Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

angelds
12. máj 2009

urcite sa dockas, ved to uz je hned tu . . . 😀

a co dobre robis dnes ?

minewka
12. máj 2009

Aaaale..robota...milión stretnutí a žiadne peniaze...mám už z toho riadnu depku...no ale čo už...Ináč, dnes mi je od rána zle... 🙂 čo by som aj považovala za príznak tehu, keby aj môj muž sa ráno nesťažoval, že mu je zle...som sa smiala, či je tehu...tak sme asi dačo pojedli..hmm.. 😝

angelds
12. máj 2009

možno aj on s Tebou s ú c í t i !!!

dúfam, že to bude ono !!!

ozaj, dobrú chuť k obedu 😀 😀 😀

minewka
12. máj 2009

No veď uvidíme...ďakujem, dobrú chuť aj tebe...ja som už poobede, ale stále mi je nanič...ble..ani som nedojedla..Včera som toho veľa nezjedla, hrianky s bryndzou, dáku zeleninu (hrášok, redkvičku), večer hot dog (ja cez deň nikdy nestíham jesť, mám otrasnú životosprávu...)

Tak asi z toho..

angelds
12. máj 2009

no a ja som urobila dobru natierku z vajicok a z oškvarkov, takže super nátireka

angelds
12. máj 2009

ahojky holky - tak krasny den

angelds
13. máj 2009

ahojte babulky matulik, tu už dosť dlho nebola , nevie niekto co je snou ?

mastulka a Ty ?

este stále na PN ?

krasny den, aj ked u nás zamracený, ale je teplo 😀

ibamy2
13. máj 2009

ahojky 😵

ibamy2
13. máj 2009

mastulka, kde si 😀 rychlo sa pridaj k nam

angelds
13. máj 2009

ibamy ahoj, aj ty si tu bola už dávno - nie ?

ibamy2
13. máj 2009

ahoj, no tusim 2 dni dozadu... vyzvedala som od teba, ako dopadla vasa party... my tu dnes mame krasne, sviti slniecko, ale zato v pondelok bola ina spust... v zivote som nezazila taku prietrz krup, Zilina bola z velkej casi pod vodou...

minewka
13. máj 2009

Čauko holky...🙂

ibamy2
13. máj 2009

caf, minew - ako ide realitny biznis?

minewka
13. máj 2009

Aaale...bieda..ble...cakam kazdu chvilu telefonat od jedneho chlapa, ci kupuje dom...cely hr bol a zrazu nic...neznasam takychto majstrov sveta... 😠

angelds
13. máj 2009

ano uz si pamatam, prepac 😉 😉 😉

ibamy pocula som o tom, ale s Vami je vsetko v poriadku ?

ako ten cas leti, vsak, uz je maj a uz si na konci 3 mesiaca 😀

angelds
13. máj 2009

minewka dufam ze dnes zarobis vela penezi

ibamy2
13. máj 2009

angelds - tak to teda hej, este pred chvilkou som bola 5tt a teraz finisujem 1.trimester 😎 prave dnes som si odfotila moje nove brusko, tak foto buchnem do albumu... a nove je preto, ze vzdy som ho mala take ploche, ze teraz si pripadam ako medved 😀
minewka - nech sa ti zrealizovane obchody len tak hrnuuuuu 😉

flyangel
13. máj 2009

cauko...ako baby...ja uz som doma z robotky 😀

ibamy2
13. máj 2009

fly - cauko...ticho ti zavidim... ja sa tu budem trapit az do piatej 😖

angelds
13. máj 2009

ja som do 16. kde robis, ze tak skoro, nepamatam si 😉

mastulka
13. máj 2009

ahojte, tak uz som tu aj ja... angel na PN budem este do zajtra a v pondelok "zvesela" do prace po troch tyzdnoch... taaaak sa mi nechce 😒

flyangel
13. máj 2009

ahoj mastulka...jasne ze sa ti nechce 🙂 angel ja som zdr.sestra 😉

ibamy2
13. máj 2009

ahoj, mastulka 🙂 len pekne sup-sup do prace 😀 ale hlavne tam skus neriesit vsetky stresy, mysli v prvaom rade na babo a na sefovu sa vykasli... no, v ramci moznosti 😀

mastulka
13. máj 2009

tak to sa pokusim... i ked by som nikdy nepodcenovala moju sefovu 😀 ta je schopna ma nasrdit hned ked pridem....

angelds
13. máj 2009

😀 no tak sa majte, mozno z domu ssem nakuknem pa 😉 pa

flyangel
13. máj 2009

jasne angel napis ak dojdes domov 😉 jooj baby myslim ze matulik uz tu nepride... 😔 😢 uz sa nam neozvala viac ako tyzden od toho ultrazvuku...ak by bola stastna tehulka urcite by sa nam chvalila a bola tu..ale asi to zle dopadlo a mozno sem ani nepride lebo jej to zle padne ☹

ibamy2
13. máj 2009

vela som na nu myslela a je mi smutno, ze sa nam naozvala... ak je to tak pre nu lepsie, ze sem teraz nepise, tak je to v uplnom poriadku... ak z nej nie je stastna tehulka, tak jej prajem vela vela sil a co najskorsie zotavenie... ak tehulkuje a len na nas pozabudla, tak jej zelam kraaasne tehulkovanie...

flyangel
13. máj 2009

ibamy aj ja jej to prajem...len ja si myslim ze ona na nas nezabudla bola tu skoro kazdy den...takze myslim ze potrebuje cas sa zotavit 😔 ale aspon nam mohla napisat co sa stalo,a ze tu nebude chodit..lebo takto len hadame co sa jej stalo a nic nevieme ☹

angelds
13. máj 2009

ahojte babky, hned som tu ok ?

minewka
13. máj 2009

Čauko holky, dnes biznis ziaden...ble...ale som si kúpila tehu test a zajtra robím, bo už nevytrimem...je 2kusový, tak ostane aj na ďalšie skúšanie... 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre