Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
18. máj 2009

ahoj fly 🙂 ucenie ti fakt nezavidim, to som neznasala na vyske, ze ked boli skusky alebo statnice vzdy bolo krasne... a ked som konecne doskuskovala a mohla som chodit von k vode tak bolo skaredo a prsalo ☹ fly zeby? urcite to bude mrska alebo tehu, ale drzim palce aby to bolo skor to druhe 😉

flyangel
18. máj 2009

mastu dakujem 😉 no uvidime...ale asi to bude mrcha...ale uz ma vsetko boli od soboty..a do mrchy mam este 5-6dni

ibamy2
18. máj 2009

angelds - teeeda, u vas to cez vikendy tusim poriadne zije 😉

mastulka
18. máj 2009

no vidis, si pamatas... mna vsetko bolelo skoro dva tyzdne pred mrchou a ta neprisla 🙂

flyangel
18. máj 2009

mastu to by bola parada... 😉 nuz ale uvidime...pripisujem to zatial mrche ale uvidime...snad by to aj tehu mohlo byt...ty sa mas ako?cakam kedy pride minewka...mala dnes termin mrchy

mastulka
18. máj 2009

pozri aj keby to bolo tehu, stale dobre... treba mysliet pozitivne ved sme v stastnej teme, nie? a na minewku som zvedava aj ja...

angelds
18. máj 2009

ahojte holky, ano u nas to zije, nastastie mame super susedov a spontanne sa stretavame 😀 😀

je to super

flyangel
18. máj 2009

no mne teraz obed vobec nechuti akosi ma napina...jooj dokelu je mi blbo a este aj ucit sa maaaam 😠 😠

mastulka
18. máj 2009

flyyy podla toho co pises to stale vypada skor na tu druhu moznost 😀 strasne moc ti drzim palceky... mne dnes zacali v praci pokukovat po brusku, lebo ked ma videli naposledy skoro pred mesiacom este nebolo nic vidno a teraz uz je take gulatucke, vypukle 😀 uz len cakam kedy sa zacnu nenapadne vypytovat 😅 😵

angelds
18. máj 2009

aha, oni to este nevedia ze Vas je tam o jedneho viac ?

flyangel
18. máj 2009

hehe mastu no vidis 😉 uz sa urcite nieco posuskava...ved mozes byt hrda na svoje brusko 😉 ja asi pojdem dnes uz kupit nejaky ten testik a uvidime kedy si ho spravim...

mastulka
18. máj 2009

angel vedeli akurat u mna v kancelarii a big bossovia, aby ma nahodou nechceli prepustit ale inak to nikto nevedel... takze teraz ked ma niekto vidi sa taaaaak nenapadne pozera na brusko a ja provokater mam tehurifle a na tom dlhe obtiahnute tricko 😀

ja som hrda, ved mam stale take tiky, ze ho hladkam... sice ma i svrbi, co rastie a niekedy mi je do smiechu lebo ma drobec vnutri stekli 😀 😵 budem strasne silno drzat palce... a je jedno kedy si budes robit testik 😉

tinkamt
18. máj 2009

No som tu zas , aj my sme zacali so snazilkovanim prave tento mesiac, v piatok som bola na gyndoske , dnes bezim na sono a dufam, ze sa nam skoro zadari 😀 .Mastulka , ved ty si za chvilku v polke tehu. A to si pamatam, ze si bola len nedavno v 9 - tom. Vsetkym prajem krasny den. Fly u nas za zacalo mracit, takze sup sup do ucenia 🙂 , budes to mat cim skor za sebou. A baby , matulik sa nahodou nikomu neozvala ???? Dufam, ze je vsetko ok. Inak aj my sme boli vonku v piatok, trocha sa odreagovat

tinkamt
18. máj 2009

🙂 Ibamy a Tebe sa ako dari s fatzulkou ???

flyangel
18. máj 2009

Tinka,o matulik nevieme nic uz dva tyzdne...mala pozit.test aj po krvacani ale na sono nic dr.nevidel...asi slo o mimomat.tehu... ☹ odvtedy o nej nic nevieme

mastulka
18. máj 2009

tinka drzim palcaky 😀 aby sa vam coskoro zadarilo, no nejako sa to rozbehlo, tiez uz nestiham sledovat v ktorom som tyzdni, ale je fakt, ze clovek v stvrtom mesiaci naberie konecne tu energiu... uz som sa bala ze nepride 🙂 a odreagovat by som sa sla aj ja.. len co ked nejaka prechadzka alebo behanie po obchodakoch ma unavi ako kona... a vecer mi je najlepsie doma 🙂 netusim kde je matulik, uz by sa mohla ozvat co je s nou, aby sme sa nestrachovali...

inak nemyslite, ze uz je cas, aby nam tu pribudlo zopar novych tehuliek???? takze vam vsetkym co sa snazite: TFUJ TFUJ TFUJ tehuvirusiky na vas 😉 😀

flyangel
18. máj 2009

no mastulka...dakujeme za tehu virusiky snad pomozu a pridame sa k tebe 😀

mastulka
18. máj 2009

tak to dufam, nech tu pekne pribudaju tie TT 😀 inak by ma zaujimalo kam zmizli ostatne babulky, mama zakladatelka alfa, elisonka, ivula, iplusr atd... som ich tu dlho nevidela ☹

tinkamt
18. máj 2009

veru mastulka, ja citam tuto temu od zaciatku, len som sa nepripajala a mozem povedat, ze vela skalnych bab , co tu bolo sa davno neukazala a trocha som sa o tuto temu bala, aby nezapadla , ale nastastie flyangel, angleds a ty a dalsie udrzujete ohen 😀

flyangel
18. máj 2009

Mastu mas pravdu...kde su vsetke nase babulky??zeby na nas zanevreli ☹

angelds
18. máj 2009

no urcite sa tu objavia a nezanevreli na nas 😉

flyangel
18. máj 2009

ale ved ony tu neboli uz vyse mesiaca ak nie viac..mozno sa potrebuju od nas odreagovat 😵

mastulka
18. máj 2009

mozno im to zacalo liezt na mozog ako uz niektore pisali, treba si tu pisat asi aj o niecom inom ako o (ne)cakani na mrsku ☹ ja ze mne sa to asi lahko pise, ale ja vam to vsetkym prajem z celeho srdiecka, aby ste mali steklenie v brusku aj vy co najskor... ale je pravda esteze sme tu my a udrziavame tuto temu a snad sa ku nam babulky coskoro vratia a mozno i s dobrymi novinkami 😉

flyangel
18. máj 2009

jasne mastu,mozno vsetke sa tu nahrnu s tym ze su tehu... 😀 ja si pomaly pojdem spravit kavicku...ty ju uz pijes?

angelds
18. máj 2009

no ja si davam olovrant jogurt s rozkom 😉

angelds
18. máj 2009

tak uz o par minut idem mozno vecer nakuknem 😀 kukuk 😀

angelds
18. máj 2009

pa pa pekny den 😉

minewka
18. máj 2009

čauko kočky...dnes je ale riadne horúco...na chvíľku mám čas, tak píšem...mrcha zatiaľ nič, ale dnes naobed som si robila test, Rapid Clear, a nič, negatííííííííívny...🙂Tak čakám na mrchu...minule prišla asi o 23:00..😀
Ináč dnes ráno som si chcela merať BT...a ako som taká rozospatá striasala teplomer, s vervou, vyšmykol sa mi, preletel cez posteľ a roztrepal sa totálne na dlažbe...lenže, neviem nájisť tú špičku a o ortuťových guľúčkach ani nehovoriac...ako ich mám nájisť...???

Ináč Fly, mňa ti tiež asi týždeň riadne bolí podbruško, včera som sa ani oprieť o umývadlo nemohla...hmmm...v sobotu som myslela, že sa pozvraciam, ako mi bolo zle..ale môže to byť aj od tepla, nevyspatosti, atď...

tak ti držím prsty, nech ti to vyjdeeee!!! 😀

flyangel
18. máj 2009

ahoj minewka nevadi tak skusajte dalej...podla mna mi tiez mrcha dorazi..no uvidime

tinkamt
18. máj 2009

Ahojte baby, dnes som bola na sone a vysledok endometrium 5mm dobre ohraničené, som 14 DC , ktorý mávam cca 35 dňový . myslíte , že to endometrium je moc nízke na otehotnenie ? Len tento mesiac resp. min. týždeň sme začali so snažilkovaním , tak neviem, či sa podarí . 🙂 Ďakujem za rady 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre