Šťastné začínajúce snažilky

alfa333
23. feb 2009

Ahojte všetky snažilky, maminky a budúce maminky.

Zakladám túto tému pre všetky tie, ktoré začínajú so snažilkovaním ako MY (manželík a ja) a majú z toho veľkú radosť.

A tie, ktoré sú už "v plnom prúde snažilkovania" posielam veľa, veľa úspechov 🙂

matulik284
1. jún 2009

ahojte 🙂 Tak dnes som bola prvy den po mesiaci v praci a taka som ohucana z tych deti, neviem si akosi zvyknut. Ale celkovo boli zlate, vyobjimali ma a boli radi, ze som uz spat 🙂

mimomu
1. jún 2009

ahoooooooooojte,baby mam domin.folikul 24mm a dalsie 3 folikuly 11mm. 😀
fly takze co radis?

flyangel
1. jún 2009

Ahojte kočky 😀 mimo no vidíš to je supeeer 😀 až 24mm??ved to už dnes a zajtra má prasknuť 🙂 😉 takže sexíkovať moja moja rada...dnes ak sa dá alebo najneskor zajtra...Matu no vidis takze deticky boli stastné..neboj zvyknes si znova...len si tam dlho nebola..

mimomu
1. jún 2009

vsak rano bolo ale skusime.dokyna kazala kazdy den,cely tyzden 😉

flyangel
1. jún 2009

no ved hej aby to bolo isté že nič nezmeškáte.. 😀 ale vies spermie prezivaju az 3dno takze ak uz bol sexik tak staci aj zajtra...ale ja si myslim ze kazdy den si dajte 1kolečko 😀 ale zajtra alebo najneskor by ovu mala byt v strdu lebo 24mm je velky folik okolo 22mm by mal byt najviac pri ovu ale niekde liteatura uvadza az do 24mm to je ale maximum takze je to na prasknutie v kazdej chvili 😀 😀 ako vidim si napisala aj do temy ako ot....

mimomu
1. jún 2009

fly,to som pisala len koli shaarke-poznas moj nazor. 🙂
a ked ma az 24mm,to neznamena nieco zle?co ked mi nepraskne?

flyangel
1. jún 2009

neznamená to nič zlé to je akože ešte normálna velkosť 😉 neboj sa už tolko...ved keby to bolo nieco nezvycajne tak by ti to predsa dokina povedala...ja spominam len tolko ze by mal prasknut uz zajtra podla velkosti odhadujem...ak by nepraskol co nepredpokladam....ale moze sa stat..tak na vajecniku vznikne folikularna cysta 😖 ja som to mala..je to sposobene tym ze folik nepraskol a rastol dalej na vajecniku...

mimomu
1. jún 2009

a to potom by som nedostala mz?keby nepraskol?
tak nechapem ze preco este nie som tehu,ked mam take folikuliska?
asi to nacasovanie.........dufam ze len to ☹
fly a chcem sa opytat,ci vadi sprchovanie po kexiku?

matulik284
1. jún 2009

mimo tak pekne kexsikujte, aby sa to podarilo 🙂

fly uz si sa rozhodla ako s tou skolou?

mimomu
1. jún 2009

matu a vy ste tiez kazdy den?

flyangel
1. jún 2009

Mimo,to by si normalne dostala mrchu..ako ja len som mala silne bolesti akoby pichanie v podbrusku a krizoch...sla som ku gyn a zistil 6cm cystu z neprasknuteho foliku...cize mi narastol az na 60mm lebo nepraskol folik a pripucil sa na vajecnik... 😕 mimo a moze byt muz aj zena zdravy ako mak mozno sa zadri az za 12cyklov cize do roka...skratka nacasovanie a ine faktory ktore ani samy nevieme ze preco este sa nedari ak sme zdravý...a sprchu aj ked je to z hygieny a pre nas esteticky pocit dobry a vhodny...ale neradim kvoli spermiam...a tak isto radim trosku polezat a nevstavat hned aby hned sp.nevytekali...sice aj tak tie silne a rychle si najdu cestu ku vajicku ale neradim sprchu ak vydrzis do rana alebo ak sa to nea napr.rano mas sex a ides do roboty tak ak sa da 2hodky po styku sa osprchuj..matu asi si podam dalej prihlasku a uvidim v oktobri ci nastupim do skoly alebo nie..

mimomu
1. jún 2009

fly dik za rady.
matu dufam ze to vyjde.

wodanka
1. jún 2009

ahojte.. konecne sa aj my prblizujeme k terminu kedy sa budeme moct snazilkovat.. 🙂 tak snad sa tu o par tyzdnov stretneme viacere s dobrymi spravami // 😀

flyangel
1. jún 2009

nemáš zač mimo 😉 ináč ako sa máš?malá?
Wodanka ahojky...tak to je super..sa teším že sa pridáš ku aktívnym snažilkám znova 😉

matulik284
1. jún 2009

mimo my sme kexsikovali dva dni v case ovulky...tak sme sa nejak trafili
fly to je dobre ze si das prihlasku 😉
ahoj wodanka 🙂

mimomu
1. jún 2009

ale mam fly-velmi mi pomaha odborny nazor 🙂
mam sa zatial fain,uvidime ci sa zadari,v robote na prd 😝 a viki bola dnes cely den suprova,mala vystupenie zo zus,z tanecnej.v skolke den deti,krasne detstvo 😉 🙂
wodanka tesi aj mna,ze sa pripajas znova k snahuloviciam 😀

flyangel
1. jún 2009

mimo 😀 ved vieš že ked viem rada poradím aj pomôžem 😉 a teším sa že malá sa má dobre..nevšímaj si robotu..neboj moja jedno je isté folik máš tak by mala byt aj ovula a potom sa uvidí či Boh dá teraz alebo inokedy

mimomu
1. jún 2009

jasne.....krasny vecer 🙂

wodanka
1. jún 2009

dik holky 🙂 mame na to tento mesiac a potom uvidim co mi dokina povie..
prave rozmyslam ako to dostat z hlavy, aby som sa na to tak strasne teraz netesila a nemala velke ocakavania..

fly - aj ja by som na Tvojom mieste pokracovala v skole, urcite to zvladnes 😉

flyangel
1. jún 2009

no tazko povedat ci to zvladnem...cas vsetko ukaže 😉

flyangel
1. jún 2009

idem uz baby pomalicky do sprchy...prajem pekny vecer 😉

funlucy
1. jún 2009

ahojte kočky-ja za chvíľku končím v práci,dnes aj zajtra mám také tie poobedné smeny do 22:00h 😖
všetko som poctivo prečítala,fly si strašne zlatá,že tak ochotne radíš.
Teším sa tiež,že Matu je opäť medzi nami 🙂 a že budete mať svadbu-blahoželám.
Minewka už došla mrcha?Mne práve dnes končí jupííí 😀 ale tiež nechcem tento mesiac premeškať plodné dni,ja si to asi tiež neviem vypočítať 😅 a keksíkujeme už po!
Skúmala som tú Billingsovu metódu,lebo som si sledovala tie hlieny-ale čo ja viem?Asi si pořídím tie ovu testy-bože baby,šak ja som dnes nejak mimo,čo mám robiť?

dindulka
1. jún 2009

ahojte babenky
musim sa pridat k nazoru,ze je naozaj fajn,ked vie fly poradit nielen ako snazilka ale aj ako zdravotnicka 😉

dindulka
1. jún 2009

neposlalo mi to cele 😠
...aspon sa nieco poducime😉
a kde ste mastulka a ibamy?mohli by ste nas potesit nejakymi novymi foteckami 😀

mimomu
2. jún 2009

krasne rano 🙂

tinkamt
2. jún 2009

halooo dievčatá, čo je s vami 😕

minewka
2. jún 2009

Ahoj kočky, no popísali ste toho dooosť...

Ja zatiaľ špiním, uvidíme, či sa mrch rozbehne...Hmm..Už by som mala mať normálne plodné dni 😀

Sa to celé takto posunie...ma porazííííííííííí.. 😀

flyangel
2. jún 2009

Ahojte babenky 😀 no som rada ked vám môžem poradiť a pomôcť 🙂 Minewka tak neboj možno práve toto bude šťastný mesiac a ked dojde mrcha a tak sa zadarí cez posunuté plodné dni 😉 čo ty vieš 😉 ináč ako sa máte kočky...ja dnes som 10dc takže pomaly sa schyluje ku ovulke 😀

funlucy
2. jún 2009

čaute,kde ste kočice?Mastulka sa nám tiež dlho neozvala 😲
Cítím,že pre niekoho bude mesiac jún plodný a pribudne nová tehuľka 😀 joj sa teším

mastulka
2. jún 2009

Ahojte babulky, tak som sa tu konecne dostala... teraz je to trosku problem s mojim vyskytom na mk, v praci nam sleduju na akych strankach sa pohybujeme takze tam to absolutne nie je mozne a doma uz nemam chut vidiet pocitac, ale obcas sa sem nakuknem a poviem vam co je nove... tak napr. zajtra mam poradnu, uz by mali byt vysledky z genetickych testov a samozrejme sa tesim na nove foto malinkeho drobceka 🙂 urcite sem potom pridam fotku a aj bruska, lebo staaale rastie 😀

Matulik som rada, ze si sa tu konecne ukazala, uz sme sa o teba bali. neboj cas vsetko vylieci a coskoro budete mat babatko, hlavne treba aby si ty bola v poriadku ako po fyzickej tak i psychickej stranke 😉

a pridavam sa k nazoru ze je super ze mame fly 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre