Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

kleopatris
9. mar 2009

inak ani ja nerozoznam moc kde sa co nachadza na tych obrazkoch z ultrazvuku a obrazky z 3D mi pripadaju priserne skoro jak z hororu 😒 ja uz viem, ze si 3D robit nedam 😀 by som sa asi zlakla vlastneho babatka 😲

alfa333
autor
9. mar 2009

😎 ...tak babulky a ideme "v slapajach" mastulky .... a to je rozkaz!!! 😵 😵 😵

elisonka
9. mar 2009

dneska mi je nejak dost zle. inak je to chore lebo od kedy si "nedavame pozor" tak sa vkuse pozorujem. mam take zvlastne bolesti v bruchu a nejaka som nesvoja. a neviem ze ako casto si mam kupovat testy - teda ci vobec. neviem ci to nie je chore.

iplusr
9. mar 2009

to je normalne. ja to robim tiez. potom len cakam, ci pride alebo nepride ...

alfa333
autor
9. mar 2009

...tiez som mala dva mesiace take tendencie, stale sa pozorovat. Ale ak potom som si povedala, ze to nema zmysel. Bola som len nervozna a nesvoja. Myslim, ze skutocne priznaky sa objavuju az tesne pred terminom, ked ma prist mrcha alebo az teda uz ked meska. Treba si vychutnavat ine priority a nepozorovat sa 😉

elisonka
9. mar 2009

no kedze ja nemam mrchy nacas tak asi budem skusat sa testnut 2x do mesiaca. alebo ja neviem 😒

ivulaa
9. mar 2009

Caute baby 😉

alfa333
autor
9. mar 2009

...eli, tak to je tazsie, ked to mas take nepravidelne. Tak pockaj, kym sa prvykrat bez priciny pogrckas 😝 😀

alfa333
autor
9. mar 2009

Babulky, rozlucim sa pre dnesny den s Vami, zelam Vam peknucke popoludnie 😉
papa 🙂

natalia777
9. mar 2009

ahojte, mozem sa ku vam pridat aj ja? my sa snazilkujeme od decembra minuleho roka a stale nic ☹ ale tak troska sa citim lepsie ked viem, ze v tom nie som az taka sama a ze nas je viac. Tak zelam vam vsetkym vela stasticka pri snazilkovani lebo nam to asi opat nevyslo tento mesiac ☹ tak pa zatial

elisonka
9. mar 2009

no alfi tak pa. Ivula ahoj . co mas nove?

kleopatris
9. mar 2009

moja mama a sestra to poznali prakticky par dni po oplodneni, lebo vracali a vracali....neviem, ci to chcem aj ja takymto sposobom zistit 😀 radsej si pockam az mi mrcha vynecha 😀

inak ja sa tiez citim cudne, neviem ci pocasim alebo cim to je, vsetky klby mna bolia, skoro jak pri chripke, ale inak sa citim zdrava, uz rozmyslam, ci nejem moc vitaminov a ci to neni z toho 😖

natalia777
9. mar 2009

kleopatris a kde si v zahranici? a ake vitaminy beries? ak mozem vediet, ja som tu nova medzi vami a ja zatial beriem len kyselinu listovu, ale zatial nic ☹

elisonka
9. mar 2009

natalia777 vitaj medzi nami

natalia777
9. mar 2009

jeeej dakujem, normalne mi je lepsie na srdiecku tu medzi vami.... 🙂 ako dlho snazilkujete vy?

elisonka
9. mar 2009

no u mna je to tak ze by som to nenazyvala snazilkovanie. mi sme vysadili HA a teraz cakame ze ci sa nam nieco podari 🙂

kleopatris
9. mar 2009

ahoj natalia 🙂
my sa este nesnazilkujeme, lebo som mala blbe vysledky z cyta, takze mozno az od aprila, ale i tak som sa sem navterkovala 🙂 lebo aj ja by som sa rada uz snazilkovat, ale nemoooozem .....
inak aj ja beriem kyselinu listovu, ale su tam aj vitaminy B, zelezo a jod....a ta kyselina je az 800, ale neviem presne v jakej jednotke 😅
a ty sa uz snazilkujes, teda vy?

kleopatris
9. mar 2009

a inak momentalne som z rakuska, ale inak z nemecka 😀 trosku komlikovane 😀

kleopatris
9. mar 2009

a kde ste vsetky? 🙄

flyangel
9. mar 2009

ahojte bambule ako sa mate? 😉

iplusr
9. mar 2009

ja som stale tu, len nestiham pisat, lebo mam toho v robote vela. tak len citam.
vitam nataliu777
neboj natali - od decembra to este nie je dlho a uvidis, ze sa nam to vsetkym skoro podari a premenujeme temu na stastne zacinajuce tehulky 😀
aj ja uzivam len kyselinu - obcasne

ivulaa
9. mar 2009

Tak ešte raz babky 😀 Ja sa mam divne uz 3 dni a neviem z coho...ci z toho Duphastonu, ci co, ci mam nieco s crevami...otras....ale to je jedno.

Super, ze to tu tak "ficiii" 😀

Vitaj Natalia! Elisonka dakujem za opytanie.... 🙂

A co noveho? studirujem na skusku v sobotu....bleee....idem mrken mudru kalkulacku, kedy mam plodne dni...aaa videla som hitparadu mien....mozno opozdene....ale my mame favoritku Hanku a chlapec Martin al. Andrej....uvidime....

Neviete ako zakliat tu mrchu mrchatu 😀 .... inak som v poriadku 😀 😀 😝

flyangel
9. mar 2009

nooo ja by som chcela mat Benjamina alebo Viktoriu,Vivien 😀 len nech najprv pride tehu a potom uvidime 😵

ivulaa
9. mar 2009

Ahoj Flyangel, pekne mena...Benjamina ma moja kolegyna...

flyangel
9. mar 2009

🙂 my uz sme sa na menach zhodli hned takze s tymto problem by nemal byt....ivula,aj ty cakas na ovuláciu? 😀

flyangel
9. mar 2009

kde ste snažilky:?? 😨

iplusr
9. mar 2009

hanka je pekne meno - teraz celkom oblubene - dve moje kamaratky maju nezavislo od seba hanku

flyangel
9. mar 2009

iplusr...vy sa este nesnazilkujete?

iplusr
9. mar 2009

nooo, tak postupne zaciname. asi pred 5 meciacmi som prestala brat tabletky a zacala som si sledovat cyklus, ze ci nabehne tak, ako ma. od januara sme to nechali na tom tak, ze ked sa podari, budeme radi. a postupne sa dostavame do riadneho snazilkovania. planovanie, pocitanie a tak.

flyangel
9. mar 2009

super...aj my sme na tom rovnako...len ja som nebrala ziadne Hak...takze ja mam svoj prirodzeny cyklus...cakam na ovulaciu...mala by byt cez vikend 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre