Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

mastulka
19. máj 2009

fly presne tak... a preto nas chlapi predsa potrebuju nie? 😀

ja tiez rada zeleninku, aj samotnu a hlavne k chlebiku... a ovocie to je moje... esteze to ma nepreslo v tehu 🙂

flyangel
19. máj 2009

vazne?no ja ovocie az tak zas nemusim...zjem lebo potrbne su vitaminy..ale ja som radsej na slane vecicky ako na sladke... 🙂

angelds
19. máj 2009

akosi z toho obeda nebude nic, presla ma chut, ale vyzera to fantasticky, takze to asi zje drahy 😀

flyangel
19. máj 2009

ta co angel...preco ta presla chut?

mastulka
19. máj 2009

ja zase sladke len ovocie, take hrozno, melon, kiwi... mnaaam 😝 zase take ako cokoladu to nemusim, jedna kocka a dost... a slane aj ja rada, ale uz menej, a odkedy som tehu tak hranolky to mam strasne rada, ale snazim sa ich nejest casto 🙂

angelds
19. máj 2009

dala som si aktiviu a roztek, takže mi stacilo neskor si dam jogurt - dobra mama - piskotovu

flyangel
19. máj 2009

mastulka ja zas sladke milujem ale skor cokoladku..mnaaam..

angelds
19. máj 2009

veru cokoladka je dobra 😉

flyangel
19. máj 2009

a ja si ju prave idem dat 😀

angelds
19. máj 2009

ahojky este hodinku a som doma

lucinka4
19. máj 2009

ahojte kocky,je tu niekto?potrebujem sa poradit ☹

tinkamt
19. máj 2009

ahoj, čo sa deje ???

selyma
19. máj 2009

Aj ja som tu, pomožem, ked viem poradim

lucinka4
19. máj 2009

ahojte, no..neviem,ci je to gynekologicke ale boli ma v oblasti laveho vajecnika a potom este na lavej strane vyssie...je to taka tupa bolest, obcas pichanie....je mi aj tak nejak divne, tazko..obcas akoby na zvracanie..menstruaciu som mala,prvy den bol minuly pondelok..bola to prva menstruacia po vysadeni HAK..tehotenstvo nemozem vylucit ale nepredpokladam ho kedze sme snazilkovali podla mna mimo plodnych dni a potom som bola prec ja a neskor polovicka..

selyma
19. máj 2009

Tak to si teda mozeme pogratulovať. Ja som tiež vysadila Evru v apríli. Vyzeralo to tak, že som bola tehu,aj testy ukazovali // ale po dvoch týždňoch som M dostala. Teraz som akurát na vyšetreniach, či to náhodou nebol spontánny potrat. No a bolesť v podbrušku je jstým príznakom, tehotnosti, ale jeď si mala M minulý týždeň, nepredpokladám, že si tehotná. Ak je tá bolesť neznesiteľná, tak odporúčam vyšetrenie. Nenechávaj pre istotu nič na náhodu. Veď on ťa tam iba vyšetrí. Ale ja by som išla.

lucinka4
19. máj 2009

dakujem selyma, tiez si to myslim...aj rozmyslam,ze behnem zajtra doktorovi kedze ma to dost hneva

minewka
19. máj 2009

Ahoj Lucinka, môže to byť všeličo, ale najskôr je to ovulácia...Myslím, že keby to bol zápal, bolesť by bola ostrá, bodavá...a mala by si aj teplotku (pri zápale)... 🙂

lucinka4
19. máj 2009

ahoj minewka,no,neviem..boli ma to uz od minuleho tyzdna,zhruba od stvrtka...mozem mat ovulaciu tak dlho? mozno telo len reaguje a dava sa do normalu po vysadeni hak..

minewka
19. máj 2009

Hmm..no to je dosť dlho..asi by si mala zájisť na gyndu...mňa pri ovu vaječník bolí a riadne, ale je to len deň, max dva...

selyma
19. máj 2009

Podobne. Ovulácia určite takto netrvá. Ja som tiež mala zápal. Minulého roku ešte. Ale ja som vôbec nič necítila. Bola som na preventívnej a keď ma prehliadal, tak to zabolelo. Bol len mierny.Sama by som asi tak skoro na to neprišla.

lucinka4
19. máj 2009

so zapalmi mam skusenosti habadej ale nic ma pri nich neboli...len palenie,svrbenie a vytok..behnem zajtra doktorovi a uvidim,snad nic vazne..som len z toho mimo kedze mi je aj tazko

mimomu
19. máj 2009

ahojte,ako mate?dosla som vas kuk 🙂

minewka
19. máj 2009

Ahoj..🙂

Ja píšem len za seba, mám sa OK...:D

mimomu
19. máj 2009

minewka,si dnes prvy clovek,kt.mi povedal ze sa ma dobre 🙂 aspon tak 😉
co si dnes robkala?

minewka
19. máj 2009

Nooo..bola som asi 50 km od Košíc pozrieť vinicu, čo je na predaj...predáva ju taká staručká babka...taká som bola dojatá...je osamelá, nemá nikoho, má 81 rokov...tak som s ňou bola dosť dlho.. 🙂

mimomu
19. máj 2009

to je pekne od teba 🙂

minewka
19. máj 2009

hm...no je to hrozné, byť takto úplne sám...

mimomu
19. máj 2009

to je.... ☹

minewka
19. máj 2009

Veru...normálne som bola dojatá a mala slzy na krajíčku, keď rozprávala sediac vo vinici, aké krásne časy tam s mužom prežili, že boli spolu 30 rokov.. 🙂

tinkamt
19. máj 2009

no je to smutne a preco to predava , nema rodinu ???

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre