Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

minewka
4. máj 2009

Ahoj baby...

Matu, tak to je mi ľúto, tiež veľmi držím prsty, aby to bolo normálne tehu... 😵

Fly, daj zajtra vedieť, či test bol negatívny...tiež na teba myslím...

My sa s mm snažíme, ale tak, v pohode, nič nesledujem...Celkom sa mi tento mesiac darí ani na to všetko nemyslieť... 🙂
Začnem až pred predpokladanou MS 😀

wodanka
4. máj 2009

ahojte holky.. konecne som sa po dlhsej dobe dostala aj k napisaniu par pismenok...

matu drzim palceky aby vsetko dopadlo dobre a babo bolo na spravnom mieste...

ahoj minewka, fly.. 🙂

matulik284
4. máj 2009

ahojte minewka , wodanka...dakujem 🙂

pocujte babulky, keby to babo bolo vo vajecniku tak by ho doktor tiez videl pri utv nie?

angelds
5. máj 2009

ahojte holky
- matulik vsetko bude ok, len sa nestresuj lebo ti môže tiež uškodiť 😉

taký je dnes krásny deň 😉 😉 😉

minewka
5. máj 2009

Hello kočky...
Tak ako?

Čo nové?
Kto je tu potencionálny čakateľ?🙂

Fly, ako čítam, mršku si dostala...tak začíname ďalšie kolo? 🙂

angelds
5. máj 2009

ahojky, tak zase robotka ale co uz asponzže mame o chvilu koniec

😀 😀 😀

hura domov a oddychnut si dnes si to mozem dovolit

flyangel
5. máj 2009

ahojky baby...no ako...ja som si este nekupila test...nemala som cas skocit do lekarne...matu ako to dopadlo?matu vo vajickovode to nevidno...ale zisti sa to pritomnostou hcg v krvi a nepritomnostou mimika v maternici...tym padom babo je inde.Minewka jasne ideme dalej...mrcha bola len lekar ma tak vystrasil tak pre istotu sa uistim ze test bude negativny

wodanka
5. máj 2009

ahoj fly.. ako si nam to tu viazne v tejto teme ☹ a neboj urcite bude negativny..

minewka
5. máj 2009

Hej, dáko to viazne...musíme vymyslieť dáku bešedu 🙂

Wodanka, a vy ako?Snažilkovanie?

Fly a čo ťa lekár vystrašil?Nechce sa mi čítať dozadu...

minewka
5. máj 2009

Halóoo...kočky...no tak, kde ste? 🙂

flyangel
5. máj 2009

minewka ano ma bolelo podbrusko po mrche a sla som k nemu sa pytal ze ci bolo krvacanie rovnake ako predtym pri mrche a ci som robila tehu test..ze si mam spravit..aby sme vylucili tehu-hlavne mimomaternicove tehu

minewka
5. máj 2009

Hmm...pááni..a to ťa nejako prehliadol a tak sa to opýtal? alebo si mu povedala, že snažilkujete? A mrcha bola iná?či rovnaká?

angelds
6. máj 2009

ahojte holky, tak nam sa zamracilo ale este stale nie je zima

mastulka tu bola davno a co noveho u Vás

piatok mame oslavu cele poschodie - 4 rodiny hura hura hura

minewka
6. máj 2009

čauko Angel, a čo tvoj drahý? Umúdril sa?

Mastulka má dnes poradňu, tak sa teším na nové foto 🙂

Baby, ako strávite predĺžený víkend?

dindulka
6. máj 2009

ahojte babulky 🙂 , zdravím Vás po mojej krátkej pauze... aj napriek škaredému počasiu, dúfam, že prežijeme pekný deň, aj keď ja som dnes v práci až do šiestej 😒

minewka
6. máj 2009

Dindulka, a čo také robíš?teda, kde pracuješ?
Ja teraz sedím v krčme takej II. cenovej kategórie , o 13:00 mám stretko, tak už len márnim čas.. 😀

čakám, kedy prídu štamgasti 🙂

angelds
6. máj 2009

tak ty v krcme a my tazko pracujeme 😀

minewka
6. máj 2009

Ta aj ja ťažko pracujem.. 😀

S tým rozdielom, že od 7:00 som na nohách, poslednú obhliadku mám 19:30 a ak nič nepredám, robím celý deň zadara...

Takže niekedy by som menila...s príjemným pocitom každomesačného pravidelného príjmu 🙂

mastulka
6. máj 2009

Ahojte babulky, tak po vyse 2 hodinach som prisla z poradne... babatko je v poriadku, vsetky vyseldky z krvicky su v poriadku, chcel ma nechat na PN, ale ze je to len na mne... tak zatial uvidime, dostala som lieky pre istotu... a ked budete mat so mnou trpezlivost tak pridam nove fotecky 🙂

mastulka
6. máj 2009

tak fotecky su pridane 🙂 a konecne aj fotka bruska 😉

dindulka
6. máj 2009

jej ahoj mastulka, drobček je krááásny, aj bruško už máš pekne zaoblené, to som moc rada, že sa maličkému v brušku páči, veď kde inde by mu bolo lepšie ako u mamičky 🙂 a tie vecičky to si dostala od dr.?

mastulka
6. máj 2009

ano to ma dnes nabalili vsetkymi moznymi letakmi a tou skatulou, vnutri je vzorka prasku na pranie, vzorka avivaze pre babatko, maly cumlik, jedna pamperska atd a vela letakov a kniziek o tehotenstve a v nich pisu o strave co by sme mali jest, na co si davat pozor, co sa deje s telom atd 🙂 ked som sla do ordinacie som bola nabalena ako keby som sa stahovala 😀

flyangel
6. máj 2009

caute babiky 😉 mastulka krááásne brusko mas takze vsetko bolo ok?sa tesim...minewka ano mrcha bola ok..a nepovedala som mu ze sa snz...len od seba sa ma spytal ale test bol negativny...takze dalej sa snazilkujeme 😀

minewka
6. máj 2009

Fly, no aj my sa ďalej snažilkujeme, ale až tak to nesledujeme ako predošlý mesiac..

Ináč, som presvedčená, že vajko sa oplodnilo, lebo som mrchu mala prvý deň strašne, ale strašne silnú, ešte nikdy som takú nemala a neskutočne ma bolelo brucho, čo sa mi tiež ešte nikdy nestalo...

wodanka
6. máj 2009

ahoj fly, ahoj minewka... dufam, ze coskoro sa aj ja opat pridam s dalsou etapou snazilkovania.. 🙂

minewka
6. máj 2009

Wodanka, takže už je to OK?Kedy sa môžete začať snažiť? nám zajtra prídi sekať elektriku na linku, aj murovať, tak to u nás vyzerá ako u psycho...🙂Šicko obalené celofánovou plachtou 😀

angelds
7. máj 2009

ahojky holenky

minewka dufam ze mas pravdu a rozsiria sa kruhy snaziliek a tehuliek

wodanka opat v normále 😉 konecne , vsak ?

krasny vikend sa rysuje u nas a u vás ?

dindulka
7. máj 2009

ahoj angelds, ano vyzerá to tak, že sa počasie trošku umúdrilo a svieti slniečko 🙂 , aj keď ten vietor by mohol prestať 😠 , dúfam, že bude pekne, my budeme u našich pokračovať v stavbe altánuku, už skoro finišuje 😉 a možno aj niečo ugrilujeme 😀 a ty čo plánuješ?

angelds
7. máj 2009

tak mi planujeme na poschodi u nas 4 rodiny mensiu party a drahy povedal, ze budeme mat sexualne volno, tak neviem co planuje, necham sa prekvapit 😀 😀 😀

angelds
7. máj 2009

ahojte holky je tu nejako tic-ho

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre