Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

flyangel
22. máj 2009

aha tak to je mozne potom moja...uvidis co povie dr. a podla toho sa zariadis...

mimomu
22. máj 2009

myslis ze ked mam nizky cholesterol,ze to suvisi s tym?

flyangel
23. máj 2009

hmm nemyslím...zeby to spolu súviselo ale možno aj áno...

minewka
23. máj 2009

Čauko kočky, tak ja som dnes testovala a nič...mrcha nikde, test negatívny...no mňa asi šľak trafí...skúsim test ešte v pondelok a keď mrch nepríde, musím k dokymu...Ešte nikdy sa mi nestalo, že by mrcha meškala týždeň.. 😠 😠 😠

minewka
23. máj 2009

Fly a ty kedy opäť testuješ?

flyangel
23. máj 2009

ahoj minewka,no toto?testik negativny a mrcha nikde 😠 😠 lepsie bude ak do pondelka nepride navstivit dr...ale ja som sa uz tesila s tebou ze urcite uz test bude pozitivny a nic 🙄 ja mam dostat mrchu dnes alebo az zajtra uvidime...rano som sa zobudila s velkymi bolestami podbruska ale zmizli...a ms nikde zatial...akurat mam zltkasty vytok druhy den...zas ma navstivila kvasinkova infekcia dokelu... 😠 😠 takze ja budem testovat az keby do pondelka nedorazila ms...

funlucy
23. máj 2009

minewka,ja som verila,že nám dnes oznámiš veľkú novinu 😉 čo to čo to?!
ja ani neviem kedy má prísť mrcha,niekde som zapatrošila diár 😖 baby asi začínám upadať na pozitívnom myslení,veď všade okola mňa majú páry problémy s otehotnením-teda tí,ktorí chcú mimčo-čo sa to deje? 😨

minewka
23. máj 2009

Fly, ty si urcite tehu..velmi casto kratko po tehu taka mykoza pride..🙂

flyangel
23. máj 2009

jooj minewka bodaj by si mala pravdu...no uvidime...ale ak do pondelka mrcha nedorazi tak testujem...jooj bodaj by aj u teba bolo tehu...len by ti hcg stupalo pomaly a preto test by bol negativny 😉 funlucy neboj raz sa dockame...a co uz mrcha mala prist?a si tehu?? 🙂

wodanka
23. máj 2009

ahoj fly.. tak to budem traaaasne drzat prsteky aby to vyslo, aby mrcha nedorazila miesto nej boli // 🙂 a minewke samozrejme tiez.. je najvyssi cas, aby v tejto teme pribudli dalsie tehulky..

flyangel
23. máj 2009

ahoj wodanka...dakujem ale zas ma zacina mrchovsky boliet brusko...tak uvidime 😉

wodanka
23. máj 2009

a mozno to nie je mrchovske bolenie ... 😉
som zvedava, ktora bude dalsia s // ... musi to byt super pocit

flyangel
23. máj 2009

wodanka ktovie mozno dalsia budes ty 🙂 😉 ved uz dlho tu ziadna nova tehula nebola takze mozno ani dalsie mesiace nebudu uspesne pre nas a mozno nas predbehnes 😉

wodanka
23. máj 2009

to vies fly, pri mojom "stasti" mi o tyzden dokina zavola, ze mam prist na prvu injekciu na zastavenie mrchy..
ja na zazraky a pozitivne spravy uz totiz neverim..

flyangel
23. máj 2009

neboj moja....bude to dobre...ja tiez neverim ze bysom terza bola tehu...nemam take stastie...a mam dost gyn.problemou aj ja.. 😒

wodanka
23. máj 2009

raz urcite ano, len teraz to tak nejako nevidim.. ale to hovori zo mna len strach ze co bude dalej..

flyangel
23. máj 2009

a ty kolko mas rockou?

wodanka
23. máj 2009

27... a az teraz mi doslo aka to bola vyhoda, ked nase mamy mali prve dieta v 18-ke...

minewka
23. máj 2009

Ahoj holky, no ja si aj tak myslím, že tehu som..mne mrška nikdy nemeškala...som si vyrátala, že posledný sexík sme mali 08.05.,hneď potom mužík riadne prechladol, tak sme si dali pauzičku... a vtedy 8smeho mohla byť aj ovulka...čiže dnes som 15 deň od ovulky...ešte nemusí byť testík pozitívny...záleží, kedy sa bábo uhniezdilo...uvidíme...🙂

Wodanka, no presne tak, aj ja zisťujem, aké to malo výhody...ale dnes je predsa len iná doba...je väčšia neistota...všade... 😖

mimomu
23. máj 2009

ahojte,tak minew .to je super.mavas aj slabe spinenie pred mz?

minewka
23. máj 2009

Ahoj...no ja to mám tak, že presne na 28 deň cyklus mám špinenie, alebo také veľmi slabé krámy, ktoré sa na druhý deň večer, alebo ďalší deň ráno veľmi silno spustia.

Teraz som 33DC a po špinení ani stopa...ja stále používam tampóny, posledných 5 rokov iba tampóny, tak to viem dosť presne odsledovať...

Tak uvidíme...

Zajtra ráno opäť skúsim test...😀

mimomu
23. máj 2009

to je super min,bodaj by sa to aj nam podarilo 😒 ale ja mam 26dc a uz druhy den mam spinenie a rano som mala strasnu bolest v lavom vajecniku-urcite som prechladla. 😔

minewka
23. máj 2009

No mňa posledný týždeň stále bolelo podbruško, vadilo mi čokoľvek,čo mi naň tlačilo...teraz ma už tak nebolí, ale tlak mi stále vadí...som zvedavá, čo z toho bude...

mimomu
23. máj 2009

minewka a ako dlho snazilkujete?

minewka
23. máj 2009

Tak teraz druhý mesiac, naostro..🙂...mesiac pred tým to bolo ozajstné snaženie, aj ovu testíky som mala...keď si to tak uvedomujem, tak ovu test mi vyšiel pozitívny na 15 DC..ale ja som to tak dáko zle prečítala a myslela som si, že v teň deň mám ovu...ale tá mala prísť do 48 hodín...tento mesiac sme sexíkovali presne na 17DC,keĎ asi bola ovu... ale to ma vtedy nenapadlo, som si myslela, že to je už neskoro, mali sme toho strašne veľa na hlave, takže sme sa dáko extra nesnažili...až teraz som to počítala, lebo mi nejde do hlavy, že mrška mešká 5 deň a testík negatívny...no bude milé, ak sa to teraz podarí...😀

mimomu
23. máj 2009

velmi ti drzim palce 🙂

rush
23. máj 2009

juj minewka - to je take vzruso 😀 u nas to bolo tiez tak, ze som si myslela, ze sme to nestihli a predsa 😵 😵 😵 tak sa zajtra pridem kuknut ze ci nahodou nemas nejake pozitivne spravicky pre nas 😉

mimo - ja som mala spinenie...normalne ako pred kramami...ale potom ked mali prist, tak zrazu neprisli 🙂
good luck baby - fly...aj u teba to vyzera nadejne 😉 to by bolo super...a to by ste boli uz asi novorocne babatka, ze?

posielam jeden usefull link - mozno to poznate....
http://tehotenstvo.academy.sk/index.php?click=15

a este jeden tu sa da zadat aj dlzka cyklu, tak si viete presnejsie vypocitat teoret.termin porodu a potom ten si mozte zadat v tom prvom linku a tam si mozte citat tyzden po tyzdni co a ako 😵
http://merenibt.xf.cz/form.html#a

mimomu
23. máj 2009

rush a to spinenie si mavala aj pred tym?a v rovnakom case si spinila ako ked si mala dostat mz?
a ake ine priznaky si mala?lebo mna dnes rano okolo 5.30 strasne bolelo podbrusko a hlavne lava strana a vystrelovalo mi to do chrbta.

minewka
23. máj 2009

Ináč, baby, čo ste už tehu, chcem sa opýtať, či ste mali každá ako príznak bolestivé prsia??Lebo mňa veľmi nebolia... 😨

mimomu
23. máj 2009

min,ja som pri viki vobec necitila prsia.....ale vracala som hned,asi vod 4 tt 😝 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre