Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

ibamy2
30. apr 2009

my mame cez vikend oslavu 😝 takze moj program: v piatok na nakupy a pecenie nejakych mnamkolacikov, v sobotu upratat a urobit obcerstvenie pre poobednajsiu navstevu a v nedelu celodenna navsteva u svokrovcov... no jednoducho zabity cely vikend 😀

mastulka
30. apr 2009

no pekne... ale tie kolaciky by som si dala, sa zastavim 😀 vlastne nezastavim, stale zabudam, ze nemozem nikam ist ☹ tak nabuduce... a ake dobroty ides piect? zeby si ma trosku inspirovala?

ibamy2
30. apr 2009

urcite urobim minivenceky z odpalovaneho cesta, tie zatial vzdy zozali uspech a mozno aj taky osviezujuci kolac (dole piskota, na tom smotanovy krem, ovocie, zelatina) a zrejme aj nejake slane pecivko. v sobotu potom este zopar chlebickov... kym budem v sobotu chystat chlebicky aj obed, MM zatial poupratuje, na mna zostane uz len zotriet dlazku a nalestit zrkadla... este ze nema chalanisko s domacimi pracami problem 😅

mastulka
30. apr 2009

minivenceky.... 😝 mnaaam tie zboznujem, len som ich este nikdy nerobila... inak ked to tak citam.. o kolkej vstavas v sobotu? to musis byt inak rychla v kuchyni ked to vsetko postihas 😀 ja mam tiez takeho chalaniska doma co mu nevadia domace prace... dokonca aj zehlenie 😀 raz niet nad taku pomoc 🙂

ibamy2
30. apr 2009

zvyknem mat kvoli hafkacovi budicek kazdy den okolo siedmej, takze to nie je ziedna katastrofa 😀 piect budem v piatok (asi cely den 😝 ) a v sobotu len chlebicky... a kedze som sikulka, urcite to zmaknem 😀

angelds
30. apr 2009

och aký ste šikovný, ja sa tiež chystám upiecť niečo chutné ešte uvidíme na čo dostanem chuť

jamar
30. apr 2009

k nam pridu dnes svokrovci, takze zachvilu utekam z prace a idem upratovat .... 🙂 no a cez vikend sa budem venovat asi mojim dvom hafkacom.. a robit okolo domu ...a aby som nezabudla, v nedelu idem pozriet na vystavu psov v BB.. ked som uz nemohla prihlasit moju fenku ktora sa momentalne hara, tak sa aspon idem stretnut s kamaratmi chovatelmi, nafotit im psikov a povzbudit.

rush
30. apr 2009

angelds - nebudem si davat fotku na titulku...nemam to v plane...

mastulka
30. apr 2009

ibamy tak to si fakt sikulka... ja si rada pospim, i ked teraz v poslednej doba sa sama budim uz okolo piatej... ale kedze sila sugescie je skutocnost, dokazem sa presvedcit, ze mam este spat 😀 teda kym ma drahy skodoradostne nezobudi pred siedmou 🙄 no dobracik to je

no ku nam sa zatial svokrovci nechystaju, teda aspon o tom neviem 🙂 ale ako ich poznam, ak sa uz dozvedeli, ze som PN tak urcite sa zastavia, donesu jedla akoby som mala ruky nohy dolamane 😀 tak ale mne to nevadi, svokra velmi dobre vari 🙂

angelds
30. apr 2009

rush - and why ?

flyangel
1. máj 2009

cauko baby ako sa mate?

angelds
1. máj 2009

ahojky babulky my sme este stale v posteli uzivame si den volna navyse 😉

flyangel
1. máj 2009

Angel tak to ti je fajn ja len konikujem a tiez si uzivam volno...co planujete na vikend?

angelds
1. máj 2009

uzivat si ho prechadzkou tv, pc, pripadne navsteva nasich alebo susedov and you ?

flyangel
1. máj 2009

no my pojdeme s priatelmi na pizzu a inac len doma...minuly tyzden sme boli na svadbe takze stacilo nateraz 😉

angelds
1. máj 2009

aha a ako bolo, ani som nevidela ze by si povedala nieco o tom ?

flyangel
1. máj 2009

heeej sme tu pisali o tom este min.tyzden v piatok a sobotu... 🙂 noo a super bolo to sme boli na svadbe jednej znamej

angelds
1. máj 2009

ja viem, len som akosi mimo, sice som vcera nepila ale som unavena, asi si trocha odskocim 10 min. a som tu 😉 😉 😉

flyangel
1. máj 2009

ok ale vrat sa mi 🙂

angelds
1. máj 2009

troska sa to predlzilo lebo som stretla susedov a dohodli sme si na vecer " rande " 😀

flyangel
1. máj 2009

no ja si idem spravit kavu...a ty?

stacynka
1. máj 2009

aj ja som si akurat spravila kafco take slabucke "kakavko"

stacynka
1. máj 2009

uz sa neviem dockat utorku mam volat dr. a dohodnut si termin...

flyangel
1. máj 2009

stacynka no tak to je super...dufam ze vsetko bude ok 🙂

stacynka
1. máj 2009

fly ani nevies ako sa tesim, prajem ti aby si to aj ty uz zazivala 🙂

angelds
1. máj 2009

ja idem drahemu urobit puding s nejakou sladkostou asi slahackou a s piskotami a s ovocim

stacynka
1. máj 2009

posli jeden aj sem angelds

angelds
1. máj 2009

ok drahy povedal ze kludne mozem poslaat len sa pyta akou postou ?

stacynka
1. máj 2009

no nejakou rychlou, aby sa nepokazil...

angelds
1. máj 2009

ok

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre