Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

tinkamt
30. máj 2009

Matuliiiik , ahoooooj, ani nevies ako sme ta vsetci spominali !!!!Ako sa más ???

tinkamt
30. máj 2009

Rozmýšľala som, či sa Ťa opýtam alebo nie......je na Tebe , či odpovieš ....ako to bolo s Tebou ? Čo povedal doktor ? Bolo to mimomaternicové tehu alebo čo sa vlastne dialo ? Veľmi sme na Teba po celý čas mysleli.

matulik284
30. máj 2009

ahoj tinkamt...ano bolo to mimomaternicove tehu ☹ bola som 5 dni v nemocnici a doteraz na PN u rodicov kde som nemala pristup k netu. Krv bola pozitivna tak ma hned poslal doktor do nemocnice a chceli ma operovat az na druhy den, ale este v ten den mi prislo zle odpadla som, potom vracala a zacala krvacat do brucha tak ma museli operovat hned ☹ Takze som mala stastie ze som bola prave vtedy v nemocnici. Fyzicky sa uz mam lepsie, ale psychicky to stale boli

matulik284
30. máj 2009

Ja som na vas tiez myslela, ale kedze som nemala pristup k netu, tak som vam ani nemohla dat vediet ako to vsetko dopadlo ☹

tinkamt
30. máj 2009

Maťka je mi to úprimne ľúto ☹ . Chvalabohu, že si bola akurát v nemocnici .Želám Ti skoré uzdravenie . Všetko časom prebolí , aj keď viem, že nezabudneš. Dobre , že si nemala prístup na net , aspoň si sa , dúfam aj trocha odreagovala od koníka a všetkých tých tehuľkovských a snažilkovských tém. Treba myslieť pozitívne, pretože psychika je veľmi dôležitá. Čo má prísť , to príde 😉 Netráp sa moja , čas to zahojí.

tinkamt
30. máj 2009

A čo Ti vlastne teraz odporučil doktor ?? Prestávku ? Dal Ti aj nejakú liečbu ?

matulik284
30. máj 2009

dakujem tinkamt
odporucil mi kupele...takze v juli alebo auguste idem do kupel. Prestavku si mam dat 3 mesiace kvoli tomu, aby sa telo zotavilo..otehotniet by som mohla hned, ale vraj bude lepsie ked si dam tu prestavku...a aj tie kupele by mi mali pomoct. Len sa bojim, aby sa mi to nestalo aj druhy krat

tinkamt
30. máj 2009

Neboj Maťka, nesmieš takto myslieť. Ja mám kamarátku, ktorá potratila 2 x a teraz sa teší z krásneho dievčatka. Podstatné je myslieť pozitívne, si mladá a zdravá. Teš sa z prichádzajúceho leta. Aj my sme sa začali teraz prvý mesiac snažilkovať a zrejme to nevyšlo, strašne sa mi pokazil cyklus ako naschvál, doktorka mi bude musieť niečo predpísať, ale nezúfam. Snažím sa na to nemyslieť, i keď je to ťažké a ľahko sa to hovorí. Ale zvládneme to 😎

matulik284
31. máj 2009

Ja viem, ze nesmiem takto mysliet, ale ked si uvedomim, ze ak sa mi to stane este raz tak uz nikdy nebudem moct mat mimi ☹ Pri tej operacii mi zobrali jeden vajickovod...tak ja len dufam, ze ten druhy je uplne v poriadku a nabuduce vsetko dobre dopadne.
Tinka prajem ti, aby sa vam to podarilo a aby si uz coskoro bola tehu 🙂

flyangel
31. máj 2009

Ahoj matulik 🙂 boze to som rada ze si tu...som myslela ze sa tu ani neukazes...velmi som sa o teba bala a myslela som na teba,,-ja som to tusila ze to bude mimomat.tehu ako som ti to aj pisala...je mi veeelmi luto co sa stalo... ☹ 😢 ale ja pevne verim ze to o par mesiacou dopadne dobre a budes mat zdrave babo...

matulik284
31. máj 2009

ahoj fly 🙂 aj ja som to vtedy tusila, ale stale som dufala, ze to bude ok. A ty sa mas ako? Statnice uz mas uspesne za sebou 🙂 sikulka...

mimomu
31. máj 2009

ahojte,tak fly presvedcila si ma 🙂
matu aj mne je to luto.....velmi 😢
mna caka zajtra folikometria.....tak uvidime ze co ako.

flyangel
31. máj 2009

matu...ano chvalabohu mam to uz za sebou 🙂 mimo no super...no vidis...si ma potesila 😀

mimomu
31. máj 2009

ved co budem pisat na 100 krat,ked to sem mozem dat na jeden 🙂

flyangel
31. máj 2009

no ved jasnacka 😀 a co budete mat na obedík?

mimomu
31. máj 2009

rezancekovu poievocku a ryzu s kuriatkom....to pre nas dve staci 🙂 a ja chudnem.....zatial len 2,2kila ale aj to je nieco 😉 dozehlila som a mala sa vozi na auticku.dnes mala nervicky,lebo jej nesla uviazat maslicka......hroza 🤐
matu,tebe ta folikometria pomohla?

flyangel
31. máj 2009

Mimo ved to je super...aj to je nieco..pekne pomaly budes chudnut 🙂

mimomu
31. máj 2009

tak vylucila som sladkosti a biele pecivo.....tak sa snazim 😉

matulik284
31. máj 2009

ahoj mimo 🙂 ano mne folikumetria pomohla...lebo ja mam nepravidelny cyklus a pravdepodobne sme sa nikdy netrafili az vtedy ked mi doktor meral folikuly. Vtedy som presne vedela kedy mam ovu a aj ze bola. Inak aj ja som prave dozehlila 🙂

flyangel
31. máj 2009

No ved hej...sladkosti to sú zradné veci ale ja ich milujem...mnam 🙂

mimomu
31. máj 2009

matu a ako dlho a ako casto si tam chodila?a hned po prvom mesiaci si ostala tehu?
ja mam cykly pravidelne ako hodinky ale kratke.25/26dnove.
fly a teraz normalne budes chodit do prace?po statniciach?

flyangel
31. máj 2009

áno moja mala by som...ale niektorí ma presviečaju ze mam ist dalej este 2roky no neviem ako sa rozhodnut

matulik284
31. máj 2009

mimo ja som tam chodila 2 mesiace a hned ten druhy mesiac som ostala tehu. Ten prvy mesiac sme sa netrafili lebo som tam nechodila tak casto a presvihli sme to.
inak baby aj ja by som chcela schudnut, ale iba na bruchu...ale teraz sa dako nesmiem namahat tak neviem.. 😒

slinka3
31. máj 2009

ahojte kocky.chcem sa spytat mrchu som mala dostat 15.5 a stale nic bradavky ma bolia na dotyk a mam na prsiach dost vyrazne modre zilky BT je 36.9-37 ale nie je my yle aspon zatial test som si este nerobila mozem byt tehu

mimomu
31. máj 2009

a ako casto tam treba chodit?ja idem zajtra to je 10dc a potom este kolkokrat?
matu teraz radsej necvic,vydrz kym sa to zahoji.
fly chod dalej,mat skolu je dobra vec,ja ju nemam a velmi lutujem ☹

rush
31. máj 2009

matu - velmi ma mrzi co sa ti prihodilo - ale som rada, ze uz si ok...verim, ze casom vsetko preboli...prajem ti vela stastia 😵
fly - s cerveny diplomom by si nesla dalej? to by bol hriech! 😉

flyangel
31. máj 2009

joj moje kazdy mi vravi ze by ma bola škoda...ale mm mi vravi ze naco mi ist dalej ze treba zarabat peniazky...lebo ako potom chcem male...a neviem co...ale keby som sla dalej tak neskor aj vyssi plat by bol...ale potom aj snazilkovanie by som musela odlozit asi na rok....a potom na konci mgr by som uz aj s bruskom mohla chodit 😀

mimomu
31. máj 2009

fly,vsetko ma svoje vyhody aj nevyhody.....pre a proti.....ja tiez premyslam nad inou pracou ale ked by sa podarilo tehu tak to necham plavat.

matulik284
31. máj 2009

mimo ja som tam bola asi 4 krat do mesiaca...lebo nakoniec som mala ovulku az 22 dc - dost neskoro. Doki sa ma snazil objednat podla velkosti folikov, lebo viem ze ked som tam bola prvykrat tak mal velkost 9mm a o tyzdne narastol iba 1mm - mal 10mm a potom neskor sa rapidne zvacsoval...a ked som tam isla 4krat tak uz bol prasknuty...tak mi povedal, ze bola ovu 1 alebo 2 dni dozadu. V tom case sme akurat snazilkovali.

dakujem rush...a tebe sa ako dari s babom?

fly a ty by si chcela ist dalej? ako to cele vnimas ty?

flyangel
31. máj 2009

no matu...ja by sla aj dalej ale chcela by som aj babo...ale akosi mam pocit ze teraz v tejto dobe to asi nebude...lak budem studovat a odlozime snazenie...neviem no...ak by som do oktobra nebola tehu. odlozime to...ak by som bola tehu tak asi nebudem studovat...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre