apr 2009

tak to je super rush..som rada, ze sa mas dobre 🙂 😉
ja mam tiez kadejake nalady..a aj z toho ze ma strasne bolia prsia a mam zapchu ☹ ano urobim testik a pojdem k lekarovi...inak je vobec normalne aby ma po ms tak strasne boleli prsia? este nikdy sa mi to nestalo 😕

flyangel
27. apr 2009

no luci vidis takze len snazilkujte a drzim silno palceky nech to vyjde cim skor 😉

flyangel
27. apr 2009

matu a zapcha este nepresla? 😕

lucinka4
27. apr 2009

no,mna prsia v poslednej dobre boleli tyzden pred mrchou ale ak si to doteraz nemala tak to kludne moze byt symptom tehu 😉

matulik284
27. apr 2009

fly nepresla ☹ luci lenze ja som mala 4 dni silnu ms a predtym tam boli dve ciarky...tak som myslela, ze babo spontanne odislo...ale teraz uz neviem

rush
27. apr 2009

no mozno zostalo matu - to by bolo super....ale prave preto, aby si si nerobila plane nadeje by si mala co najskor za lekarom - a ked by nahodou ze zostalo - to by bolo radosti 😵

strasne ti drzim palceky!!!!

matulik284
27. apr 2009

dakujem rush...ale ja som uz s tym zmierena, ze tak babo uz nebude...ale keby nahodou bolo tak by som bola velmi stastna 🙂

lucinka4
27. apr 2009

matu - no asi by si mala ist tomu doktorovi, budes mat istotu a bud sa zacnes chystat na babo alebo budete pokracovat v snazilkovani..tak ci tak drzim palceky 🙂

matulik284
27. apr 2009

zajtra po praci k nemu skocim...nebudem robit ani test..nech ma rovno pozrie a povie mi na com som

matulik284
27. apr 2009

inak som aj uplne stratila chut na milovanie ☹

lucinka4
27. apr 2009

to mne sa po vysadeni chtu zacina vracat..akurat som vzdy hrozne unavena z roboty 😠

matulik284
27. apr 2009

tak ja uz idem babulky..papa

stacynka
28. apr 2009

dobre ranko babulky,
to spinenie bolo len v nedelu a to len trosku, len trosku viac som sa vtedy aj namahala tak mozno preto, teraz dva dni ok, tak uvidime...
ja uz by som to tak rada povedala aspon najblizsim, ale dohodli sme sa ze este tyzden dva pockame, tak mam co robit, aby som sa nepreriekla, inak baby mne uz normalne trosku aj brusko rastie, ja to vidim uz, mam ho take vypuklejsie, tak zachvilku to neutajime 😉

angelds
28. apr 2009

ahoj stacynka nevadi, že ti rastie bruško aspon vies ze je tam 😉

stacynka
28. apr 2009

to by bolo sice fajn ale neviem ked mi narastie este trosku, tak co si obleciem na svadbu, co ideme...

stacynka
28. apr 2009

ty kokso som si dala zavinaca a asi zachvilku pojde, nejak mi je divne....

angelds
28. apr 2009

prvorade je malicke, nie?

urcite sa nieco najde, nie si predsa prvá 😉 , ktorá pojde tak na svadbu , nie ?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre