Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
4. máj 2009

praveze teraz nemam ziadne, mozno ze ak by som ostala este dlhsie tak by mi dal aj vychadzkove hodiny

audit zevraj dopadol dobre, teda uvidime ked bude oficialna sprava z auditu ci mame nejake chyby

angelds
4. máj 2009

a kto bol nakoniec na audite ?

chceli dat Teba, nie ?

ale Ty si šikovne unikla ?

dobrú chuť každému 😀

mastulka
4. máj 2009

no nakoniec to predsa len vsetko rozpravala moja sefka, i ked mi predtym volala, ze co sa tam mozu pytat, ale ja som v zivote na audite nebola tak som jej povedala aspon mozne otazky co sa mohli pytat...

angelds
4. máj 2009

prijemne oddychovanie mastulka

ako to ze sme ostali zas sami ?

co dobreho si ukuchtila ?

matulik284
4. máj 2009

ahojte babulky, ako sa mi mate?

flyangel
4. máj 2009

cawino 🙂 matu ako? co sa ty bojis ze mas mimomat.tehu??ta preco?

matulik284
4. máj 2009

ahoj fly 🙂 ano bojim velmi....pretoze mi bral krv v stvrtok doktor a bola pozitivna a dnes som robila test a boli tam dve silne ciarky....ale ked ma pozeral v utorok 28.4. tak v maternici nic nevidel ☹

flyangel
4. máj 2009

matu 😖 takze predsa si nepotratila..a si tehotna...ale pocuj a co ti povedal?a v ktorom si tt teraz?

matulik284
4. máj 2009

pozeral mi aj maternicu a sliznica bola nizko tak vraj nie som tehu a ze by vylucil aj mimomat. ale pre istotu mi zobral krv a bolo to pozit. ☹ a aj moj test...zajtra mi chce znova brat krv.. inak fly je mozne ze tam to babo este nevidel vtedy alebo uz ho musel vidiet? pozeral mi to 4-5 den po skonceni ms

amaca
4. máj 2009

Ahojte,
som nováčik, snažíme sa od februára, posledný týždeň ma pobolievalo podbruško, od piatka BT nad 37. Že by to konečne vyšlo?

flyangel
4. máj 2009

matu...no tak ak je zena tehu tak by mala mat vysoko maternicnu sliznicu a uz v 5tt musi vidiet gestacny váčok a od6-7tt bije srdiecko a mimi je vidno...a kt.tt by si bola?

matulik284
4. máj 2009

ja neviem...ovulaciu som mala asi 4.4. alebo 5.4....takze pravdep. ide o mimomat. teh?

flyangel
4. máj 2009

napis mi datum menstruacie...hodim to do kalkulacky a uvidme v kt.tt by si mala byt

matulik284
4. máj 2009

21.4. - 24.4. a potom este dva dni spinenie

flyangel
4. máj 2009

ale datu tej menstruacie kt. si mala pred ovulkou cize pred mesiacom

matulik284
4. máj 2009

15.3. - 20.3....ale ovulku som mala neskoro lebo som chodila merat folikuly takze som vedela ze ovulka bola asi to 4.5. az

flyangel
4. máj 2009

matu takze ak pocitam to ze si mala 15.3. ms ale ak ratam ze ovu bola okolo 4.4. tak by si mala byt v 6tyzdn a 3dni...moja asi ta nepotesim ale to uz mimi je vidno a pomaly aj srdiecko zacina pracovat ☹

matulik284
4. máj 2009

lenze mna pozeral 28.4....naposledy

flyangel
4. máj 2009

mastu a angelds...dakujem vám 😉 tak snad aj statnice budu ok. 😉 dnes som bola za gyn a povedal ze asi to bude mocovy mechur 😨 dal mi antibiotika-taky jednorazovy prasok co sa rozpusti vo vode a vypije sa...a hned sa ma pytal ako som mu povedala o bolestiach v podbrusku ci som mala ms nacas a ci bola rovnako silna ako obvykle..a ci som robila tehu test...a ja ze ano a bol negativny...asi si myslel ze som tehu ale mimomaternicove predpokladal...teraz aj tak mam strach trosku..lebo test som robila 4dni pred ms...

flyangel
4. máj 2009

no tak to je potom tyzden dozadu a to by si bola v 5tt...uvidis moja co zajtra nech urobi aj usg,..nech necaka ak by to bolo mimomat.treba uz aj zakrocit...

matulik284
4. máj 2009

fly tak aj tebe nieco take predpokladal? ved mi bude robit aj ultazvuk... a odkedy sa tie tyzdne pocitaju...este pred ovu??

flyangel
4. máj 2009

matu tak ak je to mimomat tak pravdepodobne babo nebude vidiet...ale dufam ze mimi tam predsa len bude kde ma byt a vsetko bude len planym poplachom..uplne od zaciatku ms sa pocitaju...musis udat datum posl. ms u tebe sa to rata na 15.3. totiz ty si uz pred krvacanim mala pozit.tehu test...takze ak si tehotna tak podla ms by si bola v 7tt ale ak ratam neskoru ovulku tak v 6tt...mne dr nerobil usg lebo ma len pozrel postlacal...a tolko...nakolko som mala len / a mrchu tehu by som nemala byt ale test som si robkala 4dni pred mrchou takze mi to nemuselo este ukazat... 😒 zajtra pre moju kludnu dusu urobim test aby som si bola ista ze som ok a mimomat.tehu nehrozi

matulik284
4. máj 2009

no mala som tu druhu ciarocku velmi slabulinku v den ms...ale objavila sa az po 10 minutach...co uz by nemalo byt platne...tak neviem...a ak mam mimo tehu tak co mi budu robit?

matulik284
4. máj 2009

a dnes sa ciarka objavila hned a silna

flyangel
4. máj 2009

matu moja...ty si tehotna...vsetko tomu nasvedcuje...ved ti brali krv aj test je pozitivny..len otazka je ci je babo tam kde ma byt...ups..ak je to mimo tehu...tak do 5tt to zavisi aj od posudenia lekara...davaju tabletky kt.ti rozpustia babo kt. sa vstrebe cize je to este metoda kt.je setrna...ale ak je babo uz velke cize od 6-7tt sa robi laparoskopia cize operativne ti vyberu plod-a v niekt.pripadoch aj cast al.cely vajecnik s vajickovodom 😢

lucinka4
4. máj 2009

ahojte kocky
matu - dufam,ze tvoje tehu sa potvrdi len v tom najlepsom a ziadne mimomaternicove z toho nebude

flyangel
4. máj 2009

matu aj ja drzim palceky dufam ze to dobre dopadne a budes tehu a bude to tam kde ma byt...

flyangel
4. máj 2009

ahoj luci 🙂

lucinka4
4. máj 2009

ako inak vsetko ide u vas? ja som oddnes slamena vdova takze snazikovanie prerusene 😠

matulik284
4. máj 2009

hmm...takze moje babo bude uz velke ☹ ...ahoj lucinka
dakujem vam...snad to do zajtra nejako vydrzim

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre